Jak vyhrát karnevalové hry

Ačkoli se karnevalové hry mohou zdát snadné, často je klamně obtížné je vyhrát. Abyste se vyhnuli podvodům, podívejte se na hry založené na dovednostech, u nichž máte velkou šanci vyhrát. Vyhněte se hodu prstenem, provazovému žebříku a všem stánkům s největšími cenami. S trochou dovedností navíc máte stále velkou šanci vyhrát hry, jako je basketbalové hody, lahve s mlékem a hra s balónem a šipkami. S některými dalšími znalostmi a dovednostmi můžete porazit tyto záludné karnevalové hry!

Metoda 1 ze 2: Vítězné hry založené na dovednostech

 1. Obrázek s názvem Vyhrajte karnevalové hry Krok 1

  1 Porazte basketbal házením dál a výš. Pokuste se ignorovat své instinkty a dejte svému výstřelu trochu větší sílu, než jste zvyklí. Mnoho karnevalů nadhazuje basketbalové míče, aby se vyhýbaly, používají oválné obruče a umístí obruč o několik stop výše a dále dozadu, než je běžná vzdálenost tří ukazatelů, aby byla hra ještě obtížnější.
  • Protože většina karnevalových basketbalových košů má pouze a 1/2 1,3 cm odchylky, jediný způsob, jak vyhrát, je změřit vzdálenost a zamířit s dokonalou přesností.
  • Abyste zamezili skákání míčků, mířte pouze na síť a vyhněte se jakýmkoli výstřelům, které je třeba odrazit od ráfku, aby mohly přistát.
  • Karnevaly také používají šikmé plachty a blokují základnu obruče, takže nikdo nemůže stát přímo pod ním a dávat jasně najevo výškový rozdíl.


 2. Obrázek s názvem Vyhrajte karnevalové hry Krok 2

  2 Vyhrajte hru s lahví mléka a udeřte do spodní lahve uprostřed. Jděte na přesnost přes sílu, abyste srazili všechny lahve. Na karnevaly se často používají těžší nebo těžší lahve, které je těžší srazit, ale úderem na středovou láhev na dně je můžete všechny vyjmout.
  • Pokud je ve spodní řadě sudý počet lahví, přejděte do mezery mezi 2 středními lahvemi. Dejte svému hodu velkou sílu.
  • Pokud vás zajímá, jak jsou lahve váženy, zeptejte se zaměstnance karnevalu, zda můžete jednu z lahví držet, než budete hrát. Pokud odmítnou, můžete stále hrát se stejnou taktikou.
 3. Obrázek s názvem Vyhrajte karnevalové hry Krok 3

  3 Zaměřte se na nejvíce nafouknuté balónky ve hře balón-šipka. Někteří zaměstnanci karnevalu ve skutečnosti vypouštěli vzduch z balónků, takže je mnohem těžší vyskočit šipkou. Podívejte se na desku balónků a identifikujte balóny s největším množstvím vzduchu. Ty budou nejtenčí, a proto nejjednodušší na pop.
  • Tam, kde jsou tyto balónky umístěny, neexistuje žádný vzor, ​​takže si před hraním rozbalte desku. Značky dobrých cen jsou však obvykle umístěny v balóncích na vnějších okrajích, zkuste tedy zaměřit se na několik z nich.
  • Pokuste se balony zasáhnout pod úhlem 45 stupňů, abyste měli co největší šanci je vyskočit.
 4. Obrázek s názvem Vyhrajte karnevalové hry Krok 4

  4 Ve hře „zazvonit na zvonek“ používejte místo síly přesnost. Zasažení středu základny je klíčem k vítězství v této hře. Uchopte paličku oběma rukama co nejdále po rukojeti a poté ji zvedněte s plně nataženýma rukama. Otočte paličkou dolů na základnu a zaměřte se na úvrat. S určitou silou a dostatečnou přesností by váha měla vystřelit nahoru a zazvonit.
  • Proveďte nejprve několik cvičných švihů, pokud si chcete být jisti, jak daleko stojíte. To vám pomůže odhadnout, kde bude střed základny.
 5. Obrázek s názvem Vyhrajte karnevalové hry Krok 5

  5 Střílejte kruh kolem hvězdy ve hře s vystřelováním zbraní BB. Tuto hru lze zfalšovat mnoha způsoby, včetně nepřesných zbraní, extra citlivých spouští, silného papíru a nedostatku BB. Stále však můžete vyhrát, pokud v papíru vystřelíte kruh kolem hvězdy. Mnoho lidí dělá tu chybu, že střílí přímo na hvězdu, ale to nedovolí, aby se papír úplně odtrhl.
 6. Obrázek s názvem Vyhrajte karnevalové hry Krok 6

  6 Odhoďte kovové disky a vyhrajte hru cover-the-spot. Umístěte první kovový disk na levou stranu místa a zarovnejte stranu kruhu středem disku. Umístěte druhý disk výše a mírně napravo od prvního disku. Poté pohybem dolů a doleva upustíte třetí disk. Umístěte čtvrtý disk mírně nad a napravo od třetího, pak pátý disk pod ten.
  • Držte disky jednou rukou a položte palec a prst na kteroukoli hranu.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Vyhýbání se podvodům

 1. Obrázek s názvem Vyhrajte karnevalové hry Krok 7

  1 Vyhněte se házení prstenu. Ty je téměř nemožné porazit. Obecně platí, že plastový kroužek, který hodíte, je jen o málo větší než hrdla lahví. Jakákoli nedokonalost vašeho hodu způsobí, že se prsten odrazí z láhve, což z této hry udělá jednu z nejtěžších výher.
  • Pokud ale zkusíte hod prstenem, při hodu si luskněte zápěstí. Tím se prsten více roztočí, což jej pomůže stabilizovat.
 2. Obrázek s názvem Vyhrajte karnevalové hry Krok 8

  2 Zvyšte své šance na hry s nízkou šancí správným házením. Hry s nízkou šancí, jako je hod košem nebo hod mincí, často přinášejí stejné výsledky jako hry s náhodnou šancí, protože jsou tak obtížné. Při házení míčků do koše mířte na vnitřní horní ret, abyste snížili odraz míče. Vyhoďte mince vysokým obloukem a malým roztočením pro větší přesnost.
 3. Obrázek s názvem Vyhrajte karnevalové hry, krok 9

  3 Vyhněte se nepřesné radarové zbrani ve hře na házení baseballu. Tyto zbraně lze snadno zmanipulovat a nesprávně změřit rychlost hodu. V jednom případě bylo dokonce prokázáno, že karnevalová radarová zbraň je asi 24 km/h příliš pomalá. Protože je téměř nemožné to osobně dokázat, prostě se této hře úplně vyhněte.
 4. Obrázek s názvem Vyhrajte karnevalové hry Krok 10

  4 Nechoďte do hry s provazovým žebříkem, pokud nemáte dokonalou rovnováhu. Hra s provazovým žebříkem, přestože je s dostatečným cvičením poražitelná, je klamně tvrdá. Protože je žebřík zajištěn pouze jedním bodem na obou koncích, vyžaduje stejnou rovnováhu jako škálování jedné lana. Pokud nemáte dokonalou rovnováhu, pokaždé spadnete.
  • Pokud chcete tuto hru vyhrát, vyhněte se držení příček a místo toho použijte vnější lana ke šplhání. Abyste udrželi rovnováhu, pohybujte současně opačnými končetinami, například levou paží a pravou nohou.
 5. Obrázek s názvem Vyhrajte karnevalové hry Krok 11

  5 Vyhněte se jakýmkoli stánkům s největšími cenami. Pokud chcete hrát o vítězství, nejprve si zkontrolujte ceny kolem stánku. Obrovská vycpaná zvířata nebo drahé ceny visící kolem herního stánku naznačují, že vyhrát hru bude pravděpodobně velmi obtížné nebo téměř nemožné.
 6. Obrázek s názvem Vyhrajte karnevalové hry Krok 12

  6 Nespoléhejte na to, že vyhrajete hry s náhodnou šancí. Hry, jako je rybářská hra nebo kachní rybník, kde si náhodně vyberete předmět, je zábavné vyzkoušet, ale neměli byste ztrácet příliš mnoho času nebo peněz snahou vyhrát.
  • Možná je budete moci jednou za čas vyhrát bez jakékoli dovednosti, ale protože jsou tyto hry zcela založeny na náhodné náhodě, nelze je důsledně zvládnout.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Abyste se vyhnuli podvodům, jděte do her pro více hráčů, které zaručí vítěze. Můžete si například vybrat závod ve vodní pistoli, který vás postaví proti jinému hráči.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

V úterý večer má premiéru Dirty John Season 2, „Příběh Betty Broderickové“. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Cowboys a Eagles, svázaní o vedení v NFC East, se sejdou v nedělním 16. týdnu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos úterní hry Knicks vs Cavs, pokud nemáte kabel.

Tomicovy komentáře byly možná sarkastické, ale když jsem to naposledy zkontroloval, sarkasmus nebyl nezákonný.

Ať už jste nastávající rodič nebo nic netušící taxikář, může nastat chvíle, kdy budete vyzváni k pomoci při porodu dítěte bez dohledu profesionální pomoci. Nebojte se - lidé to musí dělat pořád. Většina z toho, co potřebujete ...

Sumit Nagal je indický tenista. Je zařazen na 160. místě na světě a je druhým nejvýše umístěným Indem v tenisu dvouhry mužů za Prajneshem Gunneswaranem.