Jak streamovat „Tři mušketýři“: Průvodce prohlížením rodiny

tři mušketýři

Disney

Streamujte nyní Tři mušketýry

Když zkorumpovaný kardinál Richelieu (Tim Curry) rozpustí mušketýry - ochránce francouzského krále (Hugh O'Conor) - tři se svého obvinění odmítnou vzdát. Ale mladý a ambiciózní d'Artagnan (Chris O'Donnell) se postaví na Athos (Kiefer Sutherland), Porthos (Oliver Platt) a Aramis (Charlie Sheen) a všichni čtyři musí spolupracovat na záchraně krále a žít podle svého kréda, všichni za jednoho jeden za všechny.

Tato komediální adventura režiséra Stephena Hereka z roku 1993 představuje opětovné shledání Young Guns (1988) hvězdy Charlie Sheen a Kiefer Sutherland, boje s meči, romantika a úspěšná píseň All For Love - v podání Bryana Adamse, Roda Stewarta a Stinga - která dosáhla čísla tři na Billboard Top 100 v roce 1994. Sledujte Tři mušketýři online pro zábavnou dobrodružnou rodinnou komedii a v tomto čtěte dále Tři mušketýři streamovací průvodce, kde se dozvíte o velkých hvězdách, o tom, co říkali kritici a další.

obsazení jake a neverlandských pirátů

Zde je návod, jak streamovat Tři mušketýři právě teď:

Jak streamovat „Tři mušketýři“ - exkluzivně na Disney+

Tři mušketýři je jedním z lepších živých akčních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Tři mušketýři a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte mušketýry
  5. 5. Klepněte na Tři mušketýři
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Tři mušketýři“: Přehled

Datum vydání: 12. listopadu 1993
Tvůrci:
Výkonní producenti Jon Avnet a Jordan Kerner; Producenti Roger Birnbaum, Ned Dowd, Joe Roth a William W. Wilson III; Spisovatel David Loughery, podle románu Alexandra Dumase
Ředitel:
Stephen Herek
V hlavních rolích:
Charlie Sheen, Kiefer Sutherland, Chris O’Donnell, Oliver Platt, Rebecca De Mornay
Hodnocení:
PG
Synopse:
Když zkorumpovaný kardinál rozpustí mušketýry - ochránce francouzského krále - tři odmítnou vzdát se svého obvinění. Ale mladý a ambiciózní d’Artagnan se postaví na Atose, Porthose a Aramise a ti čtyři musí spolupracovat, aby zachránili krále a žili podle svého kréda, všichni za jednoho, jeden za všechny.


Jak dlouho jsou „Tři mušketýři“?

Tři mušketýři je 105minutová akční dobrodružná komedie.


Děj „Tři mušketýři“

Píše se rok 1625 a mladý a ambiciózní d’Artagnan je na cestě do Paříže, kde doufá, že se stane mušketýrem - členem královy osobní stráže - ve stopách svého zavražděného otce. Ve snaze sesadit krále zkorumpovaný kardinál Richelieu a Rochefort, kapitán jeho stráže, rozpustili mušketýry. Ale tři zůstávají ve svých povinnostech vytrvalí: Athos, Porthos a Aramis. Když d’Artagnan narazí při potyčce s Richelieuovými muži na Tři mušketýry a pak se s nimi spojí, kardinálská stráž ho zajme.

vysvětleny tenisové gripy

V zajetí d’Artagnan zaslechne, jak Richelieu řídil hraběnku D’Winterovou, aby doručila podepsanou smlouvu do Anglie. d’Artagnan je popraven, ale mušketýři ho zachrání. Když jim řekne o smlouvě, rozhodnou se najít hraběnku D’Winterovou a Richelieu odhalí. Čtyři se rozdělili a d’Artagnan se po vyčerpání vyčerpáním ocitl v posteli neozbrojený a nahý, když se ho hraběnka pokouší svést.

Aniž by si uvědomil, že je špión, řekl jí o jejich plánech a ona se ho pokusila zabít, ale on ji přesvědčil, aby to neudělala. Když se ona a další pokoušejí nastoupit na svou loď do Anglie, tři mušketýři zasáhnou. Hraběnku zastaví Athos, který se ukáže jako bývalý milenec, kterému ublížil. Těsně předtím, než bude popravena, ji Athos požádá o odpuštění a ona prozradí, že Richelieu hodlá zavraždit krále na jeho nadcházející narozeninové oslavě.

Tři mušketýři shromáždí své kolegy mušketýry a vydají se na oslavu, kde se d’Artagnanovi podaří srazit ostřelovače najatého Richelieuem z jeho střely. Kardinál ale rychle viní mušketýry, kteří jsou v davu. Když kardinálská stráž zaútočí na muže, jsou překvapeni, když se do boje zapojí další mušketýři. Richelieu unese krále a královnu a když je tři mušketýři pronásledují do sklepení, zastřelí Aramise.

Mezitím je d’Artagnan téměř zabit v duelu s Rochefortem, ale dokáže porazit muže, který, jak se ukázalo, zabil jeho otce. Když Athos a Porthos dohání Richelieu, opouští žalář na lodi na podzemní řece. Ke svému zděšení se vodák zjevil jako Aramis, jehož krucifix zastavil kulku. Richelieu je zajat, mušketýrům jsou vrácena místa a d’Artagnan se k nim přidává.


Obsazení „Tři mušketýři“

Obsazení Tři mušketýři obsahuje několik docela velkých hereckých jmen z posledních čtyř desetiletí. Zde je několik hlavních hráčů.

Chris O'Donnell jako d'Artagnan

d’Artagnan je ambiciózní mladý šermíř, který se chce připojit k mušketýrům - po stopách svého zavražděného otce. Když se zamíchá s Athosem, Porthosem a Aramisem, pomůže zachránit francouzského krále a konečně má šanci. O'Donnell je známý pro své role v televizním seriálu NCIS: Los Angeles (2009-2019) a filmy včetně Vůně ženy (1992), Batman a Robin (1997), Svislý limit (2000) a Kit Kittredge: Americká dívka (2008).

Charlie Sheen jako Aramis

Aramis je jedním ze tří mušketýrů, kteří se odmítají vzdát svých postů chránících francouzského krále, když zkorumpovaný kardinál Richelieu rozpustí královskou stráž. Sheen je známý pro své role v televizním seriálu Řízení hněvu (2012-2014), Dva a půl chlapa (2003-2011) a Spin City (2000-2002). Mezi jeho filmové počiny patří Četa (1986), Mladé zbraně (1988), Major League (1989) a Major League II (1994), komedie Žhavé výstřely! (1991) a Žhavé výstřely! Park dva (1993), Děsivý film 3 , 4 a 5 (2003, 2006 a 2013) a Datum splatnosti (2010).

Kiefer Sutherland jako Athos

Athos je dalším ze Tří mušketýrů, kteří pomáhají zachránit francouzského krále a zajmout zkorumpovaného kardinála Richelieua. Sutherland 101 hereckých kreditů zahrnuje televizní seriál 24 (2001-2010) a Určený přeživší (2016-2019) a filmy Stůj u mě (1986), The Lost Boys (1987), Mladé zbraně a Mladé zbraně II (1988 a 1990) a Rovinná letadla (1990 a 2017). Vyjádřil také postavy The Land Before Time X: The Great Longneck Migration (2003) a Monstra vs. vetřelci (2009), Marmaduke (2010).

Oliver Platt jako Porthos

Porthos je vlhký bouřlivý život tří mušketýrů - Roger Ebert nazýval Plattův Porthos jediným [mušketýrem], který byl přesvědčivý. Platt hrál v televizních seriálech, včetně Chicago Med (2015-2019), Velký C. (2010-2013), Zlost (2004-2006). Mezi jeho filmy patří Rovinná letadla (1990) - ve kterém jednal Tři mušketýři představitelé Charlie Sheen a Kiefer Sutherland- Neslušný návrh (1993), Benny a Joon (1993), Doktor Doolittle (1998) a Frost/Nixon (2008).

Tim Curry jako kardinál Richelieu

Richelieu je intrikánský kardinál, který má uzavřít dohodu s Anglií a zavraždit francouzského krále. Curryho více než 200 hereckých kreditů zahrnuje klasiku Rocky Horror Picture Show (1975), Ostrov pokladů Muppet (devatenáctset devadesát šest), Kongo (devatenáct devadesát pět), Hon na Červený říjen (1990) a Annie (1982). Mezi jeho hlasové role patří Star Wars: Klonové války (2012-2014), Randy Cunningham: Ninja 9. třídy , Mladá spravedlnost (2012-2013), Transformers: Rescue Bots (2012), Curious George: Sledujte tu opici! (2009), Barbie a tři mušketýři (2009), The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius (2003-2006), Divoké trny (1998-2004), Voltron: Třetí dimenze (1998-2000) a Peter Pan a Piráti (1990-1991).

Rebecca De Mornay jako hraběnka D’Winter

Hraběnka D’Winter má nést podepsanou smlouvu od kardinála Richelieua vévodovi z Buckinghamu v Anglii, než tři mušketýři zmaří své plány. Mezi herecké role De Mornaye patří televizní seriál Jessica Jonesová (2015-2019) a filmy Svatební Crashers (2005), Ruka, která kolébá kolébku (1992) a Kráska a zvíře (1987).

co je to raketbal?

Písně a soundtrack „Tři mušketýři“

Každý, kdo kdy žil v USA Tři mušketýři vyšlo v roce 1993 si bude pamatovat obrovský popový hit Vše pro lásku v podání snové trojice Bryan Adams, Rod Stewart a Sting. Hit, který vyvrcholil u čísla 3 na Billboard Hot 100 v únoru 1994 napsal Bryan Adams a dva hollywoodští soundtrackoví štamgasti, Robert John Lange a Michael Kamen. Píseň vyhrála pouze film dvě ceny : Cena ASCAP za nejhranější písně z filmů a cena BMI za film a televizi za nejhezčí píseň z filmu.


„Tři mušketýři“ u pokladny

Tři mušketýři otevřen ve více než 2 000 divadlech po celé zemi 12. listopadu 1993 a zařazen jednička ve výdělcích v prvním týdnu s hrubými příjmy 10,6 milionu USD. Bylo to u čísla 22 pro Nejlepší filmy z roku 1993 v domácí pokladně za velkými jmény jako Jurský park , Paní Doubtfire , Uprchlík , Bezesný v Seattlu , Schindlerův seznam , Cliffhanger a další. Film vydělal celkem 53,7 milionu dolarů u pokladny.


Recenze „Tři mušketýři“ - Co říkali kritici

S 26 recenzemi kritiků na Shnilá rajčata , Tři mušketýři navzdory celkovému skóre sledovanosti 62% získalo pouze 31% hodnocení. Jeho hvězdné trio dobrodinců může slíbit, že bude bojovat „jeden za všechny, všichni za jednoho“, ale toto Tři mušketýři je úhledně nezapomenutelná aktualizace, která uspokojí jen velmi málo lidí, říká stránka. Kritik Roger Ebert řekl, film byl chování, ne herectví. Zdálo se, že nikdo na obou stranách kamery nebere příběh a postavy vážně. Valící se kámen řekl autor Alexandre Dumasův hrob se jistě otáčí, když jeho mušketýři - nasávaní suchou vysokou dramatičností a nízkým vtipem - kopou a křičí do nádherného světa Disney. Film byl nominován na pět cen a vyhrál dva, oba za původní píseň All For Love. Chris O’Donnell byl nominován na cenu Razzie za nejhoršího herce ve vedlejší roli.


Kde se „Tři mušketýři“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Recenzenti na Ranker dát Tři mušketýři asi v polovině seznamů pro nejlepší Disney filmy a nejlepší filmy roku 1993 . Mezi další Disney filmy z roku 1993 patří jamajská bobová komedie Skvělé běhy , Hokus pokus a Noční můra před Vánoci . Více než deset let po roce 1993 Tři mušketýři , Disney vydala animované Mickey, Donald, Goofy: Tři mušketýři (2004).


Trailer „Tři mušketýři“Hrát si

Tři mušketýři (1993) Trailer 'Je to akční příběh tří věrných šermířů (Charlie Sheen, Kiefer Sutherland, Oliver Platt), které spojuje dychtivý rekrut (Chris O'Donnell), aby ochránil francouzského krále.' Čtveřice společně bojuje o obrovské šance ve snaze porazit zlého královského poradce (Tim Curry) a svůdnou vyslankyni (Rebecca De Mornay) spiknutí s cílem… 2015-02-25T08: 03: 44 000Z

Streamujte nyní Tři mušketýry


Drobnosti „Tři mušketýři“: 5 rychlých faktů

Tři mušketýři obsazení zahrnuje několik velkých hvězd s několika zajímavými kredity za posledních 40 let. Zde je to, co potřebujete vědět.

1. Charlie Sheen a Chris O’Donnell spolu jednali Dva a půl chlapa —Jako bývalí milenci.

Více než deset let po společné práci v Tři mušketýři , O'Donnell se objevil v Sheenově oblíbeném sitcomu. V epizodě s názvem Starý plamen s novým knotem (1. března 2004), navštíví Charlieho bývalá milenka Jill, teprve teď je Bill.

2. Michael Wincott - Rochefort - hrál podobnou podlou postavu v jiném dobovém filmu

Wincott se ve filmu z roku 1991 objevil jako pomocník jiného antagonisty, Guy of Gisborne Robin Hood: Prince of Thieves , v hlavních rolích Kevin Costner a Morgan Freeman. Účinkoval také v televizním seriálu 2014 24: Žijte další den s Tři mušketýři hvězda Kiefer Sutherland.

3. Tři mušketýři Byl natočen v Rakousku, kde Rebecca De Mornay šla na střední školu

Část natáčení se odehrála v Anglie , ale většina byla zastřelena v Rakousku v Lichtenštejnsko a Kreuzenstein . Herečka Rebecca De Mornay , která hraje hraběnku D’Winterovou, se po smrti nevlastního otce přestěhovala s matkou a nevlastním bratrem do Evropy a vystudovala německy mluvící střední školu v Rakousku.

4. Proslýchalo se, že dva členové obsazení provedli během natáčení nějaké aerobní otřesy

V rozhovoru před vydáním deníku Los Angeles Times Kiefer Sutherland a Charlie Sheen se neshodli na pravdivosti pověsti. Ale faktem je, že jsme pracovali 14 hodin denně. Je fyzicky nemožné si dokonce připsat zásluhy za to, co viděli, co jsme udělali, řekl Sutherland Times. Sheen tomu odporoval a řekl: Ta hořící stopa stále hoří, jak mluvíme.

5. Charlie Sheen nemá rád koně

Sheen, Sutherland, Platt a O’Donnell se museli pro film naučit ovládat meče a jezdit na koních. Byli vyškoleni v Burbanku na to, čemu říkali Mušketýr Bootcamp, ale Sheen nikdy nebral koně a neřekl Los Angeles Times neudělal by kvůli nim pokračování.

Streamujte nyní Tři mušketýry


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešního zápasu Real Madrid vs Sevilla online, pokud nemáte kabel a žijete ve Spojených státech.

Na důkaz nedávné formy a potenciálu je zde seznam tří hráčů, kteří by mohli prokázat, že jsou temní koně a jít celou cestu.

Serena sestřelila Radwanskou a získala pátý wimbledonský titul

Jak nosit mořské pásky. Akupresura je přírodní lék, který může léčit nevolnost, zvracení a další příznaky zaměřením na tlakové body v zápěstí. Https://exploreim.ucla.edu/self-care/acupressure-point-p6/ Byly provedeny studie ...