Jak sledovat 3. sérii online „Sněžení“ bez kabelu zdarma

Ray Mickshaw/FX (L-R) Damson Idris se vrací k filmu 'Snowfall' jako Franklin Saint, zatímco Amin Joseph (Jerome) a Angela Lewis (teta Louie) spolu hrají.Vytvořil zesnulý John Singleton s Ericem Amadiem a Daveem Andronem, FX’s Sněžení premiéru své třetí sezóny dnes večer ve 22 hodin Přehlídka sleduje příběhy 19letého drogového dealera Franklina Saint, mexického zápasníka Gustava El Oso Zapaty, operativního pracovníka CIA Teddyho McDonalda a neteře šéfky mexického zločinu Lucii Villanuevové v době, kdy poprvé vyšel do ulic kokain.

Sezóna 3 Sněžení premiéra ve středu 10. července ve 22 hodin ET/PT na FX. Pokud nemáte kabel, můžete show sledovat živě nebo na vyžádání na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplatných služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu :FuboTV

řezání tenisových míčků pro chodce

FX je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Sněžení na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

FX+ je navíc k dispozici jako doplněk k hlavnímu balíčku FuboTV. FX+ je prémiová aktualizace FX, která vám umožní sledovat každou epizodu aktuálních FX show (stejně jako starší FX show) na vyžádání a bez komerce, jakmile budou vysílána živě.

Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje FX.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Sněžení na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má k dispozici nové epizody po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují FX.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos z Sněžení na počítači prostřednictvím webu PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Náhled sezóny 3 „Sněžení“

Podle síť „Je to Los Angeles v osmdesátých letech a crack se brzy stane epidemií, šířící se jako požár po ulicích South Central LA a navždy změní kulturu. Policie se konečně probouzí a seržant Andre Wright (Marcus Henderson) se zaměřil na začínajícího Kingpina a souseda Franklina Saint (Damson Idris) a jeho lidi. Zatímco místní orgány činné v trestním řízení bojují za zastavení přílivu, Teddy McDonald (Carter Hudson) a CIA usilovně pracují na zajištění toho, aby se tok kokainu do LA nezastavil. Aby mohl Teddy pokračovat ve financování války proti komunismu ve Střední Americe, bude muset najít nové cesty do USA pomocí Gustava El Oso Zapaty (Sergio Peris-Mencheta) a toho, co zbylo z rodiny Villanuevů. Jak se sázky a ztráty stále zvyšují, naši hráči skutečně začínají chápat ničivou sílu, kterou uvedli do pohybu, a musí přehodnotit své vlastní motivace a náklady na pokračování vpřed.

Bylo skvělé to vidět Sněžení Ve druhé sezóně roste návštěvnost a ohlas u kritiků, řekl Eric Schrier , Prezident původního programování ve FX. Tvůrčí tým odvedl fantastickou práci a do třetí sezóny vkládáme velké naděje.Hrát si

Video Video týkající se toho, jak sledovat 3. sérii „sněžení“ online bez kabelu 2019-07-10T20: 00: 23-04: 00

Legenda městského dramatu a spolutvůrce série John Singleton ( Boyz N Hood ) tragicky zemřel během produkce Season 3, ale přehlídka pokračovala v natáčení bez svého oddaného režiséra a výkonného producenta. Singleton zemřel poté, co byl v komatózním stavu po mrtvici 17. dubna odebrán podporu života.

Všichni jsou smutní, ale všichni také postupují vpřed, protože to by John chtěl, řekl výkonný producent Trevor Engelson po rychlém návratu pořadu k natáčení. Vypadalo to, jako by herci slyšeli to, co by John řekl: „Použijte ve svém představení emoce ze skutečného života.“

Miluji tě, brácho. pic.twitter.com/JOhBaZfjJ7

císařův nový groove netflix

- Damson Idris (@DamsonIdris)29. dubna 2019

Po Singletonově smrti Engelsone vyslán na sociálních médiích Svět dnes ztratil skutečnou legendu. Můj klient a přítel John Singleton zemřel na mrtvici. Od střední školy jsem fanouškem Singletonu - dokonce jsem měl na zdi plakát POETIC JUSTICE. Před lety John využil šanci, že budu jeho manažerem, a to jediným způsobem, jakým to John dokázal, a během několika dní se stal klientem, mentorem a přítelem. John měl silnou vůli a odhodlání - nikomu to nevadilo, v dobrém ani ve zlém, a udělal to s úsměvem! Byl to skvělý otec a syn, průkopnický, legendární filmař, rádce pro stovky a někdo, komu budu navždy vděčný za to, že bude mít skutečný vliv na můj život. Tento muž je skutečnou inspirací a jde příkladem toho, že nemožné je možné udělat a lze to udělat podle vlastních představ. Kéž bychom měli to štěstí, abychom si zabalili tolik života, kolik má tento muž za svých 51 let ... Legenda dolů, ale zajistíme, aby jeho odkaz pokračoval navždy. Hodně lásky a respektu!

Sněžení je výkonným producentem společností Singleton, Amadio, Andron, Thomas Schlamme, Michael London a Trevor Engelson. Andron slouží jako showrunner.


Populární Problémy

Jak houpat softbalovou pálkou. Abyste měli efektivní švih v softballu, musíte zapracovat na integraci všech součástí švihu. Musíte se ujistit, že máte dobrou přilnavost a postoj a že se houpačkou pohybujete hladce ....

Bolesti těla a svalů mohou být způsobeny různými zdravotními stavy, včetně chřipky, horečky, kocoviny nebo vážnějších problémů, jako je chronická bolest těla nebo artritida. Chcete -li tyto bolesti ulevit, začněte tím, že se ujistíte, že ...

Browns and Lions uzavírají předsezónu zápasem ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu na různých trzích.