Australian Open 2018: Veselý tweet Andyho Roddicka o počtu grandslamů Rogera Federera

NS

Roger Federer

dobře vyhrávat tenis

Jaký je příběh?

Roger Federer vyhrál svůj 20. grandslamový titul a zlepšil si vlastní rekord v držení největšího počtu grandslamových titulů v mužském tenise. Na svém kontě má celkem 104 titulů v kariéře a je pravděpodobně nejlepším tenistou všech dob. Těsně před finále nedávno skončeného Australian Open však bývalá tenisová hvězda Andy Roddick na Twitteru udělala slovní hříčku související s Federerovým grandslamovým součtem.

V případě, že jste nevěděli ...

Federer získal od roku 1877 nejvíce grandslamových titulů v mužském tenise. Celkem strávil 302 týdnů na 1. místě ATP, včetně 237 po sobě jdoucích týdnů na vrcholu, přičemž oba jsou světovými rekordy. Andy Roddick má na druhé straně pouze jeden grandslamový titul, což je US Open 2003, nicméně jeho rivalita na hřišti s Federerem je dobře známá. Roddick ztratil světovou jedničku s Federerem a proti poslednímu z nich vyhrál pouze 3 zápasy z 24. Narazili na sebe ve čtyřech grandslamových finále, z nichž všechny vyhrál Federer. Roddick odešel do důchodu v roce 2012.

Srdcem věci

Na žádost tweetera, který odkazoval na Roddickův loňský tweet, tento den zveřejnil další příspěvek na stránce mikro blogů den před finále Australian Open.

Federer měl před letošním Australian Open 19 grandslamů a Roddick znamenal, že další dva tituly povedou ke zvýšení na 21, což je v USA zákonný věk pro pití alkoholu. Veselý tweet jeho následovníci dobře přijali, a to se dokonce zdá být možné, protože Federer v tuto chvíli nemá v úmyslu odejít do důchodu.

Co bude dál?

Federer ve finále porazil Marin Cilic, 6-2, 6-7, 6-3, 3-6, 6-1 a zajistil si 20. grandslamový titul. Zajímavé je, že dva sety, které prohrál ve finále, byly jediné sady, které v celém turnaji zahodil. Prohlásil, že se zúčastní Australian Open i v příštím roce, což znamená, že má alespoň čtyři další velké obory k zisku 21. titulu.

Autorský záběr

Tímto tweetem Roddick předvedl svou humornou povahu a Federer by se rád dostal na 21-Grand Slam, aby dokázal, že má bývalý soupeř pravdu.

Populární Problémy

Crocs jsou lehké a pohodlné, což z nich činí oblíbenou volbu obuvi pro každodenní aktivity. Poté, co budete nosit Crocse při práci na zahradě, procházce přírodou nebo hraní v dešti, budete muset být ...

Na trhu je nespočet hraček pro psy, ale to, že vidíte hračku ve svém místním obchodě s chovatelskými potřebami, neznamená, že je bezpečná! Zatímco někteří výrobci hraček pro domácí zvířata dodržují zákonné bezpečnostní normy požadované pro kojence, většina ...

Patriots a 49ers se setkají ve velkém střetu 7. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Turnaj WTA je po krátké přestávce zpět. Několik špičkových hráčů se představilo na dvou 500 úrovňových akcích v Melbourne, které vedly až na Australian Open.

Tai Chi Chuan (Taijiquan) je starověké čínské „vnitřní“ nebo „měkké“ bojové umění, které se často praktikuje pro své zdraví prospěšné a duchovní výhody; je nekonkurenceschopný, mírný a obecně pomalý. [v161421_b01]. 19. května 2020. Jedna hodina ...