Jak kreslit humanizovaná zvířata

Lidské bytosti jsou velmi dobré v antropomorfizaci zvířat a předmětů v myšlení a řeči, ale pokud jde o kreslení humanizovaných zvířat, není vždy zřejmé, jak přimět zvíře, aby vypadalo více jako člověk. Tento článek poskytne několik návrhů, které pomohou vaší kreslící technice.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Nakreslete humanizovaná zvířata Krok 1

  1 Podívejte se na humanizované kresby zvířat jiných umělců. Zkuste rychle zjistit, proč vypadají více jako lidé než jako zvířata. Nesnažte se příliš hádat důvody - jsou to vaše počáteční, rychlé reakce, které odhalují ty nejvýraznější rysy.
  • K některým zvířatům patří zvířata vytvořená Beatrix Potterovou, postavami Brambly Hedge, postavami Wind in the Willows a zvířaty Disney.


 2. Obrázek s názvem Nakreslete humanizovaná zvířata Krok 2

  2 Přidejte oblečení ke zvířeti. Toto je pravděpodobně nejzjevnější způsob, jak přimět zvíře, aby vypadalo více jako člověk. Může to být celé oblečení nebo jen kousky oblečení, jako je top, kalhoty nebo jen šperky.
 3. Obrázek s názvem Nakreslete humanizovaná zvířata Krok 3

  3 Změňte způsob, jakým zvíře chodí. Obecně savci a vačnatci chodí po čtyřech. Samozřejmě existují výjimky, jako je klokan a ptáci, ryby, hmyz a podobně mají různé způsoby chůze. Vezměte si však základní čtyřnohé zvíře a nakreslete ho tak, aby chodilo pouze po dvou zadních nohách, a brzy začne vypadat velmi polidštěně. Dokonce i ryby lze kreslit chůzí po jejich zadním konci a ocasu.
 4. Obrázek s názvem Nakreslete humanizovaná zvířata Krok 4

  4 Nakreslete zvíře nesoucí předměty. Jakmile zvíře nosí něco jiného než potravu nebo hnízdní materiál, začíná nabývat lidského rozměru. Představte si zvíře, které nosí košík, rybářský prut, meč nebo podobné předměty, a začnete ho vnímat jako polidštěné.
 5. Obrázek s názvem Nakreslete humanizovaná zvířata Krok 5

  5 Nechte zvíře dělat něco, co dělají jen lidé. Existuje zde spousta možností, ale technologie představuje některé z největších kontrastů, jako je kočka, která píše na počítači, krysa mluví po telefonu nebo ropucha řídí vozidlo. Nebo zvíře může hrát sport (držení golfové hole, tenisové rakety, hokejky atd.), Hrát stolní hru, bojovat s mečem nebo vařit jídlo atd.
  • Tančící zvířata jsou nápadná jako kresba.
 6. Obrázek s názvem Nakreslete humanizovaná zvířata Krok 6

  6 Upravte části srsti zvířete tak, aby vypadala jako lidské účesy. Hřebeny, drdoly, úly, pletence a podobné věci mohou způsobit, že zvíře bude vypadat lidštěji. A nezapomeňte na vousy, kníry a dokonce i plešatost.
 7. Obrázek s názvem Nakreslete humanizovaná zvířata Krok 7

  7 Pomocí řečových bublin ukažte zvířeti mluvení nebo myšlení.
 8. Obrázek s názvem Nakreslete humanizovaná zvířata, krok 8

  8 Používejte přehnané výrazy obličeje k označení určitých emocí. Způsob, jakým kreslíte obočí, rty, nos, oči atd., To vše může říci něco o emocionálním stavu zvířete. Emocionální stavy jsou samozřejmě velmi lidskou vlastností, takže to zvíře určitě může polidštit.
  • Úsměvy jsou dobré. Stejně jako obrácené nebo sklopené obočí. Bavte se svými kresbami!
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Kvalitní papír na kreslení
 • Kresba tužkou a gumou
 • Inspirace fotografiemi a kresbami zvířat a humanizovaných zvířat

Populární Problémy

Po druhé šokující prohře ve třech zápasech se UCF vrací domů, aby v sobotu čelil ECU. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.Zabalit tašku do posilovny může být náročné, zvláště pro dívky. Zatímco chlapci potřebují jen převlékání a deodorant, dívkám může stačit více. Tento článek vám ukáže, jak si zabalit tašku do posilovny. Pořiďte si tašku do posilovny, která je pro vás to pravé. Ujistěte se, že se vám líbí ...Málokterý hráč dokáže dobře zvládnout trikovou střelu - ale zde je několik skvělých !.

Jak nosit konverzaci. Boty Converse jsou k dispozici v tolika barvách a střizích, že se mohou hodit téměř ke každému šatníku. Chcete -li nosit konverzaci, vyzkoušejte některé z následujících stylů. Noste Converse s džíny. Jedná se o univerzální vzhled s ...Co činí návrat Novaka Djokoviče ze podání nejlepším ve hře?Jak házet míč rychleji. V několika sportech založených na míči-včetně baseballu, softbalu a dodgebalu-je rychlost hodu důležitá. Rychlé házení míčem je však víc než jen švihnutí paží dopředu. Pokud byste chtěli hodit ...