Přímý přenos Kansas vs Villanova: Jak se dívat online bez kabelu

Villanova v Kansas

Getty Kansas Jayhawks se utká s Villanova Wildcats. (Foto: Jamie Squire/Getty Images)

Kansas Jayhawks (9-1) v pořadí číslo 1 zamíří do Wells Fargo Center ve Philadelphii, kde se v sobotu utká s č. 18 Villanova Wildcats (8-2).

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán v televizi Fox. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Kansas vs Villanova na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

tenisové skóre těsně před vítězstvím ve hře

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Fox (živě na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Kansas vs Villanova na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně Fox (živě na vybraných trzích). První měsíc to stojí 25 $ (poté 35 $ za měsíc), což z Slingu dělá zdaleka nejlevnější streamovací službu u Foxu, pokud plánujete jeho dlouhodobé zachování:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Kansas vs Villanova naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

vzor tenisové sukně

Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Kansas vs Villanova na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Kansas vs Villanova

Jayhawks jsou jedním z nejžhavějších týmů v zemi, když vyhráli devět v řadě poté, co ztratili otvírák sezony, 68-66 s Dukeem. Stráž Devon Dotson vede Kansas v bodování (19,6 bodu), asistuje (4,8) a krade (2,2 na zápas). Center Udoka Azubuike byl také velkou součástí útoku Jayhawks, v průměru 14,2 bodů a jen něco málo přes osm doskoků na zápas.

Kansas střílí 37,3 z dosahu tří bodů, přičemž zasáhli 52,9% svých střel z pole. Jayhawks nasbírají 84,6 bodů za hru, zatímco povolují 63,6. Budou čelit těžké výzvě proti týmu Villanova, který letos získává 80,4 bodu na zápas.

Villanova vede útočník Saddiq Bey, který vede tým se 16,3 body na zápas, zatímco strážce Collin Gillespie je v týmu druhý v bodování, v průměru 14,4 bodu na zápas. Divoké kočky jsou na trochu horké sérii, když vyhrály poslední čtyři zápasy.

V těchto čtyřech hrách hrála Nova vynikající obranu, vzdala to jen 62,3 bodu na zápas . Wildcats také dobře stříleli. I když zasáhli 48,5% svých střel z pole, provedli impozantních 76,8% pokusů o volný hod a v současné době dosahují 38% ze svých tříbodových střel.

Villanova v této sezoně zatím odehrála dva zápasy proti soupeřům z řady a to se povedlo ztratil je oba . Jayhawks vyhráli jediný zápas s hodnoceným soupeřem, kterého v této sezóně dosud hráli. Tyto dva týmy jsou proti sobě 4: 4 a Jayhawks vyhráli poslední setkání v prosinci 2018, 74: 71.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Jižní Dakota vs SDSU. Coyotes se snaží hrát spoiler, protože Jackrabbits sedí první v Summit League.

Zatímco nakupování oblečení pro děti je hlavně kosmetická činnost, boty, které pro děti vyberete, mohou ovlivnit jejich celkové zdraví. Obuv ovlivňuje jejich rovnováhu a zarovnání a nesprávně obutá obuv může vést k celoživotnímu zdraví ...

Jak projít 10 000 kroků denně. Každý den ujít 10 000 kroků je skvělý způsob, jak zůstat aktivní a zdravý. Díky jednoduchému přidání krokoměru a několika vycházkových bot zvýší vaše metoda 10 000 kroků vaši kondici a ...

Zde je návod, jak sledovat 'Momentum Generation', nejnovější dokument HBO Sports, který zkoumá, jak skupina mladých surfařů změnila sport v 90. letech.

Jak opravit hyperextended kolena. Hyperextended kolena mohou způsobit, že chůze, pohyb nebo cvičení jsou bolestivé a pomalé. Hyperextenze kolene je ve skutečnosti obecný termín pro širokou škálu zranění, která mohou vyplývat z kontaktních sportů, tance a dokonce ...