Jak sledovat WWE NXT online bez kabeluWWE.com NXT v síti USA

WWE NXT má premiéru dnes večer v síti USA. Série wrestlingů bude sledovat hlavní soupis talentů, jak se vypořádají s osobními hádkami. Pokračujte v čtení, abyste se dozvěděli, jak sledovat sérii NXT.

Zatímco nové epizody Obleky jsou stále vysílány, pořady NXT (včetně té ve středu 18. září) začnou ve 20 hodin. ET/PT, s první hodinou v síti USA a druhou hodinou v síti WWE . Jednou Obleky je u konce, kompletní dvouhodinová show NXT se bude vysílat v USA Network.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NXT na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

USA Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

jak rychle vyléčit tenisový loket

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos NXT v síti USA ve svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje síť USA.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos NXT v síti USA ve svém počítači na webu Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

sledovat dokonce i stevens online zdarma

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáváno s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

USA Network je jedním ze 40 živých televizních kanálů, které jsou součástí balíčku programů Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete NXT v síti USA sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Síť WWE

Zatímco nové epizody Obleky stále vysílá, ukazuje druhá hodina NXT lze sledovat přímo zde na WWE Network , služba digitálního streamování od WWE, která má také exkluzivní pokrytí každé události PPV, a také komplexní knihovnu minulých událostí WWE na vyžádání.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou měsíční zkušební verzi WWE Network , a poté můžete sledovat živý přenos druhé hodiny NXT na vašem počítači přes WWE.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace WWE.


Náhled debutu sítě NXT USA

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Je NXT. Jsi NXT. #WeAreNXT, a zítra jedeme NAŽIVO !!

Příspěvek sdílený uživatelem WWE NXT (@wwenxt) 17. září 2019 v 9:01 PDT

Shawn Michaels nedávno hovořil s Wrestling Inc. o NXT a o tom, jak předpovídal vzestup popularity značky. Pamatuji si, že jsem před třemi lety přišel do NXT Performance Center a viděl jsem, co mohou nabídnout, a říkal lidem, že to jednou bude v televizi, vzpomínal. Nevím, jestli jsem nebyl ohromen, že už to nebylo v televizi. Ale jasně, díky síti WWE a tomu, jak [NXT] řídila síť WWE, jste věděli, že tehdy byla připravena pro televizi.

A o tři roky později se konečně uskuteční poté v síti USA. Jsem nadšený z mladých mužů a žen z NXT, dodal Michaels. Dostanou příležitost ukázat světu a národu, že jsou „velký obchod“, „velký sýr“ na bloku. Jsem nadšený a nadšený, že jim mohu pomoci jakýmkoli způsobem.

rovnátka pro bolest lokte

Michaels také hovořil o kvalitě seznamu NXT a o tom, jak je nadšený, že vidí, co dělají. Vůbec neminimalizovat ostatní kluky [v AEW], ale určitě z talentového hlediska soupeří s každým, vysvětlil. Opět všichni napříč všemi, každý z nich má přátele podobně jako my ten den. Ale všichni jsme byli stále konkurenceschopní, i když jsme sdíleli stejnou šatnu, a to se v zápasnické činnosti nezměnilo. Každý, kdo se dostal do ringu, je soutěživý s každým dalším člověkem, který se do toho ringu dostane, a NXT se nijak neliší.


Populární Problémy

Tenisová hvězda Vergeer na invalidním vozíku odchází do důchodu

Miloslav Mecir-Potěšení a bolest ve hře tenis

Jak získat dobrou pověst v první školní den (pro dívky). Pokud jste jedním z těch lidí, kteří jsou považováni za nerdy a divné, a máte strach z prvního školního dne nebo nového školního roku, pak je to pro vás ten pravý článek. Tento...

„Řekni šatům ano“ je zpět u 20. série, která má premiéru v sobotu 17. července 2021. Zde je návod, jak můžete sledovat online streamování nových epizod.

Patriots se utkají s Panthers v předsezónní akci 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu na různých trzích.

Dnes večer je premiéra seriálu „American Ninja Warrior“ v 11. sérii. Získejte přehled o tom, jak sledovat ANW online prostřednictvím živého přenosu.