Jak se dívat na Arizona vs NAU Basketball online bez kabeluGetty

Basketbalové mužstvo č. 21 Arizona Wildcats bude ve středu hostit dřevorubce ze Severní Arizony v McKale Center při otevírání sezony každého týmu.Hra začíná v 9 hodin. ET a budou vysílány v síti Pac-12. Pokud nemáte kabel nebo nemáte síť P12, můžete sledovat Arizona vs NAU naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:FuboTV

Síť Pac-12 je jednou z nich Více než 100 kanálů obsažených v hlavním balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete Arizona vs NAU sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Sling TVSíť Pac-12 je součástí doplňku Sling TV Sports Extra, který lze přidat do balíčku hlavních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete Arizona vs NAU sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

řemínek na předloktí při zánětu šlach

Náhled basketbalu ze Severní Arizony vs Arizony

V loňském roce se Wildcats poprvé od sezóny 2011-12 nedostali na turnaj NCAA.

Celkový rekord Arizony 17–15 byl jejich nejhorší od roku 2009–10, kdy měl na starosti první sezónu hlavní trenér Sean Miller. Ve hře Pac-12 odehráli 8-12, což byla jejich nejhorší známka na konferenci, protože program zaznamenal stejný rekord v letech 2007-08.

V této mimosezóně Miller přivítal vyhlídky ESPN na osmé a deváté místo ze střední třídy roku 2019: střelecký strážce Josh Green a bodový strážce Nico Mannion.

Při pátečním exhibičním vítězství 74:65 nad Chico State Wildcats divize II zvítězil Mannion s Greenem na rozestavení s lobovým pasem na okraji pro první body hry.

Dvojice prvňáčků poté přinesla smíšené výsledky-Mannion nastřílel 3 z 11 a získal 10 bodů se 6 asistencemi, 5 doskoky a 5 obraty; Green šel 3 z 7 z pole, zaznamenal 11 bodů, 3 krade, 3 obraty a žádné asistence.

Nico a Josh jsou opravdu talentované děti a hráči, ale jsou to prváci, řekl Miller 247Sporty . Naučit se jim to bude chvíli trvat. Dnes v noci měli opravdu dobré okamžiky a pravděpodobně měli několik okamžiků pro nováčky, což se dalo očekávat.

Všichni, zejména já, musíme mít s těmi kluky trpělivost a učit je a zajistit, aby rostli a učili se.

Budou se stále zlepšovat. Jsou to dříči a jsou to velmi talentovaní hráči, ale tady se jen ukázali. Nikdy to není tak snadné, jako lusknutí prstů a jste dobří.

V minulé sezóně odehráli Lumberjacks celkově 11-21 a 8-12 ve hře Big Sky, což byl jejich sedmý a poslední rok pod hlavním trenérem Jackem Murphym, který program opustil 2. června, aby se připojil k Wildcats jako jejich přidružený hlavní trenér.

NAU poté povýšil asistenta Shane Burcara na prozatímního hlavního trenéra.

Jsme nadšeni touto výzvou, řekl Burcar ve čtvrtek o zahájení sezóny proti Wildcats Arizona Daily Sun . Jedná se o typ her, které chcete hrát proti vysoce postaveným školám a vysoce postaveným hráčům.

kravaty na tenisovou hlavu

V předsezónním vylepšení 28. října dřevorubci omezili Embry-Riddle Eagles divize II o skóre 109-75.

Juniorský útočník Bernie Andre, který loni vedl NAU v bodech na zápas (13,8) a doskoku na zápas (8,5), získal 11 bodů a popadl 10 výstavních desek.

Opravdu se mi líbí, jak jsme sdíleli basketbal, řekl Burcar, pro Arizona Daily Sun. Také se mi líbila naše energie na lavičce. … Jediným zlepšením, které se snažíme udělat - a opět je to koučovací příležitost - je obrana. Držíme našeho muže vpředu.


Populární Problémy

Video: Novak Djokovič vs John Isner Cincinnati Master 2013 zdůrazňuje

Jak nainstalovat DJ Booth. Než začnete cvičit míchání, škrábání, žonglování, nebo dokonce jen přiložit jehlu k desce nebo disku CD do zásobníku, musíte si nastavit vybavení. Existuje řada komponent, které mohou ...

Hry

Jak hrát válku v papírové hře. Populární papírová hra známá jako válka, kde vše, co potřebujete, je papír, pero a přítel (nebo nepřítel)! Vezměte si kus obyčejného sešitového papíru a složte jej na poloviční hamburger.

Toto je Murrayův první hlavní titul od jeho wimbledonské slávy před třemi lety.

Roger Federer má téměř jistotu, že zůstane v top 8 žebříčku ATP i přes 9měsíční propuštění. Federer by mohl být dokonce nasazen mezi nejlepší 4 na příštím ročníku Australian Open, podle toho, jak dopadnou další výsledky.

Přechod z mladého dospělého na mladého profesionála může být skličující. Možná je na čase dospět a zbavit se svých dospívajících nebo Frat Boy způsobů. Zde jsou tipy na rozvoj kultivovaného a sofistikovaného obrazu, který budete potřebovat k propojení, ...