Jak se vhodně obléknout do školního tance

Školní tance jsou zábavný způsob, jak se stýkat se svými přáteli, a také možnost obléknout se do školy každý den více, než kolik toho děláte. Zjistěte, co si vzít na každý druh tance, a naučte se, jak se správně oblékat, a přitom stále vypadat dobře!Metoda 1 z 5: Oblékání pro typ tance

 1. Obrázek s názvem Šaty vhodně pro školní tanec Krok 1

  1 Určete typ tance. Věnujte pozornost pozvání nebo informacím, které máte o školním tanci. Je to obecně formální nebo neformální tanec, tanec domů nebo tanec na dovolenou, jako je Valentýn nebo Halloween? Zeptejte se své školy nebo přátel na styl nebo téma tance, abyste mu porozuměli, než si začnete vybírat oblečení.
 2. Obrázek s názvem Oblečení vhodně pro školní tanec Krok 2

  2 Řiďte se tématem. Všimněte si, jestli má tanec téma na dovolenou, sezónu nebo jen pro zábavu, a zkuste se podle toho obléknout. Oblečte si kostým na halloweenský tanec nebo si oblečte havajskou košili nebo sukni z trávy na téma luau nebo ostrova. Jiné tance nemusí vyžadovat tolik kostýmu, jako několik obecných barev, které byste mohli nosit. Pro typ tance „jarního úletu“ byste se mohli držet světlých pastelových barev a pro valentýnský tanec byste mohli nosit červenou nebo růžovou barvu.
  • Pokud je tanec ples, nemusíte se nutně oblékat do tématu, pokud nechcete. V tomto případě je obvykle důležitější než formální nošení.


 3. Obrázek s názvem Oblečení přiměřeně pro školní tanec Krok 3

  3 Držte se dress codu. Dodržujte obecný dress code vaší školy nebo konkrétní kód, který pro tanec poskytují. Podívejte se, co pravidla říkají na výstřihy, rukávy, spodní lemy, loga a boty, a ujistěte se, že to, co plánujete nosit, dodržuje tyto pokyny.
  • Pokud si nejste jisti, zda je konkrétní oděv přijatelný, zeptejte se správců nebo učitelů vaší školy.
 4. Obrázek s názvem Šaty vhodně pro školní tanec Krok 4

  4 Zeptejte se, co mají přátelé na sobě. Zavolejte svým přátelům nebo rande na tanec a zeptejte se, co mají na sobě. Nebojte se, že byste museli nosit to samé, co oni, ale mohly by vám poskytnout nápady pro vaše vlastní oblečení. Připravte se na tanec také s přáteli, abyste si mohli navzájem dávat tipy při oblékání oblečení a doplňků. reklama

Metoda 2 z 5: Oblékání na formální tanec (dívky)

 1. Obrázek s názvem Šaty vhodně pro školní tanec Krok 5

  1 Vyberte si šaty, sukni nebo kalhoty. Pokud školní tanec vyžaduje formální oblečení, rozhodněte se pro šaty, společenskou sukni a top nebo šaty, kalhoty a pěknou halenku. Vyberte si celoplošné šaty pro neformální vzhled, nebo šaty nebo sukni ke kolenům pro něco více poloformálního.
  • Pokud jdete na rande s tancem, nejprve se s nimi domluvte, abyste zjistili, zda se část jejich oblečení může shodovat s vaším. Pokud jdete s chlapcem, jejich košile, kravata nebo vesta/cumberbund by se mohly hodit k vašim šatům, topu nebo doplňkům.
 2. Obrázek s názvem Šaty vhodně pro školní tanec Krok 6

  2 Vyberte si podpatky nebo byty. Vyberte si pár podpatků nebo podpatků, které jsou dostatečně pohodlné na to, abyste mohli tančit a být na nohou několik hodin. Zkuste sladit boty k šatům nebo doplňkům, nebo si vyberte zlaté nebo stříbrné boty, aby odpovídaly typu kovu vašich šperků.
  • Věnujte pozornost zásadám oblékání obuvi. Mohlo by dojít k omezení výšky vysokých podpatků.
 3. Obrázek s názvem Oblečení přiměřeně pro školní tanec Krok 7

  3 Přidejte kabelku a šperky. Vyberte si doplňky, které doplní váš outfit. Vyberte si pěknou kabelku nebo spojku ve stejné barvě jako vaše oblečení nebo boty, nebo ve stejné neutrální stříbrné nebo zlaté barvě jako vaše šperky. Udržujte šperky jednoduché a elegantní tím, že se budete držet jen několika kousků. Pokud nosíte velké visací náušnice, držte se jednoduchého náhrdelníku nebo náramku. Nebo pokud máte náruč náramků, zvolte méně honosný náhrdelník a náušnice.
  • Na ples nebo jiný velmi formální tanec můžete dodržovat tradici nošení korsáže, která doplní váš outfit a chlapcovu boutonniere. Můžete sdělit své datum, jakou barvu vám koupit, nebo si můžete koupit nebo vyrobit vlastní! Korsáž noste buď na zápěstí, nebo připnutou na přední části šatů poblíž ramene.
  • Příslušenství je skvělý způsob, jak sledovat barvu nebo téma tance. Vyberte si jasně červenou kabelku nebo boty na valentýnský tanec, na jaře si nalepte květinu do vlasů nebo si na maškarní téma kupte jiskřivou masku na oči.
 4. Obrázek s názvem Šaty vhodně pro školní tanec Krok 8

  4 Pokud si přejete, naneste vkusný make -up. Pokud chcete, můžete použít make -up, který zvýrazní přirozenou krásu vaší tváře. Vyberte si korektor nebo podkladovou bázi, která odpovídá vašemu tónu pleti, a pokud se vám líbí, přidejte do tváří trochu tvářenky nebo bronzeru. Naneste řasenku na řasy a přidejte oční linky do horních víček. Pokud jdete s výraznějším nebo tmavším líčením očí, držte se světlé barvy rtů nebo lesku a naopak.
 5. Obrázek s názvem Šaty vhodně pro školní tanec Krok 9

  5 Nechte si udělat vlasy a nehty. Pokud chcete, upravte si vlasy v salonu v tradičně formálním stylu. Nebo zkuste natočit, narovnat, zaplést copánky nebo jiný styl, který můžete vy nebo kamarád udělat s vlasy. Přidejte jiskřivé nebo barevné špendlíky nebo klipy pro další ozdobu. Můžete také jít do salonu na manikúru a/nebo pedikúru, namalovat si nehty doma nebo si koupit natlačovací nehty. reklama

Metoda 3 z 5: Oblékání na neformální tanec (dívky)

 1. Obrázek s názvem Oblečení přiměřeně pro školní tanec Krok 10

  1 Oblečte ležérní oblečení. Vyzkoušejte něco, co je trochu oblečenější než vaše každodenní oblečení. Vyberte si pěkný pár roztrhaných tmavých džínů s lesklým nebo třpytivým topem, džínovou sukni s pěknou halenkou nebo lehkou letní sukni. Jen se ujistěte, že se vaše volby řídí školním oblečením.
  • Je méně obvyklé koordinovat barvy s datem pro příležitostný tanec, ale můžete, pokud chcete!
  • Pro poloformální tanec najděte něco mezi formálním a neformálním oblečením. Pokud vám to vyhovuje, rozhodněte se pro sukni místo kalhot. Nebo si vyberte raději ležérní šaty z lehké bavlny nebo jiného úpletu než něco lesklého nebo třpytivého.
 2. Obrázek s názvem Šaty vhodně pro školní tanec Krok 11

  2 Vyberte si vhodnou obuv. Pamatujte, že vaše boty by měly být dostatečně pohodlné na to, abyste mohli tančit a být na nohou několik hodin. Vyberte si pěkné sandály, ploché boty nebo kozačky v barvě, která odpovídá vašemu topu nebo doplňkům, nebo v neutrální hnědé, černé nebo šedé.
  • Věnujte pozornost zásadám oblékání obuvi, které mohou říkat, že tenisky nebo žabky jsou zakázány.
 3. Obrázek s názvem Šaty vhodně pro školní tanec Krok 12

  3 Přidejte doplňující příslušenství. Vyberte si kabelku nebo spojku ve stejné barvě jako vaše oblečení nebo boty, nebo v neutrální hnědé, černé nebo šedé. Dodržujte všechny zásady oblékání pro šperky a udržujte je jednoduché a elegantní tím, že se budete držet jen několika kousků. Pokud nosíte velké visací náušnice, držte se jednoduchého náhrdelníku nebo náramku. Nebo pokud máte náruč náramků, zvolte méně honosný náhrdelník a náušnice.
 4. Obrázek s názvem Oblečení přiměřeně pro školní tanec Krok 13

  4 Pokud chcete, naneste lehký make -up. Pokud chcete, noste make -up, který zvýrazní přirozenou krásu vaší tváře, ale pro příležitostný tanec to rozhodně není nutné. Držte korektor nebo podkladovou bázi, která odpovídá vašemu tónu pleti, a vmasírujte si řasu na řasy. Pokud se rozhodnete nosit tmavé oční linky nebo barevné oční stíny, držte se světlé barvy rtů nebo lesku. Chcete -li mít barevnější rty, mějte líčení očí jednodušší. reklama

Metoda 4 z 5: Oblékání na formální tanec (Kluci)

 1. Obrázek s názvem Oblečení přiměřeně pro školní tanec Krok 14

  1 Vyberte si oblek nebo košili s knoflíky. Pokud tanec vyžaduje formální oblečení, půjčte si nebo kupte oblek a oblékněte si košili s knoflíkem a kravatu pod ním. Můžete si také vybrat volitelnou vestu nebo cumberbund pod oblekem. Nebo se oblékněte úplně bez saka a zůstaňte u hezkých společenských kalhot a zapínání na knoflíky pro další poloformální tance.
  • Pokud jdete na rande, nejprve se s nimi domluvte, abyste zjistili, zda se část jejich oblečení může shodovat s vaším. Pokud jste rande s dívkou, jejich šaty, top nebo doplňky by se mohly hodit k vaší košili, kravatě nebo vestě/cumberbundu.
 2. Obrázek s názvem Oblečení přiměřeně pro školní tanec Krok 15

  2 Vyberte si správné boty. Pořiďte si společenskou obuv z kůže nebo podobného materiálu. Slaďte je s barvou opasku, který máte na sobě.
 3. Obrázek s názvem Šaty vhodně pro školní tanec Krok 16

  3 Přidejte opasek a další ozdoby. Noste hezký kožený pásek a vyberte si hodinky a šperk, pokud se vám líbí, například prsten nebo jednoduchý náhrdelník. Pořiďte si manžetové knoflíčky k zapínání rukávů košile s knoflíky. Pokud chcete, můžete nosit cylindr nebo jiný elegantní klobouk, ale něco jako čepice nebo čepice není pro formální tanec přijatelné.
  • Na ples nebo jiný velmi formální tanec můžete dodržovat tradici nošení boutonniere, které doplní váš outfit a dívčí korzet. Můžete sdělit datum, jakou barvu vám koupit, nebo si můžete koupit nebo vyrobit vlastní! Noste boutonniere připnutou na klopě vašeho obleku.
  reklama

Metoda 5 z 5: Oblékání na neformální tanec (Kluci)

 1. Obrázek s názvem Oblečení přiměřeně pro školní tanec Krok 171 Oblečte neformální oblečení k neformálnímu tanci. Pro ležérní tanec si vyberte oblečení, které je mírně oblečenější než váš každodenní oděv. Vyberte si například neroztrhaný pár tmavých džínů se zapínáním na knoflíky nebo pěkným svetrem. Pokud zakazují určitá loga nebo obsah na tričkách nebo kloboucích, věnujte pozornost školnímu oblečení.
  • Je méně obvyklé koordinovat barvy s datem pro příležitostný tanec, ale můžete, pokud chcete!
 2. Obrázek s názvem Oblečení přiměřeně pro školní tanec Krok 18

  2 Vyberte si pěkné čisté boty. Vyberte si hezký povaleč, lodní botu nebo případně hezčí čisté tenisky v neutrální barvě nebo v barvě, která doplní váš outfit. Vyhněte se nošení sportovní obuvi, kterou nosíte při sportu, zejména pokud je špinavá od venkovního použití. Věnujte pozornost oblékání, abyste zjistili, zda zakazuje tenisky.
 3. Obrázek s názvem Oblečení přiměřeně pro školní tanec Krok 193 Příslušně přizpůsobte. Udržujte šperky jednoduché, jako pěkné hodinky, prsten, náhrdelník nebo náramek. Pokud nosíte zapínací knoflíčky nebo jinou košili, kterou je třeba zastrčit, vyberte si kožený opasek. Vyhněte se ležérním čepicím nebo čepicím, pokud není tanec příliš ležérní, a podle dress codu se ujistěte, že jsou klobouky v pořádku, pokud je chcete nosit jeden. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak se vhodně obléknout, pokud je můj školní tanec poloformální? Jako kluk si oblékněte roztomilý a stylový top ke společenským kalhotám nebo k jednoduchým šatům a jednoduchý top s knoflíkovým zapínáním nebo polo triko s čistými džíny bez děr. Pokud jste dívka, naneste jemné množství make -upu a přidejte nějaké šperky, abyste svůj outfit doplnili.
 • Otázka Co si oblékám na zimní tanec? Nemám ráda šaty. Možná můžete vyzkoušet kombinézu nebo kombinézu. Ty jsou právě teď velmi populární a plánuji si je vzít na svůj nadcházející tanec.
 • Otázka Mám polodlouhé hnědé vlasy. Vypadaly by na mě lépe světle růžové nebo světle modré šaty? Buď by to vypadalo dobře. Růžové šaty by pravděpodobně přinesly teplo do vašich hnědých vlasů.
 • Otázka Co si mám vzít na podzimní tanec na střední škole? Ve většině případů je tanec na střední škole buď poloformálním nebo neformálním tancem. Některé sázky na jistotu mohou být: roztomilý, elegantní top a pěkné, čisté džíny (bez děr!) Doplněné roztomilým, jednoduchým náhrdelníkem a/nebo pěknými náušnicemi pro neformální tanec. Pro semiformální oblečení noste kalhoty a pěkný, efektní top a nějaké roztomilé visací náušnice. Na poloformální můžete dokonce nosit jednoduché šaty. Vždy mějte hezké, pohodlné boty, ve kterých můžete tančit. Pokud si stále nejste jisti, co si vzít na sebe, zeptejte se svých přátel, co si na tanec oblékají. I při neformálním tanci nezapomeňte vynaložit trochu větší úsilí na to, abyste vypadali výjimečně.
 • Otázka Může někdo vypadat krásně? Samozřejmě. Každý je svým způsobem krásný.
 • Otázka Co si mám obléknout na tanec s havajskou tematikou? Pokud jste dívka, zkuste si vzít letní top a sukni. Možná si dejte do vlasů květinu. Nepřehánějte to s tématem, většinou to nakonec vypadá nevkusně. Pokud jste chlapec, oblékněte si barevné tričko a džíny nebo khaki šaty.
 • Otázka V mé škole někteří lidé nosí kostýmy a většina ne. Měl bych být jedním z mála, kdo se obléká do témat? Pokud si myslíte, že by bylo zábavné nosit kostým, měli byste to udělat. Zkuste si příliš nedělat starosti s tím, co dělají všichni ostatní. Život je příliš krátký, měli byste dělat, co chcete.
 • Otázka Plánuji „vzhled Ariany Grande“ s nadměrným svetrem a botami po kolena a vysokým culíkem. Fungoval by tento vzhled na valentýnský tanec, kdyby byl svetr červený? Ano, to zní jako skvělý pohled na valentýnský tanec.
 • Otázka Jak pozvu chlapce, protože jsem opravdu stydlivý? Zeptejte se ho v roztomilé poznámce, textem nebo mým osobním oblíbencem, nabídněte mu kousek žvýkačky nebo cukroví a pozvěte ho ven do obalu! Nikdy nežádejte přítele, aby ho o vás požádal, mohlo by to poslat špatnou zprávu.
 • Otázka Chci jít na tanec na střední škole a nechci nosit šaty. Mohl bych nosit legíny a delší košili? Ano, oblékat se do toho, co je pohodlné, je nejlepší. K tanci nemusíte dostat dolled. Můžete přidat nějaké pěkné doplňky a make -up (pokud máte povoleno), abyste to trochu okouzlili.

Populární Problémy

Sezóna 8 seriálu „Teen Mom OG“ je tu. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody online prostřednictvím živého přenosu.Krátký pohled na 5 nejlepších finále US Open v otevřené éře !!.Turistické boty jsou navrženy tak, aby se zašpinily, ale jejich pravidelné čištění může prodloužit jejich životnost. Po výšlapu odstraňte tkaničky a stélky a poté pomocí nylonového kartáče odstraňte usazeniny nečistot. Umyjte si boty vodou a mycím prostředkem na nádobí, ...

Skutečná velikost Velké 3 - Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic - přesahuje pouhé statistiky a rekordy. Emoce, které v nás vyvolávají, se počítají mnohem více než jejich počet, když diskutujeme o jejich místě v historii.Jak otevřít zamčené dveře pomocí čepu Bobby. Pokud nemáte po ruce náhradní klíč, může vás dostat zamčeno z pokoje nebo domova. Naštěstí se můžete vyhnout vysokým poplatkům od zámečníka tím, že se naučíte, jak si sami vybrat zámek. Chcete -li vybrat ...Zajímá vás, jak přesně sledovat Disney Plus na zařízeních Roku? Máme pro vás průvodce krok za krokem, včetně toho, které modely Roku jsou podporovány.