Jak se na Halloween obléknout jako mrtvý roztleskávačka

V tomto článku se dozvíte, jak se na Halloween obléknout jako mrtvá nebo zombie roztleskávačka. To pokryje vše od bambulí po culíky. Vaše oblečení bude určitě hitem na halloweenských večírcích nebo pokud se budete léčit.jak postavit katapult na tenisový míček

Část 1 ze 3: Dát dohromady svůj outfit

 1. Obrázek s názvem Noste krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaně Krok 1

  1 Najděte skládanou sukni. Nezáleží na barvě, pokud se oblékáte jako roztleskávačka, budete potřebovat skládanou sukni. Možná budete chtít zvolit tmavou barvu, nebo pokud zobrazujete krvavou smrt, sukni potřísněnou krví. Můžete to buď udělat sami pomocí barviva nebo falešné krve, nebo si můžete koupit v halloweenských obchodech.
 2. Obrázek s názvem Make a Cheerleader Costume Krok 26

  2 Noste tílko nebo ohlávku/ trubku. To může odpovídat vaší sukni a také být potřísněné krví. Můžete si také zkusit vyrobit vlastní: odstřihněte spodní část trička nebo tílka zhruba až po žebra. Nebo pokud ho nechcete zničit, můžete jej srolovat nebo uvázat uzel. pokud chcete rukáv/ top bez ramínek, odstřihněte také rukávy. Pokud nemůžete najít tílko, oblékněte si tričko nebo upnutý svetr.
  • Přidejte školní loga nebo týmová loga pro sporty, jako je fotbal nebo basketbal.
 3. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 5.jpeg

  3 Držte se sportovní obuvi. Najděte si krátké, bílé kotníkové ponožky. Oblečení doplňte teniskami nebo teniskami. Pokud nemůžete najít boty v odpovídající barvě, stačí obyčejné bílé. Opět platí, že tyto mohou být potřísněné krví stejným způsobem jako vaše košile a sukně.
 4. Obrázek s názvem Make a Pom Pom Krok 24

  4 Najděte si nějaké fáborky nebo pomlázky roztleskávaček. Mohou ladit s vaším oblečením nebo být jiné. Pokud si chcete vyrobit ten svůj, spojte dohromady několik barevných stuh a ustřihněte je tak, aby zůstaly vzpřímeně a nespadly. Na konec můžete také připevnit držadlo. reklama

Část 2 ze 3: Účes a líčení

 1. Obrázek s názvem Do copu s krátkými vlasy, krok 13

  1 Vlasy stáhněte dozadu do vysokého culíku nebo dvou copů. Ať už jsou vaše vlasy rovné nebo kudrnaté, nezmění to účinek, protože oba styly vidíte na poli nebo na hřišti.
 2. Obrázek s názvem Použít make -up na střední škole Krok 10

  2 Udržujte svůj make -up v tématu. Vytvořte jednoduchý základ, který odpovídá vaší pokožce spolu s obyčejnou červenou rtěnkou a očním stínem, který odpovídá barvám vašeho týmu. Můžete také použít nějakou barvu na obličej nebo oční linku k napsání názvu vašeho týmu na tváře, nebo můžete udělat barevný warpaint s barvou na obličej.
 3. Obrázek s názvem Realisticky aplikovat falešnou krev Krok 1

  3 Nalijte si na tvář trochu falešné krve. Zkuste to vytéct z úst nebo ve vnějších koutcích očí. reklama

Část 3 ze 3: Chovat se jako mrtvý roztleskávač

 1. Obrázek s názvem Procházka jako zombie Krok 5

  1 Kráčejte pomalu nebo se potácejte. Možná budete chtít vypadat kulhavě přetažením paží nebo téměř pádem. Představte si, že jste opilí nebo zraněni. Nakloňte hlavu na stranu a široce otevřete ústa.
 2. Obrázek s názvem Mít ducha při roztleskávání Krok 9

  2 Fanděte svému týmu. '
  • Křičet něco jako „GO TEAM!“ nebo „GIVE ME A [LETTER], GIVE ME A [LETTER] ....“ pro napsání jména vašeho týmu bude znít „povzbudivě“, i když je to falešné.
 3. Obrázek s názvem Be and Look Like a Mean Girl while in Girl Scouts Krok 11

  3 Akt způsob přehnaně chrání před tím, jak vypadáš. Často je takto zobrazen stereotypní roztleskávač. Pokud někdo urazí váš vzhled, otočte se, chovejte se znechuceně a ukončete konverzaci.
 4. Obrázek s názvem Chovej se jako Harley Quinn Krok 1

  4 Naučte se pár jednoduchých triků nebo gymnastiky. I když se nechcete pokoušet o nic příliš komplikovaného, ​​udělá to něco jednoduchého, jako je kolečko.
  • Vozíkem je, když začnete vstávat, a pak se převrátíte na stranu, téměř jako stojka, ale otočíte tělo.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Když si odcházíte z konverzace, máchnete si vlasy a vydáváte atmosféru „Jsem příliš cool na to, abych tu mohl být“.
 • Pokud máte skupinu přátel, můžete se zařídit tak, aby se všichni oblékli jako skupina mrtvých roztleskávaček.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nebuďte na lidi příliš zlí.
reklama

Populární Problémy

Je těžké uvěřit, že se druhý týden grandslamového turnaje bude konat současně s akcí WTA 250 na stejném místě.Nikdo nemluví o spisovatelském bloku, pokud jde o psaní dopisu sobě, ale může být náročné jasně sdělit své poselství budoucnosti. Ať už doufáte, že dosáhnete konkrétních cílů, navážete na položky seznamu kbelíku nebo ...

Jedná se o poslední akci ATP500 před Rogers Cupem.Novak Djokovič, který bude reprezentovat Srbsko na olympijských hrách v Tokiu v roce 2021, je všeobecně považován za drtivého favorita na zisk zlaté medaile dvouhry mužů.

Tito rodiče formovali některé z tenisových hráčů světové jedničky, muže i ženy.