Jak sledovat Canelo vs Jacobs v televizi, telefonu nebo streamovacím zařízeníGetty Canelo Alvarez je přímým šampionem střední váhy.

Můžete se zaregistrovat do DAZN a sledovat Canelo vs Jacobs přímo zde nebo v aplikaci DAZN . Další informace o sledování na různých zařízeních, včetně televize, najdete níže


Canelo Alvarez a Daniel Jacobs si v sobotu v T-Mobile Aréně v Nevadě Paradise postaví své tituly v boxu střední váhy.

Boj ve Spojených státech nebude probíhat v běžné televizi nebo PPV, ale přes DAZN můžete sledovat kompletní kartu Canelo vs Jacobs , sportovní streamovací služba, která má v USA dvě různé možnosti stanovení cen:


Jak se zaregistrovat do DAZN

Zde můžete zahájit měsíční předplatné za 19,99 $ . Je automaticky obnovován za tuto cenu každý měsíc, ale můžete jej kdykoli zrušit.

Zde můžete zahájit roční předplatné za 99,99 $ . Je zřejmé, že pokud plánujete udržet DAZN dlouhodobě, je to mnohem lepší hodnota a lepší dlouhodobá investice (zejména u Gennadij Golovkin a Anthony Joshua, kteří nyní bojují výhradně na DAZN). Platíte více předem, ale vyjde to zhruba na 8,33 $ měsíčně.


Jak sledovat Canelo vs Jacobs v televizi nebo jiném zařízení

Jakmile se zaregistrujete do DAZN, můžete sledovat kompletní kartu Canelo vs Jacobs v aplikaci DAZN kdekoli chcete.

Pokud tedy chcete sledovat souboj na televizi, nemůžete tak učinit prostřednictvím skutečného kabelového kanálu, ale můžete jej sledovat na jakémkoli zařízení připojeném k televizi, které podporuje aplikaci DAZN, například Roku, Fire TV, Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4 nebo Xbox One. Aplikace je k dispozici také na vybraných chytrých televizorech, telefonech Android, iPhonech a tabletech.

Pokud navíc chcete sledovat na počítači, můžete provést prostřednictvím DAZN.com .

A pokud se nemůžete dívat naživo, budete moci sledovat boj na vyžádání také prostřednictvím DAZN.

Náhled Canelo vs Jacobs

Canelo je 51-1-2.

Osmadvacetiletý hráč bude hájit tituly WBA, WBC, The Ring a přímého středního váhy, které si připsal v odvetě v září 2018 s Gennadijem Golovkinem, která přišla rok po jejich kontroverzním losování.

Jacobs, na 35-2 s 29 knockouty, získal prázdný pás IBF střední váhy tím, že v říjnu porazil Serhiye Derevianchenka. Je to také k uchopení.

Věřím, že Jacobs má jedinečný styl, protože je velmi úplný bojovník, řekl Canelo Sports Illustrated . Umí boxovat, praštit; je vysoký, obratný. Bojoval jsem se všemi styly a věřím, že na své úrovni díky svým zkušenostem to všechno skloubíte, bez ohledu na to, co je přede mnou, dokážu se přizpůsobit a překonat.

Před rušným pátečním večerním vážením se oba bojovníci vyhnuli zbytečným rozhovorům o podpoře boje a místo toho se rozhodli být zdarma. V minulosti se zapojili do slovního sparingu s protivníky, ale obvykle pouze na výzvu.

V mém vedení nikdy nebylo mým záměrem k jakémukoli boji vytvořit takovou nevraživost, abych prodal boj nebo porazil svého protivníka, řekl 32letý Jacobs podle ESPN . Nikdy jsem to nikdy nechtěl udělat. Nikdy to nebylo v mé povaze. Vím, že box je jen sport.

Takže pro mě to byla jedna z nejlepších propagací a nejlepších lead-upů, kterých jsem byl součástí, protože sdílím stejné myšlenky se svým protivníkem, který je striktně profesionální a nechává naše dovednosti promluvit uvnitř ringu.

Dodal: Fanoušci a to, co boxerská média již předpovídají, je, že tento boj bude mluvit sám za sebe. Jedná se o typ boje, který nelze přehlédnout. Toto je boj typu Hall of Famer. Nemusíme tam chodit a být praštění nebo tam být někým, kým ve skutečnosti nejsme. Takže to je pro mě závan čerstvého vzduchu. … Jsme ambasadory pro box - a na elitní úrovni.

Canelo a Golovkin byli před svým prvním bojem podobně srdeční. Jejich vztah se ale zhoršil, když byl Canelo před odvetou pozitivně testován na zakázanou látku clenbuterol a od května do září 2018 ji posunul zpět.

Objevil se spor a Canelo zatlačil svého protivníka na jejich vážení.

Znáte mě. Myslím tím, že nikdy nebylo v mé postavě, mé vlastnosti, urážet bojovníky a špatně o nich mluvit, řekl Canelo, podle ESPN. To, co se stalo v boji Golovkinů, byla reakcí na všechno, co řekli a udělali, a mluvili o mně. V tomto konkrétním případě fanoušci vědí, že oba půjdeme do toho ringu, dáme tomu 100 procent, dáme do toho všechno a zajistíme skvělý boj.

Během pátečního vážení se Canelo a Jacobs postavili proti sobě, než si vyměnili kopačky.

Cítím, že jsem nejlepší střední váha na světě, a že m —– f—– právě tam to dostane, řekl Jacobs podle ESPN .

Canelo řekl: Vidím strach, a to byl strach právě tam, co udělal.


Populární Problémy

„Stargirl“, nejnovější show superhrdinů, která se připojí k CW, má premiéru v úterý večer. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.

Tento týden se ve středisku Sprint koná turnaj Big 12 2020. Zde je návod, jak sledovat každou hru online bez kabelu.

V určitém okamžiku může být vyžadováno, abyste se oblékli jako dívčí atleti na halloweenskou párty nebo roleplay. Tady jsou rady, jak se oblékat, mluvit, jednat a myslet jako holka! Tyto tipy rozvinou váš atletický charakter; tak se připravte být ...

Ohlédnutí za neuvěřitelným výkonem Novaka Djokoviče v semifinále Australian Open, kde snížil Rogera Federera na bezmoc.

Výtah je téměř dokonalé prostředí pro šprýmaře. Je snadné obtěžovat lidi, když jste stísněni na tak malém, těsném prostoru. Protože jízdy výtahem obvykle trvají méně než minutu, ujistěte se, že jsou vaše žerty rychlé a ...

Finále ATP World Tour: Závod dokořán na cestě do Londýna