US Open oznamuje rekordní cenový fond pro rok 2018

Flushing Meadows_ropped

Flushing Meadows, domov US Open.

Organizátoři turnaje oznámili, že finanční odměny na letošním US Open vzrostou na rekordních 53 milionů dolarů.

Muži i ženy ve dvouhře získají 3,8 mil. USD, což je o 100 000 USD více než v loňském roce a nastavuje nové maximum pro grandslamovou událost.

Americká tenisová asociace (USTA) také odhalila navýšení výplat za první tři kola turnaje, přičemž celková výhra o pět procent vzrostla o 50,4 milionu dolarů vyplacených v roce 2017.

„2018 je významným rokem v naší historii, řekla předsedkyně představenstva USTA a prezidentka Katrina Adamsová.

„Není to jen 50. výročí turnaje, ale také jsme dokončili pětiletou transformaci Národního tenisového centra USTA Billie Jean Kinga.

'Víme, že jsme připraveni na neuvěřitelný růst kupředu.'

Populární Problémy

Americký basketbal se v pátek utká s Panamou v kvalifikaci mistrovství světa 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Je to Luka vs LeBron o Vánocích, protože Mavové naberou na Lakers. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Daniel Cormier vs Stipe Miocic 2 a Anthony Pettis vs Nate Diaz dělají z UFC 241 kartu, kterou musíte sledovat. Zde je návod, jak objednat UFC 241 PPV prostřednictvím ESPN+.

Zmrzlina je chutná, ale její příprava může být obtížná. Někteří lidé mají rádi svou zmrzlinu bohatou a hustou, na rozdíl od lehké a vzdušné. Jiní lidé mohou mít potíže se zmrzlinou, která nezhoustne ve víně. Naštěstí s ...

Ať už cítíte aster nebo se snažíte zůstat v háji, jsou to metody, jak znovu vytvořit kostýmy pro hlavní postavy v první sérii Young Justice. Kupte si černé sportovní triko s krátkým rukávem, které vám zakryje krk. Vymalovat ...

Roger Federer nedávno vyjádřil své myšlenky o systému hodnocení ovlivněném COVID, který loni zavedla ATP.