Wimbledon 2017: 5 nejoblíbenějších na turnaji žen ve dvouhřeWimbledonské mistrovství 2017 zbývá do jeho zahájení pouhých 6 dní

Wimbledonské mistrovství 2017 bude za pár dní a všechny oči padnou na největší Slam roku. French Open zažilo několik rozrušení, když Angelique Kerberová vypadla z prvního kola a nováček Jelena Ostapenko z Lotyšska vyhrál turnaj. Je proto spravedlivé říci, že Wimbledon bude svědkem více než několika rozruchů. Přestože je turnaj mužů vzrušující sledovat s Federerem a Nadalem v současné úžasné formě, turnaj žen je rozhodně kousání nehtů jeden také, zejména s Petrou Kvitovou zpět ve formě a jako Kristina Mladenovic a Jelena Ostapenko předvádějí letos skvělé výkony. Zde je 5 nejlepších favoritů pro turnaj dvouhry žen ve Wimbledonu.

#5. Angelique Kerberová

Paříž, Francie - 28. května: Angelique Kerberová z Německa trefila forhend během zápasu prvního kola dvouhry žen proti Ekaterině Makarové z Ruska v první den 2017 French Open na Roland Garros 28. května 2017 v Paříži. (Foto: Adam Pretty/Getty Images)

Světová jednička se bude těšit na comeback ve Wimbledonu

V tuto chvíli může být na 1. místě, ale druh výkonů, které Kerber letos produkovala, mě přiměl, abych ji zařadil na 5. místo. Němka byla letos extrémně zklamáním, protože dosud nepodala ani jeden přesvědčivý výkon. Kerberová byla překvapivě vyřazena v prvním kole French Open, ale dokázala se držet svého žebříčku č. 1 jen proto, že Simona Halepová a Karolina Plíšková nemohli vyhrát titul. Jediný důvod, proč může být Kerberová považována za uchazečku o Wimbledon je to kvůli její schopnosti hrát dobře na travnatých kurtech, kde může využít své tempo podle svých nejlepších schopností.

Dvojnásobné grandslamové šampiónské schopnosti v protisměru a schopnost přeměnit obranu na útok z ní mohou udělat těžkou soupeřku a za předpokladu, že je Kerber v dobré formě, může ve Wimbledonu vzkřísit.

Populární Problémy

Poté, co se Nadal odrazil od strachu ze zranění, převezme obhájce titulu Zverev, aby otevřel nabídku na první titul finále ATP.

Noah Rubin nedávno hovořil o tom, jak hraní Rogera Federera může vést k tomu, že hráč získá mezinárodní uznání. Američan také zopakoval své obavy z ekonomické nerovnosti v tenise.

Surfing debutuje na olympiádě na hrách 2020 v Tokiu. Zde je návod, jak můžete sledovat celou akci.

WTA Fes - Kuznetsova nucena odejít do důchodu kvůli zranění stehna