Jak se jednoduše obléknout a vypadat

Jednoduchý styl je ten, ve kterém se budete cítit sebevědomě a přitažlivě bez velkého úsilí nebo stresu. Toho může dosáhnout každý, kdo je ochoten provést správné změny. Zkuste si zjednodušit šatník, odlíčit rutinu líčení a zvolit klasický, snadno strhatelný účes.Část 1 ze 3: Jednoduše se obléknout

 1. 1 Vybudujte si svůj šatník pomocí klasických sponek. Mít pár dobrých sponek je dlouhá cesta. Můžete je navzájem kombinovat a používat vrstvy pro všechna roční období. Vyberte si klasické položky pro elegantní vzhled, který nevyžaduje mnoho přemýšlení.
  • Pro oblečenou událost vám každá žena řekne, že jejich „malé černé šaty“ jsou základem. Chcete -li šaty nosit i pro jiné příležitosti, vyměňte si stylové lodičky za jednoduché černé byty. Pro muže je důležité vlastnit klasický černý oblek a kvalitní společenské boty.
  • Některé klasické topy zahrnují pletený svetr nebo svetr ve světlé barvě, bílou košili s nabíraným výstřihem a bílou košili s dlouhým rukávem.
  • Klasické kalhoty zahrnují černé kalhoty nebo kalhoty spolu s tmavým denimem.
  ODBORNÁ TIP

  Joanne Gruberová

  Profesionální stylistka Joanne Gruber je majitelkou The Closet Stylist, služby osobního stylu, která kombinuje úpravy šatníku s organizací. Více než 10 let pracuje v módním a stylistickém průmyslu. Joanne Gruberová
  Profesionální stylista

  Základy mohou být stále velmi univerzální. Stylistka a organizátorka šatníku Joanne Gruber říká: „Abyste byla trendy, nemusíte mít skříň plnou nejnovějších stylů. Pochopte, jaké siluety vypadají dobře na vašem těle a jaké styly vyhovují vaší identitě. Poté vyberte základy, které můžete přizpůsobit. Například můžete na noc spárovat hedvábnou blůzu s koženými kalhotami a lodičkami, pak si do práce obléknout stejnou blůzu s kalhotami a sakem. ' 2. 2 Kupujte kvalitu před kvantitou. Kvalitní materiál a promyšlený design zajdou v jednoduchém šatníku mnohem dál než sleva nebo levně vyrobené oblečení. Pokud vám oblečení dobře sedí a dlouho vydrží, budete moci vytvořit více oblečení z méně položek.
  • Určitě věnujte čas hledání a nákupu klasického oblečení, do kterého se rozhodnete investovat.
  • Chcete -li obléknout svůj vzhled, bude náhrdelník, náušnice nebo jiný šperk dlouhou cestu.
 3. 3 Mějte ve svém šatníku džíny. Džíny jsou základem, na který se můžete vždy spolehnout kvůli jednoduchému vzhledu. Vyberte si džíny, které jsou pevné, neutrální barvy a nemají na sobě velké množství detailů, trhlin nebo jiných ozdob a švů. Hodí se ke všemu.
  • Tmavé džíny jsou nejlepší volbou, protože doplňují téměř jakýkoli top a vypadají zeštíhlující.
  • Ze stejných důvodů je černá džínová, jógová nebo bavlněná kalhoty také skvělým základem vašeho šatníku. Tmavé kalhoty se hodí k celé řadě dalších barev a lze je obléknout nahoru i dolů, takže možnosti svršků a bot jsou nekonečné.
 4. 4 Spojte tmavé kalhoty se světlým topem. Chcete -li zachovat jednoduchý vzhled, zvolte bílý nebo šedý top. Vyhněte se odvážným vzorovaným košilím a jasným barvám.
  • Pokud máte lehčí džíny nebo kalhoty, černý top může také vypadat hezky.
  • Vyberte si topy z jakéhokoli druhu materiálu, od bavlněného žerzeje po hedvábí nebo satén.
 5. 5 Noste praktické boty. Pokud potřebujete obléknout outfit, budete chtít klasické jednobarevné společenské boty pro muže nebo černé lodičky nebo byty pro dámy. V závislosti na počasí možná budete chtít obout klasické tenisky (například jednobarevné tenisky), ploché boty nebo sandály. Noste boty, které se cítí pohodlně, nejsou okázalé ani trendy (méně je více) a ladí se zbytkem vašeho outfitu.
  • Buďte chytří ve svém stylu. Pokud například žijete v oblasti, kde hodně prší, pravděpodobně budete muset spárovat svůj oděv s botami do deště.
  • Kvůli jednoduchosti můžete mít v plánu mít jeden pár jednoduchých vycházkových bot pro každou sezónu: sandály na léto, byty na podzim, kotníkové boty na zimu atd.
 6. 6 Použijte jeden přízvuk, abyste ukázali svou jedinečnost. Protože je váš outfit příjemně jednoduchý, umožňuje, aby se na pódium opravdu postavilo něco jiného, ​​jako je tetování, velké vlasy nebo náhrdelník. Pokud máte něco jedinečného, ​​hrajte to jako hlavní atrakci.
  • Noste oblečení, které nechává tetování vystavené, aby se ukázalo.
  • Můžete se zaměřit na položku, jako je zářivě barevný šátek, nošením s kontrastním bílým topem.
  ODBORNÁ TIP

  'Jeden skvělý doplněk, kterým můžete svůj outfit převést z obyčejného na jedinečný.'

  Susan Kim

  Profesionální stylistka Susan Kim je majitelkou společnosti Sum+Style Co., která se specializuje na osobní styling v Seattlu a zaměřuje se na inovativní a přístupnou módu. Má více než 5 let zkušeností v módním průmyslu a získala AA z Fashion Institute of Design & Merchandising. Susan Kim
  Profesionální stylistická reklama

Část 2 ze 3: Vytvoření svěžího vzhledu

 1. 1 Umyjte a zvlhčete si obličej. Chcete -li začít čerstvě a s čistou břidlicí, budete si chtít obličej opláchnout studenou vodou. Pokud máte suchou pokožku, použijte hydratační krém. Pro některé je to jediný krok, který budete potřebovat, pokud se rozhodnete nepoužít make -up.
  • Skvělý olej na obličej, který vyhovuje téměř jakémukoli typu pokožky, je jojobový olej, protože neutralizuje a přizpůsobuje mastnou nebo suchou pokožku.
  • Kokosový olej jako zvlhčovač obličeje funguje dobře v noci, než se vydáte na jednoduchý vzhled. Je mastné nechat přes den, ale přes noc se vsákne do pokožky.
 2. 2 Pokud se rozhodnete použít make -up, použijte toner. Toner vyčistí vaše póry hlouběji než pouhé umytí obličeje vodou. Rovněž se zmenší póry, což dodá vaší pokožce hladší vzhled. Nakapejte několik kapek na vatový tamponek a vmasírujte si ho do obličeje, opatrně kolem očí.
  • Toner je také dobrou volbou pro muže. Vůně je svěží a může vám pomoci vyhnout se pupínkům nebo nárazům z holení. Ujistěte se, že nepoužíváte toner bezprostředně po holení, protože může obsahovat alkohol a popáleniny.
 3. 3 Zatněte obočí. Vytvarujte si obočí tak, aby vypadalo čisté a atraktivní, i když neděláte nic jiného. Můžete také použít tužku na obočí, která pomůže vyplnit řídké oblasti a definovat. Chcete -li zjistit, jak tvarovat obočí,
  • Podívejte se do zrcadla a představte si linii od koutku nosu přímo nahoru, dokud nedosáhne na obočí; to by mělo být místo, kde začíná vaše obočí.
  • Identifikujte vrchol svého oblouku nakreslením imaginární šikmé čáry od koutku nosu skrz vaši zornici.
  • Určete místo, kde by se mělo vaše obočí zastavit, vytvořením další čáry od koutku nosu šikmo k vnějšímu koutku oka.
  • Vytrhněte chloupky, které spadají mimo oblasti, které jste identifikovali.
 4. 4 Zvažte použití nadace a korektoru. Chcete -li dále vyhladit tón pleti a přitom zachovat jednoduchost, možná budete chtít použít podkladovou bázi a korektor. Je to dobrý způsob, jak zakrýt kazy, aniž byste museli jít přes vrchol.
  • Pomocí prstů nebo štětce naneste make -up rovnoměrně na obličej. Je užitečné namazat si tečky kolem obličeje a poté je smíchat, aby nevznikly nerovné oblasti.
  • Pomocí korektoru zakryjte tmavé skvrny, akné a zejména pod očima skryjte tmavé kruhy.
  • Poté, co použijete korektor, můžete si na obličej přejet pudr, abyste dodali vzhled hladké pokožky a „nastavili“ svůj make -up.
  • Pokud to chcete udělat ještě o krok dále, naneste lehkou tvářenku. Usmívejte se a pomocí štětce zametejte tvářenku na vyvýšenou oblast tváře. Tahy by měly jít od středu a ven.
 5. 5 Vyberte si neutrální líčení očí. Podívejte se na palety, které mají hnědé, růžové nebo bronzové odstíny podle toho, co může odpovídat vašemu tónu pleti. Pomocí štětce na make -up smíchejte světlý stín od obočí až po záhyb víčka.
  • Pro lepší definici použijte černé oční linky na horní a/nebo dolní víčka. Natočte řasy a naneste řasenku.
  • Pro základní okřídlený vzhled naneste na oční linku řadu oční linky lehkou a krátkou křivkou nahoru ve vnějších koutcích očí.
  • Další jednoduchou možností pro oční linky je linie sledující spodní vnitřní koutek oka k vnějšímu koutku. Opět by to nemělo být husté nebo vyčnívající, ale jen tolik, aby to přilákalo pozornost vašich očí.
  • Pro přirozenější a smíšený vzhled použijte spíše tužkové oční linky než tekuté.
  reklama

Část 3 ze 3: Styling jednoduchých vlasů

 1. 1 Vyberte část. Pro muže i ženy rozdělte vlasy jiným způsobem, abyste si vytvořili snadný a nový styl. Vyzkoušejte střední část, boční část a dokonce i klikatou část, kde se části vlasů mírně kříží přes sebe směrem k přední části hlavy.
  • Pokud máte čtvercový obličej, boční část je nejatraktivnější, zatímco střední část je lepší ponechat těm, kteří mají kulaté tváře.
 2. 2 Jděte s škádlivým pohledem. Chcete -li dát vzhled většího objemu, shromážděte části vlasů a hřebenem lehce vykartáčujte asi palec od pokožky hlavy zpět ke kořenům. To může být užitečné, pokud chcete mít rozcuchaný drdol nebo culík, aniž by se vám vlasy pevně objímaly s hlavou.
  • Muži, tohle bude fungovat i pro vás. Pokud máte dostatečně dlouhé vlasy, můžete zkusit škádlit sekce, abyste získali texturu. Vyhněte se tomu, abyste to dělali po celém těle, zvláště ne blízko obličeje po stranách hlavy a přes uši. Místo toho to zkuste omezit na část nad spánky a dále dozadu.
 3. 3 Řekněte svému holiči, aby vám po stranách ostříhal vlasy kratší. Muži mohou vypadat klasicky tak, že si ostříhají vlasy po stranách hlavy a ponechají si horní část delší. Tomu se říká vybledlý účes. Můžete použít gel a vykartáčovat sekci zpět, nebo prstový hřebenový gel, pokud se jej rozhodnete ráno upravit.
  • Celkově se tento účes snadno udržuje a existuje mnoho variací na délku a zužování, které si můžete vyzkoušet vy a/nebo váš holič.
 4. 4 Pracujte klasicky s posádkou. Ve skutečnosti to nebude mnohem jednodušší, než toto, pokud nedostanete hlášku. Údržba je zde malá a vlasy vám nepřebírají styl. Dobrá péče a čisté linie střihu posune tento vzhled na další úroveň.
 5. 5 Dejte si vlasy do culíku. Pokud jsou vaše vlasy dostatečně dlouhé, jedním z nejzákladnějších a nejjednodušších účesů je culík. Vlasy sepněte kolem horní třetiny zadní části hlavy. Pokud máte bob, který se vejde do menšího culíku, funguje to také.
 6. 6 Vyhoďte ho do nepořádku. Dalším jednoduchým účesem je drdol. Otočte svůj culík a zajistěte uzel jinou sponou do vlasů, nebo použijte bobby špendlíky, pokud vám vlasy vyklouznou.
  • Pro stylový účes mohou muži stáhnout vlasy zpět do mužského drdolu a přidat zastřihování pod holením, aby to udělali o krok dále.
  • Pro uvolněnější vzhled si stáhněte pár kousků vlasů nad spánky.
 7. 7 Stáhněte si polovinu vlasů. Shromážděte vlasy shora nad uši směrem ke střední horní části pokožky hlavy a zajistěte sponou nebo sponkou do vlasů. Můžete také sbírat menší části od obličeje a zabezpečit záda. Pomocí čelenky si vytvořte další styl, který vám udrží vlasy z obličeje, aniž by je všechny stáhl zpět.
 8. 8 Zaplést si vlasy. Jednoduchý, jediný cop na zádech může být skvělým způsobem, jak vytáhnout jednoduchý, ale atraktivní design. Francouzský cop je ještě přitažlivější a lze z něj udělat dva a získat úplně jiný vzhled. Můžete také vytvořit dva malé copánky z částí po stranách spánků a svázat je zpět pro pěkný styl.
  • Fishtail copánky jsou také krásné a snadno se je naučíte sledováním videa na YouTube nebo dvou nebo dotazem na přítele, který ví, jak na to.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Buď sám sebou. Jednoduchý vzhled bere důraz na váš vzhled a na vaši osobnost.
 • Chcete -li získat skutečně jednoduchý vzhled, nemalujte si nehty jasnými barvami. Jednoduchá francouzská manikúra na krátkých nehtech vypadá dobře.
 • Pixie střihy jsou fantastické ve své jednoduchosti a není třeba se starat o styl, pokud nemáte preference.
 • Při neformálním nošení se vyhněte nošení honosných šperků.
 • Mějte kabelky malé a plné barvy.
 • Tyto styly jsou variabilní v závislosti na tom, kde žijete a jaký styl je populární. Pokud například většina lidí ve vašem věku nosí určitý styl obuvi ve vaší oblasti, pak je to obuv, kterou si obléknete pro svůj jednoduchý vzhled. Udržujte barvy bílé, hnědé, černé nebo snadno na očích.

reklama

Varování

 • Pokud jste obvykle odvážná stylistka a postava, možná budete chtít ulehčit jednoduchému vzhledu změnou aspektů vašeho vzhledu jeden den v době, nikoli přes noc, abyste se vyhnuli šokující rodině a přátelům a přizpůsobili se převzetí nového vzhledu.
reklama

Populární Problémy

Všechny novinky z losování mužů a žen z US Open.Kdo mezi Daniilem Medveděvem a Grigorem Dimitrovem dosáhne svého prvního grandslamového finále? Analýza:.

Novinka v září 2020, podíváme se na Pro Staff 97 v13, což je nejnovější verze Wilsona na jedné z jejich nejoblíbenějších raket.

Jak cestovat na Havaj. Havaj je krásný stát tvořený 7 obydlenými ostrovy, z nichž 4 jsou nejoblíbenějšími destinacemi: Havaj (Velký ostrov), Maui, Oahu a Kauai. Při plánování cesty zvažte data, která vám vyhovují, a ...

Cameron Norrie a Carlos Alcaraz se v pondělí utkají v prvním kole US Open 2021. Ti dva spolu nikdy nehráli, vzhledem k tomu, že Alcaraz na turné stále stojí.