Jak obléknout Oshare Kei

Máte rádi Oshare Kei? Zde je jednoduchý návod, jak se oblékat jako vaše oblíbené kapely.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Dress Oshare Kei Krok 1

  1 Oblečte Oshare Kei pomocí make -upu. Při výběru make -upu používejte jasné barvy. Někteří nositelé Oshare Kei si však nechávají líčit přirozeně (jako například Teruki z An Cafe), takže pokud nechcete, nemusíte se příliš líčit. V Oshare Kei se běžně používá černá oční linka. Podívejte se na obrázky pro nápady. Na YouTube jsou videa z Cure Style Council (Cure je v Japonsku časopis Visual Kei), nebo si můžete vyhledat Oshare Kei make up tutorials - je jich spousta.
 2. Obrázek s názvem Dress Oshare Kei Krok 2

  2 Oblečte Oshare Kei do jasných barev. V místních obchodech najdete mnoho položek, které lze sladit s oblečením Oshare Kei. Pamatujte: Jasné barvy jsou klíčové, ale zkuste přidat také nějaké tmavší barvy, jinak budete vypadat jen jako „Decora“.
 3. Obrázek s názvem Dress Oshare Kei Krok 3

  3 Noste košile s roztomilými vzory a motivy. Zvířecí potisk a puntíky jsou také dobré pro Oshare Kei. Dobrým místem k získání temnějších věcí jako Oshare Kei je Sex Pot Revenge, značka, kterou An Cafe nosila už dříve. Jak již bylo zmíněno dříve, mnoho věcí lze najít v místních obchodech. Musíte prostě nakupovat. Některá oblečení Visual Kei mohou být také klasifikována jako Oshare. Na eBay můžete nějaké věci najít, ale buďte opatrní a přečtěte si zpětnou vazbu a recenze položek. Někteří umělci Oshare Kei, jako například Mashiro (ex: Himeyuri/x [PaRADEis]) a Waka (Danger Gang), obsahují oblečení z módy Lolita. Než něco z toho oblečete, ujistěte se, že se seznámíte s módou Lolita.
 4. Obrázek s názvem Dress Oshare Kei Krok 4

  4 Vyberte si bundy, které vypadají roztomile. Noste načechranou bundu nebo na ní roztomilé potisky. Zvířecí tisk, karikatury, cokoli, pokud je to jasné a barevné. Pamatujte si, že vždy si můžete ušít vlastní oblečení!
 5. Obrázek s názvem Dress Oshare Kei Krok 5

  5 Noste sukně nebo kalhoty. Ty jsou zjevně důležité (nechceš teď bez nich jít, že?). U sukní si pořiďte roztomilé světlé a vrstvte. Nejlépe vypadá nošení jasných legín nebo podkolenek se sukní. Získejte barvy, jako je růžová, fialová, žlutá nebo zelená. Jakékoli jasné barvy. Sukně můžete vrstvit, ale ujistěte se, že nevypadáte jako Decora, pokud to není to, co hledáte.
 6. Obrázek s názvem Dress Oshare Kei Krok 6

  6 Oblečte se do roztrhaných džínů a pod nimi světlé legíny/ponožky. Vyzkoušejte šortky s ponožkami/legínami (jak Miku z An Cafe předvádí oh-tak dobře).
 7. Obrázek s názvem Dress Oshare Kei Krok 7

  7 Nasaďte si podkolenky. Zkuste pruhované ponožky nebo ponožky s mašlemi. Můžete je také vrstvit, ale opět ne příliš Decora. Pastelové barvy spárované s jasnými barvami vypadají nádherně.
 8. Obrázek s názvem Dress Oshare Kei Krok 8

  8 Noste náramky, ale ne příliš mnoho (pokud samozřejmě nechcete! ). Nejlepší jsou ty, které doplňují oblečení.
 9. Obrázek s názvem Dress Oshare Kei Krok 9

  9 Vyzkoušejte náhrdelníky s roztomilými věcmi, jsou dobré. Korálky mohou také fungovat. Někteří nositelé Oshare Kei nosí na náhrdelnících plyšáky (JunJun od DOG v PWO, Bou ex: An Cafe). Ty mohou vypadat roztomile, ale mohou být trochu moc, a opět vypadat více Decora.
 10. Obrázek s názvem Dress Oshare Kei Krok 10

  10 Mít čisté a lesklé vlasy. Ujistěte se, že to nevypadá skřehotavě. Mohl byste si narovnat vlasy, natočit je, obarvit na jasně modrou, cokoli! Ale musí to vypadat čistě a úhledně. Podívejte se na obrázky pro inspiraci.
 11. Obrázek s názvem Dress Oshare Kei Krok 11

  jedenáct Zkuste si na tvář dát drahokamy a samolepky. Nepřehánějte to ale příliš, nebo budete vypadat jako sbírka nálepek. Falešné řasy také vypadají dobře.
 12. Obrázek s názvem Dress Oshare Kei Krok 12

  12 Zvažte pořízení piercingu. Piercingy v Oshare Kei vypadají dobře, ale nepotřebujete je, protože jsou bolestivé a zanechávají jizvy. Ale pokud je máte, nechte je, vypadají skvěle!
 13. Obrázek s názvem Dress Oshare Kei Krok 13

  13 Vyzkoušejte různé druhy obuvi. Converse, boty na platformě, boty ugg, boty Lolita a dokonce i pantofle mohou fungovat - jen se ujistěte, že jsou jasné a barevné.
 14. Obrázek s názvem Dress Oshare Kei Krok 14

  14 Poslouchejte hudbu, samozřejmě. Několik populárních kapel Oshare Kei je An Cafe, x [PaRADEis], Decola Hopping, SuG, Lolita23q, LM.C a Aicle. Existuje však mnohem více než toto.
 15. Obrázek s názvem Dress Oshare Kei Krok 15

  patnáct Poslouchejte také kapely Visual Kei jako The GazettE, Versailles, Direngrey, Miyavi a Nightmare. Pokud to není vaše věc, neposlouchejte je, váš hudební vkus je váš hudební vkus!
 16. Obrázek s názvem Dress Oshare Kei Krok 16

  16 Ujistěte se, že nevypadáte 'cosplay'. No, ne cosplay, protože do toho jde taky hodně času, peněz a úsilí ... nevypadej ŠPATNÝ cosplay. Ujistěte se, že provedete dostatek výzkumu. Nezapomeňte být kreativní! Hodně štěstí a bav se! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu vypadat jako oshare kei, pokud nemám rád barvené vlasy? honeykates !! Samozřejmě můžete! Oshare kei je o tom, být vědomý módy, a přitom zůstat šťastný, pozitivní a spokojený sám se sebou. Pokud byste si obarvili vlasy, když se vám to nelíbilo, byl by to opak oshare kei! Bohužel, část účinku může být ztracena, takže možná nebudete „vypadat“ 100% oshare kei, ale můžete to svým oblečením více než vynahradit! Bavte se s tím, nikdo nemůže rozhodnout, co kromě vás vypadá jako oshare kei!


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zjistěte o Oshare Kei co nejvíce!
 • Cena se může sčítat, takže si najděte práci nebo si vyrobte vlastní oblečení.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Uvědomte si, že budete zírat, ale ignorujte to. Chcete vypadat jako každý jiný člověk na ulici? Ne! Tak se jen usmějte! Nezapomeňte, že se takto oblékáte pro sebe a pro nikoho jiného.
 • Pokud jste chlap, bude to pro vás těžké, ale nebojte se.
 • Pokud jste dívka, mnoha chlapům se nebude líbit, jak se oblékáte. Ale jen přemýšlejte, oblékejte se tak, buďte šťastní, mějte šanci, že najdete někoho, kdo miluje způsob, jakým se oblékáte!
reklama

Populární Problémy

Každý hráč by měl povrch, který se mu nejvíce líbí, nikdo nemá rád tyto 3.12 titulů Rafaela Nadala na French Open překonalo rekordní úspěchy Michaela Phelpsa a Usaina Bolta v hlasování fanoušků. Roger Federer a Serena Williamsová byli také uchazeči v soutěži o hlasování v závorkách.Jak zvýšit mobilitu kotníků. Pohyblivost kotníků je klíčová téměř pro všechny sportovce, stejně jako pro kohokoli, kdo se chce jen trochu snadněji a pohodlněji pohybovat pěšky. Pohyblivost kotníku pomáhá vytvářet sílu a rozsah pohybu ...Zde je návod, jak můžete sledovat sobotní basketbalový zápas Oklahoma State vs Texas Tech, který není v běžné televizi.Vysavače mohou být hlasité a nepříjemné, stejně jako objemné a obtížně skladovatelné. Ačkoli mohou být účinné, nejsou jediným způsobem čištění. Existují i ​​jiné způsoby, jak udržet koberce a dokonce i koberce bez nečistot ...