Jak se obléknout na párty u bazénu (dívky)

Léto neznamená jen teplejší dny a delší noci, ale také spoustu pozvánek na párty. Jakkoli jsou párty u bazénu vzrušující, mohou být také trochu stresující, pokud jde o rozhodování, co si obléknout. Správným výběrem oblečení a přidáním dalších doplňků se můžete zbavit stresu z plánování párty u bazénu a můžete se soustředit na to, abyste si užili dobré časy, které určitě přijdou!badmintonové dvojí podání

Metoda 1 ze 3: Výběr správného oblečení

 1. Obrázek s názvem Šaty na párty u bazénu (dívky) Krok 1

  1 Vyberte si vhodné plavky. Vhodné je odkazovat na to, v čem se cítíte nejpohodlněji. Ať už jde o bikiny nebo jednodílné; vyberte si oblek, ve kterém se cítíte pohodlně.
  • Nechcete strávit celou párty u bazénu taháním za oblek nebo se pokoušet najít místo, kde byste se mohli stydět, takže si vyberte styl obleku, ve kterém se budete cítit sebevědomě.
  • Plavky mohou také sloužit jako váš výrok, takže si vyberte design, který o vás něco vypovídá. Pokud například milujete zvířecí potisk, vyberte si leopardí bikiny. Pokud jste trochu hippie v srdci, zkuste něco s třásněmi. Existuje mnoho způsobů, jak se můžete vyjádřit prostřednictvím plavek, takže si to užijte.
  • Mějte na paměti, že oblek by měl také odpovídat typu párty u bazénu. Pokud jsou na akci například děti, možná budete chtít znovu zvážit nošení extrémně odhalujícího obleku.
 2. Obrázek s názvem Šaty na párty u bazénu (dívky) Krok 2

  2 Noste správné boty. Tenisové boty pravděpodobně nejsou tou nejlepší volbou pro párty u bazénu, protože by mohly zvlhnout. Místo toho se rozhodněte pro pár sandálů.
  • Upřednostňují se boty s dobrou přilnavostí. Nechcete, aby vám při společenském styku klouzali a klouzali kolem bazénu.
  • Vyhněte se nošení klínů. Mohou vypadat roztomilé, ale na párty u bazénu nejsou praktické. Sandály na platformě mohou fungovat lépe, protože jsou pevnější a snáze se nazouvají a vyzouvají.
  • Páskový sandál na nízkém podpatku je vždy dobrou volbou, protože se snadno nazouvá a obouvá a může vašemu stylu hodně přispět. Pokud si to například udržujete docela základní s černým oblekem a letní šaty, zkuste si obout páskové sandály s ozdobami z drahokamu.
 3. Obrázek s názvem Šaty na párty u bazénu (dívky) Krok 3

  3 Přidejte několik vrstev. Vrstvy vám mohou pomoci oddělit se, zahřát vás při západu slunce a zakrýt oblasti, ve kterých se cítíte sebevědomě. Ujistěte se však, že jsou vrstvy lehké, aby je bylo možné snadno odstranit a rychle zaschnout.
  • Zkuste si přes plavky obléknout květinový sarong nebo maxi šaty. Pro ležérnější vzhled zvažte světlé, lehké tričko nebo tílko s kraťasy.
  • Kaftany jsou v současné době obzvláště populární. Vyberte si průsvitný a můžete jej nosit jako sako s otvorem vpředu pro elegantnější vzhled.
  • Jasné barvy a výrazné vzory jsou bezpečnou sázkou na párty u bazénu, zatímco tmavým barvám a džínům byste se měli vyhnout.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Přidání dalších dotyků

 1. Obrázek s názvem Šaty na párty u bazénu (dívky) Krok 4

  1 Upravte si vlasy. Pokud jde o vaše vlasy, mějte je celkem jednoduché. Budeš mokrá, takže nevěnuj mnoho času úpravě vlasů.
  • Snadný stylingový tip pro vaše vlasy je večer před párty si vlasy umýt. Poté, dokud je ještě vlhké, nastříkejte trochu detangleru a vložte jej do jediného copu (můžete vyzkoušet i více copánků). Ráno rozepněte cop a budete mít plážové vlny, které jsou ideální pro párty u bazénu!
  • Na večírku možná také budete chtít nechat vlasy ve volném copu. To je zvláště užitečné, pokud jsou vaše vlasy již mokré po pobytu v bazénu. Můžete jej rychle zaplést do copu a jakmile uschne, můžete ho uvolnit, jak noc pokračuje.
 2. Obrázek s názvem Šaty na párty u bazénu (dívky) Krok 5

  2 Přidejte příslušenství. Každý může mít prospěch z přidání několika doplňků ke svému stylu bazénu. Vyzkoušejte stylový klobouk, který nejenže poskytne extra ochranu před sluncem, ale také bude vypadat roztomile. Několik šperků je přijatelných, ale nepřehánějte to, protože si přesto chcete užít bazén bez vážení.
  • Nenoste příliš drahé šperky, protože vám hrozí, že je ztratíte v bazénu.
  • Disketové klobouky jsou nejen stylové, ale také praktické, aby vám nedaly slunce na obličej.
  • Opalovací krém je důležitým doplňkem. Pokud jste v bazénu, vezměte si s sebou odpovídající tašku na opalovací krém a další příslušenství.
 3. Obrázek s názvem Šaty na párty u bazénu (dívky) Krok 6

  3 Nezapomeňte na sluneční brýle. Ačkoli jsou sluneční brýle doplňkem, jsou tak významnou součástí vašeho stylu party párty, že si zaslouží být ve své kategorii. Sluneční brýle chrání při prohlášení.
  • Zkuste sladit sluneční brýle s tím, co máte na sobě. Pokud například nosíte zlaté šperky, zkuste si také pořídit sluneční brýle se zlatými obroučkami.
  • Spojte sluneční brýle s kloboukem pro větší ochranu a stylový vzhled.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Nosit správný make -up

 1. Obrázek s názvem Šaty na párty u bazénu (dívky) Krok 7

  1 Omezte líčení na minimum. Není třeba nosit mnoho make -upu, protože budete mokrá, zkuste to mít jednoduché a lehké. To znamená, že byste se měli zbavit nadace a červenat se na celý den, protože nechcete vypadat pruhovaně nebo se všude líčit.
  • Pokud chcete nosit oční stíny, kupte si vodotěsný druh. Dodává se v tubě, která připomíná rtěnku a lze ji snadno aplikovat poté, co jste byli v bazénu.
  • Pro všechny sáčky pod očima hledejte voděodolný korektor pod oči. Mějte však na paměti, že skvělý pár slunečních brýlí ukrývá tašky pod očima také dlouhou cestu!
 2. Obrázek s názvem Šaty na párty u bazénu (dívky) Krok 8

  2 Nezapomeňte na lesk na rty. Lesk na rty je jednoduchý a snadný způsob, jak do rtů přidat trochu barvy, aniž byste to museli přehnat.
  • Pokud nemáte v plánu se dostat do bazénu, klidně zkuste výraznou barvu rtů, například červenou. Pokud si však budete užívat slavnosti ve vodě i mimo ni, kupte si voděodolný lesk na rty. Existují značky, které vytvářejí lesk na rty, který vydrží až 12 hodin, přestože je vystaven malému množství vody.
 3. Obrázek s názvem Šaty na párty u bazénu (dívky) Krok 9

  3 Noste voděodolnou řasenku. Pokud jde o líčení u bazénu, voděodolná řasenka je nutností. Vždy investujte do dobré, voděodolné řasenky. Poslední věc, kterou chceš, je mít mývalí oči.
  • Zvažte použití voděodolné řasenky, díky které budou vaše řasy vypadat také silnější. Můžete také použít dvě vrstvy, abyste přidali další objem.
  • Než vyrazíte na večírek, naneste si řasenku, aby měla čas zaschnout, než se dostanete do vody.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak zastavím plavky v jízdě nahoru? To je extrémně těžké, takže začněme od začátku. Nekupujte si plavky, pokud jsou „trochu těsné“, ale jsou velmi roztomilé. Nejprve chcete pohodlí, pak si můžete dělat starosti s módou.
 • Otázka Mohu nosit modré džínové šortky s bílou košilí? Ano. To by bylo roztomilé jako zastírání. Můžete to také spárovat s roztomilými sandály.
 • Otázka Mám společnou párty se všemi svými přáteli. Cítím se tlustá a mám na hrudi boule. Mám tankiny, ale je tam opravdu hluboký výstřih do V. Co bych měl dělat? Noste něco, díky čemu se budete cítit úžasně. Pokud to znamená nosit jeden kus, který je černý (díky černé budete vypadat štíhlejší), udělejte to.
 • Otázka Mohou tam dívky pod vodou otevřít oči? Jocelyn Holbrook Kdokoli může pod vodou otevřít oči. Nezáleží na tom, jestli jste dívka nebo chlap.
 • Otázka Mohu nosit vodotěsný základ? Můžete to zkusit, ale nemusí to být tak vodotěsné, jak byste chtěli, takže to může stékat v bazénu nebo na vašem ručníku.
 • Otázka Co bych si měl obléct na svou šestou třídu u bazénu? Nesmím nosit plné bikiny. V této sezóně existují všechny druhy skvělých vystřižených jednodílných plavek. Stačí najít něco, co se vám líbí, a cítit se v tom dobře.
 • Otázka Co si mám vzít na svou promoční párty v 5. třídě? Máme povoleno nosit dvojdílné, ale nevím, jak skromní by měli být. Skylar Wilson Můžete nosit tankiny v roztomilé barvě, nějaké žabky a sbalit si šaty nebo košili a jakékoli spodky, na které máte chuť.
 • Otázka Co mohu dělat na párty u bazénu, když neumím plavat? Vždy jste mohli nechat nohy viset přes okraj bazénu, aby vaše nohy zvlhly. Pokud se kolem bazénu dějí další činnosti, jako jsou míčové hry nebo jiné hry, můžete to udělat. A jen si promluvte s lidmi, kteří neplavou, budou další.
 • Otázka Jdu na oslavu 14. narozenin u bazénu mého přítele. Nejsem si jistý, jestli si dám plavky nebo jednodílné plavky. Tankiny jsou také docela krátké, ale ne tak krátké jako správné bikiny. Který mám vybrat? Noste cokoli, abyste se cítili nejpohodlněji! Budou tam další dívky, které mají na sobě to samé.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vždy, když skončíte s plaváním, vezměte si s sebou vždy další převlečení.
 • Nenoste spoustu okázalých, drahých šperků (zlaté řetízky, náušnice atd.), Protože ty často chybí.
 • Noste pohodlné plavky.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

V pátek večer se Lakers a Spurs setkají na silvestrovském zápase. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.Zde je návod, jak sledovat dnešní přímý přenos Barcelona - Eibar online bez kabelu v USA. Barca jsou v La Lize o bod za Realem Madrid.

Chtěli jste někdy vypadat jako L, jedna z nejpopulárnějších postav z anime 'Death Note', nebo cosplay jako on? Získáte tak pár tipů pro svůj cosplay. Kupte si černou paruku - je to nejdůležitější část. Budete muset udělat ...Závěrečná událost roku v jílovém mistrovství Masters 1000 bude zahájena v Římě, protože Italian Open 2021 se koná od 10. do 17. května.