Jak sledovat sérii 4 „Lepší věci“ online bez kabelu

Pamela Adlon v Lepších věcech

FX

Komedie Pamely Adlon Lepší věci je příběh svobodné matky Sam (Adlon), která vychovává své tři dcery v Los Angeles, zatímco ona se snaží živit jako herec. Čtvrtá sezóna má premiéru ve čtvrtek 5. března ve 22 hodin. ET/PT na FX.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Lepší věci na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

učit se raketbal
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hulu s živou televizí

FX je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos z Lepší věci na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má epizody Lepší věci k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně FX. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s FX, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Lepší věci živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

živé přenosy orli vs sokoli

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

vzduchová pistole na tenisový míček

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují FX. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T TV, můžete nyní sledovat živý přenos z Lepší věci na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.


Ukázka ze 4. série „Better Things“Hrát si

Lepší věci | Řada 4: Oficiální upoutávka | FX Máme jen dnes. Podívejte se na OFICIÁLNÍ TRAILER pro Better Things, který se vrací 5. března na FX & FX na Hulu. Přihlaste se k odběru a získejte další klipy Better Things: bit.ly/SubscribeFX Better Things je příběh Sam Fox, svobodné matky a pracujícího herce bez filtru, vychovávající své tři dcery v Los Angeles. Ona taky… 2020-01-09T22: 38: 04 000Z

I po třech sezónách se Sam Fox (Adlon) stále snaží přijít na to, co je jediným rodičem, zejména proto, že její tři dcery - Max (Mikey Madison), Frankie (Hannah Alligood) a Duke (Olivia Edward) - jsou tak velmi odlišné. od sebe navzájem. Rovněž se nadále stará o svou bývalou britskou matku Phil (Celia Imrie), jejíž schopnosti jsou každým dnem diskutabilnější.

V sezóně čtyři popisy epizod škádlí, že Sam se pokusí přijmout svůj stav bytí a také dát svým přátelům manželský zásah. Také provede Philovi test DNA, vezme Duka na balet a jde na svatbu v New Orleans. Na papíře to zní jako docela typická věc pro rodinu Foxů, ale fanoušci přehlídky vědí, že to bude vylíčeno s obvyklou zvláštností, humorem a srdcem.

rakety houston vs shanghai sharks

V rozhovoru s A.V. Klub před čtvrtou sezónou Adlon říká, že se každý rok snaží, aby každé období bylo pro její postavy něco nového. Je pro ni důležité, aby neztrácela čas opakováním sebe sama.Hrát si

Lepší věci | Řada 4: První pohled | FX Život se změní na desetník. Získejte PRVNÍ POHLED na zcela novou sezónu Lepších věcí. Premiéra 5. března na FX. Další den na FX na Hulu. Přihlaste se k odběru a získejte další klipy Better Things: bit.ly/SubscribeFX Better Things je příběh Sam Fox, svobodné matky a pracujícího herce bez filtru, který vychovává její tři… 2020-02-20T20: 59: 50 000Z

Musí to být něco úplně jiného, ​​protože si myslím, že to je důležitá část show - mám pocit, že se musíte každý rok zbavit kůže, abyste byli silnější a lepší. Takže za mě se nechci opakovat. Nechci jen pořád dělat stejnou show, říká Adlon.

Také říká, že opravdu vidí pět žen, které jsou v centru show, představující pět různých generací, protože jsou všechny na jiném místě ve svém životě. A tak je to příběh dospívání, a to i pro starší postavy.

[I] to je příběh dospívání, protože každý přichází do všech těchto různých fází a věků svého života, říká Adlon. Svítíme na děti stejně jako na babičku a našeho protagonistu. A je to pro mě nekonečně fascinující kvůli tomu, jak odlišně jsem se cítil ve všech věcích, ve kterých jsem ve svém životě byl. Sleduji, jak moje vlastní dcery jsou na světě a procházejí různými věcmi, a jsou tak nad rámec toho, čím jsem kdy byl.

Adlon také škádlí, že Sam rozhodně prožívá velkou část své krize středního věku v sezóně čtyři, kompletní s pobuřujícím nákupem auta.

Dostane El Camino [Směje se.], Takže si myslím, že docela dost věcí se děje tímto směrem, říká, ale dodává, že je to také o tom, že dcery vyrostly a rozhodly se trávit čas se svou matkou, což je velmi uspokojivý pocit pro ni.

Lepší věci vysílá ve čtvrtek v 10 hodin ET/PT na FX.


Populární Problémy

Michigan a Wisconsin se v sobotu sejdou na důležitém zápase Velké 10 na začátku sezóny. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Daria Kasatkina se stala první ruskou vítězkou St. Petersburg Ladies Trophy a současně získala svůj druhý titul WTA v roce 2021.

Chtěli jste někdy vypadat jako L, jedna z nejpopulárnějších postav z anime 'Death Note', nebo cosplay jako on? Získáte tak pár tipů pro svůj cosplay. Kupte si černou paruku - je to nejdůležitější část. Budete muset udělat ...

Vícenásobný Australian Open Daniil Medvedev a druhý nasazený Stefanos Tsitsipas vedou pole na světovém tenisovém turnaji ABN AMRO 2021, bez obhájce titulu Gael Monfils.

Jak hodit softball. Pokaždé, když je míč uveden do hry, musí někdo hodit, aby skončil. Ale většina týmů dělá chyby, když hodí softball - od hřišť po pole. Bez ohledu na to, jakou pozici hrajete, možnost ...

16 týmů z celého světa je ve Williamsportu na proslulé Little League World Series. Zde je návod, jak sledovat hry online bez kabelu.