Jak driftovat na Mario Kart Wii

Driftovat na Mario Kart Wii je celkem snadné. Složitější část je unášení ve správný čas.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Drift on Mario Kart Wii Krok 1

  1 Zjistěte, jaký ovladač používáte. Na tom závisí tlačítka, která driftujete stisknutím.
 2. Obrázek s názvem Drift na Mario Kart Wii Krok 2

  2 Hrajte si chvíli s ovladačem, abyste si na to zvykli. Začněte pomocí automatického driftu, který vám pomůže získat vás k vašemu ovladači dále.
 3. Obrázek s názvem Drift na Mario Kart Wii Krok 3

  3 Zjistěte více o svém vozidle. Budete používat motokáru? Budete používat kolo? Kromě používání buď motokáry nebo kola máte kola s vnitřním unášením a kola s vnějším unášením .
  • Vnitřní provoz kola jsou ta kola, která unášejí dovnitř při driftování. Obrázek s názvem Drift na Mario Kart Wii Krok 4

  • Vnější drift kola jsou ta kola, která se unášejí ven při driftování (jak ukazuje video níže). Obrázek s názvem Drift on Mario Kart Wii Krok 5 4. Obrázek s názvem Drift na Mario Kart Wii, krok 6

  4 Jakmile se seznámíte se svým vozidlem, jste připraveni zvolit manuál. Driftování na každém ovladači se liší pomocí různých tlačítek ke stisknutí.
  • Na Wii kolečku a Wii dálkovém ovladači a nunchuku budete chtít podržet B tlačítko (umístěné na zadní straně dálkového ovladače Wii) pro posun.

  • Na klasickém ovladači, klasickém ovladači pro a ovladači GameCube budete chtít podržet buď the B nebo R. knoflík. 5. 5 Pokračujte v procvičování. Nezvládnete to na jeden pokus. Pokračujte v cvičení, dokud neucítíte, že to dobře chápete.


 6. 6 Driftujte pomocí jiných postav nebo vozidel. Jakmile budete mít dobrý přehled o driftování, vyberte další postavy nebo vozidla a zjistěte, zda můžete driftovat stejně dobře jako dříve. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Můžete získat podporu při automatickém driftování? WiiMaster101 Ne nemůžeš Mini Turbo Boost můžete získat, když máte zapnutý režim ručního driftování.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud používáte motokáru, had jeďte rychleji. Hadů lze dosáhnout unášením tam a zpět na dlouhých rovných částech trati.
 • Pokud používáte kolo, jeďte po driftování hned rychleji.
 • Všechny motokáry jsou unášené zvenčí, takže pokud chcete použít vnitřní unášení, budete si muset vybrat kolo.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Wii konzole připojená k televizi
 • Disk Mario Kart Wii

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Zatímco zpěvní ptáci jako pěnkavy, vrabci, ptáci a další jsou barevným a hudebním potěšením, tito ptáci jsou stále vzácnější, protože jejich přirozené prostředí ubývá. Jako milovník ptáků a majitel domu však můžete pomoci tím, že obrátíte ...

Toni Nadal nedávno vysypal bohatou chválu na Nicka Kyrgiose a nazval Australanku jednou z největších tenisových atrakcí po Rogerovi Federerovi, Rafaelovi Nadalovi a Novakovi Djokovicovi.

Oblékání jako turista je snadné! Světlá havajská košile je klasického vzhledu, ale skvělé možnosti košile jsou také neonové potisky a suvenýrová trička. Pokud jde o kalhoty, rozhodně jděte k khaki šortkám nebo nákladním šortkám. Vklouzněte do dvojice bílé posádky ...

Tsvetana Pironkova se po tříleté přestávce vrací k tenisu na US Open 2020. Bulhar v těžkém prvním zápase nastoupil proti ruské mladičce Liudmile Samsonové.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas UTSA vs Charlotte.

Vyvrtnutý palec je běžným zraněním ve sportu, jako je volejbal, basketbal, softball, lyžování, sáňkování, tenis a ping pong. Ať už jste si při sportu vyvrtli palec nebo ne, jakmile vám diagnostikovali podvrtnutí ...