Maryland vs Northwestern Live Stream: Jak sledovat online zdarma

Hodinky Maryland vs Northwestern

Hodinky Maryland vs Northwestern Hlavní trenér Pat Fitzgerald z Northwestern Wildcats dává pokyny LB Paddy FisheroviNorthwestern Wildcats bude hostit Maryland Terrapins na Ryan Field v sobotu, což bude pro oba týmy debut v sezóně.Utkání začíná v 19:30. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Maryland vs Northwestern:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network, alternativních kanálů BTN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Maryland vs Northwestern živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.
Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Maryland vs Northwestern můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.

nejlepší střední tenisová raketa

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Maryland vs Northwestern můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

obsazení Jakea a pirátů Nekrajiny

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 50 dalších televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Sports Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Maryland vs Northwestern můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Maryland vs Northwestern Preview

Terps měli v minulé sezóně nejhorší obranu ve Velké desítce a můžete očekávat, že hlavní trenér Northwestern Pat Fitzgerald toho využije, jak nejlépe dovede. Quarterback Peyton Ramsey , grad transfer z Indiany, bude mít start pod středem pro Wildcats. V loňské sezóně v Indianě Ramsey dokončil 204 z 300 průchodů (to je 68 procent dokončení) na 2454 yardů, 13 přistání a pět zachycení.

Přinesl zkušenosti, Řekl Fitzgerald o svém novém rozehrávači. Prošel spoustou her Big Ten, Big Ten bitev. Je to veterán. Je to člověk, který byl venku v aréně, to poznáte.

Fitzgerald je pravděpodobně nadšený, když vidí, co dokáže se svým novým signálem, zvláště po neutěšené sezóně 3–9 v loňském roce. Pokusí se využít sekundární Terps, který v minulé sezóně umožňoval vzduchem 271 yardů na zápas.

Maryland bude mít pod středem buď Lance LeGendre, nebo Taulia Tagovailoa (mladší bratr dolphins quarterback a ex-Alabama standout Tua), ale hlavní trenér Mike Locksey neřekne veřejně do doby hry, který quarterback začne.

Využiji této příležitosti a jmenuji Taulia LeGendre zadáka, Řekl Locksley žertem tento týden.

Fitzgerald říká, že Wildcats se budou připravovat na oba. Připravíte se na video, které jste viděli v minulosti, pokusíte se převrhnout každý kámen a pak se během hry podle toho přizpůsobíte, Řekl Fitzgerald , a dodává: Oba kluci jsou velmi talentovaní. Mohli jsme se na ně podívat na pásku, možná ne v dresu Marylandu, ale na jejich pásku v jejich sadě dovedností.

Divoké kočky se v loňském roce umístily na 25. místě v zemi v celkové obraně a mají ve středu vedoucího linebackera Paddyho Fishera, který vede silný sbor, a zpět do vedení sekundárního týmu se vrací obránce junior Greg Gregome.

Maryland uzavřela sezónu 2019 se sedmi po sobě jdoucími ztrátami a nechtějí zde v tomto trendu pokračovat. Pro Locksley, ačkoli hra není ani tak o prohlášení, jako o tom, že vyjde a ukáže, že jsme připraveni udělat další krok při vytváření programu a pokračování v budování základů, na kterých doufáme, že vytvoříme mistrovský typ fotbalu .

Divoké kočky jsou momentálně zvýhodněny o 11 bodů a výhra zde by pro jeho kariéru znamenala Fitzgeralda č. 100, takže v tomto může ze severozápadní postranní čáry přicházet trochu další motivace.


Populární Problémy

Pohled na 5 nejmladších šampionů US Open v kategorii dvouhry žen v Open Era.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Oklahoma State vs Iowa online, pokud nemáte kabel. Iowa je č. 1 v zemi, zatímco OSU je devátá.

Novak Djokovič naznačil, že by mohl vynechat US Open a místo toho pokračovat v sezóně na evropské antuce. Novak Djokovič má pocit, že extrémní omezení navrhovaná pro USO nedovolí hráčům řádně trénovat.

Předkola UFC 252 budou na ESPN, ale pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos bojů online.

Jennifer Brady zahájí kampaň 2020 French Open proti 17leté Claře Tauson. Je to vůbec poprvé, co si ti dva na turné zahrají navzájem.