Video: Když Robin Haase během zápasu trolloval fanoušky Rogera Federera

Haase a Federer se po hře setkávají

Soutěž mezi Haasem a Federerem byla pro nenasazeného Haase dobrou křivkou učení

Nizozemec Robin Haase, který se utkal se švýcarskou legendou Rogerem Federerem při střetu Rogers Cupu, si na kurtu užil legrační okamžik, když trolloval jednoho z Federerových fanoušků, kteří se pokoušeli povzbudit švýcarského maestra, zatímco Holanďan sloužil.

čistič raket na stolní tenis

Veselý okamžik byl zachycen na kameru a znovu přehrán na Twitteru, protože se stal virálním, jakmile bylo video tweetováno.

Třicetiletý Haase se Federerovi postavil v semifinále Rogersova poháru začátkem letošního srpna poté, co ve čtvrtfinále turnaje porazil Diega Schwartzmana. Federer byl bezpochyby favoritem do hry.

Když se Haase připravoval na službu, zaslechl křik fanouška: „Pojď, Rogere!“

třpytivě stříbrné tenisky

Na to Holanďan sarkasticky odpověděl: „Ne, jmenuji se Robin“

To v davu vyvolalo smíchy. I když je zcela zjevné, že se fanoušek pokoušel přivést Federera dál, Robin se pokusil uvolnit napětí určitým humorem, který shromáždění dobře přijalo.

tenisová raketa lehká vs těžká

Dav, který se shromáždil na stadionu v obrovských počtech, aby sledoval velký střet mezi Federerem a Haase, vybuchl v hlasitých tleskáních, když Robin udělal pár kroků zpět, aby si tu chvíli užil.

Vrátil se na vrchol a podíval se na švýcarskou legendu, která se sama usmívala a on uznal soupeřův smysl pro humor.

Ačkoli Federer pokračoval ve hře a kvalifikoval se do finále, incident si získal všechna srdce, což také vyvolalo mnoho pozitivních reakcí od odborníků na sociální média a fanoušků.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hru Titans vs Broncos online bez kabelu, ať už žijete v Tennessee, Denveru nebo mimo trh.

Iga Swiatek se snaží znovu objevit svou formu na US Open 2021, ale nejprve se potýká s potenciálně ošidným soupeřem v podobě amerického kvalifikačního hráče Jamieho Loeba.

Jak léčit podvrtnutí. Pokud jste si poranili kloub a cítíte bolest, otok nebo podlitiny, může dojít k vyvrtnutí. Přestože jsou podvrtnutí kotníku nejčastějším typem vyvrtnutí, můžete si také vymknout zápěstí, koleno, chodidlo, palec nebo jiný ...

V sobotu se v USA budou pořádat živé sporty, protože UFC 249 bude středem pozornosti. Zde je návod, jak koupit PPV a sledovat prostřednictvím ESPN Plus.

Jak ušetřit na novém Super Mario Bros DS. Tento článek vysvětlí, jak ušetřit na hře New Super Mario Bros. Hrajte všechny úrovně před úrovní hradu.

Bianca Andreescuová označila svůj návrat do hardcourtového tenisu vítězstvím 6-1, 3-6, 6-3 nad Harriet Dartovou ve druhém kole National Bank Open 2021 v úterý.