Jak sledovat Argentinu vs Venezuela Copa America v USA

Sledujte Argentina vs Venezula v USA

Getty

Ti v USA mohou sledovat živý přenos Argentina vs Venezuela v angličtině přes ESPN+ nebo ve španělštině přes FuboTV . Více informací o ESPN+ a FuboTV najdete níže


Argentina a Venezuela se setkají na Estadio do Maracana v brazilském Rio de Janeiru v pátek ve čtvrtfinále Copa America 2019.

V USA je začátek zápasu naplánován na 15:00. ET a bude vysíláno dne ESPN+ (angličtina a portugalština) a Telemundo (španělsky).

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat zápas naživo na vašem počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení připojeném k televizi:

Sledujte v angličtině nebo portugalštině: ESPN+

Ačkoli vysílání v anglickém jazyce nebude v USA v televizi, můžete sledovat Argentinu vs Venezuelu v angličtině nebo portugalštině prostřednictvím ESPN+ “, streamovací služba od ESPN, která také zahrnuje každý zápas Copa America 2019, další živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální, exkluzivní obsah za 4,99 $ měsíčně.

loketní ortéza mcdavid

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Argentina vs Venezuela na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Sledujte ve španělštině: FuboTV

Telemundo (živé na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben mezinárodnímu fotbalu a sportu obecně.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Argentina vs Venezuela (španělština) na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Sledujte ve španělštině: Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Telemundo (na většině trhů).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Argentina vs Venezuela (španělština) na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Argentina vs Venezuela

Venezuela hrála s Peru a Brazílií bez remíz, poté obsadila Bolívii 3: 1 a obsadila druhé místo ve skupině A.

Záložník Darwin Machis skóroval 72 sekund po zápase a hlavičkoval křížem od obránce Ronalda Hernandeze.

Deset minut ve druhém poločase šestadvacetiletý Marchis zdvojnásobil vedení úderem zvenku, který našel vzdálenější tyč po levici bolivijského brankáře Carlose Lampeho.

Na naší obraně jsme museli pracovat více, než se očekávalo; byl to tým, který byl zraněn. A vedlo se jim velmi dobře, řekl podle Venezuela hlavní trenér Rafael Dudamel Associated Press . Takticky jsme kontrolovali (zápas) a odpovídali jsme na zápasové situace; to nám dává klid vědět, že máme tým a že každý ví, že jsou důležití.

Čtyři minuty poté, co záložník Bolívie Leonel Justiniano snížil deficit na polovinu, si venezuelský útočník Josef Martinez, který nastoupil za Machise, připsal vlastní gól a zakončil tak kříž od záložníka Yefersona Sotelda.

Bolivia měla míč v držení 55 procent zápasu, ale La Vinotinto přestřílel jejich nepřátele 15-10.

sledovat hry trysek online zdarma

Ukázali jsme se jako úplnější tým každý den, v každém ohledu, řekl Dudamel, podle AP. Tuto sekvenci musíme zachovat; nebudeme dělat nic jinak.

Argentina nasbírala ve skupinové fázi pouhé čtyři body, a to navzdory přítomnosti hvězd Lionel Messi, Sergio Aguero a Angel Di Maria. Ve svém posledním zápase kola porazili Katar 2: 0 a zajistili si druhé místo ve skupině B.

Jejich výsledky-včetně porážky 2: 0 s Kolumbií a remízy 1: 1 s Paraguayí-vyvolaly kritiku hlavního trenéra Lionela Scaloniho.

Nikdy na sebe nemyslím. Vždy myslím na národní tým, řekl Scaloni po vítězství nad Katarem, podle Goal.com .

Chtěl bych, aby poselství bylo jiné, aby bylo na konci turnaje vyvážené. Všechno kolem národního týmu by mělo být vyváženější.

Někdy tito kluci chodí hrát fotbal a zdá se, že jdou ven a hrají válku. S tlakem na ně je někdy těžké hrát.

Zpráva by měla znít tak, že při hraní v Copa America jsme všichni na stejné straně.

Messi má na turnaji jeden gól, a to z pokutového kopu, u jednoho zatím asistovat nemá.

Důležité bylo vyhrát, abychom mohli pokračovat v Copa, abychom se dostali přes skupinovou fázi, řekl Goal.com .

To bude důležitá vzpruha pro to, co přijde ... další Copa začíná právě teď.

Toto vítězství nám musí dodat sílu a růst jako tým.


Populární Problémy

Jak neužívat drogy. Mnoho lidí láká na drogovou scénu vrstevníci a dokonce i přátelé. Brzy zjistí, že užívání drog není tak cool, jak si mysleli, že by bylo, nebo někdy dokonce tak zábavné. Někteří se stávají závislými a mají se hrozně ...

Warriors a Bucks se setkají na vánoční den. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Gilles Simon otevřeně hovořil o relativním nedostatku popularity Novaka Djokoviče na turné v nedávném rozhovoru. Podle Francouze není světová jednička tak diplomatická jako Roger Federer nebo Rafael Nadal.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o ceně tenisových raket, o tom, proč se ceny liší a co můžete očekávat, že zaplatíte za nový rám.

Zde je návod, jak sledovat film „How High 2“ online zdarma.

Jak cvičit abstinenci při seznamování. Pokud cvičíte abstinenci, můžete mít někdy pocit, že randění je výzva. Můžete mít pocit, že se musíte buď vzdát abstinentů, nebo přestat chodit s někým. Ale cvičit se nemusíte vzdávat ...