Jak vyrobit kartonové nunchaku

Nunchaku jsou potenciálně smrtící zbraně, pokud jsou vyrobeny ze správných materiálů, jako je dřevo nebo kov, ale pokud jsou vyrobeny z měkkých materiálů, jsou zábavné, lehké a skvělé cvičné předměty. Jejich výroba z lepenky je však levnější než nákup pěnové, kterou najdete online nebo v katalozích.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Make Cardboard Nunchaku Krok 1

  1 Rozhodněte se o délce a tloušťce rukojetí a délce kabelu.
 2. Obrázek s názvem Make Cardboard Nunchaku Krok 2

  2 Shromážděte lepicí pásku a 2 (nebo 4, pokud cvičíte dvojité nunchaku) lepenkové kusy. Dílky by měly mít stejnou délku a šířku (tj. 30 cm na délku, 60 cm na šířku).
 3. Obrázek s názvem Make Cardboard Nunchaku Krok 3

  3 Šňůra by měla být silná, pokud je tenká, splétejte ji nebo najděte novou šňůru. Tento vzorec použijte pro délku šňůry (délka držadla je délka lepenky): (délka rukojeti x 8) + 30 cm (pro vzdálenost mezi držadly) + 20 cm (pro uvázání konců)
  • Šňůra je 8krát delší než rukojeť, takže je při konstrukci držadla zcela omotána kolem karty a kolem ní.


 4. Obrázek s názvem Make Cardboard Nunchaku Krok 4

  4 Pokud vyrábíte dvojité nunchaku, zajistěte, aby byly šňůry stejně dlouhé.
 5. Obrázek s názvem Make Cardboard Nunchaku Krok 5

  5 Skládejte lepenku vodorovně podél jejího přirozeného „zrna“, dokud nebude hezká a pružná.
 6. Obrázek s názvem Make Cardboard Nunchaku Krok 6

  6 Začněte od středu zbraně (horní část každé rukojeti), položte šňůru po délce lepenky, převiňte lepenku a položte šňůru zpět podél čerstvě srolované lepenky. Toto opakujte dvakrát.
 7. Obrázek s názvem Make Cardboard Nunchaku Krok 7

  7 Zajistěte, aby konec šňůry byl v horní části držadla (připravený ke svázání se středním kusem šňůry) a aby byly lepenkové válce pevně svinuty, zabalte rukojeť do lepicí pásky. Čím méně kartonu ukazuje, tím silnější budou vaše držadla.
 8. Obrázek s názvem Make Cardboard Nunchaku Krok 8

  8 Konec lanka trčí z lepicí pásky kolem prostředního kusu kabelu (kabel, který bude držet držadla pohromadě).
 9. Obrázek s názvem Make Cardboard Nunchaku Krok 9

  9 Opakujte postup pro druhou rukojeť.
 10. Obrázek s názvem Make Cardboard Nunchaku Krok 10

  10 Otestujte sílu své zbraně jejím otáčením na několik sekund. V případě problémů zpevněte rukojeť další lepicí páskou nebo nahlédněte do internetového archivu uzlů.
 11. Obrázek s názvem Make Cardboard Nunchaku Step 11

  jedenáct Ozdobte nunchaku (volitelně).
 12. Obrázek s názvem Make Cardboard Nunchaku Step 12

  12 Připravte se na bitvu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak tlusté mohu udělat nunchaku? Bheeshma Nair Přidáním tolik vrstev, kolik jich můžete případně použít k jejich zahuštění, je můžete vytvořit tak silné, jak chcete.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zesílené nunchaku vydrží déle (další vrstvy šňůry skrz držadla, lepicí páska, silnější lepenka).
 • Nenechte se vody dotknout, pokud si rádi hrajete s mokrou lepenkou.
 • Bavte se!
 • Pochopte, že se jedná pouze o dočasnou opravu zlomeného nunchaku nebo o vyzkoušení nových tahů, nebude trvat věčně a jeho životnost se zkrátí, pokud ho použijete ke kontaktu.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • I když to není smrtelné, nepoužívejte je agresivně proti jiným lidem ani se záměrně nebijte plnou silou.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Lepenka
 • Lepící páska
 • Šňůra
 • Nůžky nebo nůž na řezání lepenky
 • Volitelné: Dekorace

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Při katastrofě nebo v chaotickém traumatickém zálivu někdy chybí zranění, a to i po počátečním vyšetření. Ve skutečnosti mezi 2% a 50% zranění chybí mezi kombinovanými život ohrožujícími a ne život ohrožujícími zraněními. SCA Hughes ...

Zde je návod, jak sledovat hru Pelicans vs Thunder online bez kabelu, ať už jste v New Orleans, Oklahoma City nebo mimo trh.

Jak se připravit na tetování. Získání tetování může být vzrušující i bolestivá zkušenost. Abyste se ujistili, že vaše tetování bude úspěšné a pokud možno bezbolestné, můžete se připravit na několik věcí ...

Od Maria po Ridleyho a všechno mezi tím, Super Smash Bros. Ultimate je o boji proti sobě. Zde začínáte vzrušující zápas ve hře. Vyberte Smash z hlavní nabídky hry.