Přímý přenos zápasu Iowa vs Michigan Wrestling: Jak se dívat onlineTwitter/@Hawks_Wrestling Iowský zápasník Pat Lugo.Zápasnický tým č. 1 Iowa Hawkeyes v sobotu navštíví akci č. 22 Michigan Wolverines v akci Big Ten.Začátek zápasu je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos Penn State vs Iowa na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících bezplatných kabelů, služby streamování živého televizního vysílání:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmapravidla stolního tenisu pro dvouhru

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos Iowa vs Michigan na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť Big Ten Network a balíček Max přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete poté sledovat živý přenos Iowa vs Michigan na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete poté sledovat živý přenos Iowa vs Michigan na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Iowa vs Michigan

Duál bude pravděpodobně představovat trojici zápasů, které soupeří soupeři zařazeni do top 10 jejich hmotnostní třídy InterMat: s 149 liber, č. 2 Pat Lugo z Iowy se chystá obsadit č. 9 Kanen Storr; Ialeův Kaleb Young, č. 5 na 157 liber, by se měl postavit č. 9 Will Lewan; a v těžké váze se očekává, že č. 2 Mason Parris z Michiganu nastoupí proti č. 3 Tony Cassioppi.

disney plus na amazon fire stick

Každý zápas je velký zápas, řekl Lugo tento týden podle The Daily Iowan . Další zápas je vždy nejdůležitější. Tak se na to díváme jako jednotlivci i jako tým. Děláme stejnou rutinu, bez ohledu na to, jestli je to chlap na prvním místě nebo ten, kdo není ve Velké desítce, nebo něco podobného.

Cassioppi zajistila vítězství Hawkeyes 19-17 nad č. 2 Penn State Nittany Lions 31. ledna, přičemž rozhodlo 7-0 nad č. 15 Seth Nevills. O dva dny později získal zásadní rozhodnutí nad Christianem Rebottarem v týmu 32-3 drubování Michigan State Spartans. Hawkeyes se zlepšili na 10: 0 v sezóně a 7: 0 ve velké desítce.

Je to zábavný chlapík, kterého je pro fanoušky jisté sledovat, zejména jako těžký, Cassioppiho týmový kolega, 174 liber č. 1 Michael Kemerer, řekl o nováčkovi v červené košili pro The Daily Iowan. Někteří lidé odcházejí během zápasu těžké váhy, neradi sledují těžké váhy, ale myslím, že s ním všichni zůstávají, a tak nějak jsem věděl, že to tak bude.

Parris si také nedávno zajistil opožděné vítězství nad hodnoceným týmem. Alexe Esposita z č. 25 Rutgers Scarlet Knights připnul 77 sekund do zápasu, aby dovedl Wolverines k vítězství 21-16, záznamu 6-3 a 5-1 na konferenci.

Bylo skvělé získat týmovou výhru, k jejímu vítězství bylo zapotřebí týmového úsilí, řekl hlavní trenér Wolverines Sean Bormet. Michiganský deník . Lehké váhy byly opravdu drsné. … Jakmile jsme se dostali k těžké váze, Masonovi jako naší kotvě, viděl jsem ten odhodlaný výraz v jeho tváři a věděl jsem, že brzy bude nějaký ohňostroj.

na jakém kanálu je rozvod
Plánované sestavy

Iowa vs Michigan

125 liber: č. 1 Spencer Lee (12-0) vs. č. 19 Jack Medley (13-9)

133 liber: Paul Glynn (4-2) vs Joey Silva (3-0) NEBO Austin Assad (4-6)

141 liber: č. 9 Max Murin (10-1) NEBO Carter Happel (7-5) vs Cole Mattin (13-8)

149 liber: č. 2 Pat Lugo (15-1) vs. č. 9 Kanen Storr (16-3)

157 liber: č. 5 Kaleb Young (13-2) vs č. 9 Will Lewan (15-4)

google badminton

165 liber: č. 2 Alex Marinelli (14-1) vs Tyler Meisinger (6-8) NEBO Reece Hughes (2-5)

174 liber: č. 1 Michael Kemerer (10-0) vs Max Maylor (3-11)

184 liber: č. 9 Abe Assad (19-5) NEBO Cash Wilcke (11-3) vs. č. 20 Jelani Embree (15-7)

197 liber: č. 6 Jacob Warner (12-3) vs Jackson Striggow (15-6)

Těžká váha: č. 3 Tony Cassioppi (15-0) vs. č. 2 Mason Parris (22-0)


Populární Problémy

Jak léčit prsní implantáty. Zvětšení prsou je jednou z nejčastěji prováděných procedur plastické chirurgie ve Spojených státech. Prsní implantáty jsou chirurgicky umístěny ke zvětšení přirozené velikosti prsou nebo jako rekonstrukční ...

Pokud jste rádi v teplejších měsících venku, pak vám pravděpodobně nejsou komáři cizí. Tito malí krvežíznivci jsou proslulí tím, že po sobě zanechali spoustu svědění. Kousnutí komárů se uzdravuje mnohem efektivněji, ne ...

Pokud má mít proti Srbovi šanci, bude muset Zverev replikovat vysoce kvalitní hru, kterou přinesl do zápasu Federer.

Obři a Bengálci se sejdou ve čtvrtek v předsezónním zápase 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu na různých trzích.

Váš průvodce streamováním The Search for Santa Paws online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.