Jak pít Crown Royal

Crown Royal je prémiová kanadská whisky, která byla vytvořena v roce 1939 na počest krále Jiřího VI a královny Alžběty, prvních vládnoucích monarchů, kteří navštívili Kanadu. Crown Royal se běžně podává úhledný, to znamená samostatně bez mixérů. Když je Crown Royal podáván čistý, obvykle se podává při pokojové teplotě, ale lze si jej vychutnat i chlazený. Skvěle chutná i namíchaný do koktejlů. Ať už uvažujete o tom, že byste poprvé zkusili whisky, nebo jste zkušený pijan whisky, který hledá něco nového, Crown Royal je skvělou volbou.

Metoda 1 ze 3: Pití Crown Royal Neat

 1. Obrázek s názvem Drink Crown Royal Krok 1

  1 Pro dosažení nejlepší chuti použijte sklenici whisky nebo sklenici kamení. Je naprosto v pořádku vypít cokoli, co máte po ruce, ale některé sklenice jsou lepší než jiné, pokud jde o zvýraznění chuti Crown Royal. Speciální sklenice na whisky je nejlepší volbou, protože zakřivení skla koncentruje páry a chutě whisky. Pokud nemáte sklenici whisky, bude fungovat jakýkoli skleněný pohár.
  • Jiné materiály, jako je plast, mohou narušit chuť whisky. Pokud je to možné, whisky by měla být vždy podávána ve sklenici.


 2. 2 Do sklenice nalijte malé množství Crown Royal. Úhledně podávané nápoje jsou určeny k pomalému vychutnávání, abyste si mohli vychutnat všechny příchutě, takže toho moc nepotřebujete. Nalijte asi 2 ml oz (59 ml) do sklenice, nebo zhruba do výšky dvou prstů.
 3. Obrázek s názvem Drink Crown Royal Krok 3

  3 Dejte si malé doušky. Posuňte Crown Royal do úst a zkuste zjistit, jaké příchutě můžete rozeznat. Crown Royal se vyrábí smícháním různých whisky, takže můžete objevit řadu různých příchutí. Zpočátku to může chutnat silně po alkoholu, ale postupem času si budete moci všimnout nuancí.
  • Zkuste nejprve párkrát očichat whisky, aby se vám otevřelo patro!
 4. 4 Chill your Crown Royal. Vložte láhev na několik hodin do mrazničky nebo podávejte Crown Royal na ledě. Podávání za studena změkčuje počáteční dopad a otevírá různé chuťové nuance.
  • Vyzkoušejte whisky kameny, aby se váš nápoj ochladil, aniž by došlo ke zředění chuti. Whisky kameny najdete v každém obchodě s domácím zbožím.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Míchání korunních královských koktejlů

 1. 1 Vyzkoušejte Old Fashioned pro silný koktejl na sladší straně. Staromódní je klasický koktejl vyrobený z mudlovských hořkých látek a jednoduchého sirupu. Obvykle se podává ve skleněné sklenici s ozdobou citrusů jako ozdoba.
  • Naplňte velkou míchací sklenici ledem. Přidejte 30 ml Crown Royal s 7,4 ml 0,25 fl oz (7,4 ml) jednoduchého sirupu a 1-3 pomlčky hořkých látek a promíchejte.
  • Sceďte do malé sklenice nebo sklenice naplněné čerstvým ledem. Ozdobte citronem nebo pomerančem.
 2. Obrázek s názvem Drink Crown Royal Krok 6

  2 Namíchejte si Manhattan a vytvořte silný, lehce nahořklý koktejl. Manhattan je další klasický whisky koktejl. Je to podobné jako staromódní, ale je to o něco méně sladké. Místo oslazení koktejlu jednoduchým sirupem je oslazeno vermutem a třešněmi maraschino.
  • Naplňte velkou míchací sklenici ledem a přidejte 59 ml Crown Royal, 30 ml sladkého vermutu a 3–4 pomlčky hořkých nápojů. Promíchejte a spojte.
  • Na dno malé skleněné sklenice vložte třešničku maraschino a malé množství třešňové šťávy ze sklenice.
  • napijte nápoj ze sklenice na míchání do sklenice a užívejte si.
 3. 3 Vytvořte Crown Royal Press a dopřejte si whisky chuť s kořeněnými tóny citrusů. Tento nápoj mísí dubové, vanilkové a ovocné tóny Crown Royal s hořkostí, citronovou šťávou a nádechem citrusové sody a vytváří nápoj, který je podobný whisky sour, ale méně sladký.
  • Naplňte malou skleněnou skleničku ledem. Nalijte 44 ml Crown Royal, 3 pomlčky hořkosti a šťávu vymačkanou ze dvou kousků citronu. Promíchejte a spojte.
  • Přidejte kapku své oblíbené citronovo-limetkové sody, poté vhoďte jeden z citronových kousků a užívejte si.
 4. 4 Smíchejte Crown Royal s jablkovým a zázvorovým pivem a vytvořte bublinkový, osvěžující koktejl. Crown Royal Apple Envy je sladký podzimní koktejl z nakrájených jablek a zázvorového piva. Sladkost jablka a koření perníku umocňuje dubové tóny korunního královského koktejlu, který je ostrý a lahodný.
  • Nakrájejte dva silné plátky jablka na malé kousky a zamíchejte s 1 lžičkou jednoduchého sirupu.
  • Naplňte malou skleněnou skleničku ledem a přidejte 59 ml Crown Royal.
  • Přidejte směs jablek a sirupu do sklenice a promíchejte.
  • Navrch posypeme zázvorovým pivem a ozdobíme plátkem jablka.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Experimentování s různými odrůdami Crown Royal

 1. Obrázek s názvem Drink Crown Royal Krok 9

  1 Držte se řady Signature pro víceúčelovou whisky. Pokud hledáte whisky, která je stejně dobrá do koktejlů, jako je úhledná, pak jsou odrůdy Signature Series spolehlivou sázkou.
  • Chcete-li oceněnou whisky na dostupnějším konci, vyzkoušejte odrůdu Northern Harvest Rye. To bylo pojmenováno Whisky roku v Jim Murray’s Whisky Bible 2016.
 2. Obrázek s názvem Drink Crown Royal Krok 10

  2 Splurge na odrůdu Master Series. Pokud máte trochu peněz navíc a dáváte přednost čisté whisky, zkuste vyzkoušet některou z odrůd Crown Royal’s Signature. Ceny jsou strmější, ale chutě jsou složitější než levnější odrůdy.
  • Pokud hledáte hladší whisky, vyzkoušejte Crown Royal XO.
  • Pro vzácnou odměnu vyzkoušejte Crown Royal XR od La Salle. Tato odrůda byla smíchána s poslední whisky ze slavného lihovaru La Salle.
 3. Obrázek s názvem Drink Crown Royal Krok 11

  3 Vyměňte své oblíbené koktejly za ochucené Crown Royal. Kromě Signature Series a Master Series nabízí Crown Royal řadu příchutí s možnostmi jako Apple, Peach, Vanilla, Salted Caramel a Texas Mesquite. Vyzkoušejte různé kombinace ve svých oblíbených koktejlech, abyste zjistili, co funguje nejlépe, nebo je popíjejte sami pro změnu tempa. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaký je nejlepší způsob pití Crown Royal? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci Redakce Zaměstnanci Odpověď Záleží na tom, jak rádi pijete alkohol. Crown Royal je whisky, což znamená, že je to silný alkohol. Pokud si chcete vychutnat Crown Royal v jeho nejčistší formě, nejlepší způsob, jak jej vypít, je to, co se nazývá „úhledné“. Nalijte asi 2 fl oz (59 ml) do sklenice whisky, nebo zhruba do výšky dvou prstů. Pokud nemáte sklenici whisky, bude fungovat jakýkoli skleněný pohár. Dejte si malé doušky a vhoďte Crown Royal do úst a zkuste zjistit, jaké příchutě můžete rozeznat. Pokud chcete zjemnit chuť alkoholu, zkuste přidat pár kostek ledu. Jak led taje, voda zředí whisky a otevře některé její jemnější chutě. Můžete také vyzkoušet whisky kameny, aby se váš nápoj ochladil, aniž by došlo ke zředění chuti. Bez ohledu na to, jak pijete Crown Royal, pijte prosím zodpovědně a nikdy nejezděte poté, co jste pili.
 • Otázka Je Crown Royal dobrá k popíjení? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Absolutně. Crown Royal je skvělou volbou pro úhledné pití. Nalijte asi 2 fl oz (59 ml) nebo zhruba výšku dvou prstů do sklenice whisky nebo krátkého skleněného pohárku. Dejte si malé doušky a vhoďte Crown Royal do úst a zkuste zjistit, které příchutě a jemné tóny můžete nabrat. Protože se Crown Royal vyrábí smícháním různých whisky, můžete se pokusit rozeznat řadu různých příchutí. Můžete také zkusit párkrát očichat whisky, aby se vám otevřelo patro a rozpoznat některé jemnější tóny chuti. Zpočátku může být těžké je odhalit, ale jak budete pít více z Crown Royal, budete schopni více nuancí. Podávání za studena změkčuje počáteční dopad a otevírá různé chuťové nuance, zkuste tedy do nápoje hodit několik kostek ledu nebo kamenů whisky, aby se ochladilo.
 • Otázka Je Crown Royal bourbon? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Zaměstnanci wikiHow Zaměstnanci Redakce Odpověď Ne, Crown Royal je ve skutečnosti specifický druh whisky známý jako kanadská whisky. Aby mohl být certifikován jako bourbon, musí Bourbon dodržovat konkrétní právní směrnice, jako je zrání v zuhelnatělých sudech z bílého dubu po dobu minimálně 2 let. Bourbon lze také vyrábět pouze v Americe. Dříve to bylo jen v Kentucky, ale federální zákony byly od té doby rozšířeny o další regiony. Proto existují bourboni z Colorada. Stručné pravidlo zní: veškerý bourbon je whisky, ale ne všechna whisky je bourbon! Kanadská whisky jako Crown Royal má však svou bohatou historii a tradici, takže to není méně kvalitní whisky než bourbon.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak prát boty v pračce. Pokud se vaše boty začaly velmi špinavě nebo páchnout, možná je budete moci osvěžit v pračce. Plátěné nebo plené boty lze snadno prát v jemném cyklu a poté sušit na vzduchu. Nedělej ...

Jak si vyrobit Crop Top. Crop topy existují už desítky let a nezdá se, že by v nejbližší době opouštěly obchody. Pokud jste si někdy chtěli vyrobit vlastní, pak máte štěstí, protože tyto topy se snadno vytvářejí. Můžete transformovat ...

Seahawks se v neděli utkají s Giants ve 13. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry, pokud nemáte kabel.

Během tiskové konference na Twitchi Gael Monfils dlouze hovořil o neuvěřitelném rekordu Rafaela Nadala na French Open. Monfils také ze žertu navrhl přejmenovat turnaj nebo antuku jako celek na „Nadal Land“ na počest Španělů.

Pepe Imaz nedávno prohlásil, že světová jednička Novak Djokovic udělal za posledních několik let hodně práce na svém nitru, což mu ohromně pomohlo i na profesionální úrovni.

Náčelníci a hříbata se setkají na 5. týdnu nedělního fotbalu. Zde je návod, jak sledovat dnešní večer online bez kabelu.