Jak získat zpět důlky

Zpět dolíčky, nebo důlky Venuše, jsou dvojice zářezů, které někteří lidé mají na spodní části zad, těsně nad zadkem. Zda tyto důlky máte, nebo ne, závisí alespoň částečně na genetice. Možná budete moci své přirozené zadní důlky zvýraznit ohubnout. Pokud si myslíte, že už můžete mít přirozené zadní důlky, cvičení, která vytvoří definici svalů v dolní části zad a zadku, je také může vynést. Pokud opravdu toužíte získat kýžené zadní důlky a jiné metody to neřeší, kosmetická chirurgie funguje u některých lidí.Metoda 1 ze 3: Hubnout

 1. 1 Pokuste se dosáhnout nízkého, ale zdravého procenta tělesného tuku. Abyste získali štíhlou postavu, která předvádí zadní důlky, zaměřte se na atletickou úroveň tělesného tuku. U žen je to přibližně 14%-20% tělesného tuku. U mužů střílejte 6–13% tělesného tuku. To znamená jíst zdravou výživu a dělat hodně vysoce intenzivního kardia.
  • I když nemusíte být super štíhlí, abyste měli viditelné zadní důlky, pomáhá. Tyto důlky se vyskytují v místě, kde mezi vaší kůží a kostrou není mnoho svalové tkáně. Pokud vaše přirozené dolíčky nejsou tak hluboké, mohl by do tohoto prostoru zaplnit další tělesný tuk a ztěžovat je vidění.
  • Existuje několik způsobů, jak vypočítat procento tělesného tuku, ale nejběžnější metodou je použít speciální posuvná měřítka k měření kožních záhybů na několika místech vašeho těla. Požádejte svého lékaře, osobního trenéra nebo registrovaného dietologa, aby změřil váš tělesný tuk.
 2. 2 Snažte se zhubnout 1–2 kila týdně. Příliš rychlé hubnutí může být z dlouhodobého hlediska nezdravé a méně účinné. Navíc nastavení nerealistických cílů hubnutí pro sebe může vést k frustraci a zklamání. Shodit 1–2 libry týdně, dokud nedosáhnete požadované hmotnosti, je zdravý, účinný a dosažitelný cíl.
 3. 3 Omezte kalorie. Abyste mohli zhubnout, musíte spálit více kalorií, než přijmete. Pro většinu lidí to znamenáomezení kalorií z vaší stravy. Sledujte, co jíte každý den, a snažte se o zhruba 500 kalorií méně, než je doporučený příjem pro váš věk, pohlaví a úroveň aktivity.
  • ChooseMyPlate.gov je skvělý zdroj, který vám pomůže zjistit správný počet kalorií, které byste měli každý den sníst, abyste dosáhli svého cíle.
  • Doporučený denní příjem kalorií pro ženy ve věku od 19 do 51 let je 1 800-2 400 kalorií. U mužů ve stejném věkovém rozmezí je doporučený denní příjem 2 200–3 000 kalorií.
  • Poraďte se svým lékařem nebo registrovaným dietologem a zjistěte, kolik kalorií můžete bezpečně snížit na základě věku, úrovně aktivity a celkového zdraví.
 4. 4 Vybírejte zdravá jídla. Když se snažíte zhubnout a vybudovat si tenký sval, který předvede vaše Venušiny důlky, je důležité vybrat správné potraviny. Mezi dobré možnosti patří:
  • Chudé bílkoviny ze zdravých zdrojů, jako jsou kuřecí prsa bez kůže, vejce, ryby, fazole a další luštěniny, ořechy a semena.
  • Složité uhlohydráty, jako ty, které najdete v celozrnných výrobcích a tmavé listové zelenině.
  • Spousta zeleniny a ovoce.
  • Zdravé tuky ze zdrojů, jako jsou ryby, ořechy a olivový olej.
 5. 5 Vyhněte se nezdravému jídlu. To zahrnuje věci jako smažené jídlo, zpracované a balené potraviny, sladké a slané občerstvení a slazené nápoje. I když je v pořádku zacházet s mírou, snažte se dodržovat zdravou výživu alespoň 75–80% času.
 6. 6 Jezte 4-6 malých jídel denně. Jíst několik malých jídel místo 2–3 velkých každý den udržuje váš metabolismus v lepší kondici a snižuje pokušení přejídat se. Naplánujte si 4-6 malých, zdravých jídel a několik lehkých svačin v pravidelnou dobu každý den.
  • „Malé jídlo“ se může pohybovat od 100 do 400 kalorií a mělo by obsahovat rovnováhu různých živin (např. Libové bílkoviny, komplexní sacharidy a zdravé tuky).
  • Mini jídla mohou zahrnovat věci jako lehké snídaňové burrito, misku ovesných vloček s ovocem, salát s kuřecím masem nebo misku kondenzované polévky s přidanou zeleninou.
 7. 7 Zůstaňte hydratovaní. Kromě toho, že je vaše tělo životně důležité pro udržení vašeho zdraví, může vám pomoci cítit se méně hladově. Zkuste vypít 8 uncí (asi 0,25 litru) vody 8krát denně, nebo více, pokud hodně cvičíte nebo pociťujete extra žízeň.
 8. 8 Dopřejte si dostatek pohybu. Abyste zhubli, musíte každý den alespoň 30 minut provádět středně intenzivní kardio. Pokud toužíte získat skutečně atletickou postavu, která předvede vaše zadní důlky jako nejlepší výhodu, možná budete muset udělat víc. Promluvte si s registrovaným dietetikem nebo osobním trenérem o tom, jak dosáhnout svých cílů zdravým způsobem.
  • Mezi dobré kardio aktivity patří rychlá chůze, běh, jízda na kole, plavání a sporty jako tenis a squash.
  • Snadný způsob, jak změřit intenzitu cvičení, je provést „talk test“. Během cvičení se střední intenzitou byste měli dýchat natolik, abyste mohli mluvit, ale ne zpívat. Během cvičení s vysokou intenzitou bude obtížné říci více než několik slov.
 9. 9 Buďte připraveni ztrácet tuk různými rychlostmi v různých částech těla. Bohužel neexistuje způsob, jak cílit hubnutí do konkrétní oblasti vašeho těla. Pokud se tuk obvykle hromadí na zádech, bocích a zadku, může to být jedno z posledních míst, kde vidíte rozdíl. Pokud se vám to stane, nenechte se odradit - nakonec uvidíte rozdíl, pokud budete celkově hubnout. reklama

Metoda 2 ze 3: Vytvoření svalové definice v dolní části zad

 1. 1 Vyberte si cviky, které zpevní vaše spodní část zad. Definování svalů dolní části zad může pomoci celé oblasti vypadat strukturovaněji a zvýraznit rysy, jako jsou zadní důlky. Chcete -li to provést, můžete buď zasáhnout závaží a stroje, nebo provádět jednoduchá cvičení, která používají váhu vašeho vlastního těla.
  • Nejlepší výsledky pravděpodobně uvidíte, pokud budete párkrát týdně cvičit silová cvičení. Nechte však své zádové svaly odpočívat tím, že si mezi tréninky vezmete dny volna. Střílejte na 3 sezení posilování zad týdně nebo požádejte trenéra o doporučení.
 2. 2 Vyzkoušejte cvičení Superman zaměřené na spodní část zad. Lehněte si na zem lícem dolů s rukama nataženýma přímo před sebe. Držte nohy rovně za sebou s chodidly u sebe. Současně zvedněte ruce a nohy směrem ke stropu, aby se podlahy dotýkalo pouze vaše břicho.
  • V této poloze vydržte 30 sekund, než se pomalu vrátíte do výchozí polohy.
  • Opakujte 3-5krát.
 3. 3 Posilte dolní část zad a hýždě pomocí mostů s jednou nohou. Začněte tím, že budete ležet naplocho na zádech s rukama po stranách a pokrčte kolena tak, aby chodidla spočívala naplocho na podlaze. Nohy mějte od sebe zhruba na šířku ramen. Z této pozice:
  • Zvedněte boky a vymačkejte hýždě, přičemž veškerou váhu držte na horní části zad a ramen.
  • Zvedněte 1 nohu přímo do vzduchu a opatrně spusťte boky směrem k podlaze a znovu je zvedněte 12–15krát, než se vrátíte do výchozí polohy.
  • Opakujte na druhé straně.
 4. 4 Dělejte mrtvý tah na posílení celých zad. Chcete -li provést mrtvý tah, použijte váženou činku. Postavte se s boky od sebe na šířku ramen a dostaňte se do nízkého dřepu, poté uchopte tyč tyčovým úchopem. Udržujte páteř rovně a stehna rovnoběžně s podlahou, tlačte boky a zadek za sebou. Pomalu se postavte rovně a tlačte se nahoru pod paty, abyste zvedli tyč.
  • Jakmile dokončíte zvedání, pomalu upusťte trup a boky, abyste se vrátili do výchozí polohy.
  • Pokud nejste zvyklí zvedat velká množství závaží, zkuste nejprve toto cvičení pouze s hrazdou. Postupně zvyšujte množství váhy, kterou používáte.
  • Proveďte 3 sady po 12 opakováních.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Získání kosmetické chirurgie

 1. 1 Získejte cílenou liposukci a vytvořte zadní důlky. Pokud přirozeně nemáte zadní důlky, jediný způsob, jak je získat, je kosmetická chirurgie. Toho je dosaženo odstraněním tuku z oblastí, kde byste chtěli, aby se objevily důlky. Tradičně se to provádí liposukcí, při které se pod kůži vloží jehla a odsaje se trochu tuku.
  • Liposukční procedura používaná specificky k vytvoření zadních důlků může mít různé názvy, včetně ošetření V-spotu, Dimples En V nebo Barbie Back chirurgie.
  • Tento typ liposukce se obvykle provádí v lokální anestezii. Mezi možná rizika liposukce patří necitlivost v okolí liposukce, infekce kůže, krvácení nebo tuková embolie (ucpání cévy způsobené uvolněným kouskem tuku).
 2. 2 Jako alternativu k liposukci použijte injekce kyseliny deoxycholové. Kyselinu deoxycholovou (Kybella) lze aplikovat pod kůži, aby se rozpustil tuk bez poškození okolních tkání. Cílené injekce lze použít k simulaci zpětných důlků. Deoxycholické injekce vyžadují méně prostojů a jsou levnější než liposukce, ale k dosažení požadovaných výsledků můžete potřebovat několik ošetření.
  • Mezi časté nežádoucí účinky injekcí přípravku Kybella patří otok, podlitiny, bolest, necitlivost, zarudnutí a ztvrdnutí tkáně kolem injekce.
  • Kybella je schválena pouze FDA pro léčbu tuků pod bradou. Kosmetičtí praktici jej však mohou stále legálně používat pro použití mimo označení, jako je vytváření zpětných důlků.
 3. 3 Buďte připraveni na náklady. Kosmetická chirurgie k vytvoření zadních důlků může být extrémně drahá. Pokud se vydáte cestou liposukce, můžete se dívat kolem 6000 USD. Zatímco jedno ošetření přípravkem Kybella stojí méně než liposukce, možná budete potřebovat více ošetření. Z tohoto důvodu může Kybella přidat přibližně stejné nebo dokonce více, než kolik byste zaplatili za liposukci.
  • Většina pojistných plánů nepokryje náklady na tyto typy procedur, takže téměř jistě budete muset zaplatit celé náklady z kapsy.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co je to? Cvičením se zpět do důlků nedostanete!Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci Redakce Zaměstnanci Odpověď Je pravda, že cvičením se nedostanete zpět do důlků, pokud je do určité míry ještě nemáte. Cvičení však může pomoci definovat zadní důlky, které jsou zakryty podkožním tukem.
 • Otázka Je možné nechat zdědit důlky pouze po vašich prarodičích?Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď redakce wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci Nezdá se, že by bylo provedeno mnoho výzkumu v oblasti genetiky zadních důlků, ale to je rozhodně možné, pokud jsou spojeni s recesivním genem.
 • Otázka Měl jsem opravdu výrazné důlky Venuše, když jsem byl mladší, dokud jsem neměl své děti. Nyní jsou velmi slabí. Mohu je přivést zpět? Neustále cvičím a mám asi 14% tělesného tuku.Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď redaktora wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci Možná je dokážete zvýraznit cvičením posilovacích cviků na spodní část zad. Cílená cvičení mohou pomoci definovat oblast a mohou způsobit, že budou dolíčky viditelnější.
 • Otázka Mám zadní důlky a jsou velmi hluboké. Mají nějaké zdravotní problémy?Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď zaměstnanců wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci Se zadními důlky nejsou spojeny žádné zvláštní zdravotní problémy. Někteří lidé však mohou pociťovat bolest dolní části zad, která je zaměřena v oblasti důlků, protože se nacházejí těsně nad klouby, kde se vaše kyčelní kosti spojují s křížovou kostí. Pokud vás bolí záda v důlcích, navštivte svého lékaře a nechte si jej vyšetřit.
 • Otázka Může někdo získat zpět důlky?Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Zpětné důlky jsou genetickou vlastností. Nemůžete je opravdu získat, pokud se s nimi nenarodíte, ale můžete docílit toho, aby dolíčky, které již máte, vypadaly výrazněji. Kosmetickou chirurgií můžete také vytvořit vzhled zadních důlků, ale výsledky mohou být pouze dočasné.
 • Otázka Co to znamená, když máte zadní důlky?Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď redakce wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci Jsou jen přirozenou variací na strukturu dolní části zad a pánve. Tyto důlky jsou způsobeny vazem, který spojuje vaši pánevní kost s kůží. Jsou nejčastější u žen, ale mohou je mít i muži.
 • Otázka Můžete přirozeně dostat důlky?Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci Redakce Zaměstnanci Odpověď Můžete, pokud se s nimi narodíte! Bohužel neexistuje způsob, jak přirozeně objevit důlky, pokud je ještě nemáte. Hubnutí a budování svalů však může pomoci definovat dolíčky, které již máte.
 • Otázka Proč bych neměl konzumovat méně než nebo rovnou 1200 kalorií denně po dobu delší než tři dny? O jaké konkrétní poškození konkrétně jde? Vaše tělo by se dostalo do značného metabolického stresu, protože se snaží rozbít své nouzové zásoby, aby vám dodalo energii, kterou vaše tělo potřebuje. Váš trávicí systém, a konkrétně vaše játra a žaludeční výstelka, utrpí značné škody na něčem, co není udržitelné a NEZDRAVÍ vám zdravě.
 • Otázka Už mám zadní důlky, ale nejsou moc vidět. Budou z nich výraznější? Vafle 14 Věřím, že ano. Díky tomu budou viditelnější. Pomůže také obecně k vašemu zdraví.
 • Otázka Měl jsem zadní důlky, ale teď nejsou vidět. Co je možné udělat, aby byly viditelnější? Je možné, že jste přibrali? Obecně jsou viditelnější na hubenějších lidech a snižují viditelnost, když člověk získává na váze.

Populární Problémy

Předpremiéra ženského čtvrtfinále na Australian Open 2020, které se hraje mezi Simonou Halepovou a Annet Kontaveitovou.

Zde je vše, co potřebujete vědět ke sledování her Panthers online bez kabelu v roce 2019.Přišel můj čas, cítí se ruské tenistky Kirilenko

Feliciano Lopez a Pierre-Hugues Herbert se ve středu setkají v prvním kole Generali Open v Kitzbühelu. Lopez vede Herberta 2-1 v head-to-head na turnaji ATP.Může top seed Thiem zaznamenat svůj letošní 2. titul v Riu? Určitě začíná jako oblíbený !.