Jak získat přítele za tři týdny

Potřebujete rande pro nadcházející školní tanec? Nebo se možná koná rodinná událost a vy byste rádi, kdyby vás doprovázel přítel. Existuje mnoho důvodů, proč byste mohli mít pocit, že rychle potřebujete přítele. Naštěstí existuje několik způsobů, jak se s milým klukem seznámit a začít s ním chodit během několika týdnů. Bude to vyžadovat určité úsilí z vaší strany. Budete muset být sebevědomí a vytvářet příležitosti. Celkově si ale pamatujte: nezačínejte chodit s někým, koho nemáte rádi, jen proto, abyste měli přítele. Je důležité být trpělivý sám se sebou a čekat, až přijde ta správná osoba.jak mohu sledovat světovou sérii zdarma online

Část 1 ze 3: Hledání správného chlapa

 1. Obrázek s názvem Získejte přítele za tři týdny, krok 1

  1 Vybudujte si sebevědomí. Abyste se rychle seznámili s mužem, budete muset vynaložit určité úsilí na nalezení správné osoby. Jedním z nejlepších způsobů, jak někoho přilákat, je ukázat, že se máte rádi. Udělejte pár kroků ke zvýšení sebevědomí. Pokud se máte rádi, je pravděpodobnější, že to budou mít i ostatní lidé.
  • Praxe. Pokud jste nervózní z rozhovoru s klukem, kterého máte rádi, vymyslete si předem svůj herní plán.
  • Zkuste si před zrcadlem nacvičit, co chcete říct. To vám pomůže cítit se méně nervózní, když jste ve své tlačenici.
  • Vyberte si oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Noste něco, co vám dělá radost. Pokud je například vaší šťastnou barvou červená, oblékněte si zítra do školy svůj oblíbený červený svetr.


 2. Obrázek s názvem Získejte přítele za tři týdny, krok 2

  2 Zjistěte, co chcete. Možná přijde zvláštní příležitost, díky které budeš mít pocit, že rychle potřebuješ přítele. Jistě, bude skvělé mít plesové rande, ale pamatuj si, že nechceš jen tak ledajakého přítele. Udělejte si čas na seznam priorit seznamování.
  • Vytvořte si seznam vlastností, které vás zajímají. Chcete někoho vtipného? Zapište si to. Měl by sdílet vaši lásku k strašidelným filmům? Dejte to na seznam.
  • Nezapomeňte zahrnout vlastnosti, jako je laskavost a zacházení s vámi s respektem.
 3. Obrázek s názvem Získejte přítele za tři týdny, krok 3

  3 Buďte odchozí. Pokud si chcete rychle najít přítele, musíte být připraveni mluvit s lidmi. Trénujte si odchozí. Je to užitečná vlastnost, když se pokoušíte s někým navázat spojení.
  • Buďte připraveni zúčastnit se jakékoli konverzace. Pokud ten chlap, který se vám líbí, mluví o fotbale, nebojte se říct: „Myslím si, že fotbal je skvělý, ale moc se v tom nevyznám. Můžete mi říct některé důležité věci, které bych měl vědět? '
  • Úsměv. To lidem říká, že jste si jisti a připraveni chatovat.
 4. Obrázek s názvem Získejte přítele za tři týdny, krok 4

  4 Požádejte o pomoc své přátele. Vaše sociální síť může být skvělým zdrojem, když hledáte někoho nového. Zkuste požádat přátele, aby vám pomohli. A nezapomeňte uvést svůj termín!
  • Dalo by se říci: „Sarah, máš spoustu přátel. Napadá tě někdo, s kým bys mě mohl připravit na tento víkend? '
  • Pokud máte někoho na mysli, můžete říci: „Steph, myslím, že tvůj přítel Colin je roztomilý. Můžete se ho zeptat, jestli chce jít v pátek se skupinou nás do kina? '
 5. Obrázek s názvem Získejte přítele za tři týdny, krok 5

  5 Socializovat. Pokud chcete přítele rychle, musíte se tam dostat. To znamená, že musíte být velmi sociální. Pokuste se říci „ano“ každé pozvánce, kterou obdržíte.
  • Možná vás vaši přátelé pozvou na film, ale na ten film se vám nechce. Stejně běž! Nikdy nevíte, kdo bude ve skupině.
  • Mixujte a míchejte se, ať jste kdekoli. Pokud jste u fotbalu svého malého bratra, nebojte se pozdravit roztomilého kluka, který sedí vedle vás.
 6. Obrázek s názvem Získejte přítele za tři týdny, krok 6

  6 Používejte sociální média. Pokud jste mladý, sociální člověk, pravděpodobně máte několik účtů sociálních médií. Zkuste využít technologie ve svůj prospěch! Můžete se spojit s někým, koho již znáte, na několika platformách.
  • Použijte Facebook. Neváhejte a spřátelete se s chytrým chlapem z vaší hodiny angličtiny!
  • Potkal jsi někoho nedávno na večírku? Požádejte o jejich sledování na Instagramu.
  reklama

Část 2 ze 3: Navazování spojení

 1. Obrázek s názvem Získejte přítele za tři týdny, krok 7

  1 Použijte řeč těla. Pomocí fyzických znaků můžete člověku ukázat, že o něj máte zájem. To může otevřít dveře flirtování a konverzaci. A pak doufejme rande!
  • Nakloňte se blíž, když mluví. To pomůže ukázat, že vás to zajímá.
  • Zkuste během hovoru lehký dotek. Pokud vás rozesměje, reagujte tak, že na okamžik jemně položíte ruku na jeho.
  • Vyhněte se stání s rukama zkříženýma. To je signál, že vás to nezajímá.
 2. Obrázek s názvem Získejte přítele za tři týdny, krok 8

  2 Zkuste flirtovat. Pokud chcete, aby vás ten chlap pozval ven, flirt je skvělý způsob, jak mu dát najevo, že ho máte rádi. Udělejte si čas na procvičení techniky flirtování. Až příště někoho potkáte, budete připraveni!
  • Zkuste ho jemně škádlit. Možná si řeknete: ‚Páni, vy jste opravdu na videohry. Máte někdy čas dělat něco jiného? Chcete jít do kina? '
  • Smích. Když říká něco zábavného, ​​reagujte pozitivně.
  • Použijte lehký tón hlasu. Dávejte pozor, abyste nemluvili nahlas ani příliš intenzivně.
  • Nezapomeňte se usmát a navázat oční kontakt!
 3. Obrázek s názvem Získejte přítele za tři týdny, krok 9

  3 Zahajte konverzaci. Nebojte se udělat první krok. Pokud si všimnete chlapa, který se vám líbí, přistupte k němu. Zkuste si popovídat a uvidíte, kam to půjde.
  • Položit otázku. Můžete zkusit: „Nikdy jsem tě tu neviděl. Chodíš poblíž do školy? '
  • Komentujte něco, co se děje kolem vás. Například: „Páni, hudba, kterou hrají, je úžasná. Máte rádi hip-hop? '
 4. Obrázek s názvem Získejte přítele za tři týdny, krok 10

  4 Najděte společnou řeč. Jakmile zahájíte konverzaci, je čas jít hlouběji. Zkuste najít něco, co máte společného. To vám pomůže najít způsoby, jak se s ním spojit.
  • Možná si všimnete, že má na sobě klobouk Chicago Bears. Dalo by se říci: „Moc toho o Medvědech nevím, ale miluji fotbal! Možná bys mi mohl říct o svém oblíbeném týmu. '
  • Pokud je čtení vaší vášní, zeptejte se ho, jaká je jeho oblíbená kniha. Slibte, že si to přečtete, a pak to otevřete, až ho příště uvidíte.
 5. Obrázek s názvem Získejte přítele za tři týdny, krok 11

  5 Naplánujte si rande. Jakmile se vy dva spojíte, je čas udělat další krok. Nemusíte čekat, až vás chlap pozve. Buďte sebevědomí a požádejte ho, aby něco udělal!
  • Zkuste říci: „Vypadá to, že oba máme rádi filmy. Chcete se se mnou v pátek večer podívat na nový film Marvel? '
  • Můžete mu také věnovat část plánování. Dalo by se říci: „V pátek večer mám volno. Co bychom měli dělat?'
  reklama

Část 3 ze 3: Budování vztahu

 1. Obrázek s názvem Získejte přítele za tři týdny, krok 12

  1 Bavte se. Poté, co jste našli chlapa, se můžete soustředit na propojení na hlubší úrovni. Jedním z nejlepších způsobů, jak se spojit se svým novým chlapem, je soustředit se na zábavu. Hledejte způsoby, jak se spolu dobře bavit.
  • Určitě se zasmějte. Zkuste se společně podívat na zábavný film nebo si navzájem vyprávět vtipy.
  • Nebojte se být hraví. Pokud míjíte park, zeptejte se, jestli vás chce tlačit na houpačkách.
 2. Obrázek s názvem Získejte přítele za tři týdny, krok 13

  2 Trávit čas jeden s druhým. Když budujete nový vztah, je důležité trávit spolu kvalitní čas. Ujistěte se, že si uděláte čas na svého nového přítele, a požádejte ho o to samé. Být kreativní!
  • Studujte společně. Dělat si domácí úkoly nebo se navzájem zkoušet na nadcházející test je skvělý způsob, jak se dostat do kvalitního času, aniž byste zanedbali své povinnosti.
  • Střídejte se při výběru aktivity. Zkuste střídat plány na páteční večer.
 3. Obrázek s názvem Získejte přítele za tři týdny, krok 14

  3 Vyzkoušet nové věci. Zažít nové věci je skvělý způsob, jak se spojit. Hledejte zábavné aktivity, které jste ani jeden z nich nezkoušeli. Můžete si například vyzkoušet společnou lekci tance.
  • Můžete také zkusit naučit se nový sport. Možná byste se dva mohli pokusit přijít na tenis společně.
 4. Obrázek s názvem Získejte přítele za tři týdny, krok 15

  4 Respektujte se navzájem. Když chodíte s chlapem, ujistěte se, že se k němu budete chovat s respektem. Stejně tak by se k vám měl chovat s respektem. To znamená poslouchat se navzájem a být laskaví.
  • Ujistěte se, že se objevíte včas, když máte plány. Totéž očekávejte od něj.
  • Pokud se k vám chlap nechová laskavě, nestojí za váš čas.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když má přítelkyni Pak byste se neměli snažit s ním chodit.
 • Otázka, ale co když tvoji rodiče nechtějí, abys měla přítele Měl bys promluvit se svými rodiči a pokusit se najít kompromis.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Když jste ve skupině, podívejte se jeho směrem, navažte oční kontakt a usmějte se. Pokud se usměje, vezměte to jako indikátor jeho zájmu.
 • Buď sám sebou.
 • Pokud jdete do školy, požádejte ho o pomoc s domácími úkoly nebo se ho zeptejte, jaké hodiny navštěvuje/ jestli je má rád.
 • Dejte mu najevo, že ho máte rádi, kluci mají rádi, když je dívka předem.
 • Když s ním mluvíš, nedívej se jinam. Vyvolá to dojem, že se nudíte.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak pomoci nakrmit bezdomovce. Máte zájem pomoci zajistit, aby váš bližní stále jedl? Pomáhat přidat něco lidstvu v chudých dobách, kdy se mnozí mohou stát sobeckými, je velmi chvályhodné. Zde je návod, jak začít ...Jak vyrobit studnu. Vrtání studny může poskytnout udržitelný zdroj čisté vody, ale nechat ji vyvrtat profesionálními stroji může být drahé. Naštěstí existuje mnoho způsobů vrtání studny, které nevyžadují nákladné vybavení ...Serena Williamsová potenciálně leží ve Wimbledonu v cestě Angelique Kerberové, ale obhájkyně titulu nad tím příliš nepřemýšlí.Jihoafrický thriller série „Trackers“ má v USA premiéru v pátek. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.Pokud chcete soutěžit s ninja válečníky, musíte trénovat jako oni. Nejlepší způsob, jak to udělat, je vytvořit si vlastní kurz Ninja Warrior doma! S několika stavebními potřebami a trochou práce můžete trénovat na to pravé ...