Jak získat Luigi na Super Mario 64 DS

Super Mario 64 DS nabízí klasickou, nezapomenutelnou hru původního Super Mario 64 (pro Nintendo 64) s mnoha dalšími funkcemi, které jsou díky Nintendo DS možné. Na rozdíl od původní hry můžete nyní hrát za čtyři postavy - Mario, Yoshi, Luigi a Wario! Abyste odemkli Luigiho, musíte si nejprve udělat výlet do Big Boo's Haunt a porazit samotného Big Boo v jeho podzemním labyrintu!Část 1 ze 3: Hledání bludiště Big Boo

 1. 1 Nechte Mario odemknout. Abyste získali Luigiho, musíte mítMario odemkljiž. Z tohoto pravidla neexistuje výjimka - Luigiho prostě nemůžete získat jako Wario, pokud neuděláte chybu, protože je to poslední postava, kterou můžete odemknout. Pokud jste tak ještě neučinili, nezapomeňte před zahájením tohoto procesu přepnout na Mario.
  • K odemčení Maria budete potřebovat osm hvězdiček. Skočte na Mariov portrét v místnosti propojené s minihrou jako Yoshi, poté bojujte s Goombossem na úrovni, na kterou jste přeneseni. Jakmile ho porazíte, získáte klíč Mario.
 2. 2 Zadejte Big Boo's Haunt. Jako Mario se vydejte na hradní nádvoří. Z foyer zámku se nachází prostými dřevěnými dveřmi a dlouhou chodbou. Budete vědět, že jdete správnou cestou, pokud na chodbě uvidíte Boo (ducha). Jakmile jste na dvorku, začněte zabíjet Boose, dokud jeden neshodí kovovou klec. Poté, co jste již porazili Big Boo, narazíte do klece a vstoupíte do Big Boo's Haunt.
  • Všimněte si toho, že než získáte Luigiho, budete muset posbírat první hvězdu v Big Boo's Haunt. Schodiště do druhého patra zámku (kde se nachází vchod do Luigiho úrovně) se objevuje pouze od druhé hvězdy.
 3. 3 Vydejte se do druhého příběhu zámku. Vyberte druhou hvězdičku (nebo, pokud k nim máte přístup, jednu z hvězd za ní). Když začne úroveň, vběhněte do sídla před sebou. Vylezte po schodišti do druhého patra a vstupte do dveří zcela vpravo. Měli byste vstoupit do místnosti s vyvýšenou dřevěnou plošinou a červeným '?' blok.
 4. 4 Udělejte si cestu do podkroví. Rozbijte červenou '?' blok. Mario by měl nabobtnat jako balón a začít plavat ke stropu. Plavte do enklávy a vydejte se dveřmi. Plovoucí pohyb můžete zrušit stisknutím tlačítka „R“ na DS.
  • Ve verzi Nintendo 64 se vstávání ukázalo být docela náročné-mnoho prvňáčků o těchto dveřích zpočátku nevědělo a mělo problém se k nim dostat, jakmile je našli. Ve verzi DS to však balónový blok dělá mnohem, mnohem jednodušší.
 5. 5 Skočte do Luigiho portrétu. Ve vedlejší místnosti byste měli vidět velký Luigiho portrét. Víte, co dělat - skočte do obrazu! reklama

Část 2 ze 3: Navigace v bludišti

 1. 1 Poslechněte si zvuk smíchu Big Boo u dveří. Poté, co skočíte na Luigiho portrét, se objevíte v místnosti s velkým dřevěným kolotočem, který se točí uprostřed. Vstoupili jste do bludiště Big Boo! Trik, jak se dostat skrz toto bludiště, je poslouchat zvuk smíchu Big Boo u všech dveří. Vedle jsou nejhlučnější dveře, kterými budete chtít projít!
  • V bludišti je roztroušeno osm červených mincí. Ačkoli nejsou povinné, nalezení všech osmi vám přinese hvězdu.
 2. 2 Pokračujte bludištěm. V každé místnosti bludiště sledujte zvuk smíchu Big Boo. Pokud uděláte chybu (nebo spadnete z útesu), dostanete se zpět na začátek bludiště. Přesné pokyny pro bludiště jsou uvedeny níže:
  • Ze své výchozí pozice vstupte do dveří na pravé straně místnosti.
  • V další místnosti opatrně proběhněte kolem oční bulvy a projděte dveřmi na levé straně místnosti.
  • V této místnosti dostanete '?' blok, pokud chcete sbírat mince na stropě, pak se vydejte dveřmi napravo.
  • Pomocí plošin se dostanete ke dveřím na levé straně místnosti.
  • Nakonec přeběhněte po hroutícím se mostě a pomocí plošin změňte měřítko zdi. Hlavou dolů komínem nahoře.
 3. 3 Porazte Big Boo! Spadnete do místnosti s velkým zrcadlem před sebou. Přiběhněte k zrcadlu a uvidíte, jak se Mariov odraz promění v Luigiho. Poté začne bitva s Big Boo. Poražte Big Boo a získejte klíč Luigi! Není nijak zvlášť obtížný, ale na vítězství budete muset dávat pozor jak na Maria, tak na Luigiho.
  • Během boje se Big Boo přepíná tam a zpět mezi odrazem v zrcadle (kde je Luigi) a „skutečným životem“ (kde je Mario). Když je v zrcadle, zaútočte na něj Luigim a naopak. Použijte stejnou strategii, jakou používáte pro ostatní Boos - kopy a pozemní libry by ho měly vyhodit, když jste za ním. Když se na něj podíváte, skryje tvář. Dávejte pozor na jeho ohnivé koule!
  reklama

Část 3 ze 3: Nárokování Luigi

 1. 1 Vydejte se do místnosti pro výběr postav. Po boji získáte klíč Luigi a budete převezeni zpět na zámecké nádvoří. Pomocí tohoto klíče můžete Luigi konečně odemknout. Vraťte se zpět do zámecké haly a vstupte do místnosti pro výběr postav - jsou to dveře zcela vpravo v nejvyšším patře.
  • Pokud jste hráli původní Super Mario 64, dveře, které chcete, jsou ty, které vedly v původní hře ke hře Princess's Secret Slide.
 2. 2 Jděte do dveří se zeleným „L“ nad nimi. Nyní, když máte klíč Luigi, můžete odemknout Luigiho dveře! Projděte to a Luigi vyjde. Gratulujeme! Odemkli jste Luigiho v Super Mario 64 DS!
 3. 3 Vyzkoušejte si vlastnosti Luigi. Ve srovnání s ostatními postavami v Super Mario 64 DS má Luigi několik unikátních schopností. Ve většině věcí je lepší než ostatní postavy a v některých jiných horší - možná budete chtít chvilku si s ním pohrát na hradě, než budete pokračovat v chápání těchto rozdílů. Možná ho využiješ nejvíc. Luigiho atributy zahrnují:
  • Schopnost běžet po vodě několik sekund
  • Být schopen provést rotující pád po backflipu (který způsobí poškození)
  • Být schopen Scuttle Jump, který je podobný Yoshiho Flutter Jump, dosáhnout dalších vzdáleností, ale ne tak vysoko
  • Umět skočit do dálky nejdál
  • Být svázán s Mariem ve výšce trojitého skoku
  • Být o něco rychlejším běžcem než Mario, kromě běhu s extra hvězdnou rychlostí
  • Je svázán s Mariem u moci, ale při přenášení předmětů se pohybuje trochu pomaleji
  • Být nejrychlejším plavcem ve hře
  • Dokáže se stát neviditelným a projít určitými látkami, když sbírá svou silovou květinu
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Nemohu najít vchod do podkroví. Co bych měl dělat? Joshua Woodson Jděte do druhého patra zámku a jděte do posledních dveří vpravo.
 • Otázka Jak získáte první hvězdu? Zabijte každé Boo na úrovni. Pak by se v „hlavní hale“ měl objevit Big Boo. Zem na něj bušte nebo na něj buďte, až se zmenší na Power Star. Hvězda se nachází ve druhém patře, takže by se mělo objevit skryté schodiště (viz výše). Popadněte jej a dokončete úroveň.
 • Otázka Jak skončím a vydám se na lov duchů? Musíte udeřit 5 boosů a porazit Big Boo, abyste odemkli schodiště pro druhé patro a hvězdu.
 • Otázka Jak změním anděla kamery na zámku? Stiskněte x a pohybujte fotoaparátem pomocí klávesnice nebo kruhového ovladače. Dalším stisknutím x se vrátíte k normální kameře.
 • Otázka Pokouším se najít velké bučení na nádvoří v Super Mario 64 DS, ale nikde ho nevidím, díval jsem se všude a nevidím ten s klecí! Ujistěte se, že máte na nádvoří tajnou hvězdu červených mincí. Jakmile to uděláte, vyjděte ze hry a znovu se vraťte. Vraťte se zpět na nádvoří a jděte vlevo nahoře na nádvoří a objeví se bučení s klecí.
 • Otázka Jak získáte Waluigi v Super Mario 64 DS? Waluigi nebyl v Mario 64 DS.
 • Otázka Vyžaduje první hvězda boos na druhé úrovni? Gabriel Derksen Ne, ve druhém patře nevyžaduje žádné boos. Nejprve však musíte získat všechna prsa v prvním patře.
 • Otázka Jak získám červené pole v Super Mario 64? Jimmy McPerson Jakmile budete mít pár hvězd (myslím, že osm), hlavní centrum hradu bude mít jasný sluneční paprsek. Postavte se tam, kde paprsek dopadne na podlahu. Poté změňte úhel kamery tak, abyste se dívali přímo na zdroj slunečního paprsku. Poté budete přeneseni do oblasti červeného spínače. Leťte dolů do středu a tam stiskněte červený spínač.
 • Otázka Co se stane, když půjdu na střechu jako Yoshi? Nic, kromě? box je tam, a pár 1-ups. To je vše. Můžete použít? blokujte, aby Mario létal, jako víčko křídla v SM64 (originál).
 • Otázka Jak zajistím, aby se zobrazilo červené pole? Jakmile budete mít několik hvězd (14), hlavní centrum hradu bude mít jasný sluneční paprsek. Postavte se tam, kde paprsek dopadne na podlahu. Poté změňte úhel kamery tak, abyste se dívali přímo na zdroj slunečního paprsku. Poté budete přeneseni do oblasti červeného spínače. Leťte dolů do středu a tam stiskněte červený spínač.

Populární Problémy

Rohan Bopanna je v současné době nejvýše postaveným indickým hráčem ve čtyřhře. Jednačtyřicetiletý hráč je na 40. místě na světě a od července 2010 si udržuje místo v první padesátce každý týden.Dominanci Rafaela Nadala na Roland Garros podtrhuje ohromující prize money, kterou na turnaji vyhrál. Není překvapením, že Španěl má na hřišti claycourt Major nejvíce zápasových výher, finále a titulů ze všech hráčů.

Pokud jste špatně umístili klíče k zámku a nemůžete se dostat k tomu, co chrání, možná vám nezbude nic jiného, ​​než ho rozbít. Naštěstí je možné snadno obejít téměř jakýkoli základní zámek komerční úrovně za předpokladu, že máte ...Jak připravit turecký čaj. Turecký čaj je skvělý nápoj, který si můžete dopřát jako odpolední svačinu, sloužit hostům nebo popíjet jako pochoutku po jídle. K jeho výrobě budete potřebovat lístky černého čaje a tureckou konvici. Pokud nevlastníte tureckou konvici, ...