Po Novakovi Djokovicovi Rohan Bopanna vyjadřuje obavy z cestování do NYC

Novak Djokovič má pocit, že omezení stanovená organizátory jsou příliš tvrdá na to, aby se dala dodržovat

Novak Djokovic má pocit, že omezení stanovená organizátory jsou příliš tvrdá na to, aby je bylo možné dodržet

Indický specialista na čtyřhru Rohan Bopanna nedávno vyjádřil svůj názor na nadcházející turnaj US Open v důsledku obav Novaka Djokoviče ze stejné otázky. Bopanna řekl, že pro něj v tuto chvíli nebylo možné cestovat ani z Bengaluru do Chennai, takže neměl tušení, jak se dostane do New Yorku.

Mluvit k Nový indický expres , vítěz smíšené čtyřhry na French Open 2017 zdůraznil, že vzhledem k tomu, že tenis je celosvětový sport, bylo by organizování grandslamu během pandemie pro nejvyšší představitele velmi náročné. Novak Djokovic a Rafael Nadal již prokázali svou neochotu účastnit se US Open a podobné myšlenky má i Rohan Bopanna.

New York je prozatím milion mil daleko: Rohan Bopanna

Stejně jako Novak Djokovič se Rohan Bopanna dostal do finále US Open 2010 - ale ve čtyřhře

Stejně jako Novak Djokovič se Rohan Bopanna dostal do finále US Open 2010 - ale ve čtyřhře

Rohan Bopanna exceloval ve čtyřhře a dokonce dosáhl finále US Open v roce 2010 s Aisam-ul-Haq Qureshi (kde duo Indo-Pak prohrálo s Bobem a Mikem Bryanem). Ten stejný rok, Novak Djokovic dosáhl finále mužské dvouhry v New Yorku, jen aby se poklonil Rafael Nadal.

Během následujících devíti let srbská hvězda třikrát získala titul US Open, zatímco Rohan Bopanna okusila úspěch Slamu také - ve smíšené čtyřhře, na Roland Garros 2017. Ozvěna Obavy světové jedničky , Řekla Bopanna:

„Kde se teď mluví o mně nebo o někom jiném, kdo teď jede do New Yorku? Prozatím nemohu ani přijet z Bengaluru do Chennai. New York je prozatím milion mil daleko. '
„Tenis je velmi globální sport, vzpomeňte si například na hráče a podpůrný personál z více než 100 zemí, kteří sestupují hrát Major. Jak to bude fungovat během pandemie? Takže to bude velká část výzvy, “pokračoval Rohan Bopanna.

Hráči na nižších pozicích, jako jsou Dan Evans a Danielle Collins, během minulého týdne vyzvali Novaka Djokoviče a Rafaela Nadala, aby dali šanci Majors, protože ostatním poskytují příležitost k výdělku. Ani Evans, ani Collins však neřešili otázku, jak by bylo možné, aby neameričané cestovali do New Yorku.

Dan Evans propustil Novaka Djokoviče

Dan Evans začátkem týdne obavy Novaka Djokoviče odmítl

Kromě rozhovoru o US Open Rohan Bopanna také sdělil podrobnosti o svém tréninkovém plánu během tohoto období blokování. Řekl:

„Prvních pár dní bylo pochopitelně rezavých. Ani jsem nesloužil, ani jsem neměl sezení na plné pecky. Stále čekám, až úřady řeknou, co plánují udělat s americkou houpačkou. Každopádně nemá smysl mít plnohodnotné tréninky, protože byste si mohli po delší době mimo hru vyzvednout zranění. '

Americká tenisová asociace se brzy sejde, aby diskutovala o budoucnosti US Open. Turnaj má nyní začít od 31. srpna. ale vzhledem k tomu, jak výše postavení hráči vyjádřili výhrady, zpoždění nebo dokonce zrušení není mimo stůl.

Populární Problémy

Buccaneers a 49ers se sejdou v neděli na 1. týdnu NFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat nový dokumentový seriál EPIX „Slow Burn“ online bez kabelu.

Jak vycvičit své morče. Morčata, také známá jako kaviáre, jsou velmi inteligentní a lze je vycvičit k dodržování jednoduchých příkazů a triků. Https://www.livescience.com/50658-guinea-pig-facts.html Aby školení proběhlo hladce .. .

Novak Djokovič ve wimbledonském finále ve čtyřech setech zvítězil nad Matteem Berrettinim, aby získal šestou korunu v All England Clubu a celkově 20. majora.

Vzhledem ke svým nižším nákladům a trvanlivosti jsou syntetické izolované bundy oblíbenou alternativou k péřovým bundám. I když se obecně snáze udržují, syntetické izolované bundy také vyžadují pečlivé zacházení při čištění ...

LeBron James a Dwyane Wade se potkávají pravděpodobně naposledy, když v pondělí bojují Lakers a Heat. Zde je návod, jak sledovat hru online.