Jak získat tělo mužského striptéra

Vyřezávat a upravovat dokonalé tělo pro zábavu jako mužský striptér není žádný malý úkol. Vyžaduje oddanost přísné dietě a rutinnímu cvičení. Omezení sacharidů a zvýšení příjmu libových bílkovin jsou klíčové kroky pro začátek. Najděte si rutinu cvičení, která tonizuje vaše nejnápadnější svaly, jako jsou břišní svaly, hrudník a nohy. Nakonec udržujte vlasy na těle dobře upravené, aby vypadaly efektivněji.

Metoda 1 ze 3: Úprava vaší stravy

 1. Obrázek s názvem Získejte mužského striptéra

  1 Snižte nebo eliminujte příjem sacharidů. Sacharidy jsou snadná energie, ale vaše tělo je má tendenci ukládat. Jezte málo nebo žádné sacharidy, mezi něž patří těstoviny, brambory, pečivo, cukr a bílá rýže. Pokud je vaše strava bohatá na uhlohydráty, nikdy nebudete mít příležitost snížit tělesný tuk.
  • Jezte „čisté“ sacharidy, jako je čerstvé ovoce a hnědá rýže. Ovoce vám také pomůže nahradit slazené pochutiny a přitom máte pocit, že jíte sladkosti.
  • Sacharidy vás také obvykle zpomalují, takže je pro vás těžší cítit se pod napětím při cvičení.


 2. Obrázek s názvem Získejte mužského striptéra

  2 Jezte kvalitní, chudé bílkoviny. Ryby, kuře a nezpracované krůty jsou nejlepší maso k jídlu. Vyhněte se tučnému červenému masu a pokud jíte červené maso, dejte si libové kusy. Ořechy a semena jsou dobrými bílkovinami pro svačiny. Držte se také nízkotučných nebo nemastných mléčných výrobků.
  • Vejce a arašídové máslo jsou skvělým zdrojem bílkovin, ale pamatujte, že mají vysoký obsah tuku. Jíst pouze vaječné bílky snižuje obsah tuku a některé obchody prodávají arašídové máslo s nižším obsahem tuku.
 3. Obrázek s názvem Získejte mužského striptéra

  3 Jezte listovou zeleninu, abyste získali vlákninu. Trávení vyžaduje vlákninu, takže se ujistěte, že máte každý den dostatek. Kale, zelí a špenát jsou běžné listové zeleniny. Přidejte je do salátů a jiných pokrmů, nebo je uvařte a jezte sami. Brokolice a květák jsou také zeleninou bohatou na vlákninu.
  • Oves, semena a fazole jsou také dobrým zdrojem vlákniny.
  • Vláknina pochází také z mnoha dalších zdrojů, ale mohou mít vyšší obsah tuku.
 4. Obrázek s názvem Získejte mužského striptéra

  4 Pijte pouze vodu. Pokud opravdu chcete zhubnout a být ve skvělé formě, vyřaďte ze svého jídelníčku všechny slazené nápoje. Neslazený čaj a káva jsou příležitostně v pořádku, stejně jako mléko bez tuku, ale ujistěte se, že většinu tekutého příjmu tvoří voda.
  • Budete hodně pracovat, abyste získali tělo striptérky, díky kterému ztratíte vodu potem. Budete muset zvýšit příjem vody, protože se více potíte.
  • Před jídlem vypijte velkou sklenici vody, abyste se cítili rychleji sytí. Nezapomeňte také po tréninku vypít extra vodu, abyste předešli křečím ve svalech.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Formování těla

 1. Obrázek s názvem Získejte mužského striptéra

  1 Vypracujte své abs těžší než cokoli jiného. Šest balení žaludku je jedním z hlavních tahů mužského striptéra. Budete chtít posilovat břicho častěji a tvrději než ostatní svaly. Proveďte břišní svaly pětkrát až šestkrát týdně, ujistěte se, že zasáhnete horní, dolní a šikmé břišní svaly.
  • Je důležité postupovat pomalu plným pohybem ab cvičení. Nehoupejte rukama nahoru ani se neodrážejte od země. Momentum snižuje práci, kterou musí dělat vaše břišní svaly.
  • Efektivní vytvarování břišních svalů vyžaduje, abyste během každého tréninku provedli vysoký počet opakování. I když začnete s nízkým číslem, pokračujte v práci na zvýšení denních opakování.
  • Nedělejte úplně stejná cvičení každý den. Promíchejte, aby se vaše svaly nedostaly do rutiny.
 2. Obrázek s názvem Získejte mužského striptéra

  2 Procvičte každou svalovou skupinu v horní části těla. Je důležité vyrýsovat celý trup, nejen prsní svaly a bicepsy. Najděte si cvičební rutinu, která se bude otáčet bicepsem a tricepsem, zvedáním hrudníku a zvedáním ramen a zad. Zasáhněte každou sadu svalů jednou nebo dvakrát týdně.
  • Cvičení s váhou těla, jako kliky, přítahy a poklesy, jsou skvělá pro zpevnění svalů.
  • Provedení základního posilovacího okruhu v posilovně vám pomůže zasáhnout všechny vaše svalové skupiny.
  • Vyzkoušejte několik rutin hmotnosti, abyste našli ten, který nejlépe vytvaruje vaše tělo. Ne každá rutina cvičení funguje pro každého chlapa.
 3. Obrázek s názvem Získejte mužského striptéra

  3 Zvedněte lehčí váhy pro více opakování. Neberte vždy nejtěžší závaží a sotva proveďte několik opakování. Vyberte si lehčí závaží a provádějte kvalitní opakování, protože lépe pracuje se svaly. Je to více o vytvarování vaší postavy, než o získání spousty svalové hmoty.
  • Dělejte těžký den asi jednou týdně, aby byly věci různé. Vysoké hmotnosti vám pomohou nabalit svalovou hmotu, takže ji nechcete úplně zanedbávat.
  • Záleží na tom, s čím vaše tělo začíná. Pokud máte pevné svaly skryté pod tuky, tréninky s nízkými opakováními vám pomohou zpevnit a shodit tuk.
 4. Obrázek s názvem Získejte mužského striptéra

  4 Procvičte si nohy. Kluci, kteří s cvičením začínají, mají tendenci se příliš soustředit na horní část těla, ale i vaše nohy musí vypadat dobře. Dřepy a tlaky na nohy jsou skvělé pro budování svalů. Pokud nemáte přístup k závažím, dřepy na těle, výpady a kopy jsou skvělé pro vytvarování nohou.
  • Jiné typy plyometrických cvičení jsou dobré pro kombinaci nohou a kardio práce. Běhejte po schodech nahoru a dolů, skákejte přes švihadla nebo koleny pracujte na nohou.
  • Najděte rovnováhu mezi tréninkem na budování svalů, při kterém zvedáte závaží, a posilováním.
 5. Obrázek s názvem Získejte mužského striptéra

  5 Dělejte kardio několikrát týdně. Nepodceňujte účinky kardio cvičení. Běh, jízda na kole nebo používání eliptického nebo schodišťového stroje vám pomůže seřezat tuk a dostat se do formy. Striptéři jsou neustále v pohybu, takže vše, co vás rychle rozhýbe, je dobrá volba.
  • Různé sporty s vysokou intenzitou jsou dobrou alternativou, pokud vás kardio cvičení nudí. Zahrajte si basketbal, raketbal, špičkové frisbee nebo fotbal a užijte si skvělé kardio cvičení.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Péče o tělo

 1. Obrázek s názvem Získejte mužského striptéra

  1 Vlasy na těle omezte na minimum. Podívejte se na své tělo, abyste zjistili, kolik vlasů máte. Pokud moc nerostete, nemusíte si dělat starosti. Pokud máte chlupatý hrudník, žaludek a záda, budete potřebovat více práce. Možná budete muset stříhat nebo holit každý den, abyste udrželi růst vlasů pod kontrolou.
  • Pubická oblast je dalším místem, které vyžaduje péči. Kolik vlasů ostříháte, je na vás, ale mužští striptéři mají obvykle málo až žádné ochlupení.
 2. Obrázek s názvem Získejte mužského striptéra

  2 Pomocí elektrického zastřihovače sestřihejte vlasy blízko pokožky. Pokud nemáte elektrický zastřihovač, je na čase do něj investovat. Vyberte si jeden se spoustou chráničů pro různé délky vlasů. Použijte to na trupu a stydké oblasti, abyste zastřihli dlouhé vlasy až do bodu, kdy je možné je v případě potřeby oholit.
  • Při stříhání buďte vždy opatrní, zejména v okolí vaší ohanbí. Pokud si nedáte pozor, elektrické vyžínače vám mohou přivřít kůži.
 3. Obrázek s názvem Získejte mužského striptéra

  3 Vyberte kryt zastřihovače, který má 1/4 palce (6,5 mm) nebo méně. Neexistuje žádné tvrdé a rychlé pravidlo o tom, jak dlouhé vlasy by měly být. Hlavní věc je, že oříznutí je téměř vždy vhodnější než přirozený vzhled. Abyste získali co nejkratší délku, kterou zastřihovač nabízí, nepoužívejte žádný kryt.
  • Najděte správnou délku podle toho, kolik máte vlasů. Pokud máte husté vlasy přes celý trup, nejkratší délka je pravděpodobně nejlepší.
  • Pokud vám není příjemné stříhat chloupky na těle tak krátce, vzhled striptérky nemusí být pro vás.
 4. Obrázek s názvem Získejte mužského striptéra

  4 Když si chcete oholit pokožku, vezměte si ostrou žiletku. Vždy používejte krémové krémy na holení, aby nedošlo k popálení břitvy při holení. Ujistěte se, že váš holicí strojek zůstane ostrý, abyste se mohli oholit čistě. Tupé čepele přitahují chloupky a dráždí vaši pokožku. Buďte velmi opatrní, abyste si nepoškrábali kůži.
  • Zda byste se měli oholit až na kůži, je osobní preference a záleží na vašem šéfovi, pokud ho máte.
  • Než se oholíte, naneste na kůži horký ručník, otevřete póry a zvedněte chloupky.
 5. Obrázek s názvem Získejte mužského striptéra

  5 Vlasy si pravidelně holte nebo upravujte. Péče o ochlupení těla je pokračující proces, pokud si chcete zachovat vzhled mužského striptéra. Zastřihávejte vlasy minimálně jednou týdně, ale oholte se každý den, pokud chcete, aby vaše tělo vypadalo čisté a hladké.
  • Mějte na paměti, že jakmile si část pokožky oholíte úplně, budete muset pokračovat v holení, jinak vlasy narostou zpět. Bude také svědit, jakmile začne být opět dlouhý.
 6. Obrázek s názvem Získejte mužského striptéra

  6 Po holení naneste hydratační mléko. Holení často dráždí pokožku, takže nezapomeňte použít pleťovou vodu, aby vaše pokožka byla hladká a bez hoření. Používejte krém, který je speciálně navržen pro použití po holení, protože funguje lépe než běžné mléko. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jsem 19letý muž a příští týden začínám cvičit. Chci vysoké, štíhlé, svalnaté tělo plavce, nějaké tipy? Dahlia Gillespie Denně chodit do posilovny a procvičit všechny svaly (nezapomeňte na nohy). Pořiďte si veganskou dietu s vysokým obsahem bílkovin, abyste zhubli (také všichni vysoce kvalifikovaní sportovci dodržují veganskou dietu). A samozřejmě, pokud chcete tělo plavce, plavte! to je kompletní práce a je to také zábava.
 • Otázka Jak mohu získat dokonalé, vytvarované, štíhlé tělo? Měli byste omezit příjem sacharidů a jíst hodně libových bílkovin (vejce, ryby a kuře). Pijte pouze vodu. Správná strava ale není všechno. Měli byste také trénovat své tělo. Procvičte břišní svaly, svaly paží a nohy. Pomůže i nějaké kardio.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak zjistit, zda se dívka chce líbat. Vědět, zda někdo bude vnímavý k polibku, může být zdrojem docela velké úzkosti, ale nemusí. Pokud víte, na co si dát pozor při něčí konverzaci a řeči těla, ...

Juan Carlos Ferrero věří, že Rafael Nadal bude nadále vyhrávat French Open, pokud zůstane fyzicky fit. Guillermo Garcia Lopez dodal, že je nepravděpodobné, že by jakýkoli hráč zopakoval Nadalovy úspěchy na Roland Garros.

Rafael Nadal potřebuje zapracovat několik změn, aby se vrátil do své původní formy - jedna z nich nahrazuje trenéra a strýce Toniho Nadala.

Alexander Zverev nedávno kritizoval vylepšené hodnocení ATP, ve kterém je Roger Federer umístěn výše než Němec, přestože v loňském roce odehrál jen jeden turnaj.

Pořadí hry pro Abierto Mexicano Telcel 2017, které se konalo v mexickém Acapulcu, kde je nejlepším semenem Novak Djokovic.