Jak vařit letní squash

Vzhledem k tomu, že často rostou tak energicky v různých klimatických podmínkách, letní squash může rychle přemoci vaši lednici. Máte zahradu plnou squashů o velikosti baseballové pálky, které nemůžete darovat? Protože jsou tykve tak přístupné různým druhům vaření, je snadné být kreativní. Můžete se naučit základní a jednoduché způsoby vaření této lahodné zeleniny na konci léta a také to, jak být s letní squash kreativní.

Metoda 1 z 5: Výběr a příprava letní squash

 1. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 1

  1 Na recept použijte jakoukoli letní odrůdu squashe. Zatímco známé cukety a žluté letní dýně jsou pravděpodobně nejrozšířenější, na farmářských trzích a v zahradách jsou k dispozici doslova stovky hybridů a odrůd letních squashů. Dobré zprávy? Zatímco textura a chutě se velmi jemně liší, téměř všechny je můžete zaměnit. Jediná věc, která se liší, je kostka. Pro všechny kroky a recepty v celém článku by byl perfektní některý z následujících squashů:
  • Cuketa
  • Žlutý podvodník nebo rovný krk
  • Squash dřeně
  • Hřebenatková dýně
  • Pattison squash, někdy také nazývaný „vesmírná loď“ nebo „UFO“
  • Caserta squash
  • Citronová dýně


 2. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 2

  2 Použijte malý, pevný squash. Nejlepší letní squash se kupují na místě a používají se co nejdříve po sběru. Když vybíráte squash na trhu, vyberte si nejmenší a nejpevnější. Zkontrolujte na konci stonku a květu tykve známky vrásek, což může být známkou toho, že je tykev poněkud stará.
  • Squash, které jsou větší nebo zarostlé, jsou často masité, ale jsou ideální pro pečení. Pro tip: prohledejte farmářský trh těsně před jeho zavřením. Nikdo nechce mít ty cukety o velikosti baseballové pálky zpátky domů. Můžete je ohodnotit jako super levné a mít předpoklady pro některé cuketové muffiny .
 3. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 3

  3 Uložte letní squash do lednice a rychle ho použijte. Letní squash dýchá rychleji než některá jiná zelenina, což znamená, že vylučuje více oxidu uhličitého podporujícího zkažení. Smysl je, zabalte je a dejte do lednice, aby byly čerstvé, kde by měly být v pořádku po dobu 5-7 dní.
  • Tekvici skladujte v úložném sáčku a pevně ji zabalte, aby do ní nemohl vniknout vzduch. Čím více dýně dýchá, tím více nutričních hodnot a chuti ztratí.
 4. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 4

  4 Squash opláchněte čistou vodou, těsně před použitím. Letní tykev, ať už jste ji dostali v obchodě nebo si ji vybrali z vlastní zahrady, byste měli těsně před použitím jemně opláchnout studenou vodou, abyste z vnější slupky odstranili částečky nečistot nebo pesticidy. Podle potřeby velmi jemně vydrhněte kartáčem na zeleninu.
  • Pokud je neplánujete hned použít, nevypláchněte je, pokud je dáte dovnitř. To bude podporovat zkažení.
 5. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 5

  5 V případě potřeby semena odstraňte. I když je naprosto v pořádku sníst každou část letní dýně včetně semen, sekce semen některých dýní může být v syrovém stavu trochu masová, což bude při vaření slizké, zvláště pokud je tykev mírně zarostlá. Je také zásadní, pokud máte v plánu squash něčím nacpat. Pokud chcete odstranit semena:
  • Rozřízněte dýni uprostřed, podélně a vydlabejte semena lžící a spolu s ní odstraňte měkkou a rosolovitou středovou oblast.
 6. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 6

  6 Nakrájejte nebo nakrájejte dýni, jak chcete. Začněte tím, že odstraníte konec dříku a konec květu, a poté dýni rozříznete, jakkoli si vyberete. Krájení dýně na kotouče, krájení na stejnoměrné kostky, krájení na proužky, strouhání dýně nebo pražení vcelku: opravdu neexistuje žádný špatný způsob, jak nakrájet letní squash, a hodně z toho bude záviset na tvaru a odrůdě.
  • Nechte kůži na letním squashi. Na rozdíl od zimních odrůd je slupka letního patizonu jednou z nejživatelnějších a nejchutnějších částí patizonu. Není nutné jej odstraňovat, pokud jej tam nechcete z kosmetických důvodů.
  • Odstraňte část vlhkosti z dýně jemným solením, než s ní vaříte. Tím se na povrch dostane část vody, kterou můžete opláchnout ještě jednou spuštěním nakrájené dýně pod vodu. I když to není nutné, je to proces nazývaný „vyvrhování“ a je účinný v tom, aby se squashové pokrmy, a zejména pečení, nedostaly příliš vodnaté.
  reklama

Udělali jste tento recept?

Metoda 2 z 5: Míchání letní squash

 1. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 7

  1 Nakrájejte dýni na kousky nebo kotouče. Jedním z nejelegantnějších a nejchutnějších způsobů vaření letní dýně je použít ji jako rychlou a snadnou přílohu, smažit a jednoduše obléct. To je vynikající příloha ke grilovaným masům nebo rýžovým pokrmům a je dokonale přístupná jakémukoli koření, přísadám nebo změnám, které byste chtěli udělat.
  • Pravděpodobně nejběžnějším způsobem přípravy dýně pro toto jídlo by bylo nakrájet na plátky ve tvaru kotouče a poté je smažit z obou stran. Budou vařit poměrně rychle.
  • Pokud to vaříte jako přílohu pro velkou skupinu, zaměřte se asi na jednu malou a střední dýni pro každou osobu.
 2. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 8

  2 Na pánvi rozehřejte olivový olej na středně vysokou teplotu. Když se pánev začne rozpalovat, přidejte na pánev několik lžiček olivového oleje a rovnoměrně potřete dno pánve. Přidejte dýni v rovnoměrné vrstvě, než začne olej kouřit.
  • Nejlepší způsob, jak rozmixovat letní squash, je docela rychle, při relativně vysoké teplotě. Pokud budete vařit squash níž a pomaleji, budou pěkně vodnaté a ochablé.
 3. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 9

  3 Podle potřeby přidejte mletý česnek nebo jiné přísady. Rychlý a jednoduchý způsob dochucení patizonu je přidat trochu mletého česneku, který rychle změkne. Míchejte dýni s česnekem, aby se rovnoměrně obalila. Letní squash není příliš chutný, takže je obvykle dobré něco přidat. Do squashové praženice se dobře hodí některý z následujících prvků:
  • Sladká kukuřice
  • Paprika
  • Bílá nebo zelená cibule
  • Kapusta
  • Chard
  • Collards
  • Smažené tofu
  • Kuře nebo hovězí maso
 4. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 10

  4 Vařte dýni 4-5 minut z každé strany. Když vnější strana tykve začne hnědnout, otočte ji a poté jemně snižte teplotu na střední. V závislosti na tom, jak hustě jste plátky nakrájili, se uvaří kdekoli mezi 10 a 15 minutami a budou hotové, až bude vidlička měkká.
  • Je velmi snadné převařit letní squash a není možné je uvařit. Surový letní squash se běžně konzumuje, a přestože může zanechat pocit sucha v ústech a v zadní části krku, není důvod se obávat jeho nedostatečného výkonu.
 5. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 11

  5 Promíchejte se sójovou omáčkou nebo solí a pepřem. Když je dýně uvařená, vyjměte ji do servírovací mísy a přidejte do ní špetku sojové omáčky, nebo ji přidejte trochu soli a černého pepře a promíchejte, aby se rovnoměrně obalily.
  • Squash okořenit, jak chcete. Pokud děláte nějaké kari k tomu, přidejte špetku garam masaly. Pokud děláte hamburgery, přidejte špetku kajenské omáčky. Mezi další dobré koření pro vařenou dýni patří balzamikový ocet, hoisinová omáčka nebo Sriracha.
  • Pokud jste již z dýně vyvrhli vodu, dávejte pozor, abyste přidali další sůl. Nejprve ochutnejte a v případě potřeby přidejte další.
 6. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 12

  6 Navrch nasekanou petrželku nebo koriandr. Svazek nasekané petrželky nebo koriandru opravdu pomáhá zvednout chuť patizonu a dodat mu svěžest a živost. Dužinu nalijte na kousky nakrájené zeleniny a ihned podávejte. reklama

Udělali jste tento recept?

Metoda 3 z 5: Grilovací letní squashové lodě

 1. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 13

  1 Dýni nakrájejte podélně na polovinu a odstraňte semínka. Z dýně odstraňte stonek a konec květu, poté je rozkrojte na polovinu a vydlabejte semínka, abyste připravili své „čluny“. Udělejte 1–2 střední squash na osobu.
  • Pokud nechcete tykev nacpat, ale chcete ji grilovat, můžete dýni také nakrájet na kotouče, nebo ji nechat celou hodit na gril. Základní způsob vaření bude stejný.
 2. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 14

  2 Vnitřek naplňte masem a sýrem dle vlastního výběru. Jakmile naberete zkaženou část patizonu, můžete vnitřek naplnit různými náplněmi, včetně vařeného masa, jiné zeleniny a sýrů. Pokud ji nechcete do ničeho nacpat, oblékněte ji také do soli a pepře a označte ji za den. Některé dobré kombinace zahrnují:
  • Hnědé mleté ​​hovězí maso, zelená paprika, cibule a čedar nebo americký sýr
  • Opečené jehněčí, nakrájené černé olivy, rajče, zelená cibule a feta
  • Kuře, papričky jalapeno, salsa, pepř
 3. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 15

  3 Těsto zabalte do alobalu, nebo položte na gril. Na grilu jsou dva způsoby vaření tykve, oba stejně účinné. Pokud se chcete ujistit, že jsou tykve prohřáté a uvařené na dně, je dobré je volně zabalit do alobalu a balíček položit na gril. Seskupte pár dohromady a použijte těsný malý grilovací balíček.
  • Pokud chcete, dejte druhou polovinu tykve zpět na „loď“, než ji zavřete do hliníkové fólie, abyste vytvořili plněnou squash (dobré, pokud ji přetížíte upevňovacími prvky!) Nebo můžete použít každou polovinu na samostatná loď, podle toho, kolik potřebujete vydělat.
  • Pokud se rozhodnete použít každou polovinu pro samostatnou loď, je obvykle snazší umístit tykev přímo na gril, místo do hliníkové fólie, aby se vnitřnosti nerozlévaly nebo nepřilepily do stran.
 4. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 16

  4 Grilované plněné squashové lodě na středním ohni. Pokud používáte elektrický gril, nastavte teplotu na střední. Pokud používáte gril na dřevěné uhlí, použijte střední množství uhlí, rozprostřete ho na jednu stranu grilovací pánve, vložte balíček doprostřed roštu a několikrát jím pootočte, aby byla zajištěna distribuce večerního vaření.
 5. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 17

  5 Grilujte s pokličkou 10–15 minut. Dokud je vše uvnitř squashových lodí uvařeno v předstihu, musíte se starat pouze o roztavení sýra, prohřátí vnitřku a samotné uvaření, což by nemělo trvat déle než několik minut. Squash několikrát otočte, abyste zajistili rovnoměrné vaření, ale jinak je nechte na pokoji.
  • Když vaříte squash, vždy nasaďte víko zpět, abyste zajistili, že teplo vaří vnitřek i dno. Balíčky nebo tykev kontrolujte každých zhruba pět minut, abyste zkontrolovali jejich nedobytnost.
  • Pokud je dáte do balíčku, tykev bude hotová, když se balíček paří a voní, a tykev je křehká. Opatrně otevřete balíček a zkontrolujte ho.
  reklama

Udělali jste tento recept?

Metoda 4 z 5: Výroba letní squashové polévky

 1. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 18

  1 Letní squash nastrouhejte nahrubo . Každý miluje zimní squashovou polévku, ale překvapivá, jednoduchá a elegantní pozdní letní polévka může být dokonalým způsobem, jak využít nějakou přetrvávající letní squash, kterou možná máte. Je to skvělý způsob, jak využít tolik letních squashů, kolik chcete, a je ideální pro jeden z těch chladných záběrů v polovině září. Tento recept vyžaduje 4-6 malých a středních dýní, nastrouhaných nahrubo a slouží 3-4 lidem.
  • Po oříznutí konců tykve použijte škrabku na krabici nebo rovinu. Spusťte squash přes nejhrubší nastavení. Pokud chcete, aby byl squash jemnější, spusťte jej podle libovolného nastavení.
  • Nastrouhanou dýni osolte a vymačkejte, abyste odstranili část vody, a důkladně ji opláchněte v cedníku. Vymačkejte z něj zbytek vody a připravte si zbytek zeleniny.
 2. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 19

  2 Další zeleninu nakrájejte na kostičky. K tomuto pokrmu je dostatek prostoru pro přidání jakékoli zeleniny, kterou máte rádi, nebo můžete použít jednodušší verzi s dýní a rýží, pokud nejste vegetarián. Opravdu to musíte vyzkoušet s následujícími doplňky:
  • Jeden palec strouhaného zázvoru
  • 2 střední mrkve, oloupané a nakrájené
  • Jedna malá až středně bílá cibule, nakrájená
  • 3-4 stroužky česneku, mleté
  • Jeden svazek nasekané italské ploché petrželky
  • Opečená klobása nebo slanina (volitelně)
 3. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 20

  3 Zeleninu osmahněte na mírném ohni na olivovém oleji. Začněte v hrnci dostatečně velkém na pořádný hrnec polévky a cibuli, česnek, mrkev a zázvor restujte, dokud cibule nezprůhlední. To by mělo trvat 5-7 minut.
  • Chcete-li do tohoto receptu přidat klobásu, slaninu nebo jiné maso, uvařte nejprve maso na dně pánve, vyjměte ho z hrnce a vraťte zpět za 5-10 minut, než bude hotové.
 4. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 21

  4 Přidejte 3/4 šálku jasmínové rýže. Odměřte jasmínovou rýži, opláchněte ji v čisté vodě, abyste odstranili prach a usazeniny ze zrn, a přidejte rýži přímo do cibulové směsi na dně hrnce a míchejte 1–2 minuty, dokud rýže nezačne vonět .
  • Rýži nemusíte „opékat“, takže tento krok zabere jen velmi krátkou dobu. Zahřívání jasmínu pomáhá zvýraznit některé příchutě.
  • Pokud nemáte jasmínovou rýži, obyčejná bílá rýže, krátkozrnná hnědá rýže nebo jakákoli odrůda by byla jako náhrada naprosto v pořádku. Použijte to, co se vám líbí.
 5. Obrázek s názvem Cook Summer Squash, krok 22

  5 Přidejte nastrouhanou dýni. Jakmile rýže provoní, přidejte dýni, aby nezhnědla nebo nepřipálila. Squash rychle promíchejte, aby pokryl vše ve směsi, a míchejte minutu nebo dvě, aby se důkladně potáhl.
 6. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 23

  6 Přidejte čtyři šálky vody nebo kuřecího vývaru. V závislosti na tom, jak velký je váš squash a jak velký hrnec polévky chcete udělat, můžete s tímto množstvím pohrávat. Přečtěte si pokyny k rýži, abyste se ujistili, že máte dostatek vody na uvaření rýže a dva šálky. V případě potřeby můžete přidat vodu.
 7. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 24

  7 Polévku přivedeme k varu, poté snížíme teplotu na minimum, hrnec přikryjeme a dusíme. Vaření rýže by mělo trvat přibližně 20-30 minut, což by měl být perfektní čas na spojení chutí. Obvykle je nejlepší vařit s pokličkou na hrnci, mírně nakřivo, a snížit teplotu, aby bylo v mírném plameni, sotva vroucí.
 8. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 25

  8 Polévku temperujte vejcem a citronem . Když se rýže zdá hotová, rozšlehejte dvě vejce do žáruvzdorné mísy se šťávou z jednoho citronu, poté temperujte vaječnou směs a přidejte ji do polévky, aby se zahustila.
  • Vajce a citron prudce promíchejte, velmi pomalu přidávejte malé lžíce vývaru z polévky, aby se zvýšila teplota, a vařte vejce, aniž byste ho srazili. Jděte pomalu a stále míchejte. Když se vaječná směs v misce vaří, je hotovo a můžete ji za stálého míchání nalít do hrnce na polévku. Polévka se tím zahustí a ochutí.
  • Pokud vás myšlenka na temperování vajec vyděsí, nebo si je raději nedáte, přidejte citronovou šťávu přímo do polévky a podle potřeby polévku zahustěte kukuřičným škrobem nebo moukou.
 9. Obrázek s názvem Cook Summer Squash, krok 26

  9 Polévku hojně dochuťte. Je důležité počkat na dochucení polévky, dokud ji nebudete temperovat. Velmi slaný vývar může vejce srazit rychleji, než aby je temperoval. Samozřejmě dokonale jedlé, jen ne zcela textura, kterou hledáte. Tuto polévku dochuťte solí a černým pepřem.
  • Pokud chcete, k tomuto základnímu receptu se skvěle hodí i trocha kajeny a můžete ji okořenit, jak chcete.
 10. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 27

  10 Navrch nasekejte čerstvou nasekanou petrželku a nastrouhaný parmazán. Po temperování polévky sejměte pokličku a nechte ji 5 až 10 minut vařit jemně, aby se chutě spojily. Ochutnejte, zda neobsahuje sůl, a podávejte s čerstvou nasekanou petrželkou a strouhaným parmazánem. Podávejte s kouskem citronu. reklama

Udělali jste tento recept?

Metoda 5 z 5: Zkuste jiné recepty

 1. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 28

  1 Udělejte ratatouille . Ratatouille, klasická francouzská kuchyně, používá letní squash a související lilek jako středobod jednoduchosti. Jeho pozdní letní kuchyně v celé své kráse a je docela snadné ji připravit z čerstvé zeleniny.
  • V hrnci orestujte na olivový olej nakrájený na kostičky nakrájený zelený, žlutý a pomerančový pepř, přidejte dva stroužky česneku, půl hrnku cibule nakrájené na kostičky a tři rajčata nakrájená na kostičky. Dochutíme tymiánem, bobkovým listem a košer solí. Odstraňte z tepla, když jsou rajčata rozbitá a směs má konzistenci omáčky.
  • Lžíci rajčatové směsi na dno litinové pánve, holandské trouby nebo jiné nádoby na vaření připravené k pečení. Troubu nastavíme na 275 a na pánev nalijeme rajčatovou směs na 3–4 různé letní dýně nakrájené na kolečka a jeden menší lilek nakrájený na kolečka a navrch dáme 3-4 stroužky mletého česneku, sůl, pepř , a olivový olej.
  • Pánev zakryjte alobalem, pečte asi dvě hodiny, poté alobal sejměte a pečte dalších 30 minut. Na vrchol posypte balzamikovým octem a čerstvými nasekanými bylinkami.
 2. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 29

  2 Připravte letní squashovou rýži. Integrace strouhané dýně do rýžové misky může být skvělým způsobem, jak okořenit obyčejnou rýži, a to buď jako přílohu, nebo jako středobod. Tento recept se neuvěřitelně hodí k jakémukoli druhu kari nebo indického pokrmu.
  • Hrubě nastrouhejte dvě malé středně velké letní dýně a na dně hrnce s cibulí a česnekem duste doměkka. Dochutíme jednou lžící kmínu a koriandru a 1/4 lžičky kurkumy. Míchat.
  • Do hrnce přidejte šálek jasmínové rýže a míchejte, dokud nevoní. Přidejte 2 1/2 šálků vody, přiveďte k varu, zakryjte a snižte teplotu na minimum. Rýže by měla být hotová za 30-40 minut.
  • Podávejte přelité nasekaným koriandrem, rozinkami a nakrájenými mandlemi.
 3. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 30

  3 Připravte si syrový letní squashový salát. Letní squash je dokonale chutný, pokud je konzumován syrový, a tento studený salát je ideální jako příloha pro horké letní dny nebo dokonce jako zálivka pro hamburgery nebo párky v rohlíku. Má konzistenci a chuť trochu připomíná cole slaw.
  • Nastrouhejte tři nebo čtyři malé a střední dýně a v míse smíchejte s jednou středně strouhanou mrkví, polovinou červené cibule, nakrájenou najemno, trochou mleté ​​papriky, prolisovaným stroužkem česneku, posypáním slunečnicovými semínky a svazkem nasekaných petržel.
  • Salát oblékněte dvěma polévkovými lžícemi dobrého olivového oleje, lžící balzamikového octa, šťávou z půlky citronu a solí a pepřem podle chuti.
  • Pokud dáváte přednost, můžete salát také obléknout do jakéhokoli komerčního lahvového salátového dresinku, který se vám líbí.
 4. Obrázek s názvem Cook Summer Squash Krok 31

  4 Vytvořte squashové lívance. Squashové lívance jsou trochu jako bramboráky, ale s mírně odlišnou strukturou a barevnější na zavádění. Jsou skvělé doplněné jablečnou omáčkou, rajčatovou omáčkou, zelným salátem nebo jen tak sólo. Tento recept dává asi 20 lívanců.
  • Nastrouhejte, osolte a vymačkejte 4-5 malých nebo středních dýní a důkladně je opláchněte, aby se voda dostala ven. Nastrouhejte také polovinu středně bílé cibule a promíchejte se squashem v misce, přidejte šálek bílé mouky, každou polovinu lžičky soli a cukru a vejce. Důkladně promíchejte.
  • Zahřejte rostlinný olej na pánvi na středně vysoké teplotě, až se třpytí, a přidejte lžíci směsi lívanců. Vařte z každé strany 3–4 minuty nebo do zlatova, poté vyjměte a potřete papírovou utěrkou, abyste odstranili přebytečný tuk.
  reklama

Udělali jste tento recept?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Když vaříte dýni, ujistěte se, že přidaný česnek je čerstvě prolisovaný česnek.
 • Když do pánve přidáte olej, ujistěte se, že jeho ječmen pokryje pánev nebo vaše zelenina bude příliš mastná.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

„Shameless“ je zpět na 11. sérii, která má premiéru v neděli večer. Pokud nemáte Showtime, můžete sledovat bezplatné streamování nových epizod online.

Novak Djokovic, polekaný sérií porážek Federera a Nadala a jednou konkrétní ztrátou v roce 2010, to téměř vzdal. Srb po tomto nízkém bodě stiskl tlačítko reset a od té doby se rozplakal.

Jak se sbalit na výlet. Jak se sbalíte, hraje velkou roli ve výsledku vaší cesty - pokud jste někdy dorazili do cíle jen proto, abyste našli kufr potřísněný zbytky výbuchu zubní pasty, víte, že je to pravda! Na...

Barevné kontaktní čočky jsou dekorativní doplňky nošené na rohovce oka. Předpisové kontaktní čočky jsou zdravotnická zařízení, která korigují váš zrak. Nepředepisující kontaktní čočky jsou čistě na ozdobu. Chcete -li dosáhnout nejlepších výsledků, vyberte ...

Jak cvičit správnou hygienu rukou. Dobrá hygiena rukou je jedním ze základů lékařské praxe. Často je to jedna z prvních obranných linií proti infekcím. Dobrá hygiena rukou je základní dovedností každého profesionála pracujícího v ...

'24/7 College Football, 'vysokoškolská verze HBO' Hard Knocks ', debutuje ve středu epizodou po Floridě. Zde je návod, jak to sledovat online.