Olympijské hry 2021: Stefanos Tsitsipas vs Frances Tiafoe náhled, souboj a předpověď

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (3) Stefanos Tsitsipas [GRE] vs Frances Tiafoe [USA]

datum : 27. července 2021

tenis pravidla čtyřhra

Turnaj : Olympijské hry 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

Místo : Ariake Tennis Park, Tokio, Japonsko

Kategorie : Olympijské hry

Povrch : Venkovní tvrdé

Načasování zápasu: 11:00 místního času, 7:30 IST, 2:00 GMT, 22:00 EST

Živé televizní vysílání : USA - NBC & Peacock TV | UK - BBC TV | Indie - Sony Liv

Náhled Stefanos Tsitsipas vs Frances Tiafoe

Stefanos Tsitsipas bude pokračovat ve své snaze o medaili na olympijských hrách v Tokiu, když v úterý ve druhém kole nastoupí proti Američance Frances Tiafoe.

Tsitsipas, jeden z nejkonzistentnějších interpretů letošního mužského turné, je v současné době druhý v žebříčku Race to Turin. Řek v této sezóně získal tituly v Lyonu a Monte Carlu a dosáhl svého prvního grandslamového finále na Roland Garros.

typy raket na stolní tenis

Nedávné výsledky však nešly po cestě 22letých. Tsitsipas byl vyřazen v prvním kole ve Wimbledonu a spadl ve čtvrtfinále v Hamburku.

Ale vrátil se na vítězné cesty tvrdým vybojovaným třísetovým vítězstvím nad Němcem Philippem Kohlschreiberem v prvním kole v Tokiu. Řek se v posledním setu vlekl přestávkou, ale když potřeboval, zvýšil svou úroveň.

Frances Tiafoe

Frances Tiafoe

Jeho další soupeř, Frances Tiafoe, foukal horké a studené posledních pár sezón. Američan vypadl z první padesátky a v roce 2021 má bilanci vítězství 14: 13.

velikost gripu na tenisovou raketu

Třiadvacetiletý hráč v poslední době zaznamenal několik velkých vítězství. Jeho běh do třetího kola ve Wimbledonu, kde cestou porazil Tsitsipase, by vzbudil sebevědomí směřující na olympiádu.

Američan křižoval na vítězství 6-3, 6-2 nad Kwon Soon-woo ve svém úvodním zápase v Tokiu, aby se setkal s Tsitsipasem.

Stefanos Tsitsipas vs Frances Tiafoe hlava na hlavě

Druhé kolo setkání v Tokiu bude třetím setkáním mezi Stefanosem Tsitsipasem a Frances Tiafoe. Jejich vzájemný souboj momentálně činí 1-1.

Řek si z Američana vzal to nejlepší na svém prvním setkání na finále ATP NextGen 2018. Tiafoe se pomstil, když minulý měsíc porazil světovou čtyřku v prvním kole ve Wimbledonu.

Predikce Stefanos Tsitsipas vs. Frances Tiafoe

Navzdory nedávné porážce s Tiafoe je Tsitsipas v tomto zápase drtivým favoritem. Řecká all-dvorní hra je vhodná pro tvrdé zápasy. To bylo evidentní na jeho běhu do semifinále Australian Open na začátku tohoto roku. Řek to podpořil dosažením finále v Acapulcu.

raketa ve třech osobách

Tsitsipasovo podání a forhend hrály v jeho letošním úspěchu obrovskou roli. Při svém prvním podání získává spoustu levných bodů, zatímco jeho forhend patří k nejlepším na pánských turnajích. Je také extrémně rychlý po hřišti a dokáže pronásledovat míče, aby prodloužil shromáždění.

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Tiafoe bude mezitím překypovat sebevědomím po jeho vítězství nad Tsitsipasem minulý měsíc. Američan je agresivní baseliner, jehož primární zbraní je jeho podání a forhend.

Tsitsipasův návrat je nejslabším aspektem jeho hry a Tiafoe se to bude snažit vytěžit tím, že přistane vysoké procento prvních podání.

Tiafoe určitě má nástroje, jak Řekovi ublížit, ale není z konzistentních hráčů. Dokud se Tsitsipas dokáže vyhnout velkým výpadkům koncentrace, měl by být schopen postoupit do třetího kola.

Předpověď: Stefanos Tsitsipas k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat novou sezónu Yellowstone online.

Bitva o pohlaví: Jak populární je ženský tenis?

Jak vypadat goticky, aniž by se vaši rodiče naštvali. V průběhu let si gotický styl vytvořil u rodičů špatnou pověst. Výsledkem je, že mnoho rodičů reaguje velmi negativně, když si to jejich děti osvojí. Naštěstí existují způsoby, jak ...

Tradiční etiketa vyžaduje, aby ženy seděly se vztyčeným držením těla a oběma nohama u sebe, přičemž spodní okraj sukně byl nízko a spodní prádlo bylo mimo dohled. Udržování tohoto držení těla v kalhotách také dodává eleganci. Kromě toho existují ...

Roger Federer nedávno přijal na Twitter, aby se se svými fanoušky podělil o novou reklamu Swiss Tourism, ve které nebude nikdo jiný než Robert de Niro.

Jak na Ollie. Každý skateboardista vám řekne, že ollie je nejzákladnější skateboardový trik. Ve skutečnosti je to pravděpodobně první trik, který se na svém skateboardu naučíte. Jsou skvělé pro překonávání překážek, pohyb po ...