Jak sledovat Disney Plus na Xbox Series X nebo Series S

řada disney plus xbox x

Disney

Streamujte Disney Plus hned

Chcete proměnit své Xbox Series X/S na zábavní centrum, které dokáže plynule přepínat mezi nejnovějšími AAA hrami na nejnovější Hvězdné války Televizní seriál? Stažením aplikace Disney+ do konzoly si užijete nejnovější živé a animované zábavy přímo ze studií Walt Disney Productions.

Vysoce výkonný systém společnosti Microsoft je více než jen herní konzole. Černá skříňka přichází s přístupem k robustnímu obchodu Microsoft Store a řadou zábavných aplikací. Mezi nimi je Disney+, oblíbená streamovací služba Disney, která přináší televizní pořady a filmy vhodné pro rodiny přímo do vašeho obývacího pokoje. Tato aplikace poskytuje divákům okamžitý přístup k produkcím společností LucasFilm, Marvel, Walt Disney Animation Studios a Pixar. Nejnovější zábavu Disney si užijete s předplatným Disney+, které je k dispozici přímo na vašem Xboxu.

Aplikace Disney+ pro Xbox Series X/S nabízí stejnou rozsáhlou knihovnu zábavy, jaká je k dispozici na všech chytrých televizorech nebo jiných zařízeních. To zahrnuje filmy jako Duše , Star Wars: Vzestup Skywalkera , a klasika jako Malá mořská víla a podobné televizní seriály Mandalorian a Wandavision . Užijete si také nová vydání, jak padají, včetně Sokol a zimní voják a Kniha Boba Fetta .

Nechte nákladný zážitek z kina za sebou a sledujte nové filmy ze studií Disney z pohodlí domova. S Disney+ na Xbox Series X/S určujete občerstvení a vyhnete se otravnosti upovídaných teenagerů. Pozastavte se, když potřebujete, a už nikdy si nedělejte starosti s tím, že se sedadla znovu vyprodají s Účet Disney+ .

Jak Disney stále chrlí nový obsah, hodnota Disney+ na Xbox Series X/S roste. Nízké měsíční nebo roční předplatné je výhodná koupě nespočetných hodin zábavy, které na exkluzivní aplikaci Disney čekají. Pouhými několika kliknutími na ovladači Xbox se ponoříte do fantastických světů, které přesahují váš vlastní.

Když skončíte s bojem s Covenantem nebo si potřebujete odpočinout od nadpřirozené říše Střední , můžete nastavit ovladač, spustit aplikaci Disney+ a ztratit se v hodinách kvalitního programování. Od remakeů po animované klasiky Disney, Disney+ poskytuje přístup k tomu nejlepšímu z Walt Disney.


Jak streamovat Disney+ na Xbox Series X/S

 1. Zaregistrujte se do Disney+ na DisneyPlus.com
 2. Zapněte televizi
 3. Zapněte Xbox Series X/S
 4. Na hlavní obrazovce přejděte na Obchod
 5. Klikněte na ikonu Hledat
 6. Zadejte Disney+ nebo Disney Plus
 7. Vyberte aplikaci
 8. Zahajte stahování a nainstalujte aplikaci
 9. Po instalaci se vraťte na domovskou obrazovku Xbox Series X/S
 10. Přejděte na Moje hry a aplikace nebo aplikaci najděte na domovské obrazovce
 11. Najděte aplikaci Disney+ a kliknutím ji spusťte
 12. Zadejte své přihlašovací údaje

Díky těmto jednoduchým krokům si užijete své oblíbené programování od nejlepších tvůrců 21. století v aplikaci Disney+ na Xbox Series X/S.

Streamujte Disney Plus hned


Můžete sledovat Disney Plus ve 4K na Xbox Series X?

Samozřejmě, pokud vyděláte pár peněz za Disney Plus, budete chtít z toho vytěžit maximum, co můžete. Měli byste tedy plánovat využití streamování 4K, které je nabízeno s Disney Plus. A pokud vlastníte Xbox Series X, můžete streamovat Disney Plus ve 4K.

Také budete muset mít připojení k internetu alespoň 25 Mbps, takže možná budete chtít zkontrolujte rychlost svého internetového připojení pokud aktuálně nevíte, jaká je rychlost vašeho připojení, abyste zjistili, zda budete moci streamovat Disney Plus ve 4K na konzole Xbox Series X.


Kolik stojí Disney Plus?

K jednomu z nich si budete muset zakoupit předplatné Disney Plus 6,99 $/měsíc nebo 69,99 $/rok . K dispozici je také a Balíček Disney Plus k dispozici, který přidává Hulu a ESPN+ za celkem 12,99 $/měsíc.

Poté, co se přihlásíte k odběru služby Disney Plus, se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte k aplikaci Disney Plus na konzole Xbox Series X nebo Xbox Series S a začnete streamovat.

Streamujte Disney Plus hned


Populární Problémy

Jak vyměnit posuvné skleněné dveře za francouzské dveře. Výměna starých posuvných skleněných dveří za nové francouzské dveře je oblíbenou možností, jak aktualizovat domy a dát jim nový styl. Instalace francouzských dveří od nuly je velká práce, ale je to ...

Jak předstírat, že někomu praskne vejce na hlavě. Žertujte své přátele pomocí tohoto snadného triku, díky kterému budete mít pocit, že jim praskáte vajíčko nad hlavou. Můžete to udělat kdekoli a kdykoli-vše, co potřebujete, jsou vaše ruce! Nebo pokud opravdu ...

USA juniorský hokejový tým se ve čtvrtek večer utká se Švédskem ve Worlds. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.

Jessica Pegula, která už v Quebec City porazila Kristynu Plíškovou a Petru Marticovou, porazila v semifinále Sofii Keninovou.

Tenisové kurty - Vše, co potřebujete vědět - Rozměry, typy a další.