Jak se dostat do jména kapitán roztleskávačky

Už od střední školy jste snili o tom, že budete kapitánem roztleskávaček? Myslíte si, že máte na to, abyste mohli vést své roztleskávačky? Se správným přístupem a trochou úsilí budete za chvilku jmenováni kapitánem roztleskávaček! Postupujte podle těchto tipů a budete na dobré cestě stát se báječným kapitánem!

jak mohu sledovat hru ocelářů

Kroky

 1. Obrázek s názvem Get Named Cheerleading Captain Krok 1

  1 Ujistěte se, že můžete dělat všechny kousky, skoky, a hurá na to, co musíte udělat. Udělejte to s velkým přístupem, který povzbudí ostatní, aby následovali vašeho příkladu. Věc, kterou si musíte pamatovat, je, že kapitán je obvykle, ale ne vždy, nejlepší roztleskávač.
 2. Obrázek s názvem Get Named Cheerleading Captain Krok 2

  2 Pobyt flexibilní . Před provedením kaskadérských kousků se vždy protáhněte. Je důležité, abyste natáhli svaly, protože nechcete sval zatáhnout.
 3. Obrázek s názvem Get Named Cheerleading Captain Krok 3

  3 Buď hlasitý a plný energie. Když křičíte fandění, zakřičte to hlasitě a hrdě.
 4. Obrázek s názvem Get Named Cheerleading Captain Krok 4

  4 Dostat dobré známky.
 5. Obrázek s názvem Get Named Cheerleading Captain, krok 5

  5 Vždy se usmívej. To je tak důležité, protože pokud se neusmějete, nebudete vidět.
 6. Obrázek s názvem Get Named Cheerleading Captain, krok 6

  6 Buďte milí na všechny své spoluhráče. Jsou to ti, kteří vás budou volit.
 7. Obrázek s názvem Get Named Cheerleading Captain Krok 7

  7 Prostě být jisti že jste kapitánem materiálu a musíte jim jen ukázat, co máte.
 8. 8 Noste vhodné oblečení. Pro všechny hry, soutěže a tréninky je nutné nosit vhodné oblečení.

  [[Image: Get Named Cheerleading Captain Step 8.jpg | center | 550px]
 9. 9 Nebuďte falešní, když komplimentujete ostatním členům vašeho týmu, ujistěte se, že jste skuteční
 10. 10 Zeptejte se svého trenéra na tipy, jak to zlepšit, ukáže jim to vaše plné odhodlání reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mám dělat, pokud člen týmu jedná při hře nesprávně? Promluvte si o tom se svým trenérem, zvláště pokud to nedělá poprvé. Možná si musí uvědomit, že její činy vidí celý studentský sbor a že odrážejí každého člena týmu fandění.
 • Otázka Co mám dělat, když nejsem flexibilní a nemohu narovnat koleno úplně? Mám pocit, že nejsem roztleskávačka? Stačí se jen snažit, i když to trochu bolí. Cvičení dělá mistra.
 • Otázka Pracoval jsem opravdu tvrdě, abych mohl být roztleskávačkou, a mohu dělat flip a další věci, ale nemůžu dělat stojku. Trenér řekl, že pokud do příštího měsíce nezvládnu stojku, jsem mimo tým. Co mám dělat? Nejprve pracujte na tom, abyste to dělali proti zdi. To vám pomůže. Také pokud budete pracovat na síle paže, pomůže to. Nezapomeňte ukázat prsty na nohou, což pomáhá s rovnováhou. Další nápovědu najdete na YouTube s instruktážními videi.
 • Otázka Jakou vhodnou obuv si vzít pro povzbuzení při zkouškách? Nejlépe by fungovaly tenisové boty, takže když spadnete, nebudete si škrábat nohy.
 • Otázka Mohu udělat kolo, zaokrouhlit a vyskočit opravdu vysoko. Mohu být ve skupině roztleskávaček? Ano, a pokud se budete stále protahovat a chodit do posilovny, můžete získat další dovednosti, které vám mohou pomoci vytvořit tým.
 • Otázka Běžím za kapitána proti této další hrozné dívce, ale můj trenér vidí jen jednu její stranu, tu, kterou si klade, když je trenér poblíž. Co mám dělat, abych se stal titulkem? Pokud se k někomu chová hrubě, musíte to probrat s trenérem. Trenér to vyřeší. Nepokoušejte se píchat pro osobní zisk.
 • Otázka Jak mohu přimět svého trenéra, aby si mě více všímal? Aniž byste byli panovační nebo blahosklonní, nabídněte pomoc svým spoluhráčům při fandění, pokud víte dost na to, abyste pomohli ostatním provést skok, senzaci nebo cokoli, na čem pracujete.
 • Otázka Mám přízvuk. Mohu být roztleskávačkou? Easylogoapparel Jistě, kapitánem roztleskávačky může být kdokoli. Jen se ujistěte, že vám každý může jasně rozumět.
 • Otázka Takže je v pořádku, že popularita předchází dovednosti? Opravdu? Propagujete stereotyp roztleskávaček? Vůbec ne, tento článek naznačuje, že byste měli být rozvážným roztleskávačem, abyste si zlepšili šance stát se kapitánem. Umět provádět všechny kaskadérské kousky a jásot, být flexibilní, být hlasitý a energický, být přátelský, sebevědomý atd. Bohužel někdy se stane, že volby se stanou tím, kdo je nejoblíbenější místo toho, kdo je nejkvalifikovanější. Tento článek neschvaluje popularitu nad dovedností.
 • Otázka Jak získám hlasy a přimím lidi, aby si mě všimli? Pro začátek buďte na všechny milí. Ukažte vůdcovské kvality tím, že v případě potřeby budete pomáhat trenérovi a budete povzbuzovat.


Populární Problémy

Třetí bowser je také posledním bossem v Super Mario 64. Pokud máte potíže s jeho poražením a chtěli byste vědět jak, pokračujte v čtení tohoto článku. Nasbírejte 70 hvězd z různých úrovní na hradě.

Forma Dominica Thiema přicházející do Roland Garros by nepochybně byla pro Rakušana bodem zájmu.

Virginia a Auburn se v sobotu setkají ve Final Four. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu zdarma.

Organizátoři navyšují výhru ve Wimbledonu o 40%

Rafael Nadal byl zjevně příliš unavený na to, aby chápal, co se kolem něj při pořizování videa dělo. Nadal v poslední době tvrdě pracoval, hodně cvičil v posilovně.

Jak zabalit vyvrtnutý kotník. Vyvrtnutí kotníku je velmi časté. K vyvrtnutí dochází, když si zvláštním způsobem převrátíte nebo zkroutíte kotník, natáhnete nebo dokonce natrhnete vaz na vnější straně kotníku. Pokud se neléčí, vyvrtnutí kotníku může vést ...