Jak se připravit na střední školu (dívky)

Jsi dívka a dívky mají starosti. Vaši učitelé na střední škole pravděpodobně považovali myšlenku jít na střední školu za obrovskou záležitost a velký stres. Není to tak odlišné od střední školy, ale existuje několik chytrých triků, které můžete použít k dobrému začátku hned od pálky. Snad se něco naučíte a možná se i trochu zasmějete.

Metoda 1 z 5: Tvůj rozvrh

 1. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky) Krok 1

  1 Zjistěte, jaké lekce budete muset absolvovat. Pravděpodobně budete muset v prvním ročníku provést nějakou změnu uvedených předmětů. Pokud zvládnete větší pracovní zátěž, můžete být zařazeni do tříd Vyznamenání nebo Před AP.
  • Matematika - Většina prváků bude mít Algebru 1; pokud jste však v 8. třídě přijali Algebru, budete mít buď geometrii, nebo Algebru 2. Toto je povinná třída.
  • Věda - Prváci berou Vědu o Zemi většinu času. V závislosti na tom, kde žijete, to určí, jakou vědu budete mít. Věda se s postupem stává konkrétnější. Toto je povinná třída.
  • Angličtina - Jak půjdete dále do angličtiny, začnete se více soustředit na literaturu a ne tolik na gramatiku a pravopis. Toto je povinná třída.
  • Jazyky - Většina středních škol nabízí latinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu a znakovou řeč.
  • Tělocvična - Tělocvična je ve většině států stále vyžadována pro prváky a ročníky ročníků, ale poté ji lze vzít na výběr.
  • Počítače/Technologie - I když tato třída není vždy povinná, je to jedna z nejužitečnějších tříd, které můžete na střední škole absolvovat.
  • Volitelné předměty - Na střední škole můžete absolvovat mnoho různých volitelných předmětů. Měli byste si je vybrat na základě zájmu a toho, co vám pomůže později v životě. Vybírejte své volitelné předměty velmi pečlivě. Je to spousta legrace! Pokud můžete vzít značku, jděte do toho. Nenechte se zlákat na hodiny jen proto, že znějí jednoduše. Vezměte si hodiny, které zní zajímavě, a budete se mít lépe, i když jsou obtížné.


 2. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky) Krok 2

  2 Nedělejte si příliš velké naděje, že získáte všechny své volitelné předměty. Každý jednotlivý stupeň poté, co si vyberete jako první! Nebojte se, jednou získáte své volitelné předměty. reklama

Metoda 2 z 5: Vaše zásoby

 1. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky) Krok 3

  1 Zvažte, jaký plán budete mít při nákupu zásob. Nechcete -li nosit hodně pro každou třídu, pokud máte místo čtyř bloků osm teček.
 2. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky) Krok 4

  2 Pořiďte si několik kvalitních notebooků. Jakmile půjdete na střední školu, učitelé vám možná poskytnou nějaké informace a budete je muset všechny napsat. Pokud vám však vaše škola nedovoluje nosit batohy přes den, můžete je zavěsit na pořadač. Mohou být těžké.
  • Sešity vyrobené na vysoké škole mají na sobě více čar než široké sešity. Pokud je to notebook na psaní poznámek, budete chtít, aby vám vládla vysoká škola, abyste získali více místa. Pokud děláte papír, který musí mít určitý počet stran (na střední škole v angličtině jich je málo) a nechcete, aby se natahoval věčně, budete chtít široké vládnuté sešity. Pokud to má nějaký význam, zvažte to.
 3. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 5

  3 Investujte raději do mechanických tužek než do tradičních. Mohou se zdát dražší, ale opravdu stojí za to. Pokud do nich dostanete další olověné tyčinky, vydrží vám celý rok.
 4. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 6

  4 Pořiďte si gumy z bílého latexu, ne růžové. Růžové gumy schnou a nakonec jsou k ničemu, ale latexové gumy ne. Rovněž nechávají váš papír vypadat čistší a nevyrývají v něm díry.
 5. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 7

  5 Pokud můžete, zamiřte do plastových obalů na sešity a složky. Úkoly si můžete zapisovat a později je mazat.
 6. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 8

  6 Získat složky. Když jdete nakupovat spotřební materiál, vezměte si s sebou list papíru do tiskárny a zkontrolujte, zda se nejprve vejde do složky.
 7. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 9

  7 Věnujte úsilí výběru nového batohu. Je to opravdu důležité, zvláště pokud nosíte batoh ve škole. Chcete něco stylového, co se neopotřebuje a neopotřebuje vaše záda. Zkuste brašnu. Vyberte si ten, který je vyroben z materiálu, který se nebude tak snadno špinit, protože vaše taška letos stráví spoustu času na špinavých podlahách ve třídě.
  • Pokud je vaše taška hloupá, může to teď být vtipné, ale když se po letech zpětně díváte na své fotky ze střední školy, můžete litovat.
 8. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 10

  8 Zatímco počítač může být při studiu nápomocný, nenoste ho do třídy. Vyhněte se nošení jakékoli další elektroniky, kterou zcela nepotřebujete. Jsou ukradeni. Pokud během hodiny vytáhnete elektroniku, všem ostatním to řekne, že ji máte, což je pobídka projít si tašku. Nedávejte nikomu takovou pobídku. (Za své skryté věci také získáte se svými učiteli body za sušenky.) Reklama

Metoda 3 z 5: Vzhled

 1. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 11

  1 Pokud jde o vlasy, udržujte je roztomilé a upravené, ale nepřehánějte to.
  • Nechoďte první den do školy s bláznivou novou barvou vlasů. Počkejte několik týdnů později, až si budete jisti, že to nezanechá špatný dojem. Totéž s rozšířeními.
  • Pokud jsou vaše vlasy mastné, umyjte je před umytím šamponem a kondicionérem mýdlem na nádobí Dawn.
  • Dobře si umyjte vlasy.
 2. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 12

  2 Udržujte svůj obličej čistý a vypadejte hezky.
  • Pokud máte akné, měli byste Dawn používat na obličej přibližně jednou týdně. Opravdu se zbaví oleje.
  • Pokud se rádi líčíte, nepřehánějte to. Zkuste jít jen na základy.
 3. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 13

  3 Vyzkoušejte spoustu různých stylů, ale nenechte se unést trendy, pokud nevypadají dobře na vašem typu postavy. Také to, že to na vás nevypadá dobře, neznamená, že jste tlustí. Některé dívky mají různé výšky nebo tvary a opravdu to ovlivňuje, jak na nich oblečení vypadá.
 4. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 14

  4 Nekritizujte své vlastní tělo. Pokud věříte, že jste krásní, budete krásnější pro každého, kdo se na vás podívá!
  • Najděte si skvělé doplňky, ale neplatte za ně nákupní ceny. Přejděte na web Amazon.com a najdete téměř vše, co najdete v nákupním středisku. Nemusíte platit patnáct dolarů za náhrdelník, když si ho můžete koupit online za tři dolary.
 5. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 15

  5 Noste vhodnou obuv. Nenoste jezdecké boty, pokud je vaše třída ve čtvrtém patře, ale tenisové boty jsou dobré na výlet nahoru. Noste něco stylového, ale pohodlného.
  • Investujte do skvělého páru útulných, vodotěsných, snadno omyvatelných bot na zimu, pokud se vás to týká.
  • Najděte si dobré ponožky. Vyhoďte ponožky a získejte něco pohodlného.
  reklama

Metoda 4 z 5: Jednání s Seznamkou

 1. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 16

  1 Nebojte se být dokonalou dívkou, se kterou chtějí kluci nebo dívky chodit. Chlapec nebo dívka chce druh dívky, kterou si mohou vzít domů, aniž by je jejich matka okamžitě nenáviděla. Chtějí takovou dívku, jakou mohou obejmout, aniž by se museli bát, že by ji zlomili na polovinu. Chce skutečnou dívku se skutečnou osobností. Ne nutně Barbie.
  • Lidé, kteří míří na Barbie-itude, vám nestojí za čas. Pokud s vámi někdo bude mluvit jen tehdy, když máte na sobě oblečení Crossing Guard of Negotiable Affections, je to hulvát. Nedovolte, aby vás někdo využíval. Pokud si myslíte, že z toho vyrostou, vyhoďte ho/ji, dokud to neudělají, nebo vás čeká spousta neštěstí.
 2. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 17

  2 Nikoho neodepisujte jen proto, že umí programovat Linux. Geekové jsou opravdu skvělí lidé. Obvykle jsou přízemní a opravdu chytří.
 3. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 18

  3 Pamatujte si, že můžete být šťastní bez přítele/přítelkyně. Kluci/dívky však dělají opravdu úžasné normální přátele. Je nepravděpodobné, že by vás bodli do zad nebo pomluvili o vašich tajemstvích, a někteří kluci/dívky jsou sympatičtější, než byste si mysleli.
  • Někteří lidé však nejsou sympatičtí. Mohou jen zmrznout, pokud začnete plakat, a nevíte, co s vámi dělat. Nesnaží se nutně být zlí, a to neznamená, že je jim to jedno. Jen možná nevědí, jak s tebou zacházet. Jakmile se však uklidníte, často dokážou najít rozumná a logická řešení vašich problémů, takže vám stále mohou trochu pomoci. Někteří lidé rádi řeší problémy dívek.
 4. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 19

  4 Dávejte pozor, abyste nešlapali na ego člověka, pokud nepotřebuje šlapat. Každý má trochu ega, i když někteří víc než ostatní. reklama

Metoda 5 z 5: Vaše třídy

 1. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 20

  1 Očekávejte, že vaši učitelé budou milí a inteligentní lidé. Obvykle jich je alespoň polovina. Učitelé jsou také lidé!
 2. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 21

  2 Věnujte pozornost pokynům. Poté vám učitel obvykle rád pomůže. Většina toho, co ve skutečnosti říkají, je zajímavá.
 3. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 22

  3 Dělejte to nejlepší, co můžete, s průměrnými učiteli. Hádat se s nimi je kontraproduktivní a vysává to energii lidem, kteří za to nestojí.
 4. Obrázek s názvem Připravte se na střední školu (dívky), krok 23

  4 Opravdu se snažte nic neodevzdat pozdě. Pokud tak učiníte, raději dříve než později. Jen nezapomeňte odevzdat všechno! Úkol s několika body za zpoždění je lepší než nula. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jak vyrobit podvazky. Podvazky jsou k dispozici po celá staletí, přicházejí a vycházejí z módy. Odkaz

Jak léčit puchýře. Puchýře se mohou objevit v důsledku opakující se činnosti nebo tření, jako je běh při nošení špatně padnoucích bot. Můžete také dostat puchýř od spáleniny od slunce nebo jiného druhu popáleniny. Chcete -li uzdravit puchýř, chraňte puchýře v oblasti ...

Federer, Tommy Haas a Grigor Dimitrov se vrátili, aby znovu zazpívali.

Novak Djokovic se dostal do finále Australian Open 2021 známkovým způsobem a komplexně porazil svého semifinálového soupeře ve dvou setech.

Podrobnosti o strategickém partnerství mezi společnostmi Infosys a ATP.

Jak pěstovat černé vojáky. Mušky černého vojáka (Hermetia illucens) jsou jedinečné chyby, které mohou být velkou pomocí na každé farmě. Milují rozpadající se věci, takže kompost nevyhazujte, pokud vidíte uhlazené, vosí mušky nebo tlusté, bílé housenky ...