Jak se zbavit podprsenky nebo podprsenky

Je to něco, čeho se děsí téměř každá žena; podíváte se do zrcadla a tam je - vyboulení podprsenky. Vyklenutí podprsenky je však čistě kosmetické, takže si nedělejte starosti s tím, co si ostatní myslí, a opravte to, pouze pokud vám to vadí. Cvičení vám může pomoci zpevnit svaly zad, paží a krku, aby se snížil vzhled podprsenky. Masáž může vytlačit vodní váhu ze zad. A měření vašich rozměrů před nákupem podprsenky vám může pomoci najít perfektní střih. Ačkoli to může vyžadovat trochu práce, můžete zezadu vypadat dobře zezadu!

Metoda 1 ze 3: Výběr správné podprsenky

 1. Obrázek s názvem Zbavte se Bra Bulge nebo Bra Fat Step 1.jpeg

  1 Změřte si velikost pásma. Vezměte si nepolstrovanou podprsenku nebo se vydejte na toto měření. Pomocí pružné měřicí pásky změřte těsně pod poprsím, kam povede podprsenka. Pokud získáte částečné měření, přejděte na nejbližší celé číslo. Pro sudé číslo přidejte k součtu 4 palce (10 cm). Pro liché číslo přidejte 5 palců (13 cm). Výsledné číslo je velikost vašeho pásma.
  • Pokud například měříte 89 palců (35 palců), velikost vašeho pásma je 40. Pokud měříte 36 palců (91 cm), vaše velikost pásma je 40. Pokud měříte 32,3 palců (82 cm), vaše velikost pásma je 36 .
  • Pokud získáte podprsenku s menší velikostí pásu, pravděpodobně skončíte s vyboulením podprsenky.


 2. Obrázek s názvem Zbavte se Bra Bulge nebo Bra Fat Step 2.jpeg

  2 Nechte si změřit poprsí. Při nošení nevycpané podprsenky nebo bez podprsenky umístěte flexibilní měřicí pásku přes největší část prsou, obvykle u bradavek. Změřte kolem zad, abyste získali celý obvod a číslo poprsí. Opět zaokrouhlete měření na nejbližší celé číslo.
  • Pokud například měříte 40,3 palců (102 cm), pak je vaše číslo poprsí 40.
  • Toto číslo si vezměte s sebou při nákupu na najděte velikost šálku .
 3. Obrázek s názvem Zbavte se Bra Bulge nebo Bra Fat Step 3.jpeg

  3 Přestaňte nosit podprsenky se špatným střihem. Pokud se vám prsa vysypou z košíčků na vrcholech nebo po stranách, pak je měření kalíšku příliš malé. Pokud vám řemeny zarezávají ramena, pak jsou kalíšky nebo velikost pásku vypnuté. S dobře padnoucí podprsenkou byste měli být schopni použít prostřední háček.
  • Pokud se zapne pouze poslední háček, pak je podprsenka příliš malá a pravděpodobně také způsobí vyboulení.
  • Správný výběr podprsenky vám také usnadní každodenní nošení.

Metoda 2 ze 3: Tónování zádových svalů

 1. Obrázek s názvem Zbavte se Bra Bulge nebo Bra Fat Step 4.jpeg

  1 Proveďte šikmou hruď. Lehněte si na šikmou lavici a položte nohy pevně na zem. Držte jednu činku v každé ruce a ruce položte přímo před tělo. Ruce držte zamčené a rovné, pomalu je vysuňte do stran. Poté je zatáhněte zpět do výchozí polohy. Opakujte alespoň 1 minutu.
  • Upravte váhu svých činek tak, abyste se zapotili a byli vyzváni, ale stále můžete dokončit své cvičební sady. Mnoho lidí začíná s činkami o hmotnosti 2,3 až 3,2 kg.
  • Ujistěte se, že máte zápěstí a lokty uzamčené, jinak přijdete o výhodu cvičení.
  • Tento pohyb je dobrý pro posílení vašich prsních a ramenních svalů, které mohou vytvořit více tónovaný vzhled.
 2. Obrázek s názvem Zbavte se Bra Bulge nebo Bra Fat Step 5.jpeg

  2 Proveďte zvednutí přední tyče. Ve stoje položte chodidla na šířku ramen a mírně pokrčte kolena. Položte ruce na šířku ramen na váženou tyč a ruce držte rovně. Švihněte rukama směrem ven a nahoru, dokud nebude tyč výše než vaše ramena. Pomalu vraťte tyč do výchozí polohy.
  • Toto cvičení opakujte, kolik opakování chcete. Většina lidí začíná s 6–10 opakováními a odtamtud pokračuje.
  • Začněte se samotnou tyčí a postupem přidávejte na váze.
  • Abyste měli z tohoto cvičení ještě větší užitek, vydechujte při zvedání a vdechujte, když se vracíte dolů. To pomáhá udržovat okysličenou krev pumpující do vašich svalů.
 3. Obrázek s názvem Zbavte se Bra Bulge nebo Bra Fat Step 6.jpeg

  3 Proveďte alespoň 5 zatažení za kliky. Položte se do tradiční klikové polohy na cvičební podložku. Vytlačte se nahoru z podložky pomocí svalů paží a zkontrolujte, zda je celé vaše tělo ohnuté do přímky. Poté pomalu pokrčte lokty, dokud nebudete jen mírně mimo podložku. Držte tuto pozici pro jeden nádech a ohněte svaly paží, abyste se znovu zvedli do poloviny. Před dalším spuštěním ještě jednou podržte.
  • Pokud je to možné, opakujte tento vzorec nejméně 5krát. Vždy, když jste na cvičení zvyklí, můžete udělat více.
  • Nikdy plně neuvolněte do podložky, aby vaše ramena a záda byly pokrčené, což pomáhá při tonizaci.
  • V počáteční poloze pushup by vaše nohy měly být od sebe vzdáleny na šířku boků. Ruce by měly být umístěny těsně mimo šířku ramen od sebe s dlaněmi položenými na podložce.
 4. Obrázek s názvem Zbavte se Bra Bulge nebo Bra Fat Step 7.jpeg

  4 Skákejte přes lano 1-3 minuty. Spojte kolena a nohy a držte se držadel lana. Umístěte lano tak, aby se sotva dotýkalo zadní části vašich podpatků. Těšte se dopředu s mírně zastrčenou bradou. Otočte lano a skočte, když se přiblíží k vašim nohám. Pokračujte 1-3 minuty nejrychlejším tempem, které můžete vydržet, aniž byste zakopli o lano.
  • Skákání přes švihadlo není jen skvělé kardio, ale také pomáhá zpevnit horní část těla, zejména ramena a záda.
  • Pokud vás již neunavují prodloužené sady skákacích lan, zkuste skákat s váhami na zápěstí. Použití váženého lana může také zvýšit tonizaci.

Metoda 3 ze 3: Zlepšení celkového zdraví

 1. Obrázek s názvem Zbavte se Bra Bulge nebo Bra Fat Step 8.jpeg

  1 Zhubněte podle a rutinní cvičení . Jakákoli nadváha, kterou nosíte na zádech nebo ramenou, může způsobit vyklenutí podprsenky. Cvičte alespoň 3 dny v týdnu a míchejte odolnost vůči váze a kardio. Pro ještě lepší výsledky navštivte cvičební hodiny v místní posilovně nebo pracujte s trenérem.
  • Promluvte si se svým lékařem o tom, co je pro vás zdravá váha. To vám pomůže stanovit si zdravé a realistické cvičební cíle.
 2. Obrázek s názvem Zbavte se Bra Bulge nebo Bra Fat Step 9.jpeg

  2 Sníst zdravá dieta . Chcete -li zhubnout a zpevnit, začněte zdravou výživou plnou čerstvého ovoce a zeleniny. Celá zrna a libové maso jsou také skvělými možnostmi jídla. Vyvarujte se zpracovaných potravin a hledejte jednoduché seznamy přísad. Snažte se vypít asi 8 sklenic vody denně a vyhýbejte se sladkým nápojům, jako jsou sodovky.
 3. Obrázek s názvem Zbavte se Bra Bulge nebo Bra Fat Step 10.jpeg

  3 Masírujte si horní část zad pěnovým válečkem. Lehněte si na záda na cvičební podložku s pokrčenými koleny a chodidly naplocho. Umístěte váleček pod záda přímo u linie podprsenky. Dotkněte se rukama zadní části hlavy a uvolněte krk. Poté ohněte stehenní svaly a pohybujte tělem tam a zpět přes válec.
  • Stačí převalit prostor mezi linií podprsenky a vrcholy ramen. Masáž této oblasti pomáhá zlepšit průtok krve a flexibilitu mezi cvičeními.
  • Začněte tím, že uděláte 10–20 rohlíků a postupem času se budete stavět. Pokud chcete ještě hlubší masáž, pokrčte paže lokty šikmo k obloze.
 4. Obrázek s názvem Zbavte se Bra Bulge nebo Bra Fat Step 11.jpeg

  4 Získejte chirurgický zdvih podprsenky. Tento postup plastické chirurgie je velmi extrémním opatřením, při kterém chirurg odstraní nadváhu nebo kůži. Pacienti, kteří podstoupili tento zákrok, obvykle končí jizvou na každé straně zad, která probíhá rovnoběžně s linií podprsenky. Přestože výsledky často trvají roky, má stejná vážná rizika jako každá kosmetická operace, jako je krvácení.
  • Než souhlasíte s jakýmkoli typem operace, nezapomeňte si promluvit se svým lékařem o všech svých možnostech. Když mluvíte s plastickým chirurgem, požádejte je, aby nastínili všechna potenciální rizika postupu.
  • Tato operace se často používá jako alternativa k liposukci, protože také odstraní veškerou přebytečnou kůži.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Tipy

 • Chcete-li zjistit, zda máte vypouklou podprsenku, oblékněte si tenké tričko a podívejte se do zrcadla na záda. Okraje podprsenky by měly být pod trikem jen stěží viditelné nebo neviditelné.

Varování

 • Většina podprsenek může vydržet jen 6 měsíců až rok, než se příliš natáhnou a ztratí schopnost poskytovat podporu. Kupte si více dobře padnoucích podprsenek, abyste se ujistili, že se těch starých můžete podle potřeby zbavit.

Populární Problémy

Když jste dlouho nebyli v posilovně, může být zahájení nové cvičební rutiny skličující zážitek. Nejen, že se musíte starat o splnění svých cílů v oblasti fitness, ale také o to, jak vypadáte, když pro ně střílíte v ...

Možná zjistíte, že jak se stanete mladým dospělým, začnete mít více konfliktů se svými rodiči. Většina dětí se někdy v životě cítí nepochopená rodiči. Rodiče se také snaží porozumět svým dětem a vědět ...

Andrey Rublev se utká s Danem Evansem v jeho úvodním zápase na Western & Southern Open. Rublev hrál Evanse ve svém posledním soutěžním zápase na turné před přestávkou COVID-19.

Péče o britskou krátkosrstou kočku není nepodobná péči o většinu ostatních koček. Zajistěte, aby vaše kočka pravidelně navštěvovala veterináře. Vyčistěte kočce zuby, vyměňte jí podestýlku a pravidelně ji čistěte. Udržujte svou kočku British Shorthair zdravou poskytnutím ...

Jak vypadat jako Greaser. Podle Wikipedie [https://en.wikipedia.org/wiki/Greaser_ (subkultura)] „Greasers jsou subkultura mládeže pracující třídy, která vznikla v 50. letech v USA“. https://en.wikipedia.org/wiki/Greaser_ (subcu ...

Kompletní průvodce, jak sledovat živý přenos basketbalu Severní Karolína vs Iona na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.