Jak změřit velikost podprsenky

Věřte nebo ne, nejméně 80% žen nosí podprsenku nesprávné velikosti! Většina lidí nosí podprsenku příliš velkou vzadu a příliš malou v košíčcích. Přestože se velikosti u jednotlivých značek mohou mírně lišit, všechny dodržují základní měřicí systém, který můžete použít k měření velikosti podprsenky v pohodlí domova.vzduchový odpalovač tenisových míčků

Metoda 1 ze 4: Základy dimenzování

 1. 1 Vězte, že velikost šálku není absolutní. Toto je největší mýtus o velikosti podprsenky: že košíček D vypadá stejně na každou velikost pásu, nebo že malá prsa automaticky znamená, že jste košíček A. Ve skutečnosti je velikost šálku úměrný na velikost pásma - to znamená, že závisí na vašem měření pásma. Například 32 D vyplní menší objem než 36 D, ale oba jsou D šálky. Velikost šálku (písmeno) je dána rozdílem mezi měřením podprsí a poprsí. 32D by znamenalo, že máte 32palcové spodní poprsí a 36palcové poprsí, zatímco 32A by znamenalo, že máte 32palcové spodní poprsí a 33palcové poprsí.
 2. 2 Pochopte, jak by správně nasazená podprsenka měla vypadat a cítit se. Existuje několik znamení, která naznačují, zda vám podprsenka sedí nebo ne. Na co si dát pozor, když se měříte a zkoušíte různé velikosti:
  • Přiléhavý pásek: Pás je to, co by mělo dělat většinu práce podporující vaše prsa, ne popruhy. Měli byste být schopni dát jeden nebo dva prsty pod pásek, ale ne více. Popruhy, které vám padají z ramen, nebo když vaše kapela jede nahoru, jsou příznaky toho, že potřebujete menší pásek; popruhy zaryjící se do ramen mohou být známkou toho, že je příliš malý.
  • Dostatečné boční pokrytí: Neměla by vám po stranách šálků vycházet žádná tkáň pod podpaží. Na podprsence s kosticemi můžete posoudit boční krytí kosticemi: pokud její konec směřuje do středu podpaží, můžete vyrazit.
  • Plochý gore: Gore (část podprsenky, která je mezi košíčky) by měla sedět rovně na hrudi, aniž by se vám nepříjemně zarývala do kůže. Pokud ne, máte špatnou podprsenku.
  • Hladká křivka: Vyhněte se obávané „čtyřkolce“, která vyplývá z horní části příliš malého šálku, který se zařezává do prsní tkáně nad podprsenkou. Místo toho hledejte střih, jehož výsledkem je čistá silueta bez zbloudilé tkáně.
 3. 3 Uvědomte si různé tvary prsou. Co se tedy stane, když najdete podprsenku ve své velikosti, ale přesto špatně sedí? Pravděpodobně si nevyberete správný střih podprsenky pro svůj tvar prsou. Vyzkoušejte tato řešení běžných problémů s tvarem:
  • Mělká prsa: Pokud je vaše prsní tkáň rovnoměrně rozložena v širší oblasti s menší projekcí, pravděpodobně máte mělký tvar. (Další poznávací znamení: mít prsní tkáň poblíž klíční kosti, přestože je relativně malá.) Mělká prsa nejlépe pasují do podprsenek z balconette nebo demi-cup, s košíčkem, který je nahoře otevřený a vodorovně střižený. Vyhněte se stylům ponoření.
  • Zavěšená nebo hlíznatá prsa: Pokud je základna vašeho prsu poměrně úzká, ale skutečná tkáň visí docela dolů, nezoufejte! Místo toho hledejte podprsenky s kosticemi, dobře oddělenými košíčky a plnějším krytím prsou. Vyhněte se demi košíčkům a podprsenkám.
 4. 4 Vědět o sesterských velikostech. Pokud najdete podprsenku, která je téměř dokonalá, ale ne úplně, zkuste sesterskou velikost. Mohlo by to poskytnout dostatek variací k nápravě drobných rozdílů mezi výrobci.
  • Snižte velikost sestry: Snižte velikost pásma o dva, ale velikost šálku zvyšte o jeden interval. Například můžete přejít z 36 C na 34 D.
  • Zvětšete sesterskou velikost: Zvyšte velikost kapely o dva, ale snižte velikost jednoho šálku. Můžete například přejít z 36 C na 38 B.
  • Jakmile zjistíte svou skutečnou velikost podprsenky, některé ženy si v určitých scénářích mohou vybrat sesterskou velikost, například s obtížně dostupnou velikostí podprsenky. Pokud jste se rozhodli to udělat, vězte, že stoupání nebo klesání o více než jednu velikost obvykle vede k příliš velkému nebo příliš malému pásmu.
 5. 5 Procházejte různé styly kování. V současné době existují dva různé styly podprsenky (popsané níže). Moderní měření přijímá více výrobců, i když někteří stále používají tradiční styl. Bohužel je těžké zjistit, jaký systém používají jednotliví návrháři a štítky. Sázky zajistíte takto:
  • Pokud zkoušíte podprsenky v obchodě, je dobré vědět, jaká je vaše velikost pro oba styly.
  • Pokud objednáváte online, zkuste najít web, který má flexibilní zásady vrácení zboží.
 6. 6 Dávejte si pozor na profesionální kování. Požádat o zkušeného profesionála, aby vás změřil, je skvělý nápad, pokud začínáte úplně od začátku - pravděpodobně bude schopna navrhnout střihy a styly, které by pro vás mohly fungovat. Vybavení je však spojeno s několika výhradami:
  • Vyhněte se obchodům, které mají omezený sortiment. Montér v jednom z těchto obchodů se může pokusit nesprávně prodat velikost, kterou mají po ruce, místo vaší skutečné velikosti. Než se pustíte do montáže, ujistěte se, že obchod nese menší velikosti pásků (například 28 a 30) a větší šálky (DDD a výše). Mezi dobré možnosti v USA patří obchodní domy jako Nordstrom a Dillard's.
  • Požádejte o vybavení obou měřicích systémů. Tak budete mít představu o tom, jakou velikost vyzkoušet, pokud jeden styl vytváří úplně špatný střih.
  • Nenechávejte aktuální podprsenku zapnutou. Pokud se vás váš montér pokusí změřit s ještě zapnutou podprsenkou, pravděpodobně to nebude správné měření. Pokud vám jde o skromnost, oblékněte si k fitku tenké, ale přiléhavé tílko a jednoduše si pod ním sundejte podprsenku.

Metoda 2 ze 4: Moderní dimenzování

 1. 1 Změřte si velikost pásma. Toto je nejjednodušší část procesu - velikost pásma by měla být poměrně stabilní a přímočará.
  • Spustit asvinovací metrcelé tělo těsně pod prsy a změřte v palcích. Ujistěte se, že je svinovací metr vodorovný a dostatečně přiléhavý. Vaše paže by měly být dole. Zapište si toto číslo.
  • Pokud je toto měření liché číslo, měli byste vyzkoušet podprsenky jak ve velikosti pod vaším měřením, tak ve velikosti výše. Pokud jste například měřili 78 palců (31 palců), velikost vašeho pásma může být 30 nebo 32.
  • Pokud je vaše měření již sudým číslem, je to téměř vždy velikost vašeho pásma, ale možná budete potřebovat menší nebo větší velikost v závislosti na typu těla. Pokud je například vaše velikost pásma menší než 28, možná budete chtít velikost pásma zvýšit, protože tyto velikosti běží docela těsně. Pokud to uděláte, měli byste zmenšit velikost šálku, aby vaše šálky měly stejný objem (známý jako „sesterská velikost“). Pokud jste tedy 26C, může se vám zdát 28B pohodlnější.
 2. 2 Určete velikost šálku. Pamatujte, že velikost vašeho šálku není absolutní mírou - je úměrná velikosti vašeho pásma.
  • Skloňte se tak, aby byl váš hrudník rovnoběžně se zemí. To proto, že budete měřit Všechno vaší prsní tkáně - nejen to, co vyčnívá ven, když stojíte.
  • Změřte kolem trupu, aby páska byla přes nejplnější část vašich prsou. Netahejte pásku příliš pevně - měla by být dostatečně těsná, aby se nepohybovala rovnoměrně, ale ne tak pevně, aby se tlačila do vaší prsní tkáně. Zapište si číslo.
  • Ujistěte se, že je svinovací metr vodorovně se zemí. Nemělo by to být pár palců po zádech, jinak skončíte nerovnoměrným měřením. Chcete -li s tím bojovat, zkuste se změřit před zrcadlem nebo požádejte svého partnera nebo blízkého přítele, aby vám pomohl.
  • Vypočítejte si velikost šálku. Chcete -li to provést, odečtete měření pásma od měření pohárku, které jste právě provedli. Rozdíl mezi těmito dvěma čísly určuje velikost vašeho šálku:
   • Méně než 1 palec (2,5 cm) = AA
   • 1 palec (2,5 cm) = A
   • 2 palce (5 cm) = B
   • 3 palce (7,5 cm) = C.
   • 4 palce (10 cm) = D
   • 5 palců (12,5 cm) = DD
   • 6 palců (15 cm) = DDD (E ve Velké Británii)
   • 7 palců (18 cm) = DDDD/F (F v britské velikosti)
   • 8 palců (20,5 cm) = G/H (FF v britské velikosti)
   • 9 palců (23 cm) = I/J (G ve Velké Británii)
   • 10 palců (25,5 cm) = J (GG v britské velikosti)
   • Většina předních značek používá velikost pohárů ve Velké Británii: AA, A, B, C, D, DD, E, F, FF, G, GG, H, HH, J, JJ, K, KK, L, LL. Pokud nakupujete v USA, můžete vidět velikosti šálků, jako je DDD nebo DDDD. Jsou ekvivalentní E a F. Pokud máte nějaké pochybnosti, zejména u větších velikostí šálků, můžete se obrátit na mezinárodní tabulku velikosti podprsenky.

Metoda 3 ze 4: Kontrola vhodnosti

 1. 1 Vyzkoušejte podprsenku s velikostí pásku a košíčku, na kterou jste přišli v těchto krocích. Neměli byste to považovat za svoji definitivní velikost, dokud si nevyzkoušíte pár podprsenek, a i tak často zjistíte, že potřebujete jinou velikost u různých značek nebo stylů podprsenky.
 2. 2 Správně si nasaďte podprsenku. Známý jako `` naběračka a smečka '', toto je správnější způsob, jak zajistit, aby byla celá vaše prsní tkáň v podprsence:
  • Poté, co podprsenku sundáte z ramínka, bude potřeba prodloužit ramenní popruhy. Prostrčte jimi ruce a mírně se předkloňte, aby vám poprsí spadlo do košíčků.
  • Zapněte podprsenku na největší sadu háčků a očí. Nebojte se, pokud je zapínání složité, pokud zkoušíte menší velikost zad, všimnete si, že ji musíte natáhnout kolem sebe, aby se háčky a oči setkaly.
  • Stále se předklánějte, uchopte kostice a kroutte je ze strany na stranu, abyste se ujistili, že se pohodlně usadíte do šálků.
  • Pro každou stranu postupně zasuňte ruku do strany šálku a zvedněte každé prsa směrem ke středu.
  • Pravděpodobně budete muset upravit délku ramenních popruhů. Sundejte je z ramen a upravte posuvníky tak, aby popruhy byly dostatečně krátké, aby zůstaly na svém místě, ale nezasekávaly se.
 3. 3 Zkontrolujte velikost pásma. Správná velikost pásku je ta nejmenší, kterou můžete pohodlně nosit. (To může být menší, než jsou vaše podprsní měřicí podprsenky poměrně pružné, zvláště u 42+.) Musí být dostatečně pevné, aby podprsenka byla stále poměrně podpůrná, aniž by silně zatěžovala ramenní popruhy.
  • Měli byste být schopni přejet prsty po vnitřní straně kapely, ale ne o mnoho víc. Dobrou zásadou je, že byste se pod zadní část podprsenky, kde je páteř, měli vejít maximálně do pěsti.
  • Mělo by se hodit na největší úpravu, ale bude pravděpodobně příliš těsné, pokud se ho pokusíte upevnit na nejmenší velikost.Pažejsou navrženy tak, aby se vešly takto, takže můžete pás utáhnout, když se guma začne opotřebovávat.
  • Pokud je pásmo dostatečně prostorné, abyste jej mohli pohodlně upevnit na nejtěsnějším nastavení, zkuste menší pásmo, například pokud je 32D příliš volný, zkuste 30DD. Pamatujte, že velikost poháru se musí změnit, když přejdete na jinou velikost pásma - pro každé pásmo, které klesnete, musíte jít nahoru o jednu velikost šálku, aby šálky zůstaly stejné kapacity a naopak.
  • Pokud vám pásek připadá bolestně těsný, měli byste zkusit zvětšit velikost šálku, protože příliš malé šálky mohou způsobit, že příliš velký nebo správný rozměr bude špatně pasovat. Pokud jde o velikost, možná dokonce několik nefunguje, zkuste jít o kapelu nahoru a šálek dolů, např. 28G až 30FF. Vyzkoušejte však první metodu před druhou.
 4. 4 Zkontrolujte velikost šálku. Správná velikost šálku by měla být zcela vyplněna, aby se látka v košíčcích nemačkala ani se v ní nenacházelo místo, ale jakékoli rozlití nebo „dvojité prsa“ znamená, že velikost šálku je příliš malá, a to i v podprsenkách s nízkým střihem nebo podprsenkách.
  • Zkontrolujte kolem košíčků, zda nejsou vyboulené, a to nejen vpředu, ale i po stranách pod pažemi.
  • Ujistěte se, že kostka obklopuje celé vaše prsa a leží rovně proti vám hrudní koš .
  • Zkontrolujte po stranách pod pažemi, abyste se ujistili, že kostra sedí na vašich žebrech, ne na měkké prsní tkáni. Pokud vám řezají po stranách prsou, potřebujete větší velikost šálku. Uvědomte si také, že pokud jste nosili podprsenku s příliš velkým páskem a příliš malými košíčky, možná jste skončili s migrovanou tkání, která se bude zdát jako podpaží nebo zpět. To lze napravit po získání dobře padnoucí podprsenky.
  • Pokud se kostry bolestivě tlačí na vaši hrudní kost ve středu vpředu, možná budete potřebovat menší velikost šálku nebo můžete zkusit ponorný styl s nižší středovou přední částí (to je pravděpodobnější problém s košíčky než s páskem.) Nebo možná jste jen lidé a je to tvarování hrudního koše. V takovém případě počkejte, až se podprsenka „rozlomí“, a pak se podívejte, jak sedí, nebo jděte se spodní střední přední částí.
  • Pokud si myslíte, že šálky mohou být příliš malé, ale nejste si jisti, zkuste také zkontrolovat větší velikost šálku. Obvykle bude zřejmé, zda menší velikost sedí lépe.
 5. 5 Podívejte se, jak to vypadá, když máte navrch. Našli jste novou podprsenku, která dobře sedí, možná v jiné velikosti nebo stylu než ty, na které jste zvyklá. Nyní je čas zjistit, co to dělá pro vaši postavu! Pokud zkoušíte trikovou podprsenku, je také důležité zajistit, aby vám pod vypasovaným oblečením poskytla hladkou linii.
  • Pokud se podíváte na stranuzrcadloMěli byste vidět, že vaše poprsí je přibližně v polovině cesty mezi loktem a ramenem.
  • V dobře padnoucí podprsence bude vaše prsa podporována na správné úrovni. Mnoho lidí zjistí, že jejich oblečení sedí mnohem lépe, a objevují pas, který nikdy předtím nebyl vidět! Pokud byl váš poprsí dříve docela nízký kvůli špatně podpůrné podprsence, možná dokonce zjistíte, že potřebujete menší velikost šatů.
  • Vybavené tričko ukáže jakékoli vyboulení příliš malých košíčků a podobně nevyplněná tvarovaná podprsenka bude ukazovat čáry na poprsí, kde je viditelný okraj košíčků. Je také užitečné zajistit, aby se barva podprsenky nezobrazovala přes tenký nebo světle zbarvený top - pokud potřebujete podprsenku zneviditelnit, sáhněte po bezešvých košíčcích, které ladí spíše s vaší vlastní barvou kůže než s barvou vašeho topu.
  • Je běžnou obavou, že nošení menší velikosti kapely vám udělá velkou bouli kolem zad. Tyto boule jsou však ve skutečnosti způsobeny tím, že zadní část podprsenky je příliš velká. Měli byste zjistit, že když pás sedí vzadu níže, pevně sedí a zůstává vodorovný, než aby tlačil nahoru a vytvořil bouli.

Metoda 4 ze 4: Tradiční dimenzování

 1. 1 Změřte si velikost pásma. Omotejte si pásku kolem hrudníku, těsně pod místem, kde končí vaše prsní tkáň. Pak:
  • Pokud je měření rovnoměrné: Přidejte 10 palců (4 palce).
  • Pokud je měření liché: Přidejte 5 palců (12,5 centimetrů).
  • Uvědomte si, že většina značek již tento systém měření pásma nepoužívá. Metoda „přidat čtyři“ byla propagována společností Warners ve třicátých letech minulého století, kdy byl design podprsenky v plenkách a s moderními podprsenkami prostě nefunguje. Přesto je dobré si uvědomit, že je venku.
 2. 2 Změřte si velikost šálku. Zůstaňte stát a omotejte si svinovací metr kolem nejplnějších částí svých prsou. (Udržujte pásku co nejvíce vodorovnou - ujistěte se, že vám neklesá kolem zad.) Od tohoto nového čísla odečtěte velikost pásma, abyste mohli vypočítat velikost šálku:
  • Méně než 1 palec = AA
  • 1 palec (2,5 cm) = A
  • 2 palce (5 cm) = B
  • 3 palce (7,5 cm) = C.
  • 4 palce (10 cm) = D
  • 5 palců (12,5 cm) = DD
  • 6 palců (15 cm) = DDD (E ve Velké Británii)
  • 7 palců (18 cm) = DDDD/F (F v britské velikosti)
  • 8 palců (20,5) = G/H (FF ve Velké Británii)
  • 9 palců (23 cm) = I/J (G ve Velké Británii)
  • 10 palců (25,5 cm) = J (GG v britské velikosti)

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Pokud je velikost podprsenky mého dítěte 25B, měla by místo tréninkové podprsenky nosit podprsenku? S největší pravděpodobností ano, ale je to pro ni opravdu věcí osobních preferencí.
 • Otázka Je mi 12 let a musím celou tuto podprsenku vhodnou věc vyřešit sám. Je normální být v mém věku pohárem B? Ano, to je určitě možné.
 • Otázka Jak změřím velikost podprsenky bez ohebné měřicí pásky? Získejte stužku a označte svá měření, poté můžete pásku změřit měřítkem nebo ocelovým metrem.
 • Otázka Mám velmi dlouhý trup (jsem vysoký). Jak pro to určím velikost? Na délce vašeho trupu by nemělo záležet, protože budete kolem sebe měřit vodorovně.
 • Otázka Co když jsem větší, když jdu kolem zad, než mám velikost šálku? Podprsenky na míru můžete navrhovat online podle své velikosti a výšky. „Vlastní podprsenky“ od Googlu.
 • Otázka Nikdy jsem si podprsenku nekoupila, co mám dělat? Přejděte do obchodu, který se specializuje na spodní prádlo. Pak můžete požádat pomocníka o pomoc, aniž byste se styděli, protože každý den velikosti lidí.
 • Otázka Jak zjistím, zda potřebuji vycpanou podprsenku nebo ne? Je to opravdu osobní preference - líbí se vám vzhled vašich prsou v nevycpané podprsence, nebo byste raději, aby vypadaly plnější? Samozřejmě se můžete kdykoli zeptat některých přítelkyň na jejich názory, ale nakonec odhodlání leží na vás.
 • Otázka Moje míra pod podprsenkou je 30 a přes podprsenku je 32. Jakou velikost podprsenky potřebuji? Qwerty98 Můžete zkusit 30B nebo 32A. Vyzkoušejte obojí a získejte ten, který je nejpohodlnější.
 • Otázka Nikdy jsem si podprsenku nikdy nedonesla a nemám svinovací metr. Existuje jiný způsob měření? Měli byste investovat do svinovacího metru. Mezitím můžete jít do obchodu, který prodává podprsenky, a nechat se profesionálně změřit.
 • Otázka Jak poznám, zda je moje sportovní podprsenka příliš malá? Pokud to bolí nebo zanechává na kůži červené stopy, je příliš malé.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Nenechte se zlákat k nákupu špatné velikosti nebo podprsenky horší kvality, protože je levnější. S podprsenkami obecně získáte to, za co zaplatíte. Je lepší mít jednu podprsenku, která sedí opravdu dobře, než tři, které jsou nepohodlné!
 • Pokud chcete, aby vám podprsenky vydržely a zůstaly fit, nikdy nenoste stejnou podprsenku dva dny po sobě, i když byla vypraná. Měli byste mít alespoň tři podprsenky, které můžete prát a nosit střídavě, aby se guma mohla plně zotavit, než bude znovu vystavena stresu.
 • Dobře padnoucí podprsenka by měla poskytovat 90 procent opory z pásku a ramínka zbývajících 10 procent.
 • Nečekejte, že budete potřebovat stejnou velikost v každém stylu podprsenky nebo že si budete moci koupit jakoukoli podprsenku ve své „skutečné velikosti“, aniž byste ji museli zkoušet. Různé styly budou vyhovovat různým tvarům prsou, takže dvě ženy, které nosí stejnou velikost v jedné podprsence, mohou potřebovat různé velikosti v jiné podprsence.
 • Pokud máte nerovnoměrné velikosti šálků, přejděte na větší stranu. Menší prsa můžete podpořit tím, že ramenní popruh o něco zkrátíte. Pokud máte značný rozdíl ve velikosti, vždy máte možnost nosit silikonovou podprsenku nebo odnímatelné vycpávky na menší straně.
 • Ignorujte každého, kdo se pokusí určit vaši konečnou velikost pouze z vašich měření - zvláště pokud vám řekne, abyste přidali několik palců k měření podprsí. Stejně jako velikosti šatů se i velikost podprsenky za ta léta změnila a stará metoda na moderní podprsenky nefunguje.
 • To je jen proto, abyste získali hrubou představu o tom, jakou velikost nejprve vyzkoušet - přizpůsobení je důležitější než číslo na svinovacím metru. Protože ženy jsou všechny různých tvarů, dvě ženy se stejnými rozměry budou často potřebovat velmi odlišnou velikost podprsenky.
 • Pro šálky D+ budou těžit podprsenky se švy. Zesílené boční panely poskytnou užší vzhled, a tím zeštíhlí váš trup.
 • Mnoho podprsenkových společností rádo předstírá, že velikosti do 28 let neexistují. Mnoho žen však opravdu nosí podprsenky o velikosti 20, 22, 24 a 26. Některé ještě menší. Pamatujte, že materiál se natáhne. Bohužel, protože společnosti podprsenky rády předstírají, že menší kapely neexistují, protože je pro ně výhodnější, je téměř nemožné tyto velikosti najít. K utažení pásu může fungovat klip na rixie. Nejlepším řešením je změnit podprsenku, což nemusí fungovat kvůli drátům a tomu, jak by se vám pak mohly zarýt do těla. Pokud máte podprsenku na míru, pořiďte si podprsenku, která je o jednu velikost větší a o dvě velikosti menší. Protože jsou pásek a šálky navzájem úměrné, šálek na větším pásku bude mít větší dráty. To je důvod, proč budete chtít menší šálky, pro menší dráty. *Velikosti šálků nad D se mezi výrobci obvykle výrazně liší, proto se před nákupem online poraďte s prodejcem nebo vyhledejte recenze zákazníků.
 • Nordstrom, Zappos a Amazon jsou dobré, pokud byste chtěli podprsenku vrátit.
 • Pokud je velikost vaší kapely nižší než 28, zkuste Comexim, TOMgirlApparel nebo Bosom Galore. Ewa Michalak již nenosí 24 a 26 kapel, ale možná budete moci získat použitou podprsenku, kterou vyrobí.

Věci, které budete potřebovat

 • Měkký svinovací metr
 • Podprsenky na vyzkoušení

Populární Problémy

Jít na rockové koncerty může být zábavný způsob, jak si na noc odpočinout a přitom si zatančit na své oblíbené melodie. Jak již bylo řečeno, některé rizikové chování může lidem ve vašem okolí snadno zničit noc. Zde je několik strategií, které lze použít k vytvoření ...

Bokovky jsou lidé, kteří mají rádi oblečení, hudbu, jídlo a aktivity mimo sociální mainstream. Pokud máte zájem o hipsterský životní styl, ve kterém nezávislé hudební vydavatelství, vintage oblečení a řemeslná káva ...

'Grinch Musical!' bude ve středu večer vysílat NBC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos pořadu online.

Zdá se, že nedávné komentáře Stefanose Tsitsipase k koučování na hřišti znovu rozpoutaly debatu o polarizačním tématu.Zde je návod, jak sledovat premiéru dr. Pimple Poppera ve čtvrté sérii na TLC, pokud nemáte kabelové předplatné.