Jak přimět žíly k vyskočení

Poměrně snadno můžete přinutit vaše žíly vyskočit pouhým přerušením oběhu. Pokud však chcete žíly, které se každý den vyboulí, bude to trochu větší výzva. Ať už chcete vyděsit své přátele, nebo se chystáte na focení kulturistů, jsme tu pro vás.Metoda 1 ze 2: Získání vzhledu kulturisty

 1. Obrázek s názvem Vyndejte žíly Krok 1

  1 Snižte procento tělesného tuku. Mít žíly, které se vyboulí jako tělo stavitele, klesá na procento tělesného tuku. Žíly, které vyskočí, jsou povrchové žíly. Čím méně výplní máte mezi kůží a žilkami, tím výraznější budou vaše žíly. Jezte dietu zaměřenou na hubnutí snížením tělesného tuku.
  • Méně než 10% tělesného tuku u mužů by mělo vést k tomu, že bude viditelná většina hlavních žil. Čím nižší je váš tělesný tuk, tím viditelnější budou vaše žíly, zejména na těžko viditelných místech, jako jsou vaše břišní svaly. U žen by procento tělesného tuku mělo být kolem 15%.
  • Chcete -li získat toto procento tělesného tuku, jezte čistě. To znamená spoustu čerstvé zeleniny a chudých bílkovin, zatímco vynecháváte nezdravá jídla, sodu a dezert.


 2. Obrázek s názvem Vyndejte žíly Krok 2

  2 Snižte příjem sodíku. Sodík způsobuje zadržování vody. Když vaše tělo zadržuje vodu, kůže se nafoukne a zakryje vaše žíly.
  • Držte se stranou od zpracovaných potravin a téměř všeho, co jste sami neudělali. Pravděpodobnost je, pokud je připravena mimo vaši kuchyň, byla zalita solí.
  • V současné době je 2 300 mg soli horním limitem denního doporučení. To je prostě jedna čajová lžička soli. Institute of Medicine a American Heart Association navrhují 1 500 mg sodíku denně. Aby to bylo možné zvládnout, kupte si čerstvé a použijte bylinky a koření, abyste si rozzářili paletu.
 3. Obrázek s názvem Vyndejte žíly Krok 3

  3 Budovat svaly. Chcete -li vybudovat druh svalu, který vytváří vyčnívající žíly, musíte se soustředit na seriózní strategie budování svalů. Tyto svaly nepocházejí ze 3 sad po 10 opakováních, které většina lidí navrhuje pro tréninkové rutiny. Vážné budování svalů pochází z 3–5 opakování při těžké váze.
  • Začněte provedením 6 sérií po 5 opakováních, ale zvyšte váhu, kterou zvedáte, o 25%. Sval potřebuje k růstu sílu.
 4. Obrázek s názvem Vyndejte žíly Krok 4

  4 Zesilte kardio. Kardio je skvělý způsob, jak spálit tuk a zhubnout. Skvěle k tomu poslouží intervalový trénink s vysokou intenzitou (HIIT). HIIT tréninky jsou, když děláte super intenzivní záchvaty kardia s odpočinkem mezi 20-30 minutami.
  • Příkladem HIIT je jízda na kole mezi krátkými intenzivními záchvaty rychlosti a odpočinku nebo absolvování 10 sprintů na 100 yardů se 60 sekundovými přestávkami mezi nimi.
 5. Obrázek s názvem Vyndejte žíly Krok 5

  5 Pít vodu. Dostatečné pití vody vás udrží hydratované a vaše svaly hydratované. To pomáhá snížit zadržování vody. Pití většího množství vody, než je nutné, může vypláchnout přebytečnou vodu, a tím snížit zadržování vody. Udržování zdravé hladiny draslíku ve vašem systému vám pomůže vodu místo zadržování (jako sodík) vytlačit.
  • Mnoho kulturistů se před soutěží dehydratuje. Méně pití může vést k tomu, že se vaše žíly stanou výraznějšími. Tato metoda se nedoporučuje, protože je velmi nebezpečná. Pokud používáte tuto metodu, používejte ji s extrémní opatrností.
 6. Obrázek s názvem Vyndejte žíly Krok 6

  6 Jezte méně sacharidů. Sacharidy zvyšují množství tekutin, které vaše tělo drží. Konzumace nízkosacharidové diety může mít za následek nižší zadržování vody pod kůží. Strava s nízkým obsahem sacharidů také vede ke ztrátě tuku.
 7. Obrázek s názvem Vyndejte žíly Krok 7

  7 Bezpečně zvažte diuretika. Diuretika zbaví vaše tělo vody a pomohou tak zvýraznit tyto žíly. Můžete si koupit diuretika, nebo můžete použít přírodní, jako je espresso. Diuretika však mohou být extrémně nebezpečná. Pokud je používáte, buďte o nich v bezpečí a chytří.
 8. Obrázek s názvem Get žil na pop out Krok 8

  8 Zkuste doplňky. Agmatine je doplněk, který je vedlejším produktem aminokyseliny argininu. Agmatine zabraňuje rozkladu oxidu dusnatého ve vašem těle, což podporuje zvýšené prokrvení vašich svalů. Zlepšení tohoto průtoku krve může zvýšit vaši vaskularitu. Doplněk oxidu dusnatého vám také může pomoci dosáhnout výraznějších žil. Kreatin je dalším doplňkem, který se připisuje zvýšené vaskularitě. reklama

Metoda 2 ze 2: Dočasně vám prasknou žíly

 1. Obrázek s názvem Vyndejte žíly Krok 9

  1 Něco si přivaž kolem paže. Používání turniketů zvyšuje tlak v žilách a naplňuje je, takže jsou lépe vidět. Přivažte něco kolem části paže nebo nohy, kde chcete, aby vám vyskočily žíly.
  • Další metodou je umístit pravou ruku přímo nad levé zápěstí (nebo naopak) a pevně ji uchopit.
  • Stejný nápad se používá, když jdete darovat krev nebo dát odebraný vzorek. Sestra vám přiváže pásku kolem paže, aby vám praskla žíla, aby viděla, kam dát jehlu.
 2. Obrázek s názvem Vyndejte žíly Krok 10

  2 Sevřete ruku v pěst. Poté, co si zajistíte pásek kolem paže, několikrát sevřete a uvolněte pěst. Provedení škrtidla zachytí krev v žilách, což způsobí, že žíly vyskočí.
 3. Obrázek s názvem Vyndejte žíly Krok 11

  3 Pokračujte, dokud neucítíte tlak v paži. To by mělo trvat přibližně 10 až 15 sekund. Stejně jako byste zadrželi dech, budete vědět, kdy vaše ruka nebo noha potřebuje kyslík. Měly by ti prasknout žíly.
  • Jakmile vaše končetina potřebuje kyslík, uvolněte ruku nebo škrtidlo. Po uvolnění se žíly pomalu vrátí do normálu.
 4. Obrázek s názvem Vyndejte žíly Krok 12

  4 Zkuste zadržet dech. Zadržení dechu brání toku kyslíku v těle a zvyšuje krevní tlak. Zavřete ústa a nos a silně zatlačte. Kulturisté někdy používají tento trik, když pózují, aby jim praskly žíly.
  • Tato metoda může být nebezpečná. Praskání žil tímto způsobem může někdy vést k prasknutí. K tomu může dojít na méně závažných místech, jako je oko, nebo na vážných místech, jako je mozek. Nezapomeňte dýchat zhruba po 30 sekundách.
 5. Obrázek s názvem Vyndejte žíly Krok 13

  5 Cvičení. Během cvičení jsou kožní žíly tlačeny směrem k povrchu kůže, takže vypadají, že praskají. To je zvláště výrazné v tělech s nízkým procentem tělesného tuku. Zvedání závaží může ve cvičených svalech vytvářet výraznější žíly. Žíly jsou také po cvičení výraznější, protože jste dehydrovaní.
 6. Obrázek s názvem Vyndejte žíly Krok 14

  6 Zvyšte svoji tělesnou teplotu. Když se vaše tělo zahřívá, krev je tlačena směrem k povrchu kůže, což zvyšuje vzhled žil. Jeden rychlý trik, který někteří kulturisté používají, je použít vysoušeč vlasů na kůži, aby se rozproudily žíly. Dalším, bezpečnějším způsobem je zahřát vaše tělo prostřednictvím potravin, které jíte. Zkuste pálivou papriku nebo kajenský pepř. Některé doplňky také poskytují stejné výhody těchto potravin. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Znamená to, že vám prasknou žíly, znamená, že jste silnější? Ne, to jen znamená, že vám vyskočily žíly.
 • Otázka Proč by mi žíly vyskočily jen na jedné straně a ne na druhé? Může to být proto, že jste s tou rukou cvičili více než s druhou rukou. Může to být také proto, že je to vaše dominantní ruka (ta, se kterou píšete) a používáte ji častěji po celý den k plnění jednoduchých úkolů.
 • Otázka Jsou praskající žíly na paži normální nebo nezdravé? Praskání žil na pažích je zcela dobré a naznačuje nízké procento tělesného tuku.
 • Otázka Proč se moje žíly nezobrazují, pokud mám 7% tělesného tuku? To je jen krok správným směrem. Cvičení a redukce sodíku jsou stejně důležité.
 • Otázka Jak mohu dostat žílu do mého bicepsu? 1.) Měli byste omezit tuk v této oblasti pravidelným cvičením po určitou dobu. 2.) Snižte příjem soli, což způsobí skladování vody. 3.) Sledujte videa z YouTube, abyste se dozvěděli, jak správně cvičit konkrétní bicepsové cvičení. 4.) Při posilování bicepsů přidejte těžké váhy. 5.) Nekompromitujte: vnímejte intenzitu tréninku v bicepsu. 6.) Udělejte více sad.
 • Otázka Proč se moje žíly stále nezobrazují? Udělal jsem všechno na tomto seznamu. Trpělivost. Tento seznam musíte přijmout jako životní styl a za 4-5 týdnů začnete ukazovat výsledky.
 • Otázka Nedostávám perfektní břišní svaly, moje břišní svaly jsou nepravidelné - co mám dělat? Je 100% normální mít nepravidelný abs. Nemůžete nic změnit.
 • Otázka Jak získám žíly na rukou, aby se objevily? Ruční kliky způsobují, že se tuk ve vaší ruce objeví jako žíly.
 • Otázka Jak dlouho turniket vydrží? Jen asi třicet sekund. Neměl by být používán déle než několik minut, protože omezuje průtok krve a kyslík do paže/ruky.
 • Otázka Jak mohu vyskočit žíly bez cvičení? Je trochu těžké vyskočit žíly bez cvičení, ale můžete to zkusit snížením příjmu soli.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

'Instinct' se vrací pro 2. sezónu v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody pořadu online bez kabelu.Chcete se podívat na šampionát cestovatelů 2020, ale nemáte kabel? Zde je kompletní průvodce, jak sledovat celý turnaj online.Bývalí grandslamoví šampióni zaznamenali kontrastní výhry a postoupili do čtvrtého kola.Jak otevřít restauraci. Otevření nové restaurace může být riskantní obchodní podnik, ale se správným plánováním, financováním a spoustou tvrdé práce je to rozhodně možné. Vlastnit úspěšnou restauraci by mohlo být jedním z nejzajímavějších a ...