Kde se dívat na UNLV vs Kansas State Basketball 2020

Hodinky UNLV vs Kansas State

Getty Bryce Hamilton z UNLV Rebels slaví se spoluhráčem Cheikhem Mbackem Diongem

UNLV Runnin ‘Rebels (0-5) budou hledat svou první výhru v sezóně, když v sobotu navštíví Kansas State Wildcats (1-2).

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte UNLV vs Kansas State na ESPN+ právě zde:

Sledujte na ESPN+

dimenzování tenisových raket pro juniory

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, UNLV vs Kansas State můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


UNLV vs Kansas State Preview

Běhající rebelové jsou čerstvě z Maui Invitational, kde podlehli Alabamě a Davidsonovi ve dvou hrách, které hráli na turnaji. Během prvních čtyř her má UNLV 69 bodů na zápas. Bryce Hamilton vede Rebely v bodování, v průměru 21 bodů na zápas. Hamilton je jedním ze tří hráčů, kteří za UNLV bodují ve dvouciferných číslech. Caleb Grill vsítil 14 bodů za hru a David Jenkins Jr. chipluje 10,3 na soutěž.

Určitě mohou dát basketbal, o tom není pochyb. Měli potíže zastavit lidi. Mají dva výbušné střelce v Bryce (Hamilton) a Caleb (Grill) a my na nich budeme muset odvést dobrou práci, abychom omezili jejich produkci, hlavní trenér státu Kansas Řekl Bruce Weber míří do sobotního zápasu.

Musíte najít Grilla, hrají malý míč a on je jejich čtyřka, takže je to strážný, který hraje ve čtyřech, což vytváří mix toho, kdo koho hlídá. Pak evidentně Bryce opravdu umí tvořit a hrát hry, takže musíme odvést dobrou práci, když mu pomůžeme a donutíme ho kopnout, což se snadněji řekne, než udělá. Doufejme, že uvnitř budeme mít trochu výhodu, a znovu rozvíjíme svou hloubku, ale doufám, že to může být také faktor ve hře.

Trenér UNLV T.J. Otzelberger se snaží lavičku více využívat do budoucna s nadějí, že získá nový vzhled. Musíme se i nadále dívat hlouběji do lavice a získávat více příležitostí pro kluky, Řekl Otzelberger .

Při budování programu potřebujete, aby se do vašeho programu zapojili mladí lidé a zaplatili své příspěvky. Musí vstoupit do vašeho programu a vydělat si ho. Není dobré, když přijdou a jsou jim předány věci, je dobré, když přijdou a vydělají si ty věci. Když dokážeme dát dohromady 40 minut s ohromným pocitem naléhavosti, který jsme měli po celou dobu hry, vím, že budeme opravdu dobrým týmem, řekl hlavní trenér UNLV .

Runnin ‘Rebels se utkají s týmem Kansas State, který získal průměrně 73,3 bodu na zápas. Divoké kočky na začátku sezóny hrály tak obranně, že na zápas připsaly 71,3 bodu.

Wildcats zaznamenali své první vítězství proti Kansas City Roos 30. listopadu. Stát Kansas State začal žhavě, v polovině vedl o 10. Ve druhém poločase však dostali vyšší skóre a měli štěstí, že si vítězství udrželi. Tým DaJuan Gordon a Nijel Pack vedl tým v bodování se ziskem 14 bodů.


Populární Problémy

Jak získat univerzitní dopis. Univerzitní dopis je čest, kterou na střední škole rozdávají studenti, kteří uspějí v určitém oboru. Zatímco se tradičně rozdává pro atletiku, můžete také získat univerzitní dopisy za dobrovolnickou práci a ...

Jak prát péřové polštáře. Péřové polštáře mohou být měkké a luxusní, ale musíte se o ně dobře starat tím, že je budete prát alespoň jednou za rok. Praní pomůže zabít všechny roztoče a bakterie. Rovněž vyčistí prach, špínu, ...

Zjistěte, jak sledovat novou sérii FOX „The Prodigal Son“, pokud nemáte kabel nebo přístup k síti.

Zde je návod, jak můžete online sledovat sérii „Married at First Sight“, 10. epizoda 7, s názvem „Nová žena, nový život“, bez kabelu.

Tak blízko, přesto zatím pro nenasazený australský pár dvojic