Jak přimět svého významného partnera k práci

Pokud je vaším cílem přimět med, aby odložil „med“ a vyrazil do posilovny, nejhorší přístup, který můžete použít, je tupý. Nikdo nechce, aby mu někdo říkal, že musí cvičit, zvlášť když za ty roky nabral pár „milostných“ kil. Můžete však svou drahou polovičku motivovat k lepší kondici, aniž byste ubližovali jeho pocitům nebo poškozovali váš vztah.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Získejte své významné jiné k vypracování Krok 1

  1 Použijte přístup „uzdravme se“. Chcete, aby vaše milá byla na dlouhou trať, a být bez formy je nejen trochu neatraktivní, ale může působit proti procesu stárnutí. Ti, kteří do svého života vkládají kardio a cvičí, mohou pomoci zpomalit proces stárnutí a předcházet chronickým a případně smrtelným chorobám.
  • Nechte jeho/její lékaře vzít vinu. Lékař vaší významné druhé mu řekl, že některé testy jsou trochu mimo-například cholesterol nebo cukry byly příliš vysoké. Řekněte svému milému, že ho/ji milujete a že chcete společně snížit počet v posilovně.
  • V poslední době se cítí trochu pomalý a unavený-cvičení může pomoci. Otočte motory a zvyšte energetické hladiny tím, že budete fyzicky aktivnější. Pokud si stěžuje, že je neustále vyčerpaný, zvažte přidání rychlé procházky nebo nočního běhu. Jakmile vaše drahá polovička uvidí nárůst energie, může chtít jít do posilovny, aby dosáhl této úrovně pepře.
  • Soustřeďte se plně na zdraví a ne na váhu. Zvláště pokud míříte do středního věku nebo jste již ve středním věku, cvičení už neznamená jen vypadat žhavě. Udržuje orgány zdravé a může vašemu medu pomoci vyhnout se stejným lékům, které začali jeho přátelé (tj. Pilulky na krevní tlak atd.).


 2. Obrázek s názvem Získejte své významné jiné k vypracování Krok 2

  2 Po jednom tréninku pochvalte jeho/její postavu. Nejlepší způsob, jak udržet motivační vlak v chodu, je začít tryskat několik dní po tomto počátečním tréninku. Bude milovat tahy, kvůli kterým může pokračovat v tréninku.
  • Buďte upřímní a ne falešní. Neříkejte mu, že po prvním tréninku určitě zhubl 20 liber. Kompliment typu „Hej, tvé bicepsy vypadají pevněji nebo tvůj zadek vypadá docela dobře“ tě však zavede docela daleko.
  • Nedělejte kompliment, když ho hledáte na oplátku. Neohýbejte se v zrcadle, ohlédněte se a pak řekněte: „Hej, zlato, vypadáš žhavě, co si myslíš o těchto zbraních?“ On/ona bude vědět, že je to bekhendový kompliment, a prohlédne si vaši lest.
 3. Obrázek s názvem Získejte své významné jiné k vypracování Krok 3

  3 Vyberte si fitness rutinu, která nemusí vypadat jako cvičení. Navrhněte například společnou hodinu tenisu ve dvojicích nebo společenské tance. Může si myslet, že je to zábavný způsob, jak se spojit, když ve skutečnosti budete vědět, že mu zvyšujete srdeční frekvenci.
  • Najděte si něco, co bude vašeho partnera zajímat. Možná vám hra dotykového fotbalu zní jako ráj na zemi, ale pro něj/ni je to odložená slavnost. Než začnete plánovat, zvažte, co by ho bavilo.
  • Získejte přátele do své hry. Pokud chce váš přítel přimět svého manžela nebo partnera, aby také cvičili, udělejte z toho čtveřici pro větší zábavu (ujistěte se, že manželé jsou přátelé, než se odhodláte).
  • Vyberte něco, co může udělat. Nechoďte tvrdě, pokud vaše zlatíčko v poslední době nepracuje nebo nevyšlo vůbec. Najděte něco, o čem víte, že najde úspěch a bude se mu to líbit.
  • Buďte konkurenceschopní. Někteří lidé jsou motivováni přátelskou konkurencí. Zvažte zavedení „výzvy“, kde uvidíte, kdo může být lepším golfistou, běžcem atd.
 4. Obrázek s názvem Získejte své významné jiné k vypracování Krok 4

  4 Mluvte o svých úspěšných výsledcích-aniž byste byli otravní. Nic nemotivuje některé lidi víc, než vidět, jak se jejich partner zahřívá a tonizuje, zatímco jsou stále malátní a těstoví (i když s tímto pojmem buďte opatrní, protože někteří lidé mohou ustoupit do lenosti ještě více).
  • Vytáhněte staré oblečení, které jste si šetřili na „hubený den“. Může být zelený se závistí, pokud se vejdeš zpět do své staré velikosti nebo ještě lépe --- nejmenší velikosti vůbec.
  • Kupte si nové oblečení, které zvýrazní vaši novou postavu. Nakupování může být zábava, když můžete nosit oblečení, do kterého jste se dříve nevešli. Může to vidět a chtít to samé pro sebe nebo pro sebe.
 5. Obrázek s názvem Získejte své významné jiné k vypracování Krok 5

  5 Požádejte ho, aby vás motivoval k práci. Dalším způsobem, jak nalákat partnera na cvičení, je chovat se, jako by (nebo je to možná pravda) nemohl být motivován cvičit, pokud nemáte partnera-svého významného partnera.
  • Požádejte ho, aby vám pomohl s vytvořením fitness plánu. To je záludný způsob, jak ho přimět, aby se podíval na svůj vlastní fitness plán. Pomocí online aplikací nebo fitness webů vám pomůže nakonfigurovat program, který bude vyhovovat oběma vašim potřebám.
  • Řekněte mu/jí, že se nemůžete motivovat, pokud se k vám nepřipojí. Vyhněte se kňučení, když ho požádáte, aby se nadále držel programu. Buďte přímí, ale vysvětlete, že vaše další odhodlání závisí na jeho účasti.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu požádat svého přítele, aby se dostal do formy pomocí textu? Nemohu mu to říct z očí do očí. Snažte se být upřímní a dávejte hlavně pozor na to, jak vám na něm záleží a chcete, aby byl zdravý. Můžete dokonce navrhnout, abyste si společně zacvičili a dostali se do formy.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Implementujte nový stravovací program, který podpoří vaše výsledky v oblasti fitness (budete moci vidět mnohem více svalů, pokud máte méně tuku).
 • Zvažte možnost nákupů ve fitness. Možná, že nákup správného oblečení, obuvi a pomůcek (například monitoru srdečního tepu) poskytne další motivaci vyrazit do posilovny nebo na chodník.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nikdy nevyhrožujte ani se neohlížejte na jiné lidi ve snaze dostat ho ke cvičení. Mohlo by to poškodit váš vztah a ego.


reklama

Populární Problémy

Jak stylovat džíny s rovnými nohavicemi. Džíny s rovnými nohavicemi jsou volnou výškovou variantou, která dává vašim nohám více prostoru pro dýchání než úzké džíny. Pokud plánujete ležérní oblečení na jeden den, můžete vytvořit zábavný a elegantní soubor pomocí ...

Zde je souhrn všech různých způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze série Temptation Island Season 3 (2021) online.

Hyeon Chung dělá rychlé kroky na turné ATP. Zde je 10 věcí, které byste o mladíkovi měli vědět.

Podrobná analýza toho, co se stalo, když 8. nasazený Rafael Nadal sestoupil k italskému hřebci Fabio Fognini.

Creighton a Kansas se střetnou v bitvě Big East-Big 12 v úterý. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry online.

Ohlédnutí za třemi nejlepšími výkony Rafaela Nadala ve finále French Open.