Jak se bavit venku

Je zábava venku? Vsadíte se, že ano. Pokud si ještě nejste jisti, proč, podívejte se na mnoho nápadů nabízených v tomto článku a budete se snažit jít ven při každé příležitosti, kterou dostanete.Část 1 ze 3: Kreativní outdoorové aktivity

 1. 1 Dělejte stínové umění. Nechte přítele stát ve světle a vrhat stín. Obejděte stín svého přítele. Pak vyměňte místa a nechte svého přítele vystopovat kolem vašeho stínu. Jakmile máte nakreslené obrysy stínů, vybarvěte je všemi druhy křídových barev. Můžete vytvářet vzory, provádět různé druhy stínování a dokonce přidat nové oblečení!
  • Zkuste ve stoje, vsedě a v podřepu ve všech možných polohách, abyste si vytvořili zábavné stínové výtvory.
  • Využijte křídu i pro další zábavu, jako je kreslení města se závodní dráhou pro vaše auta a velkým parkovištěm pro nákupní centrum. Nebo napište laskavé zprávy svým sousedům ke čtení.
  • Nakreslete na zemi hry křídou, jako např peklo .
 2. 2 Postavte dům na stromě. Požádejte o svolení, abyste jej mohli umístit do vybraného stromu, a zjistěte, zda můžete získat pomoc pro dospělé. Budete také potřebovat nějaké pokyny, tak se podívejteJak postavit dům na stroměo nějakou pomoc.
  • Jakmile je postaven, můžete ze stromového domu udělat špionážní základnu, klub, čtenářský koutek, umělecký ateliér nebo cokoli jiného, ​​co vás potěší.
 3. 3 Pečeme venku. Vyrobte jíl nebo kupte jíl, který vzduch schne. Vytvářejte figurky, falešné jídlo nebo cokoli jiného, ​​co máte rádi. Poté uspořádejte položky na slunci, aby uschly.
 4. 4 Dělejte řemesla venku. Proměňte pneumatiky vkonferenční stolky, květináče a skladovací koše. Proměňte skleněné nádoby nažhavé sklenicenebopohádková světla.Vyrobte si girlandynebo strnad a viset na stromech. Dělat řemesla venku je skvělé pro slunečné dny, protože nepořádek zůstává venku a venku si užijete zábavu.
  • Určitě zůstaňte ve stínu, když je horko a slunečno.
  • Nenechávejte ležet ostré nebo toxické předměty pro případ, že by na ně narazili domácí mazlíčci, divoká zvířata a malé děti, když tam nejste.
 5. 5 Postavte venkovní pevnost, stan nebo týpí. Může to být tak jednoduché nebo složité, jak chcete, nezapomeňte si vybrat pěkný povrch, jako je měkká tráva, aby byl čistý čistý pod ním. Přidejte polštáře, polštáře, piknikovou deku a své oblíbené položky, abyste si mohli odpočinout v útulném venkovním prostředí.
  • Pokud chceš přes noc spát na dvorku , postavit pořádný stan. Můžete dokonce venku vařit v táboře a předstírat, že jste v divočině.
  reklama

Část 2 ze 3: Energetické outdoorové aktivity

 1. 1 Jděte na trampolínu. Pokud máte trampolínu,procvičte si skoky a triky. Podívejte se, jak vysoko můžete vyskočit. Můžete pozvat přátele na ahrát hry na trampolíněspolu.
 2. 2 Udělejte houpačku na laně a zavěste ji na strom. Nechte mámu nebo otce, aby zkontrolovali, zda visí bezpečně, nebo vám ji pověste. Poté se začněte houpat na laně. Ujistěte se, že používáte pouze ty nejsilnější větve, ze kterých můžete houpat lano.
 3. 3 Vytvořte zipline. Upevněte silné lano z jednoho stromu přímo na jiný strom před sebou. Požádejte rodiče, aby zkontrolovali, zda je vše v pořádku. Získejte rukojeť kola a připevněte ji k lanu, aby se držela. Vydejte se na zábavný zip.
 4. 4 Jít běhat. Pokud rádi běháte, pak nepotřebujete důvod. Pokud si ale nejste jisti, pak je běh skvělý způsob, jak cvičit, udržovat se v kondici a předběhnout přátele, kteří necvičili. Neběhejte jen po dvorku. Najděte nějaké správné běžecké trasy a vydejte se tam a zažijte svět a komunikujte s ostatními běžci, když procházíte kolem.
 5. 5 Hrajte balónový tenis. Vyhoďte do vzduchu hromadu balónků. Kupte si v obchodě s dolary mouchy, které budou sloužit jako „rakety“. Swat balónky do velkého kbelíku.
  • To by mělo být provedeno pouze tehdy, když počasí není větrné nebo větrné. Zábavnou alternativou je hrát baseball s vodním balónem pomocí plastových baseballových pálek. To lze provést, i když venku fouká vítr.
 6. 6 Postavte si tobogán. Zapněte postřikovače. A užijte si spoustu vodní zábavy. To je vhodné pouze v oblastech, kde je plýtvání vodou ekologicky zvládnutelné.
  • Hrajte střílejte a stříkejte s vodními děly.
  • Předstírejte, že jste mořská panna.
 7. 7 Hrajte venkovní hry. Pozvěte své přátele na venkovní zábavu. Existuje mnoho možností, od tagu a chytání po paintball a Nerf wars. Improvizujte a vymyslete vlastní herní nápady.
  • Podívejte se, jak udělat školení Nerf,Jak vést Nerfovu válkuaJak hrát zachytit vlajkupro více nápadů.
 8. 8 Vytvořte si vlastního draka nebo si jeden koupit. Pak to vezměte venku na nějaké pouštění draka. Vyberte si různé dny s různou rychlostí větru, abyste zjistili, které dny jsou pro létání draků nejlepší.
  • Ve větrných dnech nelétejte s drakem, protože drak se může roztrhnout a odletět někam neznámo.
  reklama

Část 3 ze 3: Další zábavné věci, které můžete dělat venku

 1. 1 Trávit čas se svými mazlíčky. Vezměte svého psa (psy) na procházku nebo ho prožeňte překážkovou dráhou. Lehněte si do trávy a sledujte, jak vaše kočka hraje v trávě tygra. Hrajte se svým králíkem, morčátkem nebo jiným domácím mazlíčkem pod dohledem mimo čas.
 2. 2 Prozkoumejte svůj dvorek a věnujte se přírodním vědám. Prozkoumejte rostliny, abyste zjistili, co je každá z nich, a napište si to do deníku s obrázky nebo fotografiemi. Hledejte hmyz a pavoukovce a sledujte, jak se pohybují v jejich každodenním životě. Zaznamenejte teplotu na měsíc pomocí adomácí barometr.
 3. 3 Zahradničení. Zasaďte zahradní plátek s vaší oblíbenou zeleninou pro váš další salát nebo pizzu. Navrhněte celou zahradu od začátku tak, aby vypadala zajímavě a zároveň produkovala chutné jídlo.
  • Zábavný nápad na zahradu najdete v článku o pěstování pizzerie.
 4. 4 Staňte se hledačem pokladů. Předstírejte, že jste na dobrodružství a že hledáte skrytý poklad. Proveďte nějaké kopání a můžete dokonce najít nějaké skryté drahokamy.
  • Plánujte, vyrábějte a dělejtevenkovní lov mrchožroutů. Pozvěte spoustu přátel, aby našli věci, které jste přidali pro lov mrchožroutů. Pokud nechcete vědět, kde se věci nacházejí, nechte sourozence nebo rodiče, aby pro vás lovili mrchožrouty.
 5. 5 Vytvořte překážkovou dráhu na zahradě. Řekněte svým přátelům, aby se vydali na přespání, které zahrnuje několik překážek. Zajistěte si ceny pro nejrychlejší, nejzábavnější a nejpomalejší hráče!
 6. 6 Běž se dívat . V noci je zábava také venku, protože se můžete podívat na noční oblohu a dozvědět se o různých souhvězdích. Pokud máte přístup k dalekohledu, použijte ho k nalezení planet, hvězd a souhvězdí. Pokud ne, můžete k bližším předmětům použít dalekohled a dokonce i pouhé oko. Ujistěte se, že jste koberec a udržujete teplo! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka V jakém věku je vhodné jít na trampolínu? Audrey Nedovolte, aby trampolínu používalo dítě mladší 6 let. Trampolínu smí používat vždy jen jedna osoba. Nedovolte létající salta nebo jiné potenciálně rizikové pohyby na trampolíně bez dozoru, pokynů a řádného používání ochranných pomůcek, jako je postroj.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Pro lano zip line a rukojeť na kole
 • Lano pro houpačku

Populární Problémy

Bitva o kvalifikaci do Londýna nabrala další obrátky ve čtvrtek, kdy Pablo Carreno-Busta předčasně opustil Vídeň.

Zde je návod, jak sledovat hry Suns online bez kabelu v letech 2021-22, včetně možností pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi i mimo trh.Jak zesílit. Pokud chcete posílit a nabrat svaly, je cestou k odporu trénink! Existuje několik různých forem odporového tréninku - volné váhy, posilovací stroje, odporové pásy a používání vlastního těla ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Rockets vs Warriors Game 2 online, i když nemáte kabel.

Jak otestovat sílu úchopu. Síla úchopu je měřítkem toho, jak silné jsou svaly vašich rukou, zápěstí a předloktí. Společně vám tyto svalové skupiny mohou pomoci držet se něčeho a udržovat to stabilní (jako činka nebo váha ...