Přímý přenos UFC 250 Prelims: Jak sledovat boje online

UFC 250 Prelims Nunes v Spencer: Sledujte

Getty Alex Caceres a Chase Hooper se střetnou během přípravných zápasů UFC 250 na UFC APEX 5. června 2020 v Las Vegas, Nevada. (Foto Jeff Bottari/Zuffa LLC prostřednictvím Getty Images)

Alex Bruce Leroy Caceres (15-12) a Chase The Dream Hooper (9-0-1) upozorní na UFC 250 Prelims, než se hlavní karta rozeběhne později v sobotu večer.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Předčasné přípravy začínají v 18 hodin. ET a druhá sada přípravných zápasů začíná ve 20 hodin. ET. Všechny přípravné zápasy budou na ESPN, ale pokud nemáte kabel, vy můžete je také sledovat živě na ESPN+ :

eso polstrovaná loketní opěrka

Získejte ESPN+

Nebo pokud také plánujete sledovat Nunes vs Spencer a hlavní kartu UFC 250, můžete získat speciální balíček to zahrnuje rok ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 250 PPV (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což vede k úsporám asi 26 procent:

Kupte si balíček ESPN+ a UFC 250

jak hraješ tenis?

Jakmile se zaregistrujete, můžete pak sledovat všechny zápasy UFC 250 na svém počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.

Náhled UFC 250 Prelims

Jednatřicetiletý Caceres nebojoval od července 2019, kdy porazil Stevena Petersona. Caceres má za posledních 10 zápasů 5-5 a nedávno řekl MMA Junkie že je připraven začít navazovat nějaká vítězství dohromady, aby si vylepšil hodnocení.

atp pro tennis

Vím, že jsem v tuto chvíli tak trochu vrátný. Svou pozici přijmu, ale nebudu s ní spokojený. Snažím se každý den tlačit dál, ale vím, kde jsem v tuto chvíli - zvláště pokud jde o žebříčky a hádám, co vidí všichni ostatní. Ale vím, čeho jsem schopen. Takže pro mě je to dobrý důkaz, řekl tento týden.

Jeho téměř roční pauza mu podle něj poskytla příležitost polepšit se. Volno bylo nutné. Pokusil jsem se vrátit o něco dříve, ale pak se stala celá ta věc s viry. Ale jsem nadšený, že mohu ukázat své schopnosti, protože jsem se hodně zlepšil v místech, která jsem potřeboval zlepšit, a jsem docela připraven, poznamenal.

Pokud jde o 20letého Hoopera, je mladý, ale už se učí přijmout svou jedinečnost. Nejsem jako každý jiný bojovník, Řekl tento týden Hooper . Jsem malé dítě, které vůbec není zastrašující. Ale kdybych se snažil zastrašovat, nebylo by to pravé. To prostě nejsem a myslím, že to lidé určitě vidí ... Musíte ukázat svou osobnost a ne nutně dělat to, co si myslíte, že by se lidem líbilo ... Vždycky jsem byl to podivné nerdské dítě, myslím. Během všech mých školních věcí mě asi 90 procent lidí, s nimiž jsem maturoval, ani neznalo a poznali by mě až teď kvůli bojům.

Bude to Hooperův druhý UFC boj vůbec, ale není zastrašován.

Myslím si, že rozdíl ve zkušenostech je rozhodně skutečný, ale faktem je, že se všemi těmi zkušenostmi a všemi těmi boji v UFC je to pro něj jen další boj, takže nemá stejný drive, Řekl Hooper . Brzy zjistíme, zda má ve svých předpokladech pravdu.

Zde je pohled na zápasy Prelim uvedené na kartě:

Rané přípravné zápasy

tenisový palec
  • Jussier Formiga (23-7) vs. Alex Perez (23-5)
  • Alonzo Menifield (9-0) vs. Devin Clark (11-4)
  • Evan Dunham (18-8-1) vs. Herbert Burns (10-2)


Předkola

  • Alex Caceres (15-12) vs. Chase Hooper (9-0-1)
  • Ian Heinisch (13-3) vs. Gerald Meerschaert (30-12)
  • Cody Stamann (18-2) vs. Brian Kelleher (21-10)
  • Charles Byrd (10-6) vs. Maki Pitolo (12-5)

Populární Problémy

Může Williams pokračovat ve svém velkolepém běhu přes Šarapovovou nebo najde Rus způsob, jak ukončit svou sérii 18 zápasů proti svému rivalovi?

Zde je sbírka tipů a skrytých funkcí Wii Sports, od modrého pole v tenise po převrácení všech 91 kolíků v Power Throws. Pokud to zní zajímavě nebo máte potíže, čtěte dále! Pokud máte nějaké další skvělé nápady, napište ...

Kdo jsi? V čem jste výjimeční? Pro některé lidi to může být skvělý zdroj úzkosti a stresu. Ale být speciální neznamená jen být výjimečný nebo být „lepší“ než ostatní v nějakém úkolu, schopnosti nebo dovednosti. Být zvláštní ...

Pětatřicetiletý Safin se stane prvním ruským státním příslušníkem v Mezinárodní tenisové síni slávy.

Premiéra 9. série „Teen Mom OG“ má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Zajímá vás, co znamená „dvojka“ v tenise? Vysvětlíme, co znamená dvojka, a poskytneme vám další zdroje, abyste se dozvěděli vše, co potřebujete vědět o bodování tenisu.