Přímý přenos Cincinnati vs Memphis Football: Jak se dívat bez kabelu

memphis vs cincinnati

Getty Tygři Memphis pořádají v pátek Cincinnati Bearcats. (Foto Mike Ehrmann/Getty Images)

Memphis Tigers (10-1) s číslem 18 je v pátek hostitelem Cincinnati Bearcats (10-1) s číslem 19 na pátečním stadionu Liberty Bowl Memorial.

Začátek hry je naplánován na 15:30. ET a bude vysílán na ABC. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Spider-Man neomezené epizody

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Cincinnati vs Memphis na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ABC (živé na vybraných trzích) je jeden z více než 60 živých televizních kanálů zahrnutých v Hulu With Live TV , který je také dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání společnosti Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Cincinnati vs Memphis na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

akční bronson starověcí mimozemšťané plné epizody

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete, můžete poté Cincinnati vs Memphis sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím YouTube aplikace. Můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí svých přihlašovacích údajů pro YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

nejlepší tenisová raketa pro seniory

Digitální platformy ESPN

Hra je také na ESPN3, kterou můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

K tomu, abyste mohli sledovat tento způsob, se nebudete muset přihlašovat, pokud jste přihlášeni k zúčastněnému poskytovateli internetových služeb (ISP). Pokud však žádnou z nich nemáte, můžete se také zaregistrovat k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now, Hulu nebo YouTube TV přihlásit a sledovat hru na digitálních platformách ESPN.


Náhled Cincinnati vs Memphis

Bearcats vyhráli devětkrát v řadě a jsou jedním z nejžhavějších týmů univerzitního fotbalu. Výhra by jim poskytla výhodu domácího pole v AAC Championship, takže Cincinnati by v této hře mělo hrát na plný plyn.

Bearcats se pravděpodobně budou hodně spoléhat na běh, který pro ně byl v této sezóně vynikající. Cincinnati je průměr 197,3 spěchajících yardů za hru , a s tříhlavým monstrem v zázemí se dvěma běžícími zády a quarterbackem: Michael Warren II a Gerrid Doaks, kteří spolu s quarterbackem Desmond Ridder , přinést neobyčejný útok, který by měl dát Tygrům záchvat.

Ridder má v sezoně také 1836 yardů, 17 přistání a osm zachycení, takže byl v přihrávce impozantní, ale v poslední době tolik nevyrábí. Ridder je 18 z jeho posledních 42 na pouhých 140 yardů, a to je v jeho posledních dvou hrách. Bude muset zintenzivnit svou hru proti Memphisu.

Na obranu Cincinnati umožňuje necelých 20 bodů na zápas , a chlubí se nejlepší obranou v AAC. Budou mít těžký test proti Memphisu, který dává průměrně 42,2 bodů na zápas.

Tygři vyhráli pětkrát za sebou a v této sezóně jsou doma neporaženi (5: 0). Chtějí jít na konferenční mistrovství a výhra tady nad Bearcats by toho dosáhla. Memphis vede juniorský rozehrávač Brady White , který má v sezóně 3074 yardů, 30 přistání a sedm zachycení. White bude mít své šance proti sekundárnímu Cincinnati, který umožnily 25 projíždějících přistání tuto sezónu.

profesionální tenisové rakety

Tygři se na obranu vzdávají 24,5 bodu a jen něco málo přes 361 yardů na hru. Cincinnati dává 29,9 bodů za soutěž, takže pokud Memphis dokáže udržet Riddera na uzdě, Tygři mají skvělou šanci vyhrát doma.

Bez ohledu na to, kdo vyjde na vrchol, se tato hra připravuje na těžkou divizní přestřelku. Pokud Memphis vyhraje, budou příští týden hostit Bearcats v AAC Championship. Pokud Cincinnati vyhraje, budou hostit šampionát a Tygři by pro postup na šampionát potřebovali ztrátu námořnictva.


Populární Problémy

Gruzie č. 3 absolvuje v sobotu velkou zkoušku proti č. 14 Tennessee. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte kabel.

Hry

Rozhovory se dvěma vedoucími pracovníky Sony odhalují, proč nebude podpora Blu-ray PlayStation 4 Pro 4K 4K.

Hry

Jak vyhrát boj s vodním balónem. Souboje s vodním balónem mohou být zábavné, ale je s nimi spojeno více dovedností, než byste si mohli myslet. Pokud nevíte, co děláte, můžete skončit hodně mokří. Tím, že se naučíte, jak se vyhnout příchozím balónkům, ...

Jak vytvořit závodní dráhu na zahradě pro děti. Pokud vaše děti baví hrát si s autíčky, můžete jim vytvořit závodní dráhu na zahradě, na které budou závodit. Pro ambicióznější kutily můžete položit konkrétní dráhu, ze které budou vaše děti ...

Zatímco zápasnické boty lze čistit technikami a nástroji podobnými těm, které se používají pro tenisky, basketbalové boty a další sportovní obuv, měli byste mít na paměti několik zvláštních úvah. Například, protože dobré wrestlingové boty ...

Bucs hostí akci Panthers v týdnu 2 v neděli odpoledne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.