Jak poprvé políbit kluka

Líbání chlapce poprvé může být děsivé, ale také nemusí. Pokud víte, co dělat, může to být zábava! Tento wikiHow vám poskytne spoustu tipů, jak poprvé políbit chlapce, včetně rad ohledně techniky a jak se na polibek připravit. Tyto věci jsou důležité, protože vám mohou pomoci zaručit druhý polibek!

Část 1 ze 3: Před polibkem

 1. Obrázek s názvem Kiss a Boy for the First Time Krok 1

  1 Ujistěte se, že máte svěží dech. Svěží dech je pro líbání důležitý, protože chcete dát chlapci co nejvíce výmluv, aby vás stále líbal. Zkuste použít zachránce nebo mincovny a vždy si vyčistěte zuby, než se s ním setkáte. Pamatujte si, že špatný dech není konec světa, ale vyhněte se mu, pokud můžete.
  • Snažte se nejíst silné, kořeněné nebo česnekové jídlo, než ho uvidíte. Opět platí, že pokud se tomu nemůžete vyhnout, není to velký problém, ale je lepší se tomu úplně vyhnout.


 2. Obrázek s názvem Kiss a Boy for the First Time Krok 2

  2 Ujistěte se, že vypadáte dobře. Ne vždy můžete naplánovat, kdy a kde políbíte chlapce, ale můžete se pokusit být připraveni. Pokud jste hezky oblečeni a cítíte se pohodlně, budete mít krok na krok. To znamená, že budete sebevědomější. Více sebevědomí znamená, že je větší šance, že se chlapec znovu vrátí a políbí vás.
  • Nenoste nutně lesk na rty a nenoste těžkou rtěnku. Zvláště lesk na rty a rtěnka se otřou o vašeho partnera, takže bude vypadat jiskřivě nebo nedbale, v závislosti na situaci. Místo toho držte balzám na rty.
  • Nenoste spoustu doplňků, jako jsou klobouky, ani nenoste vlasy, aby vám překážely. Kluci stejně mají rádi přírodní krásy. Možná budete chtít zkusit políbit chlapce, když máte vlasy nahoře, aby se soustředil jen na vás a polibek, ne na vlasy lechtající na tváři.
 3. Obrázek s názvem Kiss a Boy for First Time Krok 3

  3 Najděte si pěkné místo na polibek. Veřejná místa obecně nejsou pro první polibek tak dobrá, protože můžete přimět lidi, aby na vás zírali nebo vás dokonce hecovali. Pokuste se najít místo, které je veřejné, ale přesto intimní, abyste se mohli podělit o svůj první polibek.
 4. Obrázek s názvem Kiss a Boy for the First Time Krok 4

  4 Zkuste udělat něco, čím odlomíte dotykové chvění flirtovat fyzicky . Díky tomu nejen pochopí, že se vám líbí, ale také mu dá nějaký čas, aby se vám přizpůsobil, takže za sekundu nepůjdete z 0 na 100.
  • Držte ho za ruku nebo mu položte ruce na ramena. Začněte pohybovat svým tělem tak, aby byl k vám mnohem blíže; bude to nepříjemné, pokud se budeš muset hodně pohybovat, abys ho políbil.
  • Dotkněte se jeho vlasů nebo obličeje, aby dal najevo, že vás to zajímá. Ukazováčkem se jemně dotkněte jeho nosu a usmějte se na něj.
  • Můžete se dokonce pokusit ho nejprve obejmout, a zatímco ho stále objímáte, opřete se a jděte na polibek. To vytváří spojení od samého okamžiku, kdy se obejmete.
 5. Obrázek s názvem Kiss a Boy for the First Time Krok 5

  5 Ujistěte se, že jste oba připraveni na polibek. To znamená fyzicky i emocionálně. Líbání říká: „Mám tě rád víc než jen přítele“ a je někdy těžké zachránit přátelství poté, co máte vztah. Pokud si nejste jisti, zda děláte správnou věc, počkejte, dokud nebudete absolutně vědět.
  • Podívejte se mu do očí. Zatímco vás sleduje, dívejte se pomalu k jeho rtům a zase zpět. Pokud to samé udělá i vám, pak je připraven. Pokud vypadá trochu nepohodlně a dívá se jinam, je lepší to na chvíli nechat.
  reklama

Část 2 ze 3: Během polibku

 1. Obrázek s názvem Kiss a Boy for the First Time Krok 6

  1 Pomalu k němu přesuňte rty a v poslední vteřině zavřete oči. Musíte být schopni vidět, abyste mohli mířit na jeho rty, ale nechcete mít při líbání otevřené oči, tak je zavřete těsně před tím, než se vaše rty zablokují.
  • Během celého polibku mějte zavřené oči. Když polibek skončí, můžete otevřít oči a jemně se odtáhnout.
  • Přesuňte se do polibku pod úhlem. To znamená, že pokud má obličej rovný nahoru a dolů, pravděpodobně budete chtít ten svůj naklonit trochu doleva nebo doprava - podle toho, co je pohodlnější. To vám pomůže zabránit tomu, abyste při líbání narazili na nos.
 2. Obrázek s názvem Kiss a Boy for First Time Krok 7

  2 K líbání používejte převážně spodní ret. Neškrábejte rty, jako byste právě měli spoustu Sour Patch Kids, nebo jako byste líbali babičku. Drží rty uvolněné a snaží se uvolnit.
  • Dej mu jeden dlouhý polibek. Nemusíte dělat nic fantastického, abyste poprvé upoutali jeho pozornost.
  • Vaším velkým cílem je přimět ho, aby se na několik sekund vrátil. Dejte mu jen tolik, aby měl zájem, ne tolik, aby se nudil. Pokud je to možné, snažte se nechat první polibek pod 20 sekund.
  • Jemně se nadechněte a vydechněte nosem. Snažte se nedýchat do jeho hrdla nebo na rty.
  • Ne Francouzský polibek na první polibek. Francouzský polibek je pokročilý polibek, takže si jej uschovejte, když mu opravdu chcete vyrazit dech.
 3. Obrázek s názvem Kiss a Boy for the First Time Step 8

  3 Během líbání zkuste jít na jemný polibek s otevřenými rty. To prostě znamená trochu otevřít rty a možná ho políbit na spodní ret oběma rty. Nenechte to trvat příliš dlouho - asi 5 sekund - a buďte připraveni brzy odtáhnout.
 4. Obrázek s názvem Kiss a Boy for the First Time Krok 9

  4 Během polibku mu položte ruce kolem zad a nakloňte se k němu. Tímto způsobem můžete získat dvojnásobek výhodné nabídky! Pokud vám dá ruce kolem zad nebo pasu, znamená to, že vás velmi chrání a vy můžete vyhrát!
  • Pokud si hraje s vašimi vlasy nebo vás jemně hladí po tváři, je to známka toho, že je se svým pocitem velmi v kontaktu a rozhodně vás má rád.
  • Nezapomeňte se snažit mít po celou dobu zavřené oči. Žádné pokukování! Vaše pozornost by měla být plně na jeho rtech a polibku.
  reklama

Část 3 ze 3: Po polibku

 1. Obrázek s názvem Polibek chlapce poprvé Krok 10

  1 Když se vzdalujete od polibku, otevřete oči. Nyní by bylo na čase podívat se na chlapce, se kterým jsi právě sdílel polibek. Pokud jste odvedli dobrou práci, bude zrudlý, s těžkými očima a bude se usmívat.
  • Usměj se na něj. Může být nervózní z toho, jak se líbal, takže ho pravděpodobně budete chtít přesvědčit, že odvedl dobrou práci. Můžete to udělat s úsměvem.
  • Pokud máte ruce stále kolem něj, nechte je tam několik sekund, než je odnesete. Může to znít divně, když najednou odejmete ruce, jakmile je polibek hotový.
 2. Obrázek s názvem Kiss a Boy for the First Time Krok 11

  2 Řekněte o něm něco hezkého, pokud se vám to líbí. Někdy samotný polibek stačí na prohlášení. Někdy budete chtít po polibku říct něco málo, například:
  • 'Jsi dobrý polibek.'
  • 'Chtěl jsem to udělat už dlouho.'
 3. Obrázek s názvem Polibek chlapce poprvé Krok 12

  3 Poslouchejte, co vám říká vaše srdce. Takže jsi konečně políbil toho chlapce, kterého jsi posledních šest měsíců toužil políbit. Co teď? Máte několik možností:
  • Počkejte, až udělá další krok. Pokud jste šli na první polibek, možná si myslíte, že ano jeho otočením zahájíte další polibek. Buďte sami sebou, dělejte to, co běžně, ale buďte v jeho okolí přátelští a povzbuzující. Měl by se tě pokusit znovu políbit.
  • Políbit ho, kdykoli budete chtít. Možná vám tolik nezáleží na tom, kdo koho políbí, pokud se líbá. To je v pořádku, jen se ujistěte, že je do toho také. Jeho časté líbání pravděpodobně povede ke vztahu.
  • Přerušte líbání. Možná nebyl tak dobrý na líbání, nebo se vás dotkl na špatném místě, nebo z něj máte jen špatný pocit. To je v pořádku. Snažte se být kolem něj stále přátelští, ale nevstupujte do situací (tj. Soukromého prostředí jeden na jednoho), kde by vás mohl znovu políbit.
 4. Obrázek s názvem Kiss a Boy for First Time Krok 13

  4 Pamatujte na etiketu líbání. Existuje několik nevyslovených pravidel, která byste o líbání měli vědět. Věnujte pozornost a zkuste se jimi řídit, pokud můžete, a dávají vám smysl.
  • Nepolíb a řekni. Víme - je velmi snadno proveditelné. To neznamená, že je to správné. To, co se děje mezi vámi a vaší láskou, je mezi vámi a vaší láskou. Zkuste o tom příliš nemluvit.
  • Nelibejte se, když jste nemocní a pravděpodobně šíříte choroboplodné zárodky. Líbání je velmi intimní věc, ale to neznamená, že by váš líbající partner chtěl každou vaši část, včetně vaší rýmy. Snažte se nelíbat, když se cítíte pod počasím.
  • Políbit jednu osobu, ne všechny. Líbání může být zábavné, ale to neznamená, že vysílá správnou zprávu, aby šel ven a políbil každého, koho chce. Soustřeďte se na jednu osobu, kterou máte opravdu rádi, vyzkoušejte si věci a pak se přesuňte na někoho jiného, ​​pokud to nepůjde. Budete mnohem více oceňováni a pravděpodobně budete šťastnější.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co je špatného na tom, když máme při líbání otevřené oči? Alex Nejlepší odpovídač Není špatné mít při polibku oči otevřené; Vědecké studie však zjistily, že je obtížné soustředit se na fyzické vjemy (např. líbání), když jsou vaše oči zaměřeny na něco jiného, ​​takže jejich zavření vám a vašemu partnerovi pomůže soustředit se na to, jak se polibek cítí. (Existuje také skutečnost, že prodloužený oční kontakt může být pro některé lidi nepříjemný nebo děsivý, a když se líbáte, vaše oči jsou stejné jako u vašeho partnera; pokud jsou vaše oči otevřené, jste nuceni navázat oční kontakt.)
 • Otázka Co když ustoupí, když ho políbím? Alex Nejlepší odpovídač Ucouvání znamená, že nemá zájem tě líbat - je to řeč těla pro „Je mi to nepříjemné“ nebo „Narušujete můj osobní prostor, ustupte prosím.“ Než někoho políbíte, je obecně dobré se trochu naklonit a dát tomu druhému chvilku, než se do polibku skutečně pustíte; pokud si udělá chvilku couvnout, odvrátí hlavu nebo začne mluvit, znamená to, že se nechce líbat a vy byste se měli stáhnout.
 • Otázka Jakého věku musím být, abych mohl políbit chlapce? Alex Nejlepší odpověď Záleží na tom, koho se zeptáte, ale neexistuje žádná správná odpověď. Někteří lidé by doporučovali počkat, až budete na střední nebo vysoké škole, zatímco jiní by mohli říct, že stačí počkat, dokud se nebudete cítit připraveni. Promluvte si s rodiči o tom, zda mají pravidla, kdy vám dovoleno začít chodit, a nebuďte pod tlakem někoho políbit, než budete připraveni.
 • Otázka Co když je ten chlap téměř dvakrát vyšší než moje výška? Je tak vysoký! Alex Nejlepší odpovídač Získejte podporu, pokud je to možné - skočte na nedaleké schody, obrubníky nebo cokoli jiného, ​​co vám dává výhodu ve výšce, nebo použijte nerovný povrch, abyste se stali vyššími, a v případě potřeby jděte po špičkách. Případně zkuste líbat vsedě, protože to sníží část výškového rozdílu; v případě potřeby můžete dokonce položit kolena na židli a „postavit se“ na kolena. Nedělejte si ale příliš starosti s výškovým rozdílem - pokud vás chce políbit, nakloní se, takže nebudete muset vynaložit veškeré úsilí!
 • Otázka Co když všichni moji přátelé tlačí na mého přítele a mě, abychom se líbali, ale zdá se, že mu to není příjemné? Alex Nejlepší odpověď Pokud a kdy se vy dva rozhodnete políbit, je to mezi vámi a vaším přítelem-ne vašimi přáteli. Pokud vaši přátelé stále tlačí na vás a vašeho přítele, aby se líbali, ale vy nebo váš přítel na to nejste připraveni ani spokojeni, stanovit hranici se svými přáteli tím, že řeknete něco jako: „Přestaňte na nás prosím tlačit, abychom se líbali; to je mezi námi 'nebo' Děláš nám nepříjemné. ' Pokud nepřestanou, bude nejlepší, když budete trávit čas s jinými lidmi, kteří respektují vaše hranice. Nikdo by na vás ani vašeho přítele neměl tlačit, abyste udělali něco, co vám dvěma není příjemné.
 • Otázka Mám v plánu políbit kluka, který se mi líbí a o kterém si nejsem jistý, že mě má rád zpět. Jaký je nejlepší způsob, jak ho políbit, když je mimo stráž? Alex Nejlepší odpověď Ne. Ve vaší hlavě to může vypadat jako skvělý nápad, ale pokud nevíte, jestli vás má rád, nevíte, zda chce, abyste ho políbili, nebo ne, což znamená, že nevíte, jestli souhlasí. Líbání, pokud nechce, abys ho líbal, ti v nejlepším případě udělá věci trapné nebo nepříjemné a pravděpodobně by to zničilo tvůj vztah s ním. Zjistěte, zda vás má rád nejprve ho polibte jen tehdy, když vás má rád a je mu příjemné vás políbit.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Ujistěte se, že se vaše hlavy naklánějí různými směry, jinak se vám nosy rozmačkají.
 • Nedovolte, aby se sám zhoršil. Pokud je opravdu milujete, nezáleží na tom, zda jsou dobří líbající nebo ne. Jen jim řekněte, co si myslíte (ujistěte se, že to říkáte hezky). Ničí to jejich sebevědomí a může to vést k rozchodu nebo menší komunikaci.
 • Naslouchejte pocitům svých partnerů. Komunikace je klíčovou součástí zdravého vztahu.
 • Pokud máte pocit, že se vás dotkl špatným způsobem, máte plné právo mu říct, aby to znovu nedělal.
 • Když ho líbáte, nechte ho být vůdcem, ale ne příliš. Chlapi mají rádi pocit, že mají kontrolu a je zábavné mít někoho, kdo vás pevně drží, ale ujistěte se, že ovládáte i polibek, a pokud se vám to nezdá správné, odtáhněte se.
 • Ujistěte se, že jste na nepříliš veřejném místě a budete se svým okolím spokojeni.
 • Ujistěte se, že je to ten chlap, se kterým jste se vždy chtěli líbat, nebo jste se do něj zamilovali velmi dlouho. Nedělejte svůj první polibek náhodným člověkem!
 • Než ho políbíte, zkuste si promluvit a ujistěte se, že ho opravdu chcete políbit. Nechoďte jen do toho, může být zmatený, vystrašený nebo nepříjemný.
 • Nečekejte, že vás hned políbí, může chvíli trvat, než vám úplně důvěřuje.
 • Před lízáním si nelízejte rty. Nechcete mokrý polibek.
 • Po polibku se ujistěte, že jen tak neodejdete, mluvte dál, dokud nebudete mít co jiného říct. Ale ujistěte se, že ho neotravujete. Nebo vás možná znovu odmítne políbit.
 • Pokud jsou kolem vás po celou dobu, jděte někam trochu soukroměji a polibte, pokud řekne ne nebo se odtáhne, řekněte promiňte a nechte ho to příště udělat. Pamatujte, že je ještě políbit neznamená konec vztahu nebo světa, ale to znamená, že se pohybujete rychleji než oni.
 • Promluvte si s ním předem, pokračujte v konverzaci.
 • Zavřete oči: chlapec nebo dívka s otevřenýma očima budí dojem, že jste šokováni nebo nepohodlní! Nechte je zavřené, abyste získali pěkný dlouhý první polibek.
 • Když odejdete, ujistěte se, že necháte ten výraz v jeho tváři a zhluboka se nadechnete po polibku, když odcházíte.
 • Zkuste ho držet tam, kde se cítíte nejjistěji. Nezapomeňte se ujistit, že polibek nenecháte trvat příliš dlouho, protože v něm bude příště chtít více.
 • Vždy si uvědomte neverbální signály, které svému muži posíláte. Udržujte věci v pohybu, ale pomalu a budete mít dobré výsledky.
 • Pokud vám dlouhý polibek nevyhovuje, jak je naznačeno v tomto článku, je dobré naklonit se ke svému rozdrcení a rychle ho políbit na rty se zavřenýma očima. Pak se stáhněte a zjistěte, zda mu to bylo příjemné.
 • Pokud máte držák, ujistěte se, že ho vytáhnete, jinak bude váš dokonalý polibek slintavý.
 • Nelíbejte někoho, když jste s ním právě začali chodit.
 • Obvykle se při prvním polibku stane rychleji, než jste si mysleli. Pokud tomu tak je, nepřemýšlejte nad tím. Je to jen polibek.
 • Nepolíb ho, pokud nevíš, že vám oběma je dobře.
 • Různá znamení při líbání znamenají různé věci. Seznamte se s nimi! Když vás chlap drží na různých místech, snaží se vám říci toto:
  • Ruce v pase - je do vás opravdu zamilovaný a chce vás chránit.
  • Ruce kolem vás - chce vás a nechce vás pustit. Je mu kolem vás příjemně.
  • Ruce na ruce - rád se vás drží a líbí se mu, jak se cítíte.
  • Ruce kolem krku - chce víc.
  • Ruce se dotýkají tváře - je do vás opravdu zamilovaný a nemůže se vás nabažit.
  • Ruce ve vlasech - snaží se být gentleman

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud je to váš první polibek, ujistěte se, že jste to jen vy dva společně, protože líbání před přáteli může být nepříjemné. Nechcete mít pocit, že s ním zkoumají váš polibek.
 • Vždy si buďte jistí, že nenecháte chlapa, kterého sdílíte s prvním polibkem, získat špatnou představu o tom, co chcete, aby vůči vám udělal. Když se ho dotknete na špatných místech, může si myslet, že chcete víc, než jste očekávali.
 • Ujisti se nejsou dělat to jen proto, že jste zoufalí; ujistěte se, že ho máte opravdu rádi. Není hezké mít pověst, že políbíte kohokoli a každého.
 • Ujistěte se, že je váš partner připraven, neskákejte jen tak najednou. Než ho políbíte, budete se muset oba podívat na činy toho druhého.
 • Pokud máte rovnátka, ujistěte se, že nejsou žádné ostré kousky, jinak by vám partner mohl pořezat rty nebo jazyk!
 • Pamatujte, že pokud se kdykoli cítíte nepříjemně, máte právo se odtáhnout. Nedělejte nic, co dělat nechcete!
 • Nežvýkejte žvýkačku; vytváří sliny. Sliny jsou antibakteriální, takže s mírou jsou dobré. Ale nikdo nechce mít pocit, že líbá psa.
reklama

Populární Problémy

Fritéza NuWave Air je skvělý způsob, jak vařit svá oblíbená jídla bez nezdravého oleje. Chcete -li používat fritézu NuWave Air, musíte se seznámit s digitální dotykovou obrazovkou. Nastavení teploty a času můžete nastavit ...

Jak vyrobit sendviče bez chleba. Existuje spousta chutných receptů na chleba bez chleba. Pokud hledáte ve své stravě omezit nebo vyloučit chléb, možná vás budou zajímat náhražky chleba, které vám umožní stále si užívat ...

Zde je návod, jak sledovat Better Call Saul Season 5 Episode 1 online, i když nemáte kabel.

Jak podávat míč Ping Pong s Topspinem. Otočení míče je jednou z nejdůležitějších technik ping pongu. Podávání s topspinem může být skvělý způsob, jak odhodit soupeře a získat esa. Pokud jste se o to pokoušeli ...

Jak hrát brankáře v hokeji. Hraní brankáře je jednou z nejnáročnějších pozic v hokeji. Brankář je nejen zodpovědný za blokování střel na bránu, ale v mnoha ohledech je vůdcem obrany týmu. Stát se...

Warriors a Bucks se setkají na vánoční den. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.