Přímý přenos Titans vs Texans: Jak se dívat bez kabelu

Derrick Henry

Getty Derrick Henry slaví skóre proti Havranům.

Tennessee Titans ovládají svůj vlastní osud směřující do posledního týdne sezóny a mohou uzamknout titul AFC South vítězstvím proti bojujícím Houston Texans.

Utkání začíná v 16:25. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos Titans vs Texans:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Nashvillu, Houstonu a všech ostatních měst NFL

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, Titany vs Texany můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Nashvillu a Houstonu

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Titany vs Texany můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Nashvillu a Houstonu

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Titany vs Texany můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Nashvillu, Houstonu a všech ostatních měst NFL

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, v aplikaci CBS můžete sledovat živé přenosy Titans vs Texans na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

průvodce nákupem tenisových raket

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Titans vs Texans naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Titany vs Texany naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Titans vs Texans

Titáni sjíždějí ze střely 40-14 proti Packers, ale musí věci ve spěchu otočit, pokud chtějí vyrazit lístek na sezonu a jižní korunu AFC.

Nebyli jsme schopni hrát dostatečně fyzicky a zastavit běh, řekl trenér Titans Mike Vrabel prostřednictvím Michaela Hogana ze SI.com. Vykopli jsme míč mimo hrací plochu, abychom mohli začít hru. Obraty. … Nic z toho nebylo dost dobré a budeme se muset vrátit, trénovat a cvičit a být připraveni vyhrát zápas.

Titáni vyhráli první zápas na začátku sezóny 42-36, ale tento očividně má mnohem větší význam, protože jejich první divizní titul je k dispozici po více než deseti letech.

Není to teď jasnější než pro nás. Vyhráváme tuto hru, hledáme způsob, jak vyhrát, (vyhrajeme) divizi, řekl quarterback Tennessee Ryan Tannehill. To je jedna z věcí, které jsme se letos rozhodli udělat. Je celkem jasné, co musíme udělat. Musíme prostě jít ven a uskutečnit to.

Titáni utíkají Derrick Henry může v neděli získat svůj druhý řítící titul za sebou, s více než 200 yardovým polštářem na Minnesotu, když běží zpět Dalvin Cook, který v neděli nehraje. Henry má v této sezóně 1 777 yardů a 15 přistání. Velkou hrou mohl také pokořit hranici 2 000 yardů.

To by bylo skvělé, kdybychom to dokázali, řekl trenér Texans Romeo Crennel. Vím, že to pravděpodobně plánuje. Musíme však zabránit tomu, aby se dostal na druhou úroveň, protože jakmile se dostane na druhou úroveň, stane se z něj tehdy jiné zvíře.

Texans prohráli čtyři zápasy v řadě a vstupují do zápasu 5: 11. Navzdory tomu Houston neplánuje ulehčit svému rivalovi z divize. To zahrnuje quarterback Pro Bowl Deshaun Watson.

Očekávám, že bude hrát a pomůže nám vyhrát, řekl Crennel prostřednictvím Aarona Reisse z TheAthletic.com. Pokud jsme v poločase v 50, možná ho vytáhnu.

Titáni jsou 7bodovým favoritem na zápas, s celkovým součtem 56 bodů. Tennessee je proti šíření v posledních šesti zápasech 4: 2. Mezitím je Houston proti šíření v posledních 16 zápasech 5: 11.


Populární Problémy

Nike je atletická společnost se sídlem v Oregonu specializující se na obuv a sportovní oblečení. Od svých skromných začátků v roce 1972 společnost rychle rostla a dnes prodává výrobky ve 130 zemích. Pokud byste chtěli ve svém obchodě distribuovat výstroj Nike, ...

ATP a WTA se ve středu chopily svých sociálních médií, aby oznámily novou a lesklejší sezónu jejich společné webové série s názvem „Tennis United“.

Jak hrát na baryton. Barytonista je nízko posazený člen dechové rodiny s hlubokým a bohatým zvukem a vypadá trochu jako malá tuba. Tento nástroj je nejčastěji slyšet v koncertním prostředí. Učení barytonu může být ...

Pokud jste v USA, zde můžete sledovat sobotní souboj Lomachenko vs Lopez.

Od Freda Perryho po Andyho Murraye bylo za ta léta v Británii mnoho velkých tenisových šampionů.

13násobný vítěz Roger Federer není mezi nominovanými na ocenění ATP Sportsmanship Award 2020. Federer v roce 2020 odehrál pouze jeden turnaj, což je nejpravděpodobnější důvod jeho opomenutí.