Jak mít větší sebevědomí a mít se rád

Jste dívka a v současné době máte vážné problémy s nízkým sebevědomím? Pochybujete o sobě pravidelně? Tento článek vysvětlí, jak si můžete zvýšit sebevědomí, sebevědomí a jak je uvedeno v názvu, mít se rádi. Tento článek vás naučí určité návyky/postupy, které vám pomohou.

 • Pamatujte, že jste svým způsobem výjimeční. Nikdy nenechte nikoho, aby vám řekl jinak.
 • Vždy tu pro vás někdo je, jen ho musíte najít.
 • Neposlouchejte zraňující komentáře. Jediné, co uděláte, bude, že vás dostaneme dolů.


Kroky

 1. Obrázek s názvem Mít více sebevědomí a milovat se Krok 1

  1 Mějte se dobře. Pokud chodíte s hlavou vztyčenou a s rameny dozadu, máte ze sebe skvělý pocit a ostatní si myslí, že vypadáte skvěle. To, co o sobě cítíte, je pro ostatní viditelné, ať si to myslíte nebo ne.
 2. Obrázek s názvem Mít více sebevědomí a milovat se Krok 2

  2 Jezte zdravě a chovejte se ke svému tělu správně. Budete se cítit lépe.
 3. Obrázek s názvem Mít více sebevědomí a milovat se Krok 3

  3 Představte se novým lidem a buďte sami sebou. Když si vytvoříte skutečné přátele, dodá vám to sebevědomí, protože vás ocení za to, jací jste.
 4. Obrázek s názvem Mít více sebevědomí a milovat se Krok 4

  4 Usmívejte se na lidi a buďte přátelští. je to posilovač důvěry, když znáte lidi jako vy.
 5. Obrázek s názvem Mít více sebevědomí a milovat se Krok 5

  5 Věřte si. Nemusíte ani věřit, že jste úžasní. Pokud se budete chovat jako vy, začne to přicházet přirozeně!
 6. Obrázek s názvem Mít více sebevědomí a milovat se Krok 6

  6 S nikým se nesrovnávejte. Jste jedineční a lidem se to líbí.
 7. Obrázek s názvem Mít více sebevědomí a milovat se Krok 7

  7 Bavte se se vším, co děláte. Vytvářejte zábavné a kreativní způsoby, jak se BAVIT! Dělejte věci, o kterých víte, že vás rozesmějí.
 8. Obrázek s názvem Mít více sebevědomí a milovat se, krok 8

  8 Držte se za sebe. Nikdy nenechte někoho, aby vám řekl něco hrubého nebo neuctivého; nemají právo. Jen si pamatujte, že někteří lidé si mohou dělat jen legraci. Nechcete vypadat bláznivě, když se na ně vrhnete. Jen jim zdvořile řekněte, že si jejich humoru nevážíte, a vysmějte se mu.
 9. Obrázek s názvem Mít více sebevědomí a milovat se, krok 9

  9 Zkuste si promluvit s někým, o kom jste si nikdy nemysleli, že byste s ním chtěli mluvit. Nesuď lidi. Život je mnohem zajímavější, když se obklopíte různými lidmi.
 10. Obrázek s názvem Mít více sebevědomí a milovat se Krok 10

  10 Dělejte věci, které máte rádi. Získáte větší jistotu, když děláte něco, co máte rádi a jste v tom dobří. Lidé si všimnou vašeho talentu!
 11. Obrázek s názvem Mít více sebevědomí a milovat se, krok 11

  jedenáct Udělejte něco, co jste nikdy předtím neudělali. Postavit se svému strachu a dělat něco, co vás zastraší, vám opravdu zvedne sebevědomí.
 12. Obrázek s názvem Mít více sebevědomí a milovat se, krok 12

  12 Noste něco, v čem vypadáte dobře! Podpatky jsou hlavním nástrojem budování důvěry, zvláště když dokážete vyztužit své věci.
 13. Obrázek s názvem Mít více sebevědomí a milovat se, krok 13

  13 Upravte si vlasy a make -up! Můžete nosit pot a dostat se z toho.
 14. Obrázek s názvem Mít více sebevědomí a milovat se, krok 14

  14 Noste nějaký pěkný parfém. Je úžasné, jakou důvěru cítíte, když voníte dobře.
 15. Obrázek s názvem Mít více sebevědomí a milovat se Krok 15

  patnáct Nezapomeňte se usmívat! Toto je nejdůležitější krok celé věci! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Proč je pro mě těžké milovat se? Odpověď na tuto otázku byste znali lépe než kdokoli jiný. To znamená, že nízké sebevědomí je pro mnohé společný boj. Je těžké si vážit sebe, když si dobře uvědomujeme, jak selháváme, a když jsme obklopeni ostatními, kteří mají vzhled nebo talent, který bychom si přáli mít. Ale Bůh tě stvořil, protože na světě nebyl nikdo jiný, jako jsi ty. Věřit, že tě vytvořil za určitým účelem a že tě miluje bez ohledu na to, jak o sobě cítíš, je velký krok správným směrem.
 • Otázka Jak se mohu vždy cítit dobře, když jsem velmi citlivý? Odpověď je, že nebudete. Ne vždy se budete cítit v pořádku, ale to, co můžete udělat, je vědět, že někdy je v pořádku se necítit dobře a díky tomu se cítíte jako lidé. Místo toho věnujte svou pozornost pozitivním věcem, například tomu, díky čemu se cítíte šťastní a skvělí, a trávte čas s lidmi, kteří z vás dělají lepšího člověka.
 • Otázka Jak bych mohl ukázat své pocity? WikiHow Dolphin Můžete zůstat v kontaktu se svými pocity tím, že napíšete tři věci, za které jste vděční, a pak si možná uvědomíte, že v životě jsou skvělé věci. To by tě mělo potěšit a pak budeš cítit více emocí. Pak jim musíte ukázat, že musíte být otevření a upřímní.
 • Otázka Cítím se mezi lidmi tak stydlivá. Cítím, že nejsem dost hezká se svým akné. Dělám si starosti s těmi nejmenšími věcmi, jako jsou moje rty divné nebo nos příliš plochý. Co bych měl dělat? Za prvé, akné je tak běžná věc, že ​​mě překvapuje, že ho lidé stále považují za vadu. A stále můžete být introvertní a krásní, krásní mohou být nejen extroverti. Jakmile si myslíte, že jste krásní, budou to dělat i ostatní. Přemýšlejte o věcech, které se vám na sobě líbí, a soustřeďte se na to. Zapište si je a často se na seznam podívejte.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Být zdravý pomáhá vaší náladě; možná si nejsi jistý, protože jsi smutný.
 • Zkuste doplnit svou oblíbenou funkci.
 • Nedovolte, aby vám to, co o vás lidé říkají nebo si o vás myslí, dělalo špatně, protože jsou buď velmi zlí nebo žárliví, obojí není vaše chyba. Je to jejich vlastní problém, ne váš, takže si s nimi nedělejte starosti.
 • Podívejte se na sebe do zrcadla a řekněte „Vypadám skvěle“. Poté zrcadlo opusťte, než si na sobě „všimnete jakékoli chyby“, a začněte ho kritizovat.
 • Buďte čistí a upravení!
 • Nikdy nebojujte s ohněm, což znamená, že pokud je někdo na vás zlý, většina lidí se na něj bude ohánět jako: Dobře, pokud budeš zlý, budu jen zlý. Ale to nemůžete udělat!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Todd Woodbridge věří, že Novak Djokovič může letos vyhrát Wimbledon, US Open a zlatou medaili jednotlivců na olympijských hrách v Tokiu a dokončit tak vzácný kalendář Golden Slam.

Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v říjnu? Tento měsíc bude k dispozici nepřeberné množství filmů, originálních sérií a kritikou uznávaných filmů a speciálů.

Když jsou všichni naskládaní na hromadu v obchodě s potravinami nebo na farmářském trhu, může výběr lahodného, ​​zralého melounu vypadat jako nemožné. Nikdo ale nechce jít domů a krájet si ovoce, jen aby zjistil, že utratil ...

Dominic Thiem shromáždil z deficitu jedné sady proti Johnu Isnerovi, aby zvítězil 3: 6, 6: 3, 6: 4 a počtvrté za sebou dosáhl semifinále na Madrid Open.

Chcete sledovat televizi AT&T na zařízeních Roku? Zde je snadný podrobný průvodce streamováním televize AT&T na vašem zařízení Roku.