Jak přimět chlapce na střední škole, aby vás měl rád

Sledujete toho okouzlujícího chlapce? Tak to máš štěstí! Tento wikiHow vám ukáže, jak se dostat chlapec na střední škole abych tě začal mít rád. Mějte na paměti, že i když nemůžete udělat někdo jako vy, můžete dát jasně najevo, že stojí za to se lépe poznat.

Část 1 z 5: Přimět ho, aby si vás všiml

 1. Obrázek s názvem Získejte chlapce na střední škole, aby vás měl rád Krok 1

  1 Páni . Pokud chcete, aby si vás ten zvláštní chlap začal všímat, musíte se tam dostat. Je to těžké, ale stojí to za to. Podívejte se co nejlépe, pracujte na tom úsměv , buďte přátelští a buď sám sebou —Za chvíli si začne přát, aby tě poznal.
  • Oblečte se, abyste zapůsobili. Pokud jste taková dívka (pokud jste dívka), noste květinové šaty, když je horko, nebo roztomilý černý svetr, když je zima. Noste oblečení, které zvýrazní vaše rysy. Nechte si poradit od kamaráda, co vám sluší, nebo se zeptejte rodičů. Chcete, aby si všiml, jak dobře jste oblečeni, pokaždé, když vás vidí. Neoblékejte se do něčeho, v čem se nebudete cítit pohodlně. Oblečte se tak, jak chcete, ale ujistěte se, že alespoň vypadat roztomile . Pokud má vaše škola uniformu, oblékněte si barvu nebo styl, který vám sluší.
  • Buď čistý a mít dobrou hygienu . Sprchujte se alespoň jednou denně. Pokud například cvičíte ve fotbalovém týmu nebo se po škole namáháte, nezapomeňte se poté osprchovat, abyste se z toho vypotili. Umyjte si obličej ráno a v noci; nechcete, aby pupínky napadly vaši hezkou tvář. Také nezapomeňte vyčisti si zuby ! Získáte pouze jednu sadu dospělých zubů. Postarejte se o ně, protože zápach z úst ho může opravdu odstrčit a všechny ostatní také.
  • Úsměv . Usmívejte se, když s ním mluvíte, nebo když je poblíž. Úsměv mu dává najevo, že vám dělá radost. Podívejte se na něj během hodiny, pokud náhodou zavřete oči, usmějte se a držte jeho pohled bez mrknutí co nejdéle. Nechte ho strávit skutečnost, že na něj myslíte, a pak se podívejte jinam, jako by se nikdy nic nestalo. Nepřehánějte to - to by nemělo být prováděno více než jednou denně.


 2. Obrázek s názvem Získejte chlapce na střední škole, aby vás měl rád, Krok 2

  2 Nezakrývejte make -up. Není to opravdu nutné a spousta kluků má stejně ráda přirozenost, takže jděte na přirozený vzhled pokud jde o líčení. Pokud chcete použít make -up, buďte s ním jemná. Nepřeháněj to, protože tě nebude mít rád.
  • Noste minimální make -up. Make -up není pro zakrytí vašich nejlepších funkcí, ale pro jejich pop. Zvážit jde o přirozený vzhled , také. Někteří kluci chtějí vidět vaši tvář, ne váš makeup - i když to je většina chlapů, ne všichni! Příliš mnoho make -upu může vést k škádlení, a ne koketní typ! Pokud opravdu chcete používat make -up, použijte balzám na rty, základ a dokonce i řasenku, pokud se vám líbí. Pokud používáte make -up, mějte to jednoduché, protože tváře dortů jsou skutečným vypnutím.
  • Hrajte si se svým účesem. Buďte sama sebou, nikdy se nerozhodujte, jak chcete, aby vaše vlasy vypadaly jen pro nějakého kluka. Zvážit ostříhat si ofinu, narovnávání , nebo vlnit si vlasy pokud si myslíš, že ti to vyhovuje. Alternativně si můžete jeden den hrát s nošením vlasů nebo líčení jiným způsobem.
 3. Obrázek s názvem Získejte chlapce na střední škole, aby vás měl rád, krok 3

  3 Zahajte konverzaci . Chovej se příležitostně , ale buď sám sebou . Pokud máte potíže, předstírejte, že do něj nejste zamilovaní a že je to jen další člověk. Tím se zbavíte napětí, které může konverzaci znepříjemnit. Cvičte na jiných chlapcích, jako jsou jeho přátelé. Získejte jeho číslo, abyste mohli psát SMS, což je mnohem jednodušší.
  • Promluvte si o přátelích ve své třídě, o něčem zvláštním, co se vám stalo, nebo o společenské akci, které se oba chystáte zúčastnit. Pokud máte potíže s udržením konverzace, určitě mu položte spoustu otázek. Ne tak moc protože by mohl být naštvaný.
  • Navažte s ním dobrý oční kontakt po celou dobu. Vaše oči jsou oknem do vaší duše a rozhodně jednou z nejatraktivnějších částí vašeho těla. Ujistěte se, že je vidí! Když se na něj zaměříte, řeknete mu, že má vaši plnou pozornost. Ale nedívej se na něj Všechno kvůli tomu času si bude myslet, že jsi strašidelný. Podívejte se mu do očí, když s vámi mluví; když se podíváte na jeho nohy, nevypadáte sebevědomě.
  • Smějte se jeho vtipům. Díky tomu se bude cítit oceněn. Jak se říká, nenuťte se smát, protože to bude znít falešně. Pokud je to vtip, který je o vás naznačen, udělejte mu jemný pohled. Všechno je to hravé.
 4. Obrázek s názvem Získejte chlapce na střední škole, aby vás měl rád, krok 4

  4 Dráždit ho . Nedělejte si z něj legraci, ale žertovat je v pořádku. Hrajte si s ním, a pokud chcete koketovat, požádejte ho, aby s vámi zápasil. Tímto způsobem byste ho mohli držet za ruku a nebude to vypadat divně ani trapně. reklama
Skóre
0 / 0

Část 1 Kvíz

Pokud mluvíte s klukem, kterého máte rádi, a nevíte, co říct, je dobré ...

Položte mu otázku o sobě.

Ano! Lidé rádi mluví o sobě. Zeptat se chlapce na jeho život nebo koníčky může být proto skvělý způsob, jak zastavit konverzaci, aby se nezastavila. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Jemně ho škádlete.

Ne nutně! Pokud je chlapec vnímavý, může být dobrým způsobem flirtování jemné škádlení. Ale je nejlepší to udělat, když se oba cítíte hravě, ne během trapného konverzačního klidu. Vyberte jinou odpověď!

Jen se směj

Nepřesně! Smát se klukovým vtipům je dobrý způsob, jak v něm cítit ocenění. Ale pokud se z ničeho nic smějete, budete vypadat divně. Zkus to znovu...

Cokoli z výše uvedeného.

Zkus to znovu! Všechny výše uvedené odpovědi jsou dobrými technikami, které lze použít při rozhovoru s chlapcem. Pouze jeden z nich je však užitečný k zaplnění konverzační mezery. Vyberte jinou odpověď!

Chcete další kvízy?

Část 2 z 5: Jak se k němu přiblížit

 1. Obrázek s názvem Získejte chlapce na střední škole, aby vás měl rád, krok 5

  1 Prolomte dotykovou bariéru, ale vždy pamatujte na respektování osobního prostoru lidí. Některým lidem se nelíbí, že se jich dotýkají tolik jako jiným. Fyzický kontakt se svou zamilovaností je důležitý, protože mu říká, že se k němu rád přibližuješ. Nejjemnější je zde: nechcete po něm drápat a zasahovat do jeho osobního prostoru. Když ho uvidíte, obejměte ho.
  • Jemně se dotkněte jeho paže nebo naražte kolenem o jeho. Promněte si ho, když ho požádáte, aby vám vysvětlil vědecký problém, který jste oba měli za domácí úkol. Práce související se školou je nejlepší se s někým spojit, je to dokonalá výmluva.
  • Když vám řekne zábavný vtip nebo vás škádlí (koketně), lehce ho udeřte do ramene. Řeč vašeho těla mu říká, že si jeho pozornost skutečně užíváte.
  • Pokud jste opravdu odvážní, nechte se rukou vylézt po jeho paži na jeho rameno nebo si s ním zahrajte footsie, můžete také sedět na jeho stole před začátkem hodiny. Také mu hravě foukejte polibky.
  • Polechtání je také skvělý způsob flirtování. Protože spousta kluků nemá ráda lechtání, bylo by vám lépe na příjmu. Zmiňte, že jste lechtivá a vaše lechtivá místa jsou zranitelná. Je dobré začít s místem, jako jsou nohy, a budovat se tak, aby se vás dotýkaly žebra a boky.
  • Hrajte si s jeho vlasy. Nepřehánějte to, jinak to bude vypadat divně a bude se chtít od vás držet dál.
 2. Obrázek s názvem Získejte chlapce na střední škole, aby vás měl rád, krok 6

  2 Přibližte se k jeho přátelům. Chlapci v jeho věku se snadno nechají ovlivnit svými přáteli, takže pokud jste přátelé s jeho přáteli, uvědomí si, že jste ‚skvělí‘. Pokud jste součástí stejné skupiny, vy dva se můžete potloukat častěji, aniž byste se cítili trapně. Ujistěte se, že se nestanete „jedním z bratrů“, protože chlapci nechodí se svými nejlepšími přáteli.
  • Pokud se kolem jeho přátel cítíte nepříjemně, je to v pořádku. Nevyhýbejte se jim ani neodcházejte, když je uvidíte přicházet.
  • Použijte své sourozence. Pokud jsou si oba vaši sourozenci věkově blízcí, máte si automaticky o čem povídat! Ještě lépe, pokud jsou jeho sourozenci a vaši sourozenci přátelé, navrhněte, abyste vy dva vzali své sourozence společně do kina nebo zábavního parku.
  • Nejprve se ujistěte, že se stanete jeho přítelem. Nelži o sobě, aby se mu líbil.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 2 Kvíz

Chlapec pravděpodobně odpoví negativně, pokud se ho jakým způsobem dotknete?

Narazil jsi kolenem do jeho.

Nepřesně! Narážet kolenem na jeho je velmi nevinná, náhodně vypadající forma dotyku. Je proto nepravděpodobné, že by mu to bylo nepříjemné. Vyberte jinou odpověď!

Poté, co řekl vtip, lehce udeřil do ramene.

Zkus to znovu! Bít chlapa lehkým a hravým ramenem je dobrý způsob, jak mu ukázat, že si užil vtip. Je mnohem pravděpodobnější, že bude stále vtipkovat, než reagovat negativně. Vyberte jinou odpověď!

Lechtat ho.

Že jo! Lechtání může být koketní, ale většina chlapců nemá ráda, když jsou na příjmu. Místo toho zkuste zmínit, jak jste lechtiví, a zjistěte, zda na to jde. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Část 3 z 5: Dělání domácích úkolů

 1. Obrázek s názvem Získejte chlapce na střední škole, aby vás měl rád, krok 7

  1 Zjistěte o něm věci. Promluvte si s ním o jeho zájmech, rodině, hudebním vkusu atd. Zjistěte, zda se některé z jeho zájmů a vašich zájmů překrývají.
  • Nezapomeňte skutečně poslouchat! Uveďte podrobnosti, které řekl později v rozhovoru, aby dokázal, že jste dobrý posluchač. (Nepřehánějte to, jinak budete vypadat jako pronásledovatel.)
  • Pokuste se najít věci, které máte společné. Hrajete oba na kytaru nebo máte rádi stejné kapely? Navrhněte, abyste společně zavařili! Sportujete oba? Požádejte ho, aby si někdy zahrál pickup.
 2. Obrázek s názvem Získejte chlapce na střední škole, aby vás měl rád, krok 8

  2 Podpořte ho. Možná to chce trochu cviku, aby věděl, co ho nutí klikat, ale držet se toho. Vezměte si věci, které rád dělá, a určitě se objevte.
  • Sportuje? Jděte na jeho hry nebo turnaje a rozveselte ho. Zeptejte se ho, kdy to bude, a popřejte mu štěstí, pokud nemůžete přijít. Podívejte se, jestli se vás pokouší zahlédnout na tribuně!
  • Povzbuďte ho, když je na dně: Všichni chlapi mají chvilky, takže ho rozveselte. Když mu ukážete, že vám na něm záleží, zvýší se jeho pravděpodobnost, že se o vás bude starat.
  • Neříkejte, že jiný chlapec je „žhavý“, ani neříkejte o někom jiném. Může si myslet, že se vám líbí ten druhý chlapec, a ne on. Pokud máte rádi více chlapců současně, rozhodněte se, kterému chlapci se chcete věnovat, a vydejte se jen za ním. Nebo mít spoustu přátel a nesoustředit se na jednoho chlapce! Není to tak, že se budeš vdávat! Je zábavné mít spoustu přátel a nemuset si dělat starosti s tím, že se k někomu z nich budete chovat jinak, protože je nemáte stejně rádi. Pokud vaše zamilovanost zjistí, že se vám líbí dva kluci současně, možná nebude mít pocit, že je ve vaší mysli výjimečný.
 3. Obrázek s názvem Získejte chlapce na střední škole, aby vás měl rád, krok 9

  3 Studujte společně. Pokud existuje předmět, ve kterém vynikáte a se kterým zápasí, nabídněte mu pomoc. Pokud je opak pravdou, požádejte ho o pomoc. To povede k více času jeden na jednoho a celkově lepšímu vztahu s ním.
  • Pravděpodobně už to víte, ale neplánujte, že během těchto studijních sezení odvedete spoustu práce. Vaše pozornost bude věnována jinam, a to je v pořádku! Pokud je to možné, připravte se na zkoušku den nebo dva dopředu. Měli byste se však ujistit, že nějakou práci DOKÁŽETE. Může se to zdát divné, pokud se objevíte na studijním sezení a pak budete celou dobu mluvit.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 3 Kvíz

Co byste měli dělat, pokud máte rádi více chlapců současně?

Flirtujte se všemi.

Ani náhodou! Pokus o flirtování s více chlapci najednou vás pravděpodobně nikam nedostane. Buď si kluci budou myslet, že jen koketujete a vlastně je nemáte rádi, nebo budou mít pocit, že je vedete dál. Hádej znovu!

Vyberte si jednoho a sledujte ho.

Pěkný! Nejlepší věc, kterou musíte udělat pro sebe a pro kluky, které máte rádi, je vybrat si toho, koho budete sledovat. Díky tomu jsou vaše záměry mnohem jasnější a vyhýbá se zraněným pocitům. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Mluvte o nich před sebou, abyste viděli, jak reagují.

Nepřesně! Když mluvíte s klukem, který se vám líbí, neměli byste mluvit o tom, že ostatní chlapci jsou roztomilí. To jen zamotá hlavu klukům, kdo se ti vlastně líbí. Existuje lepší možnost!

Chcete další kvízy?

Část 4 z 5: Testování vod

 1. Obrázek s názvem Získejte chlapce na střední škole, aby vás měl rád, krok 10

  1 Otestujte ho. Existuje několik různých způsobů, jak zjistit, zda se vám chlapec líbí nebo ne. Zde je pár triků, jak to zjistit, aniž byste se ho museli zeptat.
  • Požádejte ho, aby vám přinesl batoh do třídy. Řekněte mu, že je těžký, a vypadá dostatečně silný, aby ho snadno nesl. Pokud řekne ano, pravděpodobně to znamená, že se mu líbíš natolik, že ti udělá laskavost, a líbí se mu, že si myslíš, že je silný.
  • Pokud chcete někomu ze svých přátel něco říct, když je tam, řekněte mu, aby zavřel uši nebo trochu ustoupil. Díky tomu bude chtít ještě víc slyšet, co se děje, a vy budete vědět, že mu na tom záleží.
 2. Obrázek s názvem Získejte chlapce na střední škole, aby vás měl rád, krok 11

  2 Ujistěte se, že je pobřeží čisté. Ujistěte se, že již nemá partnera. Ještě jednou zkontrolujte, zda ho nikdo z vašich přátel nemá rád. Nechcete se svými přáteli rozpoutat velké drama, protože byste mohli přijít o přítele a vyděsit své rozdrcení.
  • Pokud se někomu z vašich přátel líbí, měli byste diskutovat o tom, kdo ho „dostane“. Pokud se nemůžete dohodnout na spravedlivé dohodě (například kdo se mu nejprve líbil, ten si vybírá atd.), Měli byste oba pokračovat.
  • Pokud se rozhodnete nechat svého přítele jít za ním a dají se dohromady, nedržte to proti němu. Zůstaňte s nimi přátelé. Buďte za ně rádi a uvědomte si, že ve vaší budoucnosti bude spousta dalších chlapců.
 3. Obrázek s názvem Získejte chlapce na střední škole, aby vás měl rád, krok 12

  3 Nevzdávej to Pokud nedostanete osobu, která se vám líbí, nebuďte smutní. Věřte v to, kdo jste hluboko uvnitř, a milujte se zevnitř.
  • Někdy poté, co si chlapec uvědomí, že se vám tak líbí, vás začnou vidět v jiném světle. I když řekne ne, může začít podvědomě přemýšlet o vlastnostech, které se mu na vás líbí, nebo o tom, proč byste si udělali dobrou přítelkyni.
  • Stydliví chlapci nemají vždy odvahu říci ostatním, jak se doopravdy cítí, nebo nevědí, jak na to. Pokud máte rádi stydlivého chlapce a nezdá se, že by vás to zajímalo, může to být proto, že je kolem vás nervózní a neví, co má dělat. Pokud je stydlivý, snažte se, aby se kolem vás cítil dobře. Rozhodně si s ním poflakujte na místech, kde je mu nejpohodlněji.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 4 Kvíz

Co byste měli dělat, pokud se vám a vašemu příteli líbí stejný chlapec?

Promluvte si se svým přítelem a proberte, kdo ho „dostane“.

Absolutně! Když si se svým přítelem promluvíte, můžete skončit u kterékoli jiné odpovědi. Důležité ale je, abyste si nejprve promluvili, abyste se vyhnuli zbytečnému dramatu. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Požádejte chlapce, aby si vybral jednoho z vás.

Nepřesně! Požádat chlapce, aby si vybral mezi tebou a tvým přítelem, může vyvolat velkou nevoli, nemluvě o tlaku na chlapce. Je třeba udělat první lepší krok. Vyberte jinou odpověď!

Pokračujte v jeho pronásledování bez ohledu na úmysly vašeho přítele.

Zkus to znovu! Nejsi moc dobrý přítel, pokud víš, že tvůj přítel má rád kluka, ale stejně ho sleduješ. Pro zachování přátelství byste měli udělat něco jiného. Zkuste jinou odpověď ...

Ustupte a nechte svého přítele, aby ho pronásledoval.

Ne nutně! Pokud to vydržíte, je to dobrá volba pro udržení vašeho přátelství. Než se k tomu ale uchýlíte, musíte udělat ještě něco. Zkuste jinou odpověď ...

jak cvičit tenis doma

Chcete další kvízy?

Část 5 z 5: Dát to všechno dohromady

 1. Obrázek s názvem Získejte chlapce na střední škole, aby vás měl rád, 13. krok

  1 Vyvažte svůj život. Být středoškolákem je určitě těžké, ale začínáte se učit vyvažovat veškerou práci a drama ve svém životě. Nebuď příliš přehnaný, jinak nebudeš mít čas se s ním bavit a pamatovat si, že v životě je víc než na střední škole a nebude to dlouho trvat, než si ani nebudeš jistý, co jsi kdy viděl. chlapec!
  • Pokud má pocit, že s vámi nemůže držet krok, může být příliš nervózní a myslet si, že jste mimo jeho ligu. Pokud jste velmi společensky aktivní, pozvěte ho, aby jednoho dne přišel s vámi a některými vašimi přáteli. To mu dá šanci být kolem vás mimo školu a ve vašem přirozeném stavu. Nenechte ho cítit, jako byste nikdy nebyli poblíž. Pokud ho vezmete s sebou, ujistěte se, že se cítí dobře.
  • Stejně tak nepodbízejte, nebo byste mohli vypadat jako poražený. Chcete obklopit svůj život zajímavými aktivitami a přáteli bez ohledu na to, zda vás má rád. Pokud tě má rád, tvůj život je mnohem lepší. Pokud vás nemá rád, je váš život bez něj zábavný a smysluplný!
 2. Obrázek s názvem Získejte chlapce na střední škole, aby vás měl rád, krok 14

  2 Buď sám sebou. To znamená cítit se pohodlně na vlastní kůži, dělat, co chcete, a říkat, co chcete. Lidé, kteří vás nemilují a nerespektují pro to, jací jste, opravdu nestojí za to bojovat.
  • Nesnažte se být někým, kým nejste. Bude tě mít rád takovou, jaká jsi. Některé věci můžete mít dokonce společné.
 3. Obrázek s názvem Získejte chlapce na střední škole, aby vás měl rád, 15. krok

  3 Projevte malý zájem. Pokud si myslíte, že by se vám mohl líbit, zkuste s ním být trochu víc dopředu. Dejte mu vědět, že vás to zajímá, ale ne zoufale. Pokud si nejste jisti, kde je, dejte si pozor na dodržování těchto kroků; možná nevyjdou tak, jak jste doufali!
  • Zeptejte se ho: „Hele, nechtěl by ses se mnou někdy potkat?“. Pokud řekne ano, udělal jsi svou část. Usmívejte se a řekněte mu, že musíte jít. Pak odejděte, aniž byste se ohlédli. Nyní je míč na jeho hřišti.
  • Navrhněte společně jít do kina nebo na školní sportovní hru. Zeptat se ho na film by bylo trochu formálnější rande, ale můžete také navrhnout, abyste šli s přáteli. Pozvat ho na školní sportovní hru nemusí být „rande“. Mohli byste to být jen vy dva.
  • Zeptejte se ho na tanec Sadie Hawkins, pokud se někdy konají tam, kde žijete. Sadie Hawkins je, když dívky požádají chlapce o tanec. Naberte odvahu a zeptejte se ho, jestli by nechtěl být vaše rande. Pokud řekne ano, určitě vás má rád.
 4. Obrázek s názvem Získejte chlapce na střední škole, aby vás měl rád, krok 16

  4 Pošlete mu milostný dopis . Pokud to na něj stále nepůsobí, zkuste milostné dopisy. Vytvořte roztomilý koketní hravý dopis od tajného obdivovatele a nechte ho v jeho skříňce. Na konci každé poznámky zanechte tajné kódové slovo jako „květina“, které řekne, pokud zjistí, kdo jste, aby mu toto slovo řekl. Po prvním týdnu začněte upouštět rady, že jste to vy, tím, že napíšete o věcech v dopise, které se mu líbí, a poté s ním o nich mluvíte. Jakmile uvidí vaše společné zájmy, určitě vám dá šanci.
  • Nepište nic, za co byste se styděli, kdyby to četl někdo jiný. Písmena mohou být špatně umístěna. Pokud váš dopis najde někdo jiný, mohli byste oba dostat nějaké škádlení!
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 5 Kvíz

Co je to nenápadný způsob, jak požádat chlapce, aby se poflakoval, aniž by z toho udělal formální rande?

Požádejte ho, aby s vámi viděl film.

Ne nutně! Vydat se do kina je klasická rande. Jediný způsob, jak to nebude považovat za rande, je ten, že půjdeš raději se skupinou lidí než jen s těmi dvěma. Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

Požádejte ho, aby s vámi šel na školní sportovní hru.

Ano! Společná školní sportovní hra může vypadat spíše jako kamarádi, kteří se potloukají, než na rande. Je tedy nižší než u ostatních dvou možností. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Požádejte ho, aby s vámi šel na tanec Sadie Hawkinsové.

Ani náhodou! Tanec Sadie Hawkins je tanec, kde se dívky ptají chlapců. Když chlapce požádáte o tanec, určitě ho bude považovat za rande! Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

Chcete další kvízy?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak poznám, že mě má rád? Pokud na vás zírá, „omylem“ na vás narazí a bude se kolem vás stydět, může se vám líbit. Přečtěte si tento článek pro další znamení.
 • Otázka Mám kluka rád už roky, ale moji přátelé mi stále téměř foukají. Pokud to zjistí a zeptá se mě, nechci to přiznat, ale ani ho odmítnout. Co mám dělat? Je přirozené být nervózní, ale obvykle je dobré, když vaše zamilovanost zjistí, že ho máte rádi! Pokud ho máte rádi, ale necítíte se připraveni na rande, buďte upřímní a řekněte mu to.
 • Otázka Co když chlapec hodně mluví o jiných dívkách, ale ne o vás? To je pravděpodobně dobře, protože by to mohlo znamenat, že je nervózní s vámi mluvit a pravděpodobně vás má rád. Místo toho, abyste čekali, až s vámi přijde a promluví, zkuste se k němu přiblížit (samozřejmě s laskavostí). Mluvte o svých zájmech nebo po školní družině/sportu, ve kterém je, a pokud vás to zajímá, nevadilo by vám, kdybyste se přidali, abyste s ním mohli trávit více času.
 • Otázka Co když jsem opravdu stydlivý? Budujte sebevědomí tím, že si předem vymyslíte témata konverzace a procvičíte si to v hlavě. Spousta kluků má ráda dívky, které se chovají stydlivě, takže si s tím moc hlavu nedělejte. Můžete také číst
 • Otázka Ve škole jsem vždy sám. Žertuji a bavím se s přáteli, ale kluci mě uráží a dobírají si mě. Nevím, jak se mám z toho cítit. Jak to opravím? Ti kluci jsou hulváti a tyrani. Naučit se jak vypořádat se s tyrany a vyhledat pomoc dospělého. Hlavně si pamatujte, že tyran dělá něco špatně, ne vy. Soustřeďte se na trávení času s přáteli, kteří si vás váží, nesnažte se změnit sami sebe tak, aby vyhovoval ostatním.
 • Otázka Co když se oba příliš bojíme jeden druhého pozvat? Pokud ho máte opravdu rádi, udělejte první krok. Pokud už víte, že vás má rád, co můžete ztratit?
 • Otázka Pokud už má přítelkyni, jen to vzdáváte? Mnoho vztahů na střední škole není tak vážných. Tráví spolu hodně času? Chodí spolu déle než pár týdnů? Je jeho přítelkyně vaší přítelkyní? Pokud je odpověď na všechny tři otázky „ne“, mohlo by to * stát za to drama, aby si získal jeho pozornost.
 • Otázka Co když vás nemá rád? Pokud řekl, že vás nemá rád, nebo se k vám začal chovat hrubě, zkuste to jít dál . Je to těžké, ale je tu spousta dalších lidí, kteří si vás budou více vážit.
 • Otázka Moje zamilovanost je vždy s jeho přáteli a nikdy ho nemůžu dostat sám se sebou. Co mám dělat? Zkuste získat jeho telefonní číslo nebo ho najít na sociálních sítích, abyste mu mohli poslat zprávu s žádostí o osobní rozhovor.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Dejte své vzdělání na první místo. Dobré známky vás připraví na úspěch na cestě. Nikdy nevyměňujte dobré vzdělání za chlapce.
 • Dejte tomu muži prostor: nebuďte s ním každou sekundu každého dne. Možná si začne myslet, že jsi opravdu otravný. Většina lidí považuje SMS a volání 24/7 za zdrcující.
 • Pokud víte, že vás pozve ven, zůstaňte v klidu. Je pravděpodobně stejně nervózní jako vy.
 • Kromě povídání o sobě se ho zeptejte na to, co má rád, a zjistěte, co máte společného.
 • Vytvořte si malé pouto nebo se pokuste zahájit skutečnou konverzaci. Vymýšlejte si navzájem vtipy; ukazuje, že na něj myslíš, a naznačí to, že jsi do něj zamilovaná.
 • Udržujte své texty lehké a krátké. Pokud mu napíšete textovou zprávu, počkejte, až vám pošle zprávu zpět, abyste mu mohli znovu poslat SMS. Zkuste být vtipný a nepište mu každý den, pokud vám nejdřív nepíše.
 • Posaďte se za něj nebo vedle něj, posaďte se s ním. Pokud jste v posilovně a všimnete si, že se na vás stále dívá, podívejte se mu zpět do očí a nedívejte se dolů, dokud to neudělá.
 • Být pěkný. Pokud vás o něco požádá, nechte si to půjčit. (Pokud s tím nebudou mít problém vaši rodiče/opatrovník/kdokoli, kdo vám to dal.)
 • Pokud už je někým, pak s ním pokračujte v přátelství. Pokud se rozejdou, můžete se hýbat. Ale nezapomeňte mu dát trochu času, aby se ze své ztráty dostal, než ho pozveš ven.
 • Pokud řekne něco divného, ​​jděte do toho. Pokud poznáte, že se snaží být zábavný, smějte se.
 • Udělejte si čas na seznámení s tímto chlapem. Pokuste se ho nejprve poznat, aby věděl, že se o něj zajímáte, než uděláte první krok.
 • Udržujte svůj dech svěží. Uchovávejte dechové mincovny ve skříňce nebo batohu, abyste je mohli rychle najít.
 • Zeptejte se ho na chvilku u vás doma, aby s ním mohl strávit nějaký osobní čas. Pokud si nejste jisti, že ho máte u sebe doma (např. Nechcete, aby tam byli vaši rodiče/sourozenci), zkuste ho požádat, aby s vámi šel na večírek.
 • Pozvěte ho, aby si sedl s vámi a vašimi přáteli. Tak se bude cítit příjemně kolem vás a vašich přátel. Představte se navzájem.
 • Pokud s něčím bojuje, pomozte mu. Ukáže mu to, že jsi chytrý a laskavý.
 • Zkuste navázat oční kontakt a ukázat, že vás to zajímá. Požádejte společného přítele, aby vás představil.
 • Nikdy mu nelhejte a nezačínejte o něm a o sobě mluvit.
 • Pokud mluvíte o jiných lidech, nemluvte o nich ve zlém.
 • Neutíkejte, protože se bojíte, že by se mezi vámi dvěma mohlo něco stát, prostě ho nechte přijít a dobře si s vámi popovídat.
 • Jeďte pomalu a nic nevnucujte.
 • Zkuste si také popovídat s některými jeho přáteli a navázat s nimi vztah.
 • Pokud si myslíte, že vás má rád, ale nejste si jisti, požádejte o radu přítele. Na druhý názor to neublíží.
 • Když ho lehce škádlíš, nepřeháněj to, protože by si mohl myslet, že ho nemáš rád.
 • Pokuste se získat jeho telefonní číslo, pokud ho nemá, zeptejte se, zda má sociální média, např. Instagram nebo Snapchat.
 • Pokud je vždy obklopen svými přáteli, jděte nahoru a pozdravte ho. Počkejte, až si vás všimne nebo vás pozdraví, a pak se můžete připojit ke konverzaci. Mluvte s jeho přáteli stejně dobře jako s ním, ale ne příliš, jinak si bude myslet, že se vám konkrétně nelíbí.
 • Ignorujte všechno, co „kluci mají rádi lidi, kteří…“. Buďte sami sebou a najděte si někoho, kdo vás má rád. Nezacházejte s někým jiným. Nemusíte dělat nic, abyste na chlapce udělali dojem nebo ho uspokojili. Prostě dělejte a noste cokoli, abyste se cítili pohodlně a sebevědomě.
 • Pomáhá říct svým přátelům o vaší situaci. Budou vás podporovat a budou tu pro vás. A mohou říct, že ho máte rádi, takže to těžké není na vás!
 • Pokud si myslíte nebo víte, že vás má na oplátku rád, buďte trochu otevřenější, ale přesto buďte opatrní!
 • Pokud vás chlapec škádlí nebo ignoruje, nebojte se. Možná byl jen nervózní a ohromený.
 • Nežádejte přátele, aby pro vás udělali všechno. Měl bys to udělat sám, aby věděl, že ho máš rád. Díky tomu může být spojení mezi vámi lepší.
 • Dávejte si pozor na to, koho požádáte, aby vám představil vaši zamilovanost. Pokud na vás zanechají špatný dojem, může mít na vás vaše zamilovanost negativní názor.
 • Nebuď příliš lhostejný. Chlapci nemají rádi, když se jim snažíte přerušit každodenní režim.
 • Nenechte lidi, aby vás tlačili do falešné zamilovanosti. Nikomu to nepomůže a způsobí to hodně zraňujících pocitů.
 • Pokud vám ve třídě osobně poskytne poznámky, je velká šance, že se vám bude líbit.
 • Mluv s ním. Možná ho dokonce požádáte, aby s vámi obědval, takže se jednou za čas začnete potloukat. Až k němu budete blízko, řekněte mu, že jste do něj zamilovaní. Zeptejte se ho, jestli mu to nevadí - pokud ne, řekněte mu, aby to nikomu neříkal.
 • Zkuste se chovat sladce! Někdy hrát tvrdě na získání nefunguje, protože když to přeženete, může si myslet, že vás to nezajímá.
 • Pokud se vás hezky dotkne, usmějte se na něj. Pokud je to hravě provedeno, hezky se zasmějte nebo vyměňte. Pokud si myslí, že se vám líbí, bude kolem vás sebevědomější!
 • Buď sám sebou. Pokud opravdu chcete vidět, jestli vás má rád, zkuste se s ním sblížit v dobrém prostředí, jako je bazén, a dělat malé, koketní nebo jen hravé věci.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Neptejte se chlapce, protože je to „cool“ nebo „dělají to všichni ostatní“. Udělejte to, protože vy skutečně jako osoba.
 • Nesnažte se ho žárlit flirtováním s jiným chlapem. Bude to vypadat, že ho nemáš rád, a pravděpodobně tě nebude mít rád ani poté, co tě viděl flirtovat s jiným chlapem.
 • Pokud ho uvidíte obejmout někoho jiného, ​​nežárlejte - bude vám jen smutno. Pokud se vás zeptá, co se děje, zhorší to, pokud to uděláte nápadným.
 • Nebuďte na něj příliš připoutaní, jinak vám přijde divný. Pamatujte, že je tu pro vás spousta dalších úžasných kluků!
 • Nebojte se, pokud vás nemá rád. Nejkrásnější supermodelky a nejchytřejší ministryně zahraničí zažily v jednom okamžiku žal. Není konečným soudcem vaší postavy.
 • Nesnažte se chovat tak, jak to máte oba všechno společné, protože by ho to mohlo vypnout.
 • Neměňte se za nikoho a nenechte chlapa, aby kolem vás procházel. Pokud jste ho dříve nepotřebovali, nepotřebujete ho ani teď! Pokud je chlapec potížistou, nechovejte se hezky, abyste na něj udělali dojem.
 • Pokud to nepůjde správně, vězte, že existuje více možností; nenech ho rozhodnout, jestli jsi dost dobrý.
 • Neposlouchejte vždy časopisy pro mládež; z nutnosti nutně nabízejí velmi obecné rady. Pokud se vám to nezdá použitelné, pak pravděpodobně není.
reklama

Populární Problémy

V úterý má premiéru nový spinoff „Deadliest Catch“ s názvem „Deadliest Catch: Bloodline“. Zde je návod, jak sledovat show Discovery Channel online bez kabelu.

Svislé kliky na nohy jsou skvělým cvičením pro cílení na vaše břicho a jádro. Jsou to v zásadě pokročilejší verze standardní krize, kromě toho, že máte zvednuté nohy, což dělá pohyb trochu náročnějším. Rozdělili jsme se ...

Jak přimět každého, aby si myslel, že jste nóbl (mladiství). Slovo nóbl znamená bohatý, aristokratický a bohatý. Vypadat, že budete nóbl, vám může získat respekt, přátele a ještě vyšší společenské postavení - tady je postup. Mluvte správně. Poslechněte si, jak lidé ...

Patriots a 49ers se setkají ve velkém střetu 7. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Nový novoroční speciál „Doctor Who“ 2021 má název „Revoluce Daleků“. Zde je návod, jak můžete sledovat speciální online, pokud nemáte kabel.

Ten, kterému se někdy říká nejlepší tenista všech dob, prohrál na středomořském antukovém hřišti Masters 4 finále. V letech 2006, 2007, 2008 se dostal do finále Monte Carla tři po sobě jdoucí roky a prohrál s jílským králem Rafaelem Nadalem, který v letech 2005 až 2012 vyhrál Monte Carlo rekordně osmkrát za sebou, v každém ze tří finále a poté v 2014 prohrál s Wawrinkou.