Přímý přenos Colts vs Titans: Jak se dívat online bez kabelu

Přímý přenos Colts vs Titans

Getty

Poté, co ohromili NFL absolutním omezením Cleveland Browns, se Tennessee Titans vrací domů na Nissan Stadium, kde se hraje důležitý zápas AFC South proti Indianapolis Colts.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Colts vs Titans na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

jak spát s tenisovým loktem

Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Chcete-li sledovat hry CBS s prodejem a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS společnosti Amazon Prime je skvělá volba.

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Colts vs Titans na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Další možností sledování co nejvíce NFL je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Indianapolis a Nashville) a ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Colts vs Titans na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

řekněte ano šatům sledujte online

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud chcete jednoduše sledovat hry CBS na trhu. To je nakonec stejné jako u možnosti Amazonu, místo toho budete sledovat pouze digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a poté můžete sledovat živý přenos Colts vs Titans na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Colts vs Titans a všechny ostatní hry NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Colts vs Titans

Titáni neporazili Browny jen v 1. týdnu-zničili je 43–13. Marcus Mariota zaznamenal ve hře tři přihrávky na touchdown-včetně obrazovky 75 yardů na Derricka Henryho-a obrana třikrát vybrala Baker Mayfield.

Těsný konec Delanie Walkerová měla pět úlovků na 55 yardů a dvě skóre a po vítězství vypustila chvástání.

Toto je jen další hra, řekl Walker novinářům. Nemáme z toho obavy. Znovu ti řeknu, člověče, byli tím, kým jsme si mysleli, že jsou. Všichni je můžete korunovat, pokud je chcete korunovat. Ještě musím hrát fotbal.

jak sledovat vmas bez kabelu

Malcom Butler zpečetil vítězství pick-šestkou Mayfielda, čímž završil téměř ideální den pro obranu Titánů. Tennessee proměnil všechny tři obraty na přistání.

Vizualizujeme to, řekl bezpečnost Kevin Byard. Nemyslím si, že by to někoho překvapovalo.

Titáni ale po jedné velké výhře nespí na vavřínech. Tennessee se dívá na něco víc.

kde mohu sledovat život sady na palubě?

Máme v plánu udělat mnohem větší věci, než jen vést 1: 0, řekl Byard novinářům. Chceme vyhrát Super Bowl, takže na to se musíme soustředit. Je to jen další krok k pokusu přejít z dobrého na skvělé.

Titáni budou čelit Coltům bez známé tváře, protože quarterback Andrew Luck těsně před sezónou odstoupil ze hry a šokoval NFL odchodem do důchodu. V 11 startech nikdy neprohrál s Tennessee.

Jacoby Brissett měl za úkol vstoupit do Luckových velkých bot a vykonal admirálskou práci v Indyho otvíráku proti Los Angeles Chargers. Hříbata se vrátila z deficitu 24-9, poté prohráli 30-24 v prodloužení. Mohlo to být vítězství morálky, ale to se v pořadí nezobrazí.

Trenér Colts Frank Reich ví, že zápas proti Titánům je důležitý pro postup do těsného divizního závodu.

Tým, který vyhraje tuto hru, to bude velký krok, velký impuls pro tým, řekl Reich. Vítězství v divizi je prvním a nejdůležitějším cílem většiny týmů, takže k tomuto cíli vede dlouhá cesta.

Titáni jsou tříbodovými domácími favority soutěže celkem 43,5. Tennessee je 7-3 proti šíření v posledních 10 zápasech proti soupeři v AFC South.


Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat online ABC Disney Family Sing Along online, pokud nemáte kabel. Mezi hosty ve speciálu patří Zac Efron, Julianne Hough a další.

Jak skladovat kajak. Kajaky jsou konstruovány z tenkého materiálu pro optimální výkon na vodě. Protože je materiál tak tenký, může během skladování dojít k deformaci. Při skladování kajaku je důležité mít na paměti ...

Světová šestka bude po zbytek roku profesionální tenis vynechat, ale zatím se tohoto sportu nevzdává.

Federer za ta léta vydělal mnoho lidí na turnaji ATP Tour, včetně některých tenisových legend. Zde je pohled na tři památné bagely Federera. .

Obhájkyně titulu Roland Garros Iga Swiatek připustila, že účast na tiskových konferencích po porážce nebyla „nejpříjemnější věcí“, ale trvala na tom, že plnění mediálních povinností je par

Jak můžete sledovat vánoční speciál „Born This Way“ online? Podrobnosti o živém přenosu najdete zde.