Jak získat dobrou pověst v první školní den (pro dívky)

Pokud jste jedním z těch lidí, kteří jsou považováni za nerdy a divné, a máte strach z prvního školního dne nebo nového školního roku, pak je to pro vás ten pravý článek. Tento článek vám ukáže, jak si první školní den maximálně užít, aby zbytek školního roku byl hračka. Hodně štěstí!

Část 1 ze 4: Vypadáš dobře

Vaše hygiena

 1. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud na vás někdo pohlížel jako na hloupého a divného, ​​krok 1

  1 Osprchujte se . Nikdo si nebude myslet, že jsi o nic méně divný, když smrdíš! Osprchujte se buď ráno prvního školního dne, nebo noc předtím. Pokud chcete hezky vonět, můžete zkusit použít sprchové gely.
 2. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 25

  2 Umyj si vlasy. Pokud chcete první den ve škole vypadat dobře, budete si chtít umýt vlasy. Použijte dobrý šampon a kondicionér, důkladně je opláchněte a nechte vlasy uschnout na vzduchu.
 3. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 93

  3 Vyčisti si zuby. Lidé s vámi nebudou chtít mluvit, pokud vám voní dech. Večer před a ráno prvního dne školy si důkladně vyčistěte zuby. Nejlepší je vyčistit si zuby po jíš, abys nevrátil všechnu svou tvrdou práci! Poté, co si vyčistíte zuby, použijte nit a použijte ústní vodu.
 4. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako nerdy a divný krok 53

  4 Nechat se ostříhat. Mnoho lidí se o své vlasy v létě téměř tolik nestará a je pravděpodobné, že máte pěkně zarostlé vlasy. Buď nechejte rodiče ostříhat vlasy, nebo jděte do salonu nebo k holiči. Vysvětlete, jaký styl chcete, a nechte je, aby to zvládly!
  • Vyzkoušejte něco nového, například vrstvy.


 5. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud na vás někdo pohlížel jako na hloupého a divného, ​​krok 16

  5 Kartáčujte nebo česejte vlasy. Každý, kdo nemá extrémně krátké vlasy, si musí vlasy rozčesat, aby se nezamotaly. Pročešte si vlasy hřebenem s jemnými zuby nebo kartáčem se štětinami s gumovými špičkami a dávejte pozor, abyste netrhali žádné uzly, které byste mohli najít.
 6. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud na vás někdo pohlížel jako na Nerdy a Weird, krok 98

  6 Zvážit úprava vlasů . Některé dívky mají docela krátké vlasy a nepotřebují toho dělat mnohem víc, než jim jen projít hřebenem. Ti, kteří mají delší vlasy, však mohou chtít, aby to vypadalo dobře první den. Zvažte tyto možnosti pro roztomilý, nerdový vzhled.
  • Narovnejte si vlasy . Pokud už máte rovné vlasy, zvažte to stočit to .
  • Nosit koňský ohon nebo copánky. Pokud chcete něco neobvyklého, vyzkoušejte scénické copánky.
  • Zaplést si vlasy .
  • Dejte si vlasy do a dobrý .
  • Vyzkoušejte doplňky - barretky, čelenky a stuhy mohou dívce dodat elegantní vzhled. A pokud jsou stuhy v barvách vaší školy, hej - ukazujete školního ducha!
  • Pokud vaše škola nemá zásady, jak nosit vlasy, zvažte její barvení na studenou barvu nebo přidání klipu nebo prodloužení umělé barvy. Běžné volby jsou růžová, zelená a modrá.
 7. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 94

  7 Noste deodorant. Po určitém věku vám už jen sprchování nezabrání zapáchat. Naneste si do podpaží deodorant a případně antiperspirant, abyste se během dne nepotili. Pokud vám hliník (hlavní složka většiny deodorantů a antiperspirantů) dráždí pokožku, zkuste vyhledat jiné značky, které hliník nepoužívají.
 8. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud na vás někdo pohlížel jako na hloupého a divného krok 47

  8 Pečujte o svou pokožku. Pokud jste v 'tom věku', vaše kůže se pravděpodobně láme a nevypadá tak dobře. Na problematické partie použijte mycí prostředek proti akné a odlupujte pokožku. Váš problém s akné se tím zcela nevyřeší, ale určitě pomůže.
  • Neodlupujte pokožku každý den. To povede k svědivým a suchým skvrnám a nebude to vypadat dobře. Peeling provádějte maximálně 3krát týdně.
 9. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 56

  9 Použijte minimální make -up. Některé školy make -up nepovolují, ale to studentům nebrání v tom, aby je nosili. Možná se budete chtít vyhnout líčení, pokud máte problémy s akné, abyste zabránili jeho zhoršení. Pokud se rozhodnete pro líčení, mějte na paměti tyto rady.
  • Držte se věcí, jako je korektor a možná maska.
  • Nepoužívejte základy. Jdete do školy - nepotřebujete skrývat své téměř žádné vrásky. Nikoho to nebude zajímat
  • Zkuste místo toho použít tónovaný zvlhčovač.
  • Nechte si to světlo . Nepotřebujete oční linky ani hlasité oční stíny.
  • Zvažte změnu určitých aspektů líčení. Pokud například chcete použít lesk na rty, ale vaše škola líčení neumožňuje a je na to velmi přísná, zvažte místo toho nošení chapstick. Dodá vašim rtům lesk, je pro vaše rty lepší, a pokud se vás školní úřad zeptá, můžete jednoduše vytáhnout trubičku chapadla a dokázat, že neporušuje pravidla!
  • Vyhněte se umělým nebo hlasitým barvám. Nosit tmavě hnědou nebo černou řasenku je snadné se zbavit, ale pokud vás někdo zachytí jasně modrým očním stínem nebo tmavě červenou skvrnou na rtech, máte hotovo.
 10. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako nerdy a divný krok 223

  10 Zastřihněte si nehty. Tato část je často přehlížena, ale ostříhej si nehty! Přerostlé nehty se častěji lámou a zasekávají se pod nimi nečistoty. Připněte si nehty zpět a poté je opilujte, aby nebyly ostré.
  • Pomocí pufru a bělidla na nehty odstraňte z nehtů skvrny a skvrny a dodejte jim čistší vzhled.
  • Zvažte lakování nehtů. Můžete použít jednoduchý lak, nebo si můžete vyzkoušet nail art. A pokud není povolen lak na nehty, zkuste čiré laky nebo francouzskou manikúru. Ty jsou méně pravděpodobné, že budou viděny z dálky, a dodají vašim nehtům lesklý a upravený vzhled.
 11. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 114

  jedenáct Rozhodněte se, co dělat s brýlemi. Některé dívky musí kvůli špatnému zraku nosit brýle. Pokud jste jedním z nich, rozhodněte se, co s nimi uděláte. Po střední škole obvykle většině lidí nezáleží na tom, jestli nosíte brýle, ale pokud jste známí jako pitomci, brýle vám nemusí pomoci. Máte dvě možnosti: držet se brýlí nebo nosit kontakty. Pokud se musíte držet brýlí, noste pár, který se vám líbí a ve kterém se cítíte sebejistě.
  • Pokud se rozhodnete nosit brýle, rozhodněte se, zda chcete „tichý“ pár nebo „hlasitý“ pár. „Tiché“ brýle by byly věci jako bezrámové brýle nebo tenké rámečky s jednoduchými barvami. „Hlasité“ rámy by byly silné a velké a možná by na nich byly šílené vzory. Vyberte si, co chcete nosit - pamatujte, že čím hlasitější brýle, tím větší výrok uděláte. Zda je to dobře nebo špatně, záleží na vás.
  • Pokud se rozhodnete přejít na kontakty, ujistěte se, že se o ně dobře staráte a správně je nosíte. Mějte však na paměti: pokud vám kontakty rozmazávají zrak nebo vás svědí oči, je nejlepší přepnout zpět na brýle. Dobrý zrak je lepší než nenosit brýle.
  reklama

Vaše oblečení

 1. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 80

  1 Ujistěte se, že je vaše uniforma dobře oblečená. Některé dívky přicházejí do školy prakticky utonuté v uniformách. Nebuďte jedním z nich! Ujistěte se, že vám uniforma sedí správně a není příliš velká ani malá.
  • Pokud jste si museli pořídit uniformu větší, než je vaše obvyklá velikost, použijte opasky, zavažte si košili a udělejte vše, co je ve vašich silách, aby vám uniforma lépe slušela.
 2. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako nerdy a divný krok 104

  2 Neměňte uniformu trvale. Oblíbenou taktikou dívek všude je nějakým způsobem změnit uniformu, někdy šitím. Nedělej to. Pokud si sešijete sukni jen o něco příliš vysoko nebo uříznete poutka na opasku z kalhot, budete toho při překvapivé uniformní kontrole litovat.
  • jestli ty musí pohrajte si s uniformou, vyzkoušejte triky, které lze vrátit během několika sekund. Chcete -li například zkrátit sukni, vyhrňte ji v pase jednou nebo dvakrát (ale ne tolik, abyste měli tlustý pas). Tímto způsobem, pokud se kolem vás šíří zvěsti, že existuje jednotná kontrola, můžete sukni rychle stáhnout zpět na místo.
 3. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 81

  3 Proveďte základní stylizaci své uniformy. Pokud nemáte extrémně přísnou uniformu, vyzkoušejte si pár základních triků, jak uniformu změnit. Některé z nich mohou projít jednotnou kontrolou bez toho, aby se na ně úředník školy mrkl, zatímco jiné by se mohly podívat trochu blíže; rozhodněte se, co cítíte, že na vás vypadá nejlépe, a jestli stojí za to se dostat do problémů! Vyzkoušejte některé z těchto tipů níže.
  • Vyhrňte si sukni v pase. (Nezakrývejte to také ale vysoký - tlustý pas a sukně až po stehna je mrtvý dárek.)
  • U lokte si manžety rukávů.
  • Vázejte si kravatu různými způsoby.
  • Pořiďte si trochu oversized triko a zavažte ho vzadu.
  • Vyměňte školní uniformy za kusy nalezené v jiných obchodech.
  • Noste „vlastní“ ponožky.
  • Připněte si něco na košili nebo sako.
  • Rozepněte si trochu košili a zobrazte pod ní barevnou košili.
  • Pokud jste uvízli s kiltem, zavěste některá kouzla z kolíku kilt nebo jej vyměňte za knoflík nebo brož.
  • Zapojte roztomilou klíčenku do poutek na opasek vaší sukně nebo kalhot.
 4. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli považováni za hloupého a divného, ​​krok 62

  4 Podívejte se, co můžete nosit přes uniformu. V chladnějších měsících vám některé školy umožní nosit přes uniformu nějaký svetr nebo svetr. Pokud je vaše škola jedním z nich, podívejte se, jaké věci škola vyžaduje, a zkuste si koupit lepší verzi toho, co prodávají. Vaše uniforma tak může vypadat mnohem hezčí.
 5. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 102

  5 Neporušujte kodex oblékání. Pokud máte štěstí a nechodíte do školy, která vyžaduje uniformu, je pravděpodobné, že máte dress code. Netlačte na dress code. Mnoho školních kodexů oblékání je již celkem shovívavých a je zbytečné je stejně porušovat.
 6. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 85

  6 Noste dobré boty. Možná si myslíte, že by vaše uniforma vypadala roztomile s párem podpatků, ale většina škol na podpatky nedává dopustit, a i když ano, běh nahoru a dolů po schodech s dvojicí podpatků se může ukázat jako nebezpečný. Noste byt nebo tenisky nebo školní boty.
  • Pokud má vaše škola přísné zásady týkající se obuvi (například jste omezeni na jeden druh tkaniček), ujistěte se, že vaše obuv tyto zásady splňuje, nebo je to něco, co můžete snadno opravit.
 7. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 52

  7 Noste šperky. Některé školy jsou přísné a šperky nepovolují. Pokud ano, máte štěstí. Vyberte si nějaké roztomilé náušnice, možná super náhrdelník a náramek nebo dva.
  • Pokud máte dovoleno získat nějaké roztomilé boty s malými drobnostmi, nebojte se to udělat. Pokud nemůžete získat vlastní pár, zvažte připojení malé cetky k uniformním botám.
  • Pokud je vaše škola náboženská, zkuste nosit náboženský náhrdelník (například kříž nebo Davidovu hvězdu). Možná se z toho dostanete.
  • Zvažte, že si vezmete náušnici s cvočkem a připnete ji na stužku nebo kravatu své uniformy.
  • Zkuste si pořídit atraktivní náramkové hodinky. Jsou šikovní a vypadají fantasticky. Navíc jsou praktické do školy a neměly by vás dostat do problémů.
 8. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 61

  8 Zkuste klobouk nebo šátek a doplňte svůj šatník. Buďte však opatrní - pokud jste uvnitř, můžete se dostat do potíží s některými učiteli nebo úřady.
  • Většina škol s uniformami povolí v zimě šátky. Poraďte se se svou školou o zásadách týkajících se šátků. Některé školy jsou přísnější, než byste si mysleli.
 9. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 60

  9 Vyberte si stylové školní potřeby. Pomůže, když budete vypadat co nejlépe, ale pokud budete zásoby vypadejte co nejlépe, ještě lépe!
  • Zkuste pokrýt své knihy. Procházejte jimi své oblíbené texty nebo na přední obálky kreslete skvělé malé obrázky. Případně si kupte balicí papír v designu, který se vám líbí, a zakryjte v něm knihu. Svou knihu můžete přikrýt plastovým obalem z holubice, snadno se převrátí a je zcela jedinečný.
  • Označte své věci hezkými popisovacími štítky nebo roztomilými samolepkami s kreslenými obrázky, které si můžete vyrobit sami pomocí samolepicího papíru.
  • Nezapomeňte na školní tašku nebo batoh. Ozdobte si školní tašku . Vložte nálepky na zipy, označte své jméno nejlepšími značkami a vložte tam pár skvělých kroužků na klíče. Možná dokonce můžete přimět své přátele, aby na něj psali osobní zprávy. Na tašku nalepte odznaky, zavírací špendlíky, nášivky a nálepky, aby byla originální, nebo kolem držadla uvázat stužku.
 10. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 79

  10 Nepotit uniformu tělocvičny. Bez ohledu na to, zda má vaše škola uniformu nebo jen dress code, budete téměř určitě mít uniformu v tělocvičně. Možná se v tom cítíte sebevědomě, ale pamatujte: stejně tak všichni ostatní. Tělocvičné uniformy jsou všeobecně považovány za ty, které vypadají špatně, takže si s tím příliš nelámejte hlavu - soustřeďte se jen na třídu. Koneckonců, je to jen tak dlouho!
  • Uniformu perte tak často, jak můžete, zvláště pokud máte jen jednu sadu. Nechcete, aby vaše uniforma voněla.
  reklama

Část 2 ze 4: Rozvoj dobrých návyků

 1. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 123

  1 Dobře se vyspi. Téměř každý preteen nebo teenager nechodí spát ve stanovenou dobu před spaním. Budete chtít spát mezi osmi a devíti hodinami spánku za noc. To vám výrazně pomůže z hlediska růstu, vzhledu a soustředění.
  • Je v pořádku, pokud máte jednu noc, kdy nemůžete spát - každý se s tím musí vyrovnat nespavost jednou za čas. Ale vyhněte se neustálému tahání všech nocí za dokončení domácích úkolů nebo čtení článků wikiHow!
 2. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud na vás někdo pohlížel jako na nerd a divný krok 179

  2 Každé ráno jezte zdravou snídani. Studie prokázaly, že kdo ráno nesnídá, nepracuje tak dobře ani ve škole, ani v zaměstnání. Ujistěte se, že každé ráno snídáte zdravě. I když je to jen smoothie nebo mísa nesladkých cereálií, hodně to pomůže vašemu soustředění.
 3. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 258

  3 Vyhněte se zpoždění ve škole nebo ve třídě. Přiznejme si to, nikdo nikdy ne přišel pozdě do třídy. Co je však důležité, je snažit se, aby se to neopakovalo - příliš mnoho zpoždění v některých školách může být považováno za záškoláctví a přivést vás do vážných potíží! Ujistěte se, že každé ráno odcházíte včas, a pokud jste na střední škole nebo na střední škole, neztrácejte procházející období - jděte do třídy co nejdříve.
  • Efektivně si naplánujte svá procházející období, abyste nepřišli pozdě. Například nechoďte ke své skříňce v každém období - jděte na ni, pouze když jste blízko své skříňky. Pokud nemáte žádné hodiny poblíž své skříňky (nepravděpodobné, ale stává se to), zkuste jít do své skříňky na oběd, kde byste měli mít spoustu času.
  • Někdy nemůžete přijít pozdě. Tyto věci se stávají a můžete se někdy ráno ocitnout v dopravní zácpě, zvláště pokud žijete ve značné vzdálenosti od školy. Pokud k tomu dojde, ujistěte se, že po vysvětlení toho, co se stalo, dostanete složenku z front office a nedělejte si z toho pro učitele velkou hlavu.
 4. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 144

  4 Nekřičte náhodné věci. Ať už jste ve třídě nebo s potenciálním kamarádem nebo dvěma, snažte se soustředit na to, co se děje přímo před vámi, a ne na to, co se děje na poli vlevo. Být „náhodný“ není považováno za roztomilé ani svérázné; je to prostě považováno za divné a v některých případech i otravné. Zkuste mlčet, pokud chcete říci něco zcela nesouvisejícího s tématem.
  • Očividně to neplatí vždy. Pokud vedete rozhovor se svým přítelem a zjistíte, že se chystají vkročit do příkopu nebo být zasaženi fotbalovým míčem, „Pozor!“ nebo 'Kachna!' je velmi ceněn. Pokud chcete vykřiknout něco, co by ostatním dalo vědět o bezprostředním nebezpečí, pak to v každém případě řekněte.
 5. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 245

  5 Rozvíjejte dobré studijní návyky . Po základní škole musíte rozvíjet své studijní návyky a pracovní morálku. Pracujte na studiu každý den v určitou dobu, dokončete veškerou svou práci a případně vytvořte systém, jak fungují vaše studijní schopnosti. To vám v životě určitě pomůže.
  • Dokončete práci včas. Chyba téměř každého studenta je odkládání, zónování a obecně nekvalitní práce ve škole. Dávejte pozor ve třídě a dokončete svou práci a odevzdejte ji včas - nebo dokonce brzy.
   • Pokuste se vyhnout pozdnímu odevzdání práce. Pokud nemáte oprávněnou omluvu pro to, že neodevzdáte svou práci v den, kdy byla splatná (např. U lékaře), získejte práci v když je to splatné , ne o den nebo dva později. Mnoho učitelů si vezme body za pozdní práci jen proto, že je pozdě, a někteří si dokonce nevezmou pozdní práci vůbec.
  • Pokud vám k tomu nebylo uděleno výslovné povolení, nezapisujte si to do učebnic. (Dávejte si pozor na sešity - některé školy vám nedovolí ani do nich psát!) I když to může pomoci vy naučte se, další člověk, který učebnici obdrží, nemusí ocenit učebnicové graffiti - navíc, pokud vás chytí, můžete se kvůli tomu dostat do problémů a budete muset zaplatit tučnou pokutu.
  • Zabraňte rušení . Krátké přestávky si dopřejte pouze tehdy, pokud jste se školní prací dokázali něco produktivního - a ne, vy nemůže „ztratit přehled o čase“ při přestávce na počítači nebo telefonu!
 6. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako nerdy a divný krok 142

  6 Vyhněte se alkoholu nebo drogám. Střední a vysoká škola je doba, kdy se užívání drog a alkoholu stává prominentnějším než kdy dříve. Těm se za každou cenu vyhněte. Užívání alkoholu a drog poškozuje váš mozek a opilý nebo opilý vás nutí dělat docela hloupé věci. Nechcete čekat na policejní stanici, aby pro vás přišli rodiče, protože vaše opilé já si myslelo, že by bylo dobré rozbít okno auta, nebo skončit v nemocnici kvůli předávkování drogami (což může být smrtelné). reklama

Část 3 ze 4: Změna vaší pověsti

 1. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako nerdy a divný krok 150

  1 Buď sám sebou ! Ano, je to klišé a každý vám to říká, ale je to jedna z nejdůležitějších věcí. I když jsou některá chování, například mluvení v nevhodných časech, společensky nepřijatelná a měli byste se jim pravděpodobně vyhnout, pokud se chcete vyhnout lidem, kteří si na vás vytvářejí špatné názory, nikdy byste neměli cítit tlak na to, abyste něco měli nebo neměli rádi, jednali tak či onak, nebo cokoliv to vyplývá spíše z toho, co si myslí vaši vrstevníci, než z toho, co si myslíte vy. Pamatujte, jak vám dospělí vždy říkají, abyste se nepoddávali tlak vrstevníků ? Pamatuj si to!
  • Být jisti v sobě. Lidé si vás budou více vážit, pokud si budete jistí.
  • Ukažte lidem, co je na vás skvělé. Jste spisovatel? Požádejte, abyste si něco přečetli ve své hodině angličtiny.
  • Nedovolte, aby vaše touha po společenském přijetí bránila tomu, abyste věděli, kdo ve skutečnosti jste. Je v pořádku zbavit se návyků, které urážejí ostatní, nebo si zlepšit osobní hygienu, ale nesnažte se být někým jiným než vy. Může chvíli trvat, než najdete svůj dav, nebo než najdete lidi se zájmy, které jsou podobné vašim; ale ty vůle najít je.
 2. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako nerdy a divný krok 131

  2 Myslete na svou pověst. Je důležité přemýšlet o tom, co způsobuje vaši pověst, abyste se mohli pokusit s tím něco udělat. Pověsti nemůžete napravit, ale můžete se proti nim vzbouřit. Byli jste například obviněni z toho, že jste falešní? Pokud jde o oblékání a hraní, nezapomeňte zůstat ve své komfortní zóně a buďte upřímní.
  • Ne všechny štítky jsou špatné. Pokud máte pověst chytrého, stydlivého nebo jiného „obecného“ štítku, který lidi neodradí od toho, aby s vámi mluvili, nedělejte si starosti tím, že byste se tím pokusili setřást. Přemýšlejte o tom takto: tyto štítky jsou jako mít určitou barvu vlasů. Barvy vlasů netlačí ostatní pryč, že?
 3. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud na vás někdo pohlížel jako na hloupého a divného kroku 117

  3 Buďte přátelští . Jednou z nejdůležitějších věcí pro změnu vaší pověsti je být přátelský ! Přemýšlejte o tom - víte, že jedna dívka, která je opravdu zlá, ale celá škola ji nějak uctívá? Kolik skutečných a skutečných přátel si myslíte, že ve skutečnosti má? Pokud jste přátelští, přitáhnete si k sobě více skutečných a opravdových přátel, než když se snažíte být populární a podlí.
  • Úsměv ! Pokud se na vás někdo podívá a chvíli se dívá, zamávejte a usmějte se. Pokud nejste ve třídě, možná s nimi začnete konverzovat.
  • Buďte na všechny milí. Ať už jsou populární, nebo jsou některými ze školních vyvrženců, být milý a přijímání. Nezáleží na tom, jestli jsou LGBT, jiné rasy, jsou považováni za 'nerdy' nebo 'podivíny', nebo cokoli, co se může lišit od vás - buďte milí.
  • Nenadávejte kolem lidí, které moc neznáš. Nadávky většina považuje za neslušné a přílišné nadávání může lidi od vás odhánět. Pokud musíte přísahat, omezte to a dělejte to jen se svými přáteli.
  • Zaměřte se spíše na „tiché a stydlivé“ než na „vzdálené“. Pokud nechcete moc mluvit, ale někdo s vámi začne konverzovat, buďte přátelští a šťastní a ochotni pokračovat v konverzaci. Pokud po zodpovězení něčí otázky konverzaci ukončíte, budete působit nepřátelsky.
  • Vyhněte se křiku a udržujte hlas na rozumné úrovni. Podobně jako nadávky může přílišná hlasitost odhánět ostatní. Pokud máte potíže s regulací hlasitosti hlasu, zkuste pomocí aplikace sledovat hlasitost svého hlasu a procvičovat mluvení rovnoměrnými tóny.
  • Vždy se snažte Zůstaň v klidu . Pokud se něco neděje opravdu zaručuje vám paniku (např. omylem zapálíte něco důležitého v chemické laboratoři), nepropadejte panice a snažte se mít vždy chladnou hlavu.
 4. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako nerdy a divný krok 156

  4 Získat přátele . Buďte laskaví, přátelští, starostliví a dobří přátelé a lidé. Poctivost je nezbytná a musí být také opravdová. Najděte lidi, se kterými budete mluvit, se kterými sdílíte společné zájmy.
  • Dávejte pozor, abyste nepůsobili přehnaně, pokud jde o navazování přátelství nebo přijetí skupinou lidí. Toto bude okamžité vypnutí. Nikdo vás nepřijme, pokud je zřejmé, že zoufale toužíte po přijetí.
  • Zaměřte se na spřátelení s jednotlivými lidmi, nikoli na kliky. Existuje mnoho přátelských lidí, kteří mají spoustu sebeúcty a kteří nemají pocit, že by se museli spojovat s nějakou konkrétní klikou. Tito lidé mají tendenci získávat lepší přátele, projevovat větší integritu a chovat se k druhým s větším respektem. V nich najdete opravdovější přátele a dlouhodobější vztahy.
  • Nenechte se příliš vtáhnout do řeči o svých vlastních zájmech s potenciálním přítelem. Zjistěte, co ostatní lidi zajímá, a promluvte si s nimi o jejich zájmech. Buďte si vědomi toho, co se děje ve světě, co se týče zpráv a populární kultury. Můžete objevit nové zájmy. Možná se i něco naučíte!
  • Pokud jste někdy konfrontováni nebo vyslýcháni ohledně minulých skutků, ignorujte to se smíchem a vysvětlete to. Řekněte „Byla to jen fáze, kterou jsem procházel“ nebo „Byla to jen hloupá část mého života, na kterou bych raději zapomněl.“
 5. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako nerdy a divný krok 157

  5 Vyhýbejte se lidem, kvůli kterým ze sebe máte špatný pocit. Skoro každý bude ve škole někdy šikanován. Vyhýbejte se těmto lidem tak často, jak můžete! Když se jim nemůžete vyhnout, zírejte přímo před sebe a předstírejte, že tam nejsou, a nereagujte na žádné průměrné komentáře, které by mohli vyslovit.
  • Pokud jste špatně označeni a všichni si z toho dělají legraci, nenechte je, aby vás dostali na úroveň. Neříkej jim nic špatného, ​​protože to tě dělá stejně špatným jako oni; volají vás jmény, aby z vás dostali reakci, tak jim to nedávejte. Pokud však toto šikanování začne eskalovat k hrozbám, fyzickému násilí nebo lidem, kteří vám říkají, abyste si ublížili, oslovte dospělého a řekněte mu, co se děje. Takové chování je nikdy přijatelný.
 6. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako nerdy a divný krok 158

  6 Buďte opatrní při seznamování. V závislosti na tom, v jakém jste ročníku, může být většina případů seznamování krátkých a příjemných nebo může trvat několik měsíců - nebo dokonce let. Pokud se někdy cítíte příliš nepříjemně ve vztahu, ve kterém jste, nebojte se toho rozchod se svým partnerem. A pamatujte - většina lidí, kteří chodí na střední školu, se stejně neožení!
 7. Obrázek s názvem Užijte si perfektní první školní den, pokud jste byli vnímáni jako nerdy a divný krok 159

  7 Mějte o sobě rozum. Důvěřujte lidem, jakmile si získali vaši důvěru, ale dříve ne. Někdy jsou lidé k ostatním nelaskaví ve snaze cítit se lépe. Hlavu držte vysoko, snižte ztráty, když musíte, a mějte silnou kůži. Neodplácejte tím, že na oplátku budete špatně jednat s ostatními. Vězte, že život je příliš krátký na to, abychom ztrácet čas s těmi, kteří se k vám nebudou chovat správně. Respektujte sami sebe. Tím si získáte respekt ostatních.
 8. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako nerdy a divný krok 152

  8 Trochu se uvolněte! Rebelujte jednou za čas! Ukažte světu, že jste primárním guvernérem svého vlastního já, i když to prostě znamená promluvit si s tím starým crabby učitelem jednou za čas. Drobná ignorace názoru ostatních čas od času může působit chladněji a sebevědoměji. Jen to v tomto případě nepřehánějte. reklama

Část 4 ze 4: Vytváření cílů

 1. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako nerdy a divný krok 154

  1 Připojte se k týmu nebo klubu. Většina středních škol a některé střední školy mají kluby nebo sportovní týmy. Zvažte připojení k jednomu z nich. Pomůže vám to rozšířit obzory, stát se rozvážným člověkem a kdo ví - můžete objevit svou vášeň!
  • Zvažte připojení k klubu něčeho, v čem už jste dobří. Například pokud máte talent na programování , podívejte se, jestli má vaše škola klub pro programátory. Pokud ne, zkuste najít něco jako robotický tým - koneckonců potřebují programátory!
 2. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli považováni za hloupého a divného, ​​krok 204

  2 Mířit na dostat dobré známky . Zde skutečně vstupují do hry vaše studijní návyky. Nemusíte se snažit získat všechny jedničky, ale snažte se získat známky tak vysoko, jak jen můžete. Pamatujte si, že každý je jiný: pokud se snažíte ze všech sil a můžete získat jen vysoké C, je to v pořádku.
 3. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 188

  3 Vyjděte ze své ulity. Je pravděpodobné, že jste trochu stydliví nebo sociálně mimo praxi. Vyrazte ze své ulity! Začněte mluvit s lidmi a snažte se tím spřátelit.
  • Naučte se jména lidí a oslovujte je jejich jmény. Ocení to.
  • Mluvit k lidem. Řekněte něco jako: „Jste také nervózní?“ Asi to ocení, protože je to dobrý způsob, jak prolomit ledy. Nikdy nevíš, tohle může skončit jako tvůj nejlepší přítel.
  • Nebuď příliš tichý. Zkuste ve třídě rozluštit pár vtipů - bude to přitahovat více pozornosti a už první den vás budou všichni považovat za „vtipné dítě“. Jen se ujistěte, že nejsou zlí nebo nevhodní!
  • Pokud půjdete pěšky nebo pojedete autobusem domů, navažte rozhovor s lidmi na trase domů.
 4. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako nerdy a divný krok 133

  4 Pomoc ostatním. Většina preteens a teenagerů tráví svůj volný čas hraním her na jejich elektronice. Zvažte využití času produktivnějším způsobem. Kromě telefonu můžete dělat i další věci. Pomáhejte druhým a nic za to nečekejte. Je to velmi obohacující.
  • Vytvořte studijní skupinu. Případně si vytvořte studijní příručky pro třídy, které máte s přáteli nebo známými, kteří s tím bojují.
  • Lektorujte mladší ročníky. Pokud jste v deváté třídě a máte A v algebře 2, zkuste doučovat žáky sedmé nebo osmé třídy v pre-algebře. Pokud chodíte do šesté třídy a máte zájem o hodiny dějepisu, vychovávejte ve škole učitele základních škol. Některé školy mají programy, které vám umožní opustit školu a během dne učit na jiné škole. Promluvte si se svým školním poradcem a zjistěte, zda některého z nich máte.
  • Dobrovolník. Zkuste pomoci jako dobrovolník v neziskových organizacích. Jen mějte na paměti, že pokud jste mladší než určitý věk, budete k dobrovolné práci potřebovat dospělého. Některá dobrovolnická místa vás možná ani nevezmou, pokud je vám méně než šestnáct.
  • Vemte si něco jako hlídání dětí . Pokud děti nejsou vaše věc, zkuste to petitting .
 5. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako nerdy a divný krok 238

  5 Vyzkoušet nové věci. Kdo řekl, že se musíte jen držet toho, abyste dělali věci ve škole, abyste byli rozhlednější? Pokud budete dělat více nových věcí mimo školy, stanete se stejně dobře zaoblenými, pokud ne ještě více! Vyzkoušejte následující návrhy, jak udělat něco nového.
  • Podívejte se na sport. Pokud už jeden sport hrajete, zkuste jiný. Ještě lepší je, když ty dva dokážete integrovat dohromady. Jste dobří v gymnastice? Snaž se roztleskávání !
  • Jděte na různé akce. Pokud nechodíte na školní akce, zkuste si zajít na tanec nebo na sportovní akci. Případně můžete zkusit chodit například na koncerty školního sboru nebo taneční vystoupení.
  • Vezměte a nový koníček .
  • Pokud jste dost staří, hledejte zaměstnání.
 6. Obrázek s názvem Užijte si první školní den, pokud jste byli vnímáni jako Nerdy a divný krok 165

  6 Buď šťastný! Mnoho lidí považuje svůj čas v povinné školní docházce za naprosto nešťastný. Jelikož se jedná o takový stereotyp, někteří lidé se školy děsí, aniž by měli ze své školy zkušenosti. Nepředpokládejte, že budete nenávidět školu! Místo toho se usměj, buď optimistický , a ve škole vidět ve všem to dobré. Všechno bude lepší a mnohem zábavnější - a váš školní rok bude parádní! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Rafael Nadal je zpět na kurtu, protože ve Španělsku se nadále uvolňují restrikce. Nadal se zúčastnil několika vyčerpávajících tréninků, když se chtěl dostat zpět do kondice před obnovením tenisu.

Existuje mnoho důvodů, proč se někdo může cítit jako nepřítel. Je možné, že jste si v minulosti navzájem ublížili, nebo si můžete navzájem opravdu konkurovat. Bez ohledu na důvod je mít nepřátele vždy nepříjemnou situací ....

Jak zorganizovat badmintonový turnaj. Badmintonový turnaj je příležitost, kde hráči dostanou šanci hrát proti týmům z jiných klubů, regionů nebo dokonce zemí. Uspořádání vlastního turnaje bude vyžadovat dobré plánovací schopnosti ...

Rotopedy mohou při správném používání poskytovat vynikající kardiovaskulární (aerobní) cvičení. Pokud máte zranění zad nebo potřebujete oporu zad, můžete upřednostnit ležící kolo. Pokud hledáte vysoce intenzivní cvičení a nemáte záda ...

Bývalý nizozemský hráč Marcella Mesker nedávno prohlásil, že to bude Novak Djokovic vs nový gen na US Open. Mesker také tvrdil, že Srb stále více vypadá, že tuto výzvu zvládne.