Jak se dívat na první pohled ženatý: Cam pro páry online

Celoživotní/YouTube Pořad „Ženatý na první pohled“ se koná ve středu večer ve 20 hodin. na celý život.Ženatý na první pohled: Cam pro páry premiéry Středa 20. května ve 20 hodin ET/19:00 CT na celý život . Nová omezená minisérie obsahuje devět párů z předchozí sezóny seriálu, včetně: Jamie a Doug (S1), Ashley a Anthony (S5), Shawniece a Jephte (S6), Danielle a Bobby (S8), Steph a AJ (S8) , Kristine a Keith (S8), Greg a Deonna (S9), Beth a Jamie a Jessica a Austin (S10).

disney plus je rok tv

Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak [SHOW X] sledovat na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte celý život na televizi Philo

Lifetime je zahrnut v hlavním 59kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete pak show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo na jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte celý život na FuboTV

Celoživotní je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

streaming big ten network zdarma

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte doživotně na Hulu s živou televizí

Součástí je životnost Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

tendonitida zábal lokte

Sledujte celý život na Sling TV

Životnost je zahrnuta v balíčku Sling Blue (celkem 47 kanálů) nebo Sling Orange (32 kanálů). Každý stál první měsíc 20 $ a poté 30 $ měsíčně:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

gumové tenisky

Nová řada navazuje na bývalého oblíbence fanoušků MAFS Páry v karanténě během pandemie COVID-19

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Pokud je ještě neznáte, setkejte se s krásnými páry, které přebírají #MarriedAtFirstSight #CouplesCam 😍 premiéru 20. května v 8/7c.

Příspěvek sdílený uživatelem Ženatý na první pohled (@mafslifetime) 6. května 2020 ve 12:44 PDT

Nové epizody Kamera pro páry bude vysílat ve středu večer ve 20 hodin na Lifetime, s celkem šesti epizodami dohromady. Série je zcela self-shot a nabízí surové záběry každého z nich MAFS páry, které procházejí životem v karanténě během pandemie COVID-19. Diváci budou sledovat, jak se vypořádávají s nejistotou zaměstnání, problémy s plánováním domácího porodu pro jeden těhotný pár a dalšími vzestupy a pády, které přicházejí s izolací během epidemie.

Po průběžných příbězích párů v reálném čase, v naprosto surové a self-shot show, páry zvou diváky do svých domovů pomocí namontovaných kamer, deníkových kamer a virtuálních skupinových chatů. Série bude také obsahovat dosud neviděné záběry zachycené páry, odhalující hluboce intimní přístup k jejich životům, včetně narození jejich dětí MAFS, a dalších osobních vrcholů jejich životů od doby, kdy tráví své roční období. Přehlídka také spojí páry virtuálně při diskusi o jejich vlastních nadějích, snech a budoucnosti, píše se v tiskové zprávě.

Ženatý na první pohled: Cam pro páry vysílá ve středu večer ve 20 hodin ET na celý život. Můžete najít aktualizace o aktuálních členech obsazení a další MAFS pokrytí zde.


Populární Problémy

Zjistěte, jak sledovat novou sérii FOX „The Prodigal Son“, pokud nemáte kabel nebo přístup k síti.

Federer v semifinále US Open

Prohlédněte si náš kompletní přehled a průvodce semi-westernovým forhendovým úchopem. Naučte se, jak ji držet, stejně jako hlavní výhody a nevýhody.

Rozhovor Donalda Trumpa „60 minut“ se koná v neděli večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Jak se rozcvičit pro crossfit. Může být lákavé skočit do intenzivního tréninku CrossFit, aniž byste nejprve trávili čas rozcvičkou, ale je důležité zvýšit srdeční frekvenci a zahřát svaly, než se pustíte do tréninku ...