Mužský tenis: 5 nejmladších hráčů, kteří vyhrají US Open

2016 US Open - 14. den

2016 US Open - 14. den

Jediným grandslamem, který se za ta léta hrál na 3 různých površích (tráva, antuka a tvrdé hřiště), byl US Open. US Open také výrazně předběhl dobu, protože se stal prvním Grand Slamem, který udělil stejnou odměnu mužům i ženám.

druhy tenisových raket

V roce 1973 zavedla stejnou mzdu. Teprve asi o 30 let později následovaly ostatní grandslamy. Jak 2018, US Open uděluje více prize money než kterýkoli z ostatních 3 grandslamových turnajů. Byl to také první Grand Slam, který prosadil tie-break v rozhodující sadě pro muže i ženy.

V amatérské éře zaujímají 3 hráči - Bill Tilden, Richard Sears a William Larned první místo v seznamu hráčů s největším počtem titulů po sedmi kusech. V otevřené éře vedou žebříčky Jimmy Connors, Pete Sampras a Roger Federer s pěti tituly. Celkem patřili hráči patnácti zemí na US Open s USA v čele smečky a jeho hráči získali titul 66krát.

Naši diskusi omezujeme na pět nejmladších hráčů, kteří vyhráli US Open v otevřené éře.


# 5 Juan Martin Del Potro

Šampion US Open 2009 Juan Martin Del Potro

Šampion US Open 2009 Juan Martin Del Potro

Jeden z nejpopulárnějších hráčů mezi fanoušky i mezi hráči samotnými, Juan Martin Del Potro si vybudoval pověst neúprosného bojovníka.

na jakém kanálu je máma červen

Del Potro se poprvé dostal na výsluní v roce 2008, kdy odehrál sérii 23 výher - což z něj činí jediného hráče v historii ATP, který navázal na tak dlouhou vítěznou sérii, přestože byl zařazen mimo Top 10. Del Potro zakončil rok uvnitř Top- 10 z žebříčku ATP - což z něj činí nejmladšího hráče v roce 2008.

Následující rok se Del Potro etabloval jako síla počítající s dosažením žebříčku World Number 5 poté, co porazil Rafaela Nadala na Sony Ericcson Open. Když porazil Murrayho na Madrid Masters, podal další vítězství proti hráči top 5. V tuto chvíli jeho akcie rychle rostly a na US Open se umístil na 6. místě.

Del Potro se stal prvním hráčem, který na turnaji Major porazil Rafaela Nadala a Rogera Federera zády k sobě. V semifinále porazil Nadala a poté zvítězil s nejlepším Federerem v epické 5setové bitvě o vítězství na US Open. Del Potro byl 20 let, 356 dní v době, kdy.

Populární Problémy

Jak opékat housky. Perfektně opečené bochánky jsou zvenčí křupavé a uvnitř měkké. Můžete opéct téměř jakýkoli typ housky pomocí různých metod. Žemle můžete péct nebo péct v troubě nebo toustovači, grilovat na rozpáleném grilu, ...

Jak bojovat se špínou a vyhrát. I když je obvykle nejlepší vyhnout se násilným střetům, pokud se dostanete do pouličního boje nebo vás někdo vážně ohrožuje, možná budete muset bojovat, abyste se nezranili. Bojovat se špínou znamená používat ...

Jak zorganizovat badmintonový turnaj. Badmintonový turnaj je příležitost, kde hráči dostanou šanci hrát proti týmům z jiných klubů, regionů nebo dokonce zemí. Uspořádání vlastního turnaje bude vyžadovat dobré plánovací schopnosti ...

Zde je návod, jak sledovat fotbalové zápasy Kansas Jayhawks online bez kabelu v roce 2020.

„Total Divas“ se vrací dnes po deváté sezóně na E! Síť. Zjistěte, jak streamovat premiéru, pokud nemáte kabel.

Španělsko dosáhlo finále Davisova poháru, když Ferrer porazil Isnera